Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát zář 27, 2024 4:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Mně vydrží těch 8-10 hodin a pak jí většinou smyju při sprchování. To lidem vydrží i přesto, že se umyjí?

Tak to určitě ne, to se smyje, ale pokud si ji vyrobíte těsně před spaním, tak máte cca 8 hodin spánku a pak před sebou celý den, čili do toho večerního sprchování to není problém a vlastně máte skoro 24 hodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv kvě 26, 2011 8:00 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 26, 2011 7:55 am
Příspěvky: 1
lidičky- je to neuvěřitelné již 2 krát jsem absolvovala sankhaprasalanu- a ted při pojídání bílé rýže je mi prostě fajn- jen sem se chtěla zeptat- to, co je dole za obrázky- ty střevní ucpávky- to snad nemá každý-...až takovou hrůzu- nebo ano?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv kvě 26, 2011 10:44 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
belvel píše:
lidičky- je to neuvěřitelné již 2 krát jsem absolvovala sankhaprasalanu- a ted při pojídání bílé rýže je mi prostě fajn- jen sem se chtěla zeptat- to, co je dole za obrázky- ty střevní ucpávky- to snad nemá každý-...až takovou hrůzu- nebo ano?

aké obrázky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv kvě 26, 2011 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
belvel píše:
lidičky- je to neuvěřitelné již 2 krát jsem absolvovala sankhaprasalanu- a ted při pojídání bílé rýže je mi prostě fajn- jen sem se chtěla zeptat- to, co je dole za obrázky- ty střevní ucpávky- to snad nemá každý-...až takovou hrůzu- nebo ano?

Pokud myslíte ty fotky zatvrdlých kalů ze střeva, to je opravdu celkem málo běžné, a když jste zatím docent, tak nepravděpodobné, to vychází celkem běžně z nadcentů, takových macků kolem 150 kg plus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Celiakie, abscesy
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 2:32 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 12:46 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den,
velice mne zaujala očista šankaprakšalána. Hned příští víkend ji vyzkouším a už teď se moc těším. Jelikož mám ale alergii na lepek, tudíž má střeva pravděpodobně nejsou o.k. chtěla jsem se zeptat, jestli je to možné bez problémů absolvovat. Netrpím celiakií, ale mám Duhring, tudíž projevy kožní a to již 29 let. Bezlepkovou dietu nedodržuji striktně, jelikož mám k užívání lék Disulone, který mi vždy odpomůže od nepříjemné svědící vyrážky, ale samozřejmě vím, že se stravuji špatně, huntuji své tělo moukou, včetně dlouhodobého užívání léků.
Před čtyřmi měsíci se mi navíc začali dělat velké abscesy na pozadí, což jsem nikdy v životě neměla. Když se mi to stalo poprvé, zvětšily se mi také uzliny v tříslech a měla jsem teplotu. Hlavně ta příšerná bolest. Podvědomě cítím, že to má nějakou spojitost s mými střevy, potažmo špatně fungujícími játry, nebo si to aspoň myslím.
Nejhorší na tom je, že jsem dlouhodobě v zahraničí, konkrétně v Austrálii a nechci jít k lékaři. Proto piji preventivně aloe a zobu zinek.
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda je vhodná očista i pro desetileté dítě. Děkuji mnohokrát za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celiakie, abscesy
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Cameron píše:
Dobrý den,
velice mne zaujala očista šankaprakšalána. Hned příští víkend ji vyzkouším a už teď se moc těším. Jelikož mám ale alergii na lepek, tudíž má střeva pravděpodobně nejsou o.k. chtěla jsem se zeptat, jestli je to možné bez problémů absolvovat. Netrpím celiakií, ale mám Duhring, tudíž projevy kožní a to již 29 let. Bezlepkovou dietu nedodržuji striktně, jelikož mám k užívání lék Disulone, který mi vždy odpomůže od nepříjemné svědící vyrážky, ale samozřejmě vím, že se stravuji špatně, huntuji své tělo moukou, včetně dlouhodobého užívání léků.
Před čtyřmi měsíci se mi navíc začali dělat velké abscesy na pozadí, což jsem nikdy v životě neměla. Když se mi to stalo poprvé, zvětšily se mi také uzliny v tříslech a měla jsem teplotu. Hlavně ta příšerná bolest. Podvědomě cítím, že to má nějakou spojitost s mými střevy, potažmo špatně fungujícími játry, nebo si to aspoň myslím.
Nejhorší na tom je, že jsem dlouhodobě v zahraničí, konkrétně v Austrálii a nechci jít k lékaři. Proto piji preventivně aloe a zobu zinek.
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda je vhodná očista i pro desetileté dítě. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Tam by neměl být problém, ale nechápu to vaše počínání, kdy vyháníte čerta ďáblem. Je evidentní, že máte již kotel solidně přetopený a určitě bych za těchto okolností dále nepřikládal. Celkem nic proti tomu evidentně neděláte a budete tedy muset dost přitvrdit, což jde snad v každém státě světa. Desetileté dítě není potřeba takto čistit, tomu bohatě stačí Lepicol, případně malý klystýr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 7:29 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Zdravím
Taky jsem vyzkoušela svou první šanku . Dva dni před tím jsem si udělala výplach žaludku a další den klystýr. I když mně ráno bolela hlava , byla jsem odhodlána ji udělat . Po vypití první 1,5 l slané vody byla po pár chvílích a cvičení první stolice a taky začalo být nevolno a šlo to i samo zvracení i spodem najednou , o jaké překvapení? a pak už šlo vše bez problému . po vypití 4 slaných petek nevim vlastně po které ale asi 2-3 láhvi? voda byla spěněná ,šla čistá voda a pak heřmánek a po 40 minutách rýže . a laktobacily , čaj s lípový a máta . pak později opět rýže dle Vašich rad .jídlo až druhý den a vitamíny které beru . A opět nastala bolest hlavy a žlaludek nebo žlučník? kolisavé bolesti byly až do večera , ulevu dělal čaj lípovo mátový .Druhý den jsem zjistila že bolesti asi? byly po užití kapsle tuku omega 3 ? jsou dost velké,muže to být? od té doby je neberu . snad nějak rozpulit nebo jak? na ty velké potvory?
Co se týká vaší rady Pane Jardo to že asi mám málo jodu - suchá a kůže a šupinatá .. Tak teplotu pod jazykem mám ráno 37,1 36.9 stále kolem té teploty tak asi dost jodu né? začala jsem jíst víc mořské řasy a víc ryb . Po krkacím testu nastalo malé krknutí - minulé nebylo žádne . A tak hcl sháním .
Ještě jednu otázku je možno provádět neti - vyplach dutin vlastní urinou? i když ten člověk bere spousta prášku?? nejedná se o mně já jsem bez jakých koliv prášku díky vám Pane Jardo a skláním se před Vámi a Vašimi znalostmi a vším co pro nás děláte . Myslím si že střevo už není až tak zanesené jestli vše šlo celkem bez problému? Klystýr dělam 1* týdně . co si o tom myslíte? jinak můj věk 47 váha nýni 57 byla 70 kg před rokem a 160cm děkuji za odpověd .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 9:05 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
slunce píše:
Zdravím
Taky jsem vyzkoušela svou první šanku . Dva dni před tím jsem si udělala výplach žaludku a další den klystýr. I když mně ráno bolela hlava , byla jsem odhodlána ji udělat . Po vypití první 1,5 l slané vody byla po pár chvílích a cvičení první stolice a taky začalo být nevolno a šlo to i samo zvracení i spodem najednou , o jaké překvapení? a pak už šlo vše bez problému . po vypití 4 slaných petek nevim vlastně po které ale asi 2-3 láhvi? voda byla spěněná ,šla čistá voda a pak heřmánek a po 40 minutách rýže . a laktobacily , čaj s lípový a máta . pak později opět rýže dle Vašich rad .jídlo až druhý den a vitamíny které beru . A opět nastala bolest hlavy a žlaludek nebo žlučník? kolisavé bolesti byly až do večera , ulevu dělal čaj lípovo mátový .Druhý den jsem zjistila že bolesti asi? byly po užití kapsle tuku omega 3 ? jsou dost velké,muže to být? od té doby je neberu . snad nějak rozpulit nebo jak? na ty velké potvory?
Co se týká vaší rady Pane Jardo to že asi mám málo jodu - suchá a kůže a šupinatá .. Tak teplotu pod jazykem mám ráno 37,1 36.9 stále kolem té teploty tak asi dost jodu né? začala jsem jíst víc mořské řasy a víc ryb . Po krkacím testu nastalo malé krknutí - minulé nebylo žádne . A tak hcl sháním .
Ještě jednu otázku je možno provádět neti - vyplach dutin vlastní urinou? i když ten člověk bere spousta prášku?? nejedná se o mně já jsem bez jakých koliv prášku díky vám Pane Jardo a skláním se před Vámi a Vašimi znalostmi a vším co pro nás děláte . Myslím si že střevo už není až tak zanesené jestli vše šlo celkem bez problému? Klystýr dělam 1* týdně . co si o tom myslíte? jinak můj věk 47 váha nýni 57 byla 70 kg před rokem a 160cm děkuji za odpověd .

No s tou váhou bych si nedělal starosti, já mám o kilo míň a 13 cm víc a ještě žiji, i když jsem terčem různých starostlivých dotazů jestli nemám nějakou strašlivou nemoc. Odpovídám, že už ne a poděkuji za optání. O víkendu jsem chtěl nakoupit nějaké oblečení a i nejmenší velikosti na mě plandaly takže si budu muset nechat šít na míru.

Kdykoli si ale nyní podívám na svoji čistou kůži a vybavím si celoživotní ošklivý ekzém tak se mi vrací dobrá nálada. Raději hubený a zdravý než svalnatý a nemocný, to už tu ale někdo (Jarda) říkal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Zdravím
Taky jsem vyzkoušela svou první šanku . Dva dni před tím jsem si udělala výplach žaludku a další den klystýr. I když mně ráno bolela hlava , byla jsem odhodlána ji udělat . Po vypití první 1,5 l slané vody byla po pár chvílích a cvičení první stolice a taky začalo být nevolno a šlo to i samo zvracení i spodem najednou , o jaké překvapení? a pak už šlo vše bez problému . po vypití 4 slaných petek nevim vlastně po které ale asi 2-3 láhvi? voda byla spěněná ,šla čistá voda a pak heřmánek a po 40 minutách rýže . a laktobacily , čaj s lípový a máta . pak později opět rýže dle Vašich rad .jídlo až druhý den a vitamíny které beru . A opět nastala bolest hlavy a žlaludek nebo žlučník? kolisavé bolesti byly až do večera , ulevu dělal čaj lípovo mátový .Druhý den jsem zjistila že bolesti asi? byly po užití kapsle tuku omega 3 ? jsou dost velké,muže to být? od té doby je neberu . snad nějak rozpulit nebo jak? na ty velké potvory?
Co se týká vaší rady Pane Jardo to že asi mám málo jodu - suchá a kůže a šupinatá .. Tak teplotu pod jazykem mám ráno 37,1 36.9 stále kolem té teploty tak asi dost jodu né? začala jsem jíst víc mořské řasy a víc ryb . Po krkacím testu nastalo malé krknutí - minulé nebylo žádne . A tak hcl sháním .
Ještě jednu otázku je možno provádět neti - vyplach dutin vlastní urinou? i když ten člověk bere spousta prášku?? nejedná se o mně já jsem bez jakých koliv prášku díky vám Pane Jardo a skláním se před Vámi a Vašimi znalostmi a vším co pro nás děláte . Myslím si že střevo už není až tak zanesené jestli vše šlo celkem bez problému? Klystýr dělam 1* týdně . co si o tom myslíte? jinak můj věk 47 váha nýni 57 byla 70 kg před rokem a 160cm děkuji za odpověd .

Tak ta procedura měla na první pokus ještě docela dobrý průběh a nevidím na ní nic špatného, nicméně patrně jste stále docela slušně zamořena kvasinkou, nebo zahleněná, protože jinak se problémy většinou vrací až za několik dní. Ty kapsle by žádný problém vyvolávat neměly, ale není problém si je rozdělat a dát olej do jídla. Teplota signalizuje zdánlivě dostatek jódu, ale stejně by bylo vhodné si stav překontrolovat jódovou skvrnou na zápěstí. Malé krknutí berte jako žádné, při správném stavu kyselin v žaludku člověk troubí jak jelen. Kyselinu vám mohu poslat, tak dejte vědět. Néti urinou nevadí v žádném případě a klidně se dá dělat i na práškách. Klystýry se dají dělat nějakou dobu i denně v tom není problém. Jediná správná váha je vaše váha z cca 18 let, každá jiná je špatná a tělo ji evidentně nechce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 11:21 am 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
Dobrý den,
chtěla bych vyzkoušet tuto metodu očisty, ale bohužel se nikde nemohu dočíst přesnou sérii cviků, respektive pohyby napomáhající vyprazdňování a vůbec celému procesu pití slané vody.
děkuji mnohokrát za odpověď

_________________
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celiakie, abscesy
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 2:32 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 12:46 pm
Příspěvky: 5
Mnohokrát děkuji za odpověď, tudíž striktně dodržovat bezlepkovou dietu. Co se týče Lepicolu, pokusím se ho zde sehnat, snad s úspěchem. Zajímalo by mne, co je to koloidní stříbro a na co se používá. Nenašla jsem na Vašich úžasných stránkách, jak se provádí plivací test.
Dovolte mi ještě jednu otázku. Moje kamarádka má dceru, 6 let, začali se jí objevovat bolestivé křeče po celém těle. I ve tváři. Lékař nasadil hořčík. Jako novorozená (je z dvojčat) měla problémy s ledvinou. Bohužel nemohu specifikovat. Zdravím s úctou .....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 7:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
marketaz píše:
Dobrý den,
chtěla bych vyzkoušet tuto metodu očisty, ale bohužel se nikde nemohu dočíst přesnou sérii cviků, respektive pohyby napomáhající vyprazdňování a vůbec celému procesu pití slané vody.
děkuji mnohokrát za odpověď

Ono to jde i bez nich, toho se bát nemusíte, ale jinak je na internetu na toto téma tolik informací, že je nemožné to nenajít. Na výraz „šankprakšalána cviky“ mě jich to našlo hned několik, třeba zde http://www.zeny.cz/magazin/detoxikace-t ... -tela.aspx .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Celiakie, abscesy
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 7:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Cameron píše:
Mnohokrát děkuji za odpověď, tudíž striktně dodržovat bezlepkovou dietu. Co se týče Lepicolu, pokusím se ho zde sehnat, snad s úspěchem. Zajímalo by mne, co je to koloidní stříbro a na co se používá. Nenašla jsem na Vašich úžasných stránkách, jak se provádí plivací test.
Dovolte mi ještě jednu otázku. Moje kamarádka má dceru, 6 let, začali se jí objevovat bolestivé křeče po celém těle. I ve tváři. Lékař nasadil hořčík. Jako novorozená (je z dvojčat) měla problémy s ledvinou. Bohužel nemohu specifikovat. Zdravím s úctou .....

Koloidní stříbro je vlastně roztok mikroskopických částeček stříbra ve vodě. Ten test je zde http://www.zdravi-az.cz/doc/R09_58-59_N ... zrouta.pdf . U toho dítěte se může jednat o nedostatek hořčíku, což je nejběžnější, nebo i draslíku, ale to by snad lékař poznal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 10:27 am 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
děkuji mnohokrát za odpověď, jen jsem se chtěla ještě zeptat, zda-li by hrálo velkou roli, když bych namísto mnou připraveného slaného roztoku použila Vincentku, s tím, že bych ji ještě eventuelně přisolila. Vincetnka mi chutná moc a čistě slaný roztok se mi dosti vrací.

_________________
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 11:51 pm 
Offline

Registrován: stř čer 08, 2011 11:46 pm
Příspěvky: 1
obrazky pekne ale staticke. pri velkej zravosti skor doporucujem zhliadnut film Velka zranica (la grande bouffe) s hviezdnym obsadenim. aj odolny clovek prestane zrat minimalne na mesiac.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz