Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 1:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 9:33 pm 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Jarda píše:
Tak zanesení střeva bordelem je pochopitelně možné a na pohyb střeva hořčík, jód a tuk. Na ty smradlavé větry to chce laktobacily, nebo stáhnout toxiny pomocí bentonitu, ten vám mohu i poslat. Klystýr asi dost pořeší, ale stejně patrně uvedené čištění nic nepokazí.

Jód už beru, hořčíku mám asi dostatek, protože jsem si dělala očistu jater a hned po první skleničce jsem letěla několikrát na záchod. Mám doma laktobacily, doberu je a kdyby to nezabralo, tak zkusím bentonit.
Jen asi budu mít hodně candidy, protože jsem neměla dostatek uriny a udělala klystýr jen s vodou a octem a opět druhý den tmavý výtok. \":-(\" To že je tmavý, znamená, že kandida umírá a vyplavuje se z těla nebo spíš bojuje o přežití?
Po urině to nemám, je tedy lepší používat tu nebo ten ocet? Myslím to tak, že je třeba agresivnější a dřív mě toho zbaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2012 5:42 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 2:50 pm
Příspěvky: 1
Vazeny pane Zajicku,
nejprve bych Vam chtela moc podekovat za Vase stranky a za vse, co delate. Je to neuveritelne a moc si toho vazim.
I ja se pomalu davam cestou zdraveho zivotniho stylu a hlavne stravovani a mam na Vas par dotazu.

Momentalne drzim 7denni hladovku a piju jen balenou ledovcovou vodu. Hladovka probiha celkem bez utrap, az na obcasne pocity slabosti. Letos to je moje treti 7denni hladovka a az ted jsem se konecne odhodlala k provadeni kazdodennich klystyru. Ale musim se priznat, ze to neni zadna slava. Mam problem do sebe napustit vetsi mnozstvi tekutiny (ted puzivam urinu a i prevarenou vodu). Dnes je to paty den hladoveni, cili paty klystyr a stale mam problemy - tekutina do me moc netece, jako by ve mne bylo neco ucpane, uplne citim, ze tam "neco" je. Pokazde musim hadicku povytahnout, aby do me neco vubec nateklo. Je to docela zdlouhavy proces. Nevite, co by to mohlo byt?
Napoprve do sebe naliju jen cca 200ml a ihned musim na WC. Na podruhe se mi vzdy podari cca 700 - 800ml a udrzim to tak 7-10min. Vcera jsem si delala dva vyplachy za sebou, nejak jsem citila, ze je to potreba. A dost me zarazilo, ze po peti dnech bez jidla a kazdodennich klystyru ze me vyslo spousta vykalu! Mimojine skoro każdy den ze me vyjdou ty kvasinky - z jedne z diskuzi na Vasich strankach jsem usoudila, ze to jsou kvasinky. A skoro kazdy den, kdyz do sebe dostanu pri klystyru tu prvni davku (cca 200ml) a musim hned na WC, kape ze me i krev. Mam trochu strach.. Nevite nahodou, cim by to mohlo byt zpusobeno?

Jeste je asi nutne podotknout, ze v podstate cely zivot trpim zacpami. Na WC chodim tak 1x tydne, nekdy i za 10 dni. Zkousela jsem mnoho zpusobu a overenych rad a jedine, co mi vzdy dokonale procisti streva je vecerni popijeni vetsiho mnozstvi vina a rano to jde samo \":D\"

Dale bych se chtela zeptat, i kdyz vim, ze to patri do jineho fora, jestli je vhodne po hladovce provadet Sankhapraksalanu. Hladovku ukoncim uz zitra pak budu jist jen velice lehka jidla a dale provadet klystyry a o vikendu bych chtela prave zkusit Sankhapraksalanu.

Predem Vam moc dekuji za odpoved a Vas cas
S pranim hezkeho dne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 9:44 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 46
Dobrý den pane Jardo. Můj manžel má podle všeho silně zanesená střeva, ale má jaksi psychický problém s tím, aplikovat klystýr. Chtěla bych se zeptat, zda existuje něco, co dokáže vyčistit střeva tak perfektně jako urinové klystýry, ale podává se orálně. Pokud ano, jak přesně se to užívá a kde se to dá objednat? Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: kručení v břiše
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2012 12:43 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu, neustále mi kručí v břiše a mám velkou plynatost, sem tam mně pobolívá pod pravím žebrem. Toto už mě trápí asi měsíc. Od soboty provádím klystýr a zdá se mi, jak kdyby kručení a plynatost zesílilo. Jo ještě mně pálila žáha, jak kdyby mně šly všechny kyseliny na vrch, ale na to používám Ranisan a Malox a momentálně stím mám klid.
Děkuji za případné odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2012 2:24 pm 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dobry den. Delala jsem si 5x shankapraksalarnu a vysledek nijak zajimavy, proste stolice, pak ridka stolice, pak tmava voda a na konci svetle zluta voda, nikdy jsem nedosahla uplne bile vody, ale to mohla byt zaludecni stava...
Od vcerejska jsem zahajila kavove klystyry podle Gersona a vysledek je neuveritelny. Koupila jsem si Wilson's coffee (

Naposledy upravil Petra321 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 1:20 am 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Jardo chtel bych do uriny pridavat i bylinove caje..Napada me lekorice,nebo divizna atd.Mate nejake osvedcene byliny ktere vas prijemne prekvapily ucinkem ve smichanim s urinou na klystyr?Urcite jste zkousel-)A druha otazka dosti se pise vyvarovani uriny ze dvou litru.Muze se vyvarovat treba uz jen litr uriny?A po nekolika klystyrech s cerstvou urinou kolik jako start?100 gramu?Nerad bych dal telu takovou pecku hned na poprve-)moc dekuji...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 8:13 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Petra321":2q1dqtji]....
Od vcerejska jsem zahajila kavove klystyry podle Gersona a vysledek je neuveritelny. Koupila jsem si Wilson's coffee (

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kručení v břiše
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 10:52 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
Tak vám děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kručení v břiše
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 3:13 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
[quote="sawe":263qpnx1]Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu, neustále mi kručí v břiše a mám velkou plynatost, sem tam mně pobolívá pod pravím žebrem. Toto už mě trápí asi měsíc. Od soboty provádím klystýr a zdá se mi, jak kdyby kručení a plynatost zesílilo. Jo ještě mně pálila žáha, jak kdyby mně šly všechny kyseliny na vrch, ale na to používám Ranisan a Malox a momentálně stím mám klid.
Děkuji za případné odpovědi.[/quote:263qpnx1]
Pan Jarda někde psal, že "Nadýmání je jednoznačně projevem nesrovnané bakteriální skladby v tlustém střevě". Zkuste to srovnat laktobacily. Možná je rozjetá i kvasinka - zkuste plivací test. Někde se tu také psalo, že kručení v břiše může být znamením napadení škrkavkou.
Pálení žáhy bude z nedostatku HCl - zkuste krkací test.

Zkuste pročíst vlákno "Strava a nadýmání":

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Naposledy upravil Amy dne čtv led 01, 1970 2:04 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 12:28 am 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dekuju moc! Prestavam s kavovymi klystyry, od zitra si davam prestavku a pak zacnu s hermankovym klystyrem podle Jardova rady (1. tyden denne, 2. tyden ob den atd.). \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 8:11 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Petra321 píše:
Dekuju moc! Prestavam s kavovymi klystyry, od zitra si davam prestavku a pak zacnu s hermankovym klystyrem podle Jardova rady (1. tyden denne, 2. tyden ob den atd.). \":)\"

Mně se osvědčily klystýry i mikroklystýry s jablečným octem, s mms a urinové, to mi šly taky takové jakoby kusy kůže, provázky a sliz, dávala jsem zde i foto a posílala jsem to Hance Bláhové, ta mi k tomu napsala toto: Váhám mezi vlasovci a škrkavkami, hlísti to určitě jsou. Dala bych kúru albendazolu a ivermectinu.
Osobně jsem si myslela, že by mohlo jít o střevní šlemy, kandidu...
Chystám se opětovně na hřebíčkovou kůru a pak budu řešit léčbu filárií, celkem se mi daří mít pod kontrolou srdíčko, ale kámoš mi radil posichrovat se antiparazitiky přímo na filárie, sám tuto kůru dělal nedávno s mohutným výsledkem. Zapper mi nedělá dobře, takže ten mi leží ve skříni.
Petro, někdy je potřeba pořešit právě i parazity.
Jak píše PV33 kávové klystýry jsou především spojovány s očistou jater, také jich mám pár za sebou, přesně podle návodu, řešila jsem očistu jater, ale vzhledem k tomu, že mi nedělaly dobře na srdíčko - tachykardie, zvýšení tepu apod. tak jsem je musela přestat dělat. Proto z vlastní zkušenosti varuju kardiaky a všechny, kterým nedělá dobře pití kávy, prakticky asi stejný účinek na srdce a tlak bude mít jak vrchem, tak i spodem, což jsem ale bohužel nikde nevyčetla, ale je to moje zkušenost.


Naposledy upravil jani dne stř říj 24, 2012 8:49 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 8:40 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
jani píše:
Mně se osvědčily klystýry i mikroklystýry s jablečným octem, s mms a urinové, to mi šly taky takové jakoby kusy kůže, provázky a sliz, dávala jsem zde i foto a posílala jsem to Hance Bláhové, ta mi k tomu napsala toto: Váhám mezi vlasovci a škrkavkami, hlísti to určitě jsou. Dala bych kúru albendazolu a ivermectinu.
Osobně jsem si myslela, že by mohlo jít o střevní šlemy, kandidu...
Chystám se opětovně na hřebíčkovou kůru a pak budu řešit léčbu filárií, celkem se mi daří mít pod kontrolou srdíčko, ale kámoš mi radil posichrovat se antiparazitiky přímo na filárie, sám tuto kůru dělal nedávno s mohutným výsledkem. Zapper mi nedělá dobře, takže ten mi leží ve skříni.
Petro, někdy je potřeba pořešit právě i parazity.
Jak píše PV33 kávové klystýry jsou především spojovány s očistou jater, také jich mám pár za sebou, přesně podle návodu, řešila jsem očistu jater, ale vzhledem k tomu, že mi nedělaly dobře na srdíčko - tachykardie, zvýšení tepu apod. tak jsem je musela přestat dělat. Proto z vlastní zkušenosti varuju kardiaky a všechny, kterým nedělá dobře pití kávy, prakticky asi stejný účinek na srdce a tlak bude mít jak vrchem, tak i spodem, což jsem ale bohužel nikde nevyčetla, ale je to moje zkušenost.

Přidávám se k varování před kávovými klystýry.Hodně mi po kávovém klystýru vyletěl tlak a ještě druhý den jsem ho měla dost vysoký.Nemít ho předtím normální, tak nevím jak by to dopadlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 11:50 pm 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dekuju vam moc za rady. S tim kavovym klystyrem me to pekne stve, protoze mi delaly dobre, dokazala jsem je bez jakochkoliv kreci anebo bolesti udrzet v sobe, citila jsem se po nich fajn a plus ti paraziti mi 2 vyskocily a ty parazity se prave snazim resit. Zacala jsem klystyry kvuli candide, trpim na zenske kvasinkove infekce a hodne prdim, takze ji mam urcite ve strevech premnozenou. Dneska jsem zkusila klystyr s tim octem (kolik davate lzic na litr? Ja dala asi moc) a okamzite my zacaly krece v brise, neudrzela jsem to tam ani 2 minuty. A ocet streva vysusuje, tak mam strach, abych si je nejak neznicila . Krecovite na me pusobi i citronove. Takze asi zacnu ty urinove. Muzete mi prosim poslat navod? Jestli cistou urinu, anebo redenou s vodou a jestli ji mam sbirat od rana a pak az ji bude dost si klystyr udelat, anebo jestli se musi pouzit okamzite po sberu... ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2012 5:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 25, 2011 2:08 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Ostrava
Přidám zkušenost s kávovým klystýrem. Průběh velmi zdařilý, vše probíhalo jak má, udržela jsem jej v sobě bez problémů 20 minut, určitě zase brzy zopakuji. ALE! Udělala jsem chybu v načasování! Aplikovala jsem klystýr kolem 17. hodiny a ještě o půl třetí ráno jsem s čistou myslí luštila jedno sudoku za druhým, neb nešlo zamhouřiti oka. Ale i když jsem celkově naspala do rána cca 2,5 hodiny, další den jsem nedostatek spánku nepociťovala. Nicméně si myslím, že kofeinový klystýr pozdě odpoledne asi nelze obecně doporučit, ledaže by někdo chtěl účinku kofeinu takto cíleně využít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob říj 27, 2012 10:05 am 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Damila píše:
Přidám zkušenost s kávovým klystýrem. Průběh velmi zdařilý, vše probíhalo jak má, udržela jsem jej v sobě bez problémů 20 minut, určitě zase brzy zopakuji. ALE! Udělala jsem chybu v načasování! Aplikovala jsem klystýr kolem 17. hodiny a ještě o půl třetí ráno jsem s čistou myslí luštila jedno sudoku za druhým, neb nešlo zamhouřiti oka. Ale i když jsem celkově naspala do rána cca 2,5 hodiny, další den jsem nedostatek spánku nepociťovala. Nicméně si myslím, že kofeinový klystýr pozdě odpoledne asi nelze obecně doporučit, ledaže by někdo chtěl účinku kofeinu takto cíleně využít.
Damila píše:
Přidám zkušenost s kávovým klystýrem. Průběh velmi zdařilý, vše probíhalo jak má, udržela jsem jej v sobě bez problémů 20 minut, určitě zase brzy zopakuji. ALE! Udělala jsem chybu v načasování! Aplikovala jsem klystýr kolem 17. hodiny a ještě o půl třetí ráno jsem s čistou myslí luštila jedno sudoku za druhým, neb nešlo zamhouřiti oka. Ale i když jsem celkově naspala do rána cca 2,5 hodiny, další den jsem nedostatek spánku nepociťovala. Nicméně si myslím, že kofeinový klystýr pozdě odpoledne asi nelze obecně doporučit, ledaže by někdo chtěl účinku kofeinu takto cíleně využít.

Ja jsem si ho 2 dny delala rano, odpoledne a vecer a to ze me prave litali ti paraziti. Ale nevim, jestli takhle casta aplikace, i kdyz treba jen jednou za mesic, nevadi, bojim se zniceni strevni mikroflory, takze ted delam jen obden a to urinove. Aplikovala jsem prvni kavovy klyastyr ve 22h vecer (pekna blbost!) a nemohla jsem pak do 1.30h spat. Ale aplikace mezi 18-19h mi nevadily vubec, usnula jsem hned ve 22h jako nic. Takze to pusobi na kazdeho uplne jinak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz