Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:45 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 11:04 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
[quote="Dagmara":qky5xrg2]Na těchto stránkách by mělo jít koupit MMS

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 3:23 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Jarda píše:
Nevím na co to má vyhovovat, ale pokud to má být MMS, tak potřebujete chloritan sodný, což toto jak vidíte není.

choridan vapenatý=MMS2 nie?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 3:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
smajliss píše:
Ano je to ono. Ale je to zbytečně drahé. Na foru upramene.cz jsou lidé kteří zasílají tuto bazenou chemii mnohem levněji a ve větším množství.

Ano, je to pravda. Jenže pozor, originály mají kalibrovaná kapátka! Rozdíly oproti různým kapátkům jsou 18% a to je hodně. Zjišťoval jsem tyto rozdíly na digit. mikrováze.
Takže, chceš li léčit něco častými dávkami, rozhodně si pořiď jednu sadu origo a další si kupuj levně. Jinak na tom až tak nezáleží.
Batles \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
choridan vapenatý=MMS2 nie?

To v tom máte docela hokej, MMS 2 je chlornan vápenatý, nebo jinak chlorové vápno, toto se tomu nijak nepodobá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 10:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Jarda píše:
stendas píše:
choridan vapenatý=MMS2 nie?

To v tom máte docela hokej, MMS 2 je chlornan vápenatý, nebo jinak chlorové vápno, toto se tomu nijak nepodobá.

Ježíšmarjá, pane Jardo, ten chlap už tady s náma dlouho nebude \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 11:09 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Nebude to CDS oveľa slabšie ako klasické MMS1? Ako sa to potom to CDS dávkuje (ako klasické MMS1?)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 11:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
[quote="hammel":2dwrf96s]Nebude to CDS oveľa slabšie ako klasické MMS1? Ako sa to potom to CDS dávkuje (ako klasické MMS1?)[/quote:2dwrf96s]
Nebude o vela slabší. Nojo, ale vůči jakému srovnání?
Díky měření víme, že přibližně 1,33 ml CDS vyrobeného přesně podle videa, odpovídá 1 kapce MMS1, co se týče množství plynu CLO2.
Probíhají další zkoušky a pokusy, takže si počkáme a uvidíme.
Ze stránek Johna Wayne:
NEWS
11.12.2011
Jak využít maximální potenciál kysličníku chloričitého?



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 20, 2011 9:02 am 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Je možno po vypítí kefíru užít po 1 hodině MMS ,a přežijí to kefírky? Díky Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 20, 2011 10:26 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
[quote="Batles":3l6blw3t]Ježíšmarjá, pane Jardo, ten chlap už tady s náma dlouho nebude \":D\"[/quote:3l6blw3t]
\":D\" \":D\" nanešťastie ešte stále žijem \":D\"



Naposledy upravil
stendas dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 20, 2011 11:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
[quote="stendas":1flrs8jp]:D \":D\" nanešťastie ešte stále žijem \":D\"



Naposledy upravil
Batles dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 11:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Je možno po vypítí kefíru užít po 1 hodině MMS ,a přežijí to kefírky? Díky Pavel

Tak MMS je nepochybně likviduje, ovšem to právě dává důvod k tomu je dodávat, čili určitě bych ho doporučoval pít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 11:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="Batles":z4ghgn8c]Nebude o vela slabší. Nojo, ale vůči jakému srovnání?
Díky měření víme, že přibližně 1,33 ml CDS vyrobeného přesně podle videa, odpovídá 1 kapce MMS1, co se týče množství plynu CLO2.
Probíhají další zkoušky a pokusy, takže si počkáme a uvidíme.
Ze stránek Johna Wayne:
NEWS
11.12.2011
Jak využít maximální potenciál kysličníku chloričitého?



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 12:57 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Jarda píše:
To je zajímavá velkovýroba, ovšem nedovedu si představit, jak používat ten roztok z té první lahve, pokud je to neměřitelné. Možná by se to dalo smíchat s tou poslední a bylo by vlastně ve všech zhruba stejné množství.

No, z té první lahve je to neměřitelné, proto jsem se chvíli trefoval ředěním a vyšlo mi to, co jsem psal někde výše. 4 ml CDS v deci vody, odpovídá 3 kapkám MMS1 v deci vody množstvím 50 ppm plynu CLO2. Díky Instatestu je to celkem jasné. Bez toho bych tápal.
Manželka užívá již dest dnů CDS 8x denně v petce dávku na celý den, tj. 32 ml CDS v osmi deci vody.
Já dnes sesbíral odvahu a dal jsem si 20 ml CDS ve dvou deci vody a vypil naráz. Pachuť byla pro mne na hranici snesitelnosti. Vzhledem k tomu, že tato dávka odpovídá 15ti kapkám MMS1, jsem to přežil bez úhony, pouze nějakých 15 minut se mi lehulince točila hlava. Tuto dávku bych zcela jistě v podobě MMS1 nesnesl. Beru už dlouho pravidelně udržovací dávky - 1 denně 6 kapek MMS1 a když jsem si dal jednorázově 12 kapek MMS1, tak mi zrovna ideálně nebylo......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 22, 2011 9:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
No, z té první lahve je to neměřitelné, proto jsem se chvíli trefoval ředěním a vyšlo mi to, co jsem psal někde výše. 4 ml CDS v deci vody, odpovídá 3 kapkám MMS1 v deci vody množstvím 50 ppm plynu CLO2. Díky Instatestu je to celkem jasné. Bez toho bych tápal.
Manželka užívá již dest dnů CDS 8x denně v petce dávku na celý den, tj. 32 ml CDS v osmi deci vody.
Já dnes sesbíral odvahu a dal jsem si 20 ml CDS ve dvou deci vody a vypil naráz. Pachuť byla pro mne na hranici snesitelnosti. Vzhledem k tomu, že tato dávka odpovídá 15ti kapkám MMS1, jsem to přežil bez úhony, pouze nějakých 15 minut se mi lehulince točila hlava. Tuto dávku bych zcela jistě v podobě MMS1 nesnesl. Beru už dlouho pravidelně udržovací dávky - 1 denně 6 kapek MMS1 a když jsem si dal jednorázově 12 kapek MMS1, tak mi zrovna ideálně nebylo......

To jsou zajímavé informace, které pomohou těm co jim MMS smrdí a dělá blbě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 12:47 am 
Offline

Registrován: sob úno 14, 2009 3:19 pm
Příspěvky: 32
Vševěd píše:
nofingers píše:
Dobry den, chci se zeptat zda muzu psovi aplikovat na zanet predkozkoveho vaku MMS? Je to lehci forma zanetu, kdy mu z predkozky vyteka hnis. Zacal jsem pouzivat dnes Betadine-jod, ale pak mi doslo, ze jsem si na radu veci pomohl prave MMS. Take by me zajimalo v jakem pomeru mu to michat, protoze mu to vstrikuji strikackou primo dovnitr kde dochazi ke kontaktu s tkani penisu a nerad bych ho popalil,ci podobne.....diky za odpovedi Petr

ty bláho to je ti líto dát pár korun za veterináře? chudák pejsek... obětí pokusů svého pána... stříkni si do pinďoura MMS ty ale jeho netrap blbe...

Tak vidim, ze nekdo neumi cist a je natvrdlej: Za 1. psovi jsem MMS na tento problem nikdy neaplikoval, pouze jsem se tady jen informoval, abych mu tim neuskodil...tak se oplachni studenou vodou a precti si znovu prvni vetu meho prispevku... 2. Se psem chodim k veterinarovi pravidelne na ockovani a nebo kdyz je problem,a kazda navsteva me prijde na 600 - 1200 Kc podle problemu tak mi netvrd, ze je mi lito dat par korun, kdyz ani nemas paru kolik to stoji... 3. pejsek chudak neni, je ve vyborne kondici, nikdo ho netrapi a dokonce ani pokusy na nem nikdo nedela, jenom nejakej hnup se do nas sere a hraje si na Kubisovou... 4. nikdy jsme si nepsali, ani se nevideli, tak si priste odpust osloveni blbe...hawk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz