Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 12:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv pro 29, 2011 9:05 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Dobrý večer, dnes 11 den užívám mms1 6 kapek po hodině/48 denně/. Před mms jsem měl ráno ph moče 6,a přes den 7,5. Nyní mám ráno 6 ,dopoledne 6,5,a kolem oběda kolem 7ph. piju 1l mrkvové štávy, a 0,3l okurky.Na noc beru c kyselinu askorbovou. Od začátku mám průjem, a cítím se unavený,ale jím normálně .
Díky za radu. Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 29, 2011 11:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Dobrý večer, dnes 11 den užívám mms1 6 kapek po hodině/48 denně/. Před mms jsem měl ráno ph moče 6,a přes den 7,5. Nyní mám ráno 6 ,dopoledne 6,5,a kolem oběda kolem 7ph. piju 1l mrkvové štávy, a 0,3l okurky.Na noc beru c kyselinu askorbovou. Od začátku mám průjem, a cítím se unavený,ale jím normálně .
Díky za radu. Pavel

To vás MMS gruntuje moc rychle, vylučujete kyselé odpady a zbytečně se trápíte, trochu dávku snižte, aby se nedostavoval průjem a nebojte se, že by to fungovalo méně, stačí i nepatrná udržovací dávka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 1:06 am 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Četl jsem zde, že se dají čistit zuby aktivovaným MMS. Ale zkusil jsem změřit pH MMS zalitého vodou a bylo to strašně kyselé, už nevím přesně, ale asi tak 4 až 5 pH. To musí zubům spíš vadit, ne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
ravima píše:
Četl jsem zde, že se dají čistit zuby aktivovaným MMS. Ale zkusil jsem změřit pH MMS zalitého vodou a bylo to strašně kyselé, už nevím přesně, ale asi tak 4 až 5 pH. To musí zubům spíš vadit, ne?

To je otázka, breberky MMS jednoznačně zlikviduje i v té kyselé variantě, ovšem já zde radím si ho míchat tak, aby se docílilo zhruba neutrálního stavu, což je nejlepší. Také si můžete vyrobit CDS a s tím mám nyní naprosto nejlepší zkušenost, celkem slušná chuť a nic vás nezdržuje kapáním a aktivací. Prostě si dáte večer trochu té žluté vody do úst, chvilku prožbluchujete zuby a vyplivnete, tedy nic složitého.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 9:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Tak jsem jsem dnes mms ubral na 3 kapky za hodinu tedy na polovinu ,střevo se zklinilo ,jen ta únava zůstala .Zkusím udělat Sankhapraksalanu.MMS vylučuje všechny kyselé odpady, nebo jen ty uhynulé zvířátka? Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Tak jsem jsem dnes mms ubral na 3 kapky za hodinu tedy na polovinu ,střevo se zklinilo ,jen ta únava zůstala .Zkusím udělat Sankhapraksalanu.MMS vylučuje všechny kyselé odpady, nebo jen ty uhynulé zvířátka? Pavel

Tak vidíte, není potřeba se zbytečně trápit a MMS čistí kdejaký kyselý šmejd z těla, dokonce i těžké kovy, ale nějakou dobu to holt trvá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 01, 2012 9:21 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jardo mám na Vás k mms dva dotazy.

Jakou schopnost má dle Vašeho názoru likvidovat candidu a plísně v těle?

V lahvičce s Nacl se mi udělal jakýsi bordel a kolem uzávěru se tvoří bílý prášek. Tušíte co by to mohlo být? Mohl by být chloritan už prošlý? (mám jej cca rok)

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 01, 2012 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Jardo mám na Vás k mms dva dotazy.

Jakou schopnost má dle Vašeho názoru likvidovat candidu a plísně v těle?

V lahvičce s Nacl se mi udělal jakýsi bordel a kolem uzávěru se tvoří bílý prášek. Tušíte co by to mohlo být? Mohl by být chloritan už prošlý? (mám jej cca rok)

Děkuji

Tak na plísně a kvasinky funguje špičkově, ovšem po jeho vysazení se ten neřád zase množí, čili stejně je základ správné pH. Pokud je lahvička dokonale uzavřená a uložená v temnu, tak se skladováním obecně není žádný problém a mělo by to vydržet řadu let. Z čeho je ten bordel uvnitř lahvičky netuším, ale ten bílý prášek vzniká vysušením roztoku a ve větším objemu je dost nebezpečný. Jde totiž o velice silné oxidační činidlo a má schopnost zapálit některé hořlavé věci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 01, 2012 11:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Včera se objevily nové informace na stránkách Johna Wayna o dávkování CDS:
(MMS
NEWS
31.12.2011
Dávkování CDS.
Dávkování CDS je v podstatě jednoduché, stačí dodržet koncentraci chlordioxidu rozpuštěného ve vodě. Zde máte názorný příklad jak CDS dávkovat:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 02, 2012 7:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="Batles":1k112sj5]Včera se objevily nové informace na stránkách Johna Wayna o dávkování CDS:
(MMS
NEWS
31.12.2011
Dávkování CDS.
Dávkování CDS je v podstatě jednoduché, stačí dodržet koncentraci chlordioxidu rozpuštěného ve vodě. Zde máte názorný příklad jak CDS dávkovat:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2012 10:27 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Zajímavé video Rudy Špačka o MMS, kde poměrně detailně popisuje popis jeho užívání. Dobré pokud s MMS začínáte jako zdroj informací

http://www.youtube.com/watch?v=gBpbbwxChKY

Pro mne bylo zajímavostí, že Humble vůbec nepracuje s aktivací HCL, ale pouze s kys. citronovou. A v tomto duchu mne napadá dotaz. Je zežloutnutí směsi a typický zápach známkou toho, že došlo k řádné aktivaci? Mám chloritan, který se podivným způsobem zdrcl a ještě k tomu trochu podezřelou koncentraci HCL tak nevím jestli si nedopřávám poněkud nestandardní směs. Nicméně po smíchání obou látek dojde ke zežloutnutí a zápachu, snad je tedy vše v pořádku?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2012 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Zajímavé video Rudy Špačka o MMS, kde poměrně detailně popisuje popis jeho užívání. Dobré pokud s MMS začínáte jako zdroj informací

http://www.youtube.com/watch?v=gBpbbwxChKY

Pro mne bylo zajímavostí, že Humble vůbec nepracuje s aktivací HCL, ale pouze s kys. citronovou. A v tomto duchu mne napadá dotaz. Je zežloutnutí směsi a typický zápach známkou toho, že došlo k řádné aktivaci? Mám chloritan, který se podivným způsobem zdrcl a ještě k tomu trochu podezřelou koncentraci HCL tak nevím jestli si nedopřávám poněkud nestandardní směs. Nicméně po smíchání obou látek dojde ke zežloutnutí a zápachu, snad je tedy vše v pořádku?

To může mít důvod v dostupnosti kyseliny citrónové, nebo v lenosti měnit zaběhaný postup, je třeba si také uvědomit, že na to jede půlka světa a na něm leží veliká zodpovědnost, pokud by udělal chybu. Jinak, to typické zežloutnutí až zhnědnutí a chlórový zápach jednoznačně dokazují, že to funguje. Pokud máte takto podělané základní komponenty, tak přejděte na CDS a u něho můžete v náhodném poměru smíchat co chcete, což nevadí, pokud se začne vyvíjet chlordioxid a jeho koncentraci změříte papírkem a doředěním standardizujete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 3:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 13, 2010 8:22 am
Příspěvky: 16
Jarda píše:
... tak přejděte na CDS a u něho můžete v náhodném poměru smíchat co chcete, což nevadí, pokud se začne vyvíjet chlordioxid a jeho koncentraci změříte papírkem a doředěním standardizujete.

Lze vyrobit CDS z chlornanu vápenatého?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Marco píše:
Lze vyrobit CDS z chlornanu vápenatého?

Tak to vás zklamu, jedině z chloritanu sodného a libovolné kyseliny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 7:18 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Jarda píše:
To vás MMS gruntuje moc rychle, vylučujete kyselé odpady a zbytečně se trápíte, trochu dávku snižte, aby se nedostavoval průjem a nebojte se, že by to fungovalo méně, stačí i nepatrná udržovací dávka.

Užívám mms 21den - 32 kapek denně. Včera jsem měl po ránu ph 8,5 moč byla tmavá a červená po řěpě.již v poledne mi ph spadlo na 7,a cítil jsem levou ledvinu. To obarvení moči jsem nikdy neměl. Jak mám to mms brát dlouho, připadně případně udržovací dávku?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz