Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 4:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 10:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
b09 píše:
Tady nejde o to, ze bych se samotne procedury bal jako spis nasledku. Sam v postupu pisete ze by ho nemeli delat lide co maj strevni potize. Ja konkretne nemam potrebu jit vickrat za den, ale stolice je ridka. Hlavne rano se casto probouzim s bolesti, píchánim v brise. Doktorka tvrdi ze je to stresem. Pritom ho nejak zvlast nepocituju. Uz je to docela dlouho. Vlastne co jsem skoncil skolu. Od nového roku se vyvyaruju masa, sladkého, alkoholu, kterému jsem nikdy neholdoval... ale zatím bez efektu.

Jinak vam gratuluju, ze jste to zvladnul. Aspon jste mel nejakou hmatatelnou diagnozu. U me je to stres, uzkost kterou defakto nikdo lecit neumi. Jen sam pacient (ti slabsi za pomoci terapeutu) kdyz najde klic. Nepocitam potlacovani onech pocitu temi nejvetsimi svinsvy na farmaceutickem trhu nebo alkoholem, drogami.
Ten stres, ale od neceho musi pramenit. Ted nemyslim z venku, ale ten akumulovanej stres v tele, kterej clovek nevydejcha, predejcha. U me se nahromadil behem studia. Aspon mi to tak vsichni tvrdi. Nejsem zrovna typ na bojare oslavy po zvladnute zkousce (jsem samotar), ale pred zkouskou jsem to prozival jako vsichni. Treba u me je to nahromadeny ve strevech (kdo vi?), ale je pak vhodná radikalni očista kdyz je to vase slabina? V tom je ta obava aby se to nezhorsilo... neumiram ale citim ze neni neco v poradku. Clovek, který nema co ztratit tak se do toho vrhne skoro bez hlavě. Ja zadnou diagnozu nemam. Napr. sono bricha, ledvin, jater v poradku. To same krev, moc... jsem za to rad, ale necitim se dobre.
Ono se rika do 30 si zivot nicime a po 30 ho zaciname spravovat. \"8)\"

Nebojte se toho, nebo si prostě dávejte pravidelně klystýry a uvidíte jak se to zlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 5:22 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
To Jarda : Pán Jarda, chcem sa opýtať.....
Čítal som aj o očiste nosných dutín, kde sa do jednej dierky leje voda, ale druhá dierka sa zapchá, a tak sa má nechať voda odtiecť cez ústa smerom von ..... Skúšal som to, je to dosť nepríjemné, a mám pri tom pocit, akoby sa mi voda dostávala zvnútra aj do uší....
Poznáte tú očistu, pán Jarda ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 10:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
NOWOCAYN píše:
To Jarda : Pán Jarda, chcem sa opýtať.....
Čítal som aj o očiste nosných dutín, kde sa do jednej dierky leje voda, ale druhá dierka sa zapchá, a tak sa má nechať voda odtiecť cez ústa smerom von ..... Skúšal som to, je to dosť nepríjemné, a mám pri tom pocit, akoby sa mi voda dostávala zvnútra aj do uší....
Poznáte tú očistu, pán Jarda ?
Ďakujem za odpoveď.

Vraj či ju pozná \":D\" . Máš ju na hlavných stránkach aj s obrázkami.
http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_03.php
a aj s celým vláknom diskusie:
viewtopic.php?t=49


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 11:18 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Sybilla píše:
Vraj či ju pozná \":D\" . Máš ju na hlavných stránkach aj s obrázkami.
http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_03.php
a aj s celým vláknom diskusie:
viewtopic.php?t=49

Sybilla, on mal však na mysli to, že voda nevyteká cez druhú nosnú dierku, ale cez ústa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2012 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
To Jarda : Pán Jarda, chcem sa opýtať.....
Čítal som aj o očiste nosných dutín, kde sa do jednej dierky leje voda, ale druhá dierka sa zapchá, a tak sa má nechať voda odtiecť cez ústa smerom von ..... Skúšal som to, je to dosť nepríjemné, a mám pri tom pocit, akoby sa mi voda dostávala zvnútra aj do uší....
Poznáte tú očistu, pán Jarda ?
Ďakujem za odpoveď.

To je nějaká hovadina, tím si natlačíte tu tekutinu a bordel do eustachovy trubice, což je tedy dost nepříjemné a celá sranda může skončit dost blbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2012 2:31 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : tak píše to Malachov v jedne zo svojich kníh (na 100%, podobné knihy od iného autora ani nemám...), presne tak, ako som to popísal... Ale on píše, že "nasajeme" jednou nosnou dierkou, druhú máme zapchatú, a vypľúvame cez ústa (to "nasajeme" neviem či myslel doslova, alebo či myslel vlievanie vody do nosnej dierky). Tak či tak... je to nepríjemné, a ja som to robil takýmto spôsobom jeden krát, stačilo mi... Ostanem pekne pri Džala Néti.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 4:22 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Zajímalo by mě jakým způsobem je možné se zbavit a předcházet tvorbě nosních polypů.Provádím denně urinou očistu nosu néti,pravidelně klystýry a poslední dobou i sankhapraksalanu.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 11:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Zajímalo by mě jakým způsobem je možné se zbavit a předcházet tvorbě nosních polypů.Provádím denně urinou očistu nosu néti,pravidelně klystýry a poslední dobou i sankhapraksalanu.

Polyp je většinou virového původu a to by chtělo třeba koloidní stříbro, nebo MMS, případně se na ně dá působit i godzilou, což je sice nepříjemné, ale fungovat by to mohlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 11:08 am 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 1:53 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den. Po ránu mívám plný nos. Před pár dny jsem zkusila očistu nosních dutin pomocí doma upravené petky. Poprvé, podruhé a potřetí jsem to zkusila s vlažnou vodou z kohoutku (vodu máme ze studně, takže chlor v ní není). Přesto to pálilo jako čert . Asi jako když jsem si v bazénu jako malá nabrala do nosu. Po chvíli to přešlo a následoval příjemný pocit čistého nosu, dokonce jsem cítila volnost tam někde mezi nosem a ústní dutinou. Dnes jsem se odhodlala a použila vlastní ranní moč, ikdyž jsem ji ze zbabělosti trochu naředila \":-)\"). Nepálilo to vůbec, dokonce jsem v puse necítila žádnou pachuť, takže za sebe mohu doporučit těm, komu brání předsudky. Při proplachování mi však neteče z dírky proudem, spíš kapká. Zbytek vody pak vysmrknu zpět z té, do které jsem nalévala. Je to známka toho, že mám dutiny ucpané?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 2:09 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
mkatka píše:
Dobrý den. Po ránu mívám plný nos. Před pár dny jsem zkusila očistu nosních dutin pomocí doma upravené petky. Poprvé, podruhé a potřetí jsem to zkusila s vlažnou vodou z kohoutku (vodu máme ze studně, takže chlor v ní není). Přesto to pálilo jako čert . Asi jako když jsem si v bazénu jako malá nabrala do nosu. Po chvíli to přešlo a následoval příjemný pocit čistého nosu, dokonce jsem cítila volnost tam někde mezi nosem a ústní dutinou. Dnes jsem se odhodlala a použila vlastní ranní moč, ikdyž jsem ji ze zbabělosti trochu naředila \":-)\"). Nepálilo to vůbec, dokonce jsem v puse necítila žádnou pachuť, takže za sebe mohu doporučit těm, komu brání předsudky. Při proplachování mi však neteče z dírky proudem, spíš kapká. Zbytek vody pak vysmrknu zpět z té, do které jsem nalévala. Je to známka toho, že mám dutiny ucpané?

Zdravím,Katka.
Ja tak isto prevádzam néti ráno a večer vlastnou urinou už asi mesiac a musím ju tiež doporučiť.Dutiny sa krásne čistia,dýchanie je uvoľnené.Tiež mi chvíĺu trvá,kým si správne nastavím konvičku,aby mi tiekla urina prúdom a nekvapkala.To smrkanie prebieha z oboch dierok a je to podľa mňa v poriadku,čistia sa obe strany.
Prajem pekný deň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 8:18 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 1:53 pm
Příspěvky: 20
janin píše:
Zdravím,Katka.
Ja tak isto prevádzam néti ráno a večer vlastnou urinou už asi mesiac a musím ju tiež doporučiť.Dutiny sa krásne čistia,dýchanie je uvoľnené.Tiež mi chvíĺu trvá,kým si správne nastavím konvičku,aby mi tiekla urina prúdom a nekvapkala.To smrkanie prebieha z oboch dierok a je to podľa mňa v poriadku,čistia sa obe strany.
Prajem pekný deň.

Já jsem se ještě nedostala tak daleko, aby mi teklo proudem. Kapká kapká a konec, pak už cítím tlak, jak je to plné, ale neteče to ven, tak to raději ukončím a vysmrkám. Teď mi začíná rýma, ale předtím jsem neměla nic a taky to jen kapalo Čekám, že se to časem zlepší.

Další dotaz. Mám syna 5let, který má alergii na pyl břízi. Na jaře teda dost trpí, musí brát léky - Aerius. Je možné touto metodou eliminovat jeho problémy? Můj muž takto trpí zase na konci léta - od srpna do října je nepoužitelný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 11:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
mkatka píše:
Já jsem se ještě nedostala tak daleko, aby mi teklo proudem. Kapká kapká a konec, pak už cítím tlak, jak je to plné, ale neteče to ven, tak to raději ukončím a vysmrkám. Teď mi začíná rýma, ale předtím jsem neměla nic a taky to jen kapalo Čekám, že se to časem zlepší.

Další dotaz. Mám syna 5let, který má alergii na pyl břízi. Na jaře teda dost trpí, musí brát léky - Aerius. Je možné touto metodou eliminovat jeho problémy? Můj muž takto trpí zase na konci léta - od srpna do října je nepoužitelný

Ono dost záleží na sklonu hlavy, to si vyzkoušejte a vždy to teče jinak. Jinak ty alergie, jsou o plísních v krvi, čili to pomocí proplachování nosu neodstraníte, pouze omezíte, musíte vyčistit krev a bude pokoj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 3:23 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 1:53 pm
Příspěvky: 20
Jardo, dnes jsme byli na kontrole u alergologa a podle testů se mu potvrdila alergie na lísku, jelši a břízu, roztoče a venkovní plísně (takové ty na podzim). Řekla jsem doktorce, zda se dá zjistit z rozboru krve výskyt plísní a ona že ne, za normálních okolností prý v krvi plísně nejsou, že by muselo jít o otravu krve, potom by byl nález pozitivní. Jestliže ale ty plísně v krvi má, proč by se v krvi neukázaly? Nebo to nikdo nezkoušel nebo nepředpokládají, že by tam byly? Zbavit krve plísní....co tedy konkrétně udělat? Můžete mě někam nasměrovat? Upravit jídelníček, vynechat 5 bílých jedů? Sanhu mu asi neudělám, ale na klystýr by se možná ukecat dal. Největší nápor čekáme teď v dubnu, no ráda bych vyzkoušela jiný způsob než nasadit Aerius.
Ještě jsem slyšela o metodě gemoterapie. Zjišťuji podrobnosti, kdy se to dá aplikovat vzhledem k jeho věku a výskytu alergenů.
Předem děkuji za reakci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 8:57 pm 
Offline

Registrován: ned srp 14, 2011 9:11 pm
Příspěvky: 24
mkatka píše:
Jardo, dnes jsme byli na kontrole u alergologa a podle testů se mu potvrdila alergie na lísku, jelši a břízu, roztoče a venkovní plísně (takové ty na podzim). Řekla jsem doktorce, zda se dá zjistit z rozboru krve výskyt plísní a ona že ne, za normálních okolností prý v krvi plísně nejsou, že by muselo jít o otravu krve, potom by byl nález pozitivní. Jestliže ale ty plísně v krvi má, proč by se v krvi neukázaly? Nebo to nikdo nezkoušel nebo nepředpokládají, že by tam byly?

Při běžném rozboru krve se mykózy zjistit nedají, pěkně vyloženo včetně obrázků je to např. zde http://www.darkfield.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 10:55 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 1:53 pm
Příspěvky: 20
Děkuju za tip!!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz