Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv črc 04, 2024 1:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 9:27 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Igi, díky za radu, lichořeřišnici mám v kapkách, doporučuje se na záněty močového měchýře, tak ji zkusím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 15, 2013 4:59 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Ahojte , chcela by som sa spýtať na niečo ohľadom MMS1:
Čítala som na internete v angličtine že do ďalšej knihy o MMS sa pripravuje informácia, že zarábať MMS-ko s jablkovou alebo hocijakou aj čerstvou šťavou nie je dobré, pretože to obsahuje prirodzené antioxidanty a MMS je oxidant. A oxidant a antioxidant sa proste "neznesú" a neutralizujú sa a je jedno či je ten antioxidant umelá kys. askorbová alebo prirodzené antioxidanty v pravom odšťavenom ovocnom džúse. Ak by toto bola pravda potom je problém aj počas brania MMS jesť ovocie a zeleninu a všetko čo obsahuje prirodzené antioxidanty? Myslím počas protokolu 1000(8 krát denne 3 kvapky). Vie sa niekto k tomuto vyjadriť? Budem vďačná, pretože ja sa bojím aby sa mi MMS-ko nezneutralizovalo aj jesť napr. jablko počas tých 8 hodín čo ho beriem.O káve s mliečkom ani nehovorím. Ďakujem indiga


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2013 5:21 pm 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dobry den, tak jsem se pustila do MMS1, porad jeste navysuju, zatim jsem na 16 kapkach a rada bych si koupila MMS2 a zaradila 4 kapsle do denniho rezimu behem uzivani MMS1. Je to tak v poradku? Zacina se jednim praskem a kzdy den navysuje o jeden?

Dale jsem se chtela zeptat na kyselou moc.. Dlouhou dobu jsem byla v alkaloze, jsem s tim bojovala jako cert, upravila jsem to a ted jsem zase dost kysela, od te doby, co beru MMS s kyselinou citronovou a nevim, jak bych to poresila.

Predem diky vsem za odpovedi \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 1:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Petra321 píše:
Dobry den, pisete, ze pri odstraneni dysbakteriozy je treba se vyhybat kyseline citronove. Ja jsem si dysbakteriozu docela dost upravila, ale zacala jsem uzivat mms s kyselinou citronovou. K tomu beru vetsi davky probiotik. Mam se obavat, se se mi dysbakterioza vrati? \":(\"( jsem mimo republiku na 3 tydny a nemam moznost si tu sehnat kyselinu chlorovodikovou. Az se vratim domu, mela bych nahradit kyselinu citrovonou cerstvou citronovou stavou anbo kyselinou chlorovodikovou? Dekuji.

Ono dost záleží zda máte v žaludku dostatek HCl, což zjistíte krkacím testem. Pokud jí máte dost, citrón vyhovuje a pokud ne raději bych dával tu HCl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 2:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Katka2 píše:
Prosím ještě o názor, mám s MMS poněkud problém.
V lednu jsem prodělala herpes virus v ekzému, přeléčen ATB, poté pohoda, v únoru jsem začala s MMS (poněkud ukvapeně, jak jsem výše psala), skončila jsem v nemocnici s tělem posetým hnisavými boláky, diagnostikováno opět jako herpetický ekzém, mikrobi se ze stěru nepotvrdili. Přeléčení opět ATB. Po návratu z nemocnice jsem začla s MMS koupelemi, dělala jsem je týden, vše ok (resp. žádná změna ani k lepšímu ani k horšímu), tak jsem se na několik dní odhodlala brát jednu kapku denně večer vnitřně (zaregistruje tělo vůbec takové množství?) - a začaly se mi ty boláky objevovat zase. V mnohem menší míře, ale už je to dlouho, obtěžuje mě to, většina se nehojí a pořád bolí a pomalu se přidávají nové. Včera jsem byla na stěru, prokázal se streptokok, vypadá to na další ATB \":-(\"

Absolutně nechápu co se děje a zda to nějak souvisí s MMS, nedává mi to smysl. Ekzém mám roky a nikdy jsem takovéhle infekce neprodělávala, maximálně jednou za dva roky něco menšího, co zvládla antibiotická mast. Teď mi od začátku roku hrozí už třetí ATB celkově. V říjnu jsem začala s očistou, v únoru s MMS a teď toho začínám litovat, protože ty následky v podobě antibiotik jsou snad ještě horší, než kdybych se do žádné očisty nepustila. Tak nevím, kde je chyba. Nevím, jestli za to nemůže třeba oslabení, kdy jsem kvůli klystýrům, půstům a omezení žravosti zhubla na podzim o skoro 10 kilo a zdá se mi, že už to bylo moc (vymizela mi menstruace a nemám ji doteď). Nerozumím každopádně tomu, proč by MMS tyhle infekce vyvolávalo, místo aby ty hnusáky ničilo.

Dobře vám odpovídá člen pv33 a pokud jde o pokožku stále platí že se za tím skrývá špatný stav střeva, čili pokuste se dodat tolik laktobacilů kolik je jenom možné a srovnat HCl v žaludku. Také bych celý proces podpořil dodávkou enzymů, jak pankreatických, tak se dají koupit digestivní a výborná je papáyová kašička, to jsem zde již také psal. MMS za tím asi nebude, to by jste musela patřit do velice malé skupiny jedinců kterým dělá problémy, ale většinou po nějaké době tyto potíže mizí. Asi by bylo vhodnější přejít na CDS, kde se potíže tolik nevyskytují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 2:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Katka2 píše:
Igi, díky za radu, lichořeřišnici mám v kapkách, doporučuje se na záněty močového měchýře, tak ji zkusím.

Kapky bych v této situaci neviděl jako spásu, prostě berte rozmixované plody třikrát denně kávovou lžičku a patrně by šlo jít ještě výš. Dobré je i koloidní stříbro, tím by se také nic pokazit nemělo. Rozhodně zde vidím jako problém ten trvalý stres s tím se asi problémů budete zbavovat těžko a pak patrně budete muset podpořit i nadledvinky, třeba na krátkou dobu vyzkoušet aplikovat adrenal cortex.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 2:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
indiga píše:
Ahojte , chcela by som sa spýtať na niečo ohľadom MMS1:
Čítala som na internete v angličtine že do ďalšej knihy o MMS sa pripravuje informácia, že zarábať MMS-ko s jablkovou alebo hocijakou aj čerstvou šťavou nie je dobré, pretože to obsahuje prirodzené antioxidanty a MMS je oxidant. A oxidant a antioxidant sa proste "neznesú" a neutralizujú sa a je jedno či je ten antioxidant umelá kys. askorbová alebo prirodzené antioxidanty v pravom odšťavenom ovocnom džúse. Ak by toto bola pravda potom je problém aj počas brania MMS jesť ovocie a zeleninu a všetko čo obsahuje prirodzené antioxidanty? Myslím počas protokolu 1000(8 krát denne 3 kvapky). Vie sa niekto k tomuto vyjadriť? Budem vďačná, pretože ja sa bojím aby sa mi MMS-ko nezneutralizovalo aj jesť napr. jablko počas tých 8 hodín čo ho beriem.O káve s mliečkom ani nehovorím. Ďakujem indiga

Nemyslím si, že by to mělo představovat zásadní problém, podle všeho vadí pouze umělý vitamín C a většina přírodních zdrojů je v pohodě i když asi půjde i množství, to je potřeba otestovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 2:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Petra321 píše:
Dobry den, tak jsem se pustila do MMS1, porad jeste navysuju, zatim jsem na 16 kapkach a rada bych si koupila MMS2 a zaradila 4 kapsle do denniho rezimu behem uzivani MMS1. Je to tak v poradku? Zacina se jednim praskem a kzdy den navysuje o jeden?

Dale jsem se chtela zeptat na kyselou moc.. Dlouhou dobu jsem byla v alkaloze, jsem s tim bojovala jako cert, upravila jsem to a ted jsem zase dost kysela, od te doby, co beru MMS s kyselinou citronovou a nevim, jak bych to poresila.

Predem diky vsem za odpovedi \":)\"

Ano, MMS2 se navyšuje postupně dle snášenlivosti, nemusíte kvaltovat to se spíše nevyplácí. Upravit pH moče by neměl být zase takový problém, prostě si dáte ráno odkyselovač a bude to fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 10:47 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den,
sice se asi budu ptát na několikrát omýlanou věc, ale nemám bohužel čas celou tuto diskuzi prohledávat znovu. Již jsem ji celou pročetla, než jsem sama MMS užívala, takže zkušenosti mám, nicméně zvažuji vyzkoušet u dcery. A tady si rady nevím. Trpí alergií . Vyzkoušeli jsme toho již hodně a dlouhodobě jsme na dietě. Uvažuji zkusit malé dávky po delší dobu. Nevím kolik. Mohlo by to mít nějaký smysl. Nechci jí to zprotivit. Jen tak něco nespolkne. Nebo raději pravidelné koupele ve větším množství.?Zajímalo by mě, zda s tím má někdo pozitivní zkušenost, a teď nemám na mysli zkušenost při akutních potížích typu chřipka, kašel.
Dík


Naposledy upravil Pavluša dne úte dub 02, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS 2 - jaké užívat
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 3:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 30, 2013 9:38 am
Příspěvky: 3
Bydliště: Českobudějovicko
Zdravím všechny, potřebuji poradit.
Užívám MMS1 a chtel bych zkusit i MMS2. Před časem jsem si koupil z Fichemy chlornan vápenatý, ale není na něm vůbec uvedeno složení, několikrát jsem se ptal emailem, vůbec mi neodpověděli. Zde na foru jsou doporučovány přípravky Laguna modrý šíp a Chlor šok, s tím, že se má kontrolovat složení a má být přes 90% chlornanu vápenatého. Někdo zde doporučoval Czchem.cz, ale tam mají 80% a chtějí za 100g 250,-Kč. U nás v Č.Budějovicích mají jen Azuro chlor šok a ten obsahuje něco zcela jiného a pak Azuro Modrý blesk ve kterém je 700g chlornanu vápenatého v 1Kg. Na foru Upramene nabízí 100g za 50,-Kč, o čistotě nic neuvádí.
Mám tedy dotazy:
1)používá někdo Chlornan z Fichemy, lze užívat?
http://www.fichema.cz/chlornan-vapenaty ... -1025.html
2)jsou správné tobolky Želatinové tobolky č.0 100 ks (kapsle) z ? :
http://www.fichema.cz/zelatinove-tobolk ... -1202.html
Na foru jsem se někde dočetl, že jsou tobolky s různou rozpustností a že je třeba, aby se tobolka rozpustila v žaludku, jinak je problém.
-příjemný den - taly


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 02, 2013 9:06 pm 
Offline

Registrován: úte dub 02, 2013 8:54 pm
Příspěvky: 2
Zmíněné ingredience jsem také nakoupila ve Fichemě, do tobolky namíchám půlku chlornanu s půlkou betainu HCL a zatím žiji. Užívám čtvrtý měsíc spolu s DMSO a koupelí. Po třech měsících užívání jsem si nechala udělat kompletní internu, výsledky jsou vesměs v pořádku. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 3:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 30, 2013 9:38 am
Příspěvky: 3
Bydliště: Českobudějovicko
Vierčo, proč dáváš Betain?, kolik užíváš denně?, to DMSO dáváš do koupele?
-dík za odpo-taly


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 5:31 pm 
Offline

Registrován: úte dub 02, 2013 8:54 pm
Příspěvky: 2
Betain HCL dávám kvůli lepšímu strávení chlornanu, DMSO používám na kůži pro lepší vstřebávání MMS do kloubů, užívám k tomu ještě CDS (voda nasycená kysličníkem chloričitým - to je vylepšená altrnativa klasického MMS) a 3x týdně koupele s 50 kapkami MMS. Mám 10 let neuroboreliozu léčenou vysokými dávkami antibiotik bez zjevného efektu, ale to by bylo na dlouho. Tento postup je uváděný jako Protokol 3000, dávkuji opatrně (mám jenom 1 funkční ledvinu), jsem pod kontrolou na infekčním a věřím že se pohnu z místa \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 6:43 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
vierča píše:
Betain HCL dávám kvůli lepšímu strávení chlornanu, DMSO používám na kůži pro lepší vstřebávání MMS do kloubů, užívám k tomu ještě CDS (voda nasycená kysličníkem chloričitým - to je vylepšená altrnativa klasického MMS) a 3x týdně koupele s 50 kapkami MMS. Mám 10 let neuroboreliozu léčenou vysokými dávkami antibiotik bez zjevného efektu, ale to by bylo na dlouho. Tento postup je uváděný jako Protokol 3000, dávkuji opatrně (mám jenom 1 funkční ledvinu), jsem pod kontrolou na infekčním a věřím že se pohnu z místa \":)\"

Určitě! Držet se a nepolevit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 05, 2013 1:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 30, 2013 9:38 am
Příspěvky: 3
Bydliště: Českobudějovicko
Vierčo dík, děláš dobře, fandím - taly


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz