Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv črc 04, 2024 1:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MMS a ocista
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 7:53 am 
Offline

Registrován: stř dub 10, 2013 7:49 am
Příspěvky: 3
Dobry den,

Chtel bych Vas touto cestou pozadat o konzultaci-radu.

Rozhodnul jsem se vyzkouset ocistu tela pomoci MMS, protoze kolegove meli pozitivni zkusenosti a u Vas take probehla zkouska.
Dle ruznych informaci na diskuznim foru Upramene, jsem po prvnim tydnu uzivani MMS udelal pauzu a presel jsem na uzivani vitaminu C - kvuli "nastartovani imunity", ktery bych mel uziivat cca tyden v davkach cca 1000 mg denne. Po tydnu chci opet prejit k uzivani MMS dle protokolu 1000 na dobu dvou tydnu. Respektive MMS nahradim CDS. Dotaz je smerovan k tomuto.
Velmi bych chtel vyzkouset ocistu tlusteho streva a nasledne jater dle navodu na Vasich strankach, ale nevim jak casove v kombinaci s CDS (MMS) zaradit tyto ocisty.

Dekuji

Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 7:12 pm 
Offline

Registrován: stř dub 10, 2013 7:49 am
Příspěvky: 3
Zdravim,

narazil jsem jeste pri hledani informaci o MMS i na tento zajimavy postreh, bohuzel vice informaci k tomuto jsem nesehnal, dokaze tu nekdo fundovany vysvetlit jak je to s temi kyselymi a nekyselymi bakteriemi/patogeny?

Dekuji

Tom

zde je citace:

Chlordioxid je opravdu dobrý likvidátor, ale kompletní likvidátor. Argument, že hubí pouze kyselé bakterie je též poměrně hloupý...všechny bakterie mají membránu s fosfátovymi zbytky a celkově se v těle udržuje dost přesná hodnota pH.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 12:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
vysvetli mi nekdo do zacatku jaky je rozdil mezi mms1 - mms2 a mms ?

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 2:53 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
gorol píše:
vysvetli mi nekdo do zacatku jaky je rozdil mezi mms1 - mms2 a mms ?

Všechno je zde http://www.emms.cz/index.php


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 4:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
to davkovani co tam je psane kazdou hodinu to nejde jinak? treba nejak rano a vecer nebo neco podobneho ?

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 11:59 pm 
Offline

Registrován: úte dub 23, 2013 11:56 pm
Příspěvky: 1
Ahojte,

Chcem sa opytat, je mozne koncentrat CDS pripravit aj z obycajnej vody, alebo to musi byt destilovana voda? Ak destilovana, moze byt aj technicka? Roztok 50 % kys. citronovej mozem pripravit aj z obycajnej vody z vodovodu, alebo tiez to musi byt destila? Vdaka za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 4:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Pavluša píše:
Dobrý den,
sice se asi budu ptát na několikrát omýlanou věc, ale nemám bohužel čas celou tuto diskuzi prohledávat znovu. Již jsem ji celou pročetla, než jsem sama MMS užívala, takže zkušenosti mám, nicméně zvažuji vyzkoušet u dcery. A tady si rady nevím. Trpí alergií . Vyzkoušeli jsme toho již hodně a dlouhodobě jsme na dietě. Uvažuji zkusit malé dávky po delší dobu. Nevím kolik. Mohlo by to mít nějaký smysl. Nechci jí to zprotivit. Jen tak něco nespolkne. Nebo raději pravidelné koupele ve větším množství.?Zajímalo by mě, zda s tím má někdo pozitivní zkušenost, a teď nemám na mysli zkušenost při akutních potížích typu chřipka, kašel.
Dík

Dlouhodobě bych jí dával spíše CDS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS 2 - jaké užívat
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 4:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
taly píše:
Zdravím všechny, potřebuji poradit.
Užívám MMS1 a chtel bych zkusit i MMS2. Před časem jsem si koupil z Fichemy chlornan vápenatý, ale není na něm vůbec uvedeno složení, několikrát jsem se ptal emailem, vůbec mi neodpověděli. Zde na foru jsou doporučovány přípravky Laguna modrý šíp a Chlor šok, s tím, že se má kontrolovat složení a má být přes 90% chlornanu vápenatého. Někdo zde doporučoval Czchem.cz, ale tam mají 80% a chtějí za 100g 250,-Kč. U nás v Č.Budějovicích mají jen Azuro chlor šok a ten obsahuje něco zcela jiného a pak Azuro Modrý blesk ve kterém je 700g chlornanu vápenatého v 1Kg. Na foru Upramene nabízí 100g za 50,-Kč, o čistotě nic neuvádí.
Mám tedy dotazy:
1)používá někdo Chlornan z Fichemy, lze užívat?
http://www.fichema.cz/chlornan-vapenaty ... -1025.html
2)jsou správné tobolky Želatinové tobolky č.0 100 ks (kapsle) z ? :
http://www.fichema.cz/zelatinove-tobolk ... -1202.html
Na foru jsem se někde dočetl, že jsou tobolky s různou rozpustností a že je třeba, aby se tobolka rozpustila v žaludku, jinak je problém.
-příjemný den - taly

1)Nevím co to mají za složení
2)Tobolky nevadí jakékoliv, ale tam ani žádné speciální patrně mít nebudou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 4:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
misenko píše:
Ahojte,

Chcem sa opytat, je mozne koncentrat CDS pripravit aj z obycajnej vody, alebo to musi byt destilovana voda? Ak destilovana, moze byt aj technicka? Roztok 50 % kys. citronovej mozem pripravit aj z obycajnej vody z vodovodu, alebo tiez to musi byt destila? Vdaka za radu.

Určitě s tím není problém, jde o tak silné chemikálie, že stejně všechno zlikvidují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 12:27 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Hodil jsem nejake povidani na doktorka.cz, tak to davam jeste sem, asi to kazdy zna, ale mozna taky ne.

[quote:t2m4evia]Jak uz jsem tady uvadel, osobni zkusenost s lecbou rakoviny pomoci MMS nemam. Ale muzu aspon prispet zkusenosti jinych. Jak mozna vite, objevitel a siritel MMS Jim Humble zalozil cirkev Genesis II. Sam o tom pise (volny preklad):
Nikdy neexistovala podobna církev. Nikdy neexistovala cirkev zdraví a léčení. (aspon pokud vime). Naše jméno je Genesis II Církev zdraví a léčení. Slovo Genesis znamená'' Zacatek. "II (dva) symbolizuje druhy zacatek. A podíváme-li se na slova zdraví a léčení, ukazuji, že chceme "přinášet zdraví světu."

Zrejme je tato cirkev zalozena predevsim ucelove aby chranila sve cleny a sirila specificke lecebne postupy.
Na dokresleni. Clanek uvadi vyhody, ktere ma clenstvi v cirkvi GENESIS II. Jako prvni bod je uvedena ochrana proti ockovani, nezadoucimu ozarovani roentgenovymi paprsky, skenovani na letistich nebo povinnemu zdravotnimu pojisteni. Jsme cirkev a je to proti nasi vire. Clenove jiz pouzili clenstvi aby nemuseli byt ockovani a vyhnuli se skenovani.

Myslim, ze i kdyby cirkev svym clenum neprinasela jine vyhody nez moznost vlastni volby jestli chteji ockovani obsahujici radu nebezpecnych latek ma ta cirkev smysl. To jen ze nekomu prijde smesne, ze si dava Jim Humble titul arcibiskup.
Plny anglicky text je na http://genesis2church.org/about/our-church.html . A pocitacovy preklad je na

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
u=http%3A%2F%2Fgenesis2church.org%2Fabout%2Four-church.html&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 12:29 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
A jeste to podstatnejsi, rada zaznamu o lecbe pomoci Humblovych postupu:

A ted zkusenosti z genesis2church.org tykajici se aplikaci Humblovych lecebnych postupu.

[quote:2t38u2uj]Lecba rakoviny prvni cast:
http://genesis2church.org/cancer.html
preklad:

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
u=http%3A%2F%2Fgenesis2church.org%2Fcancer.html&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS a ocista
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
[quote="funtomas4550":68xyfqge]Dobry den,

Chtel bych Vas touto cestou pozadat o konzultaci-radu.

Rozhodnul jsem se vyzkouset ocistu tela pomoci MMS, protoze kolegove meli pozitivni zkusenosti a u Vas take probehla zkouska.
Dle ruznych informaci na diskuznim foru Upramene, jsem po prvnim tydnu uzivani MMS udelal pauzu a presel jsem na uzivani vitaminu C - kvuli "nastartovani imunity", ktery bych mel uziivat cca tyden v davkach cca 1000 mg denne. Po tydnu chci opet prejit k uzivani MMS dle protokolu 1000 na dobu dvou tydnu. Respektive MMS nahradim CDS. Dotaz je smerovan k tomuto.
Velmi bych chtel vyzkouset ocistu tlusteho streva a nasledne jater dle navodu na Vasich strankach, ale nevim jak casove v kombinaci s CDS (MMS) zaradit tyto ocisty.

Dekuji

Tom[/quote:68xyfqge]
Střeva se dají čistit souběžně a na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 11:12 am 
Offline

Registrován: stř kvě 08, 2013 10:43 am
Příspěvky: 2
Přátelé,
Jarda moderátor je dobrý člověk. Nepřetěžujme ho zbytečnými otázkami.


Před nedávnem vyšla kniha MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí, od Jamese V. Humbla a kol. V češtině.

Tam najdete opravdu úplně všechno, co potřebujete vědět.
Kniha má 416 stran a stojí necelých 400 Kč.
Prosím, zakupte si ji všichni co nejdříve pro šíření dobrých a správných věcí, dříve než ji nějaký dobrák zakáže.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 08, 2013 9:52 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Pro pochybovače MMS!!
Červený kříž potvrdil účinky MMS !!!



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 11:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
joe píše:
Přátelé,
Jarda moderátor je dobrý člověk. Nepřetěžujme ho zbytečnými otázkami.


Před nedávnem vyšla kniha MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí, od Jamese V. Humbla a kol. V češtině.

Tam najdete opravdu úplně všechno, co potřebujete vědět.
Kniha má 416 stran a stojí necelých 400 Kč.
Prosím, zakupte si ji všichni co nejdříve pro šíření dobrých a správných věcí, dříve než ji nějaký dobrák zakáže.

Jste si naprosto jistý, že se takto šíří pouze dobré a správné věci? Všechno na světě má vždy rub a líc, což se bohužel ne zrovna snadno rozlišuje, mnohdy si jsou obě strany velice podobné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz