Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte črc 02, 2024 1:11 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 11:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
[quote="Sikora":ozzepv32]Pro pochybovače MMS!!
Červený kříž potvrdil účinky MMS !!!



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 7:16 am 
Offline

Registrován: stř čer 05, 2013 7:01 am
Příspěvky: 1
Dobrý den.
Chtěla bych poprosit o radu. Můj tatínek (82 let) má rakovinu žaludku. Rozhodli jsme se pro užívání mms - konkrétně protokol 3000, mms aktivujeme kyselinou citronovou. Také jsme upravili stravu - vynechána bílá mouka, cukr, mléko, maso ,začínáme s dietou dr. Budwigové. Můžete mi poradit, zda přidat ještě nějaké minerály, vitamíny (uvažovala jsem o vyšších dávkách vitamínu C na noc, aby nebyl narušen účinek MMS), či zda je v hodné v případě rakoviny žaludku užívat HCL?
Předem velice děkuji za odpověď.
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 5:40 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
ale nesmíte používat syntetický vítamín C ten není kompatibilní s MMS. Musíte používat přírodní vítamín C z ovoce a zeleniny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 16, 2013 7:27 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či už niekto čítal novú knihu o MMS/CDS- MMS-Prevrat v lečení nemocí a ak áno či sú tam nejaké nové postupy, protokoly, hlavne ma to zaujíma kvôli dávkovaniu CDS na rôzne choroby, či sa ešte odporúča brať MMS2, alebo už iba navýšiť množstvo CDS? Ďakujem indiga


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 9:35 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 20, 2013 8:50 pm
Příspěvky: 3
Preji dobry den vsem \":-)\" Mam dotaz ohledne MMS a jeho vlivu na ledviny. Zacala jsem s MMS minuly tyden a to s protokolem 1000. Prvni den jsem si dala 1 aktivovanou kapku za hodinu a to desetkrat za den, druhy den jsem navysila na dve kapky za hodinu a treti den jsem jiz nenavysovala, protoze jsem zacala citit ledviny, nebyla to nejaka ukrutna bolest, ale proste ozyvaly se a sem tam pobolivaly. Treti den jsem davkovani snizila a ctvrty den jsem si dala uz jen 5 kapek rozdelenych do 10 davek, ale nakonec jsem to ani nedobrala, protoze pobolivani ledvin neustavalo a vlastne to citim jeste dnes, kdy jsem uz MMS vubec neuzivala. Moji otazkou je, zda MMS nemuze byt pro ledviny nebezpecne? Docetla jsem se, ze lide se snizenou funkci ledvin by MMS nemeli uzivat. Je pravda, ze dost trpim na zanety mocoveho mechyre (cca 2krat do roku), ale nevim o tom, ze bych mela snizenou funkci ledvin. Chtela bych s MMS pokracovat, ale ty ledviny me dost znepokojuji.
Jinak MMS jsem puvodne zacala brat na uplne jiny problem (bolest kloubu na prstech u rukou, je mi pouze 28 let a doktori mi na to dali antibiotika a ty mi vubec nepomohlo, krevni testy mam v poradku).
Dekuji za pomoc \":-)\"
PS: omlouvam se, ze pisu bez interpunkce, ale neziji v CR a nemam u sebe ceskou klavesnici.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2013 5:58 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Chcela by som sa spýtať, prečo sa odporúča zarábať chloritan s hydrogénsíranom a kyselina citrónová a HCL už ustupujú do úzadia. Niečo som čítala ale nerozumela som, že pri dvoch vyššie spomenutých sa uvoľňuje chlór a ten je škodlivý? Prečo sa to nevedelo skôr?Veď vzorce na spoločné reakcie chloritanu s kys. citr. alebo s HCL boli tie isté a dávno známe? Ďakujem indiga


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 4:08 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Lucije píše:
Preji dobry den vsem \":-)\" Mam dotaz ohledne MMS a jeho vlivu na ledviny. Zacala jsem s MMS minuly tyden a to s protokolem 1000. Prvni den jsem si dala 1 aktivovanou kapku za hodinu a to desetkrat za den, druhy den jsem navysila na dve kapky za hodinu a treti den jsem jiz nenavysovala, protoze jsem zacala citit ledviny, nebyla to nejaka ukrutna bolest, ale proste ozyvaly se a sem tam pobolivaly. Treti den jsem davkovani snizila a ctvrty den jsem si dala uz jen 5 kapek rozdelenych do 10 davek, ale nakonec jsem to ani nedobrala, protoze pobolivani ledvin neustavalo a vlastne to citim jeste dnes, kdy jsem uz MMS vubec neuzivala. Moji otazkou je, zda MMS nemuze byt pro ledviny nebezpecne? Docetla jsem se, ze lide se snizenou funkci ledvin by MMS nemeli uzivat. Je pravda, ze dost trpim na zanety mocoveho mechyre (cca 2krat do roku), ale nevim o tom, ze bych mela snizenou funkci ledvin. Chtela bych s MMS pokracovat, ale ty ledviny me dost znepokojuji.
Jinak MMS jsem puvodne zacala brat na uplne jiny problem (bolest kloubu na prstech u rukou, je mi pouze 28 let a doktori mi na to dali antibiotika a ty mi vubec nepomohlo, krevni testy mam v poradku).
Dekuji za pomoc \":-)\"
PS: omlouvam se, ze pisu bez interpunkce, ale neziji v CR a nemam u sebe ceskou klavesnici.

Pokud vim, tak podle J.H. by lide s poškozením ledvin neměli MMS užívat, vede to do hrobu.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 8:36 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
indiga píše:
Chcela by som sa spýtať, prečo sa odporúča zarábať chloritan s hydrogénsíranom a kyselina citrónová a HCL už ustupujú do úzadia. Niečo som čítala ale nerozumela som, že pri dvoch vyššie spomenutých sa uvoľňuje chlór a ten je škodlivý? Prečo sa to nevedelo skôr?Veď vzorce na spoločné reakcie chloritanu s kys. citr. alebo s HCL boli tie isté a dávno známe? Ďakujem indiga

raději se zaměř na CDS tam se nemusíš bát nějakých problémů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
maza30 píše:
Dobrý den.
Chtěla bych poprosit o radu. Můj tatínek (82 let) má rakovinu žaludku. Rozhodli jsme se pro užívání mms - konkrétně protokol 3000, mms aktivujeme kyselinou citronovou. Také jsme upravili stravu - vynechána bílá mouka, cukr, mléko, maso ,začínáme s dietou dr. Budwigové. Můžete mi poradit, zda přidat ještě nějaké minerály, vitamíny (uvažovala jsem o vyšších dávkách vitamínu C na noc, aby nebyl narušen účinek MMS), či zda je v hodné v případě rakoviny žaludku užívat HCL?
Předem velice děkuji za odpověď.
Markéta

Ono se to těžko odhaduje, vždy je vhodné mít laboratorní výsledky a dle nich dodávat deficitní látky. HCl podle všeho bude mít v nedostatku a pak ji dodávat budete muset, jinak si nic ze stravy tělo nevezme. Jednoznačně dodávat enzymy a laktobacily ve velkém, tím se nabudí imunita a začne problém řešit. Vitamín C na noc bych dával určitě a celkem velkou dávku, kolik snese, tolik dejte. Ohledně těch laboratorních testů mě klidně zavolejte a já vám vše vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 10:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Lucije píše:
Preji dobry den vsem \":-)\" Mam dotaz ohledne MMS a jeho vlivu na ledviny. Zacala jsem s MMS minuly tyden a to s protokolem 1000. Prvni den jsem si dala 1 aktivovanou kapku za hodinu a to desetkrat za den, druhy den jsem navysila na dve kapky za hodinu a treti den jsem jiz nenavysovala, protoze jsem zacala citit ledviny, nebyla to nejaka ukrutna bolest, ale proste ozyvaly se a sem tam pobolivaly. Treti den jsem davkovani snizila a ctvrty den jsem si dala uz jen 5 kapek rozdelenych do 10 davek, ale nakonec jsem to ani nedobrala, protoze pobolivani ledvin neustavalo a vlastne to citim jeste dnes, kdy jsem uz MMS vubec neuzivala. Moji otazkou je, zda MMS nemuze byt pro ledviny nebezpecne? Docetla jsem se, ze lide se snizenou funkci ledvin by MMS nemeli uzivat. Je pravda, ze dost trpim na zanety mocoveho mechyre (cca 2krat do roku), ale nevim o tom, ze bych mela snizenou funkci ledvin. Chtela bych s MMS pokracovat, ale ty ledviny me dost znepokojuji.
Jinak MMS jsem puvodne zacala brat na uplne jiny problem (bolest kloubu na prstech u rukou, je mi pouze 28 let a doktori mi na to dali antibiotika a ty mi vubec nepomohlo, krevni testy mam v poradku).
Dekuji za pomoc \":-)\"
PS: omlouvam se, ze pisu bez interpunkce, ale neziji v CR a nemam u sebe ceskou klavesnici.

Tak MMS a ledviny, to moc nejde dohromady, v takovém případě asi lépe budete snášet CDS, tak si zde postup výroby trochu nastudujte. Ohledně těch kloubů jde o to co vás tam zlobí, patrně asi zánět a ten neřeší antibiotika, ale hladina kortizolu z nadledvinek, čili je to dost o stresu a deficitech konkrétních minerálů, vitamínů a živin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
indiga píše:
Chcela by som sa spýtať, prečo sa odporúča zarábať chloritan s hydrogénsíranom a kyselina citrónová a HCL už ustupujú do úzadia. Niečo som čítala ale nerozumela som, že pri dvoch vyššie spomenutých sa uvoľňuje chlór a ten je škodlivý? Prečo sa to nevedelo skôr?Veď vzorce na spoločné reakcie chloritanu s kys. citr. alebo s HCL boli tie isté a dávno známe? Ďakujem indiga

Tak ono při tom vynalézání má vše svůj přirozený vývoj a je otázkou, zda za pár měsíců, nebo let nebude všechno jinak. Lidské tělo je docela složitý strojek a přiznejme si otevřeně, že o něm víme sakra málo. Podle mého názoru se původní vzorce dají aplikovat stále stejně, akorát lidé chtějí stále něco nového a dokonalejšího.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 25, 2013 11:04 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dobrý den. Možná se zeptám špatně, ale MMS je kyselinotvorné nebo zásadité? Nebo to ovlivňují ty
breberky, které MMS ničí, tím pádem je tělo zakyselené? Ptám se proto, protože už dva dny beru MMS
každou hodinu 2kapky s kys.chlorovodíkovou (řeším případně možnou nákazu boreliozy od klíštětem, 11den zatím bez
objevení fleku, ale začala jsem brát mms proto, protože jsem začala být nějak divně unavená a bolí mě hlava,
a asi nelze rozpoznat, jestli člověk někde třeba nastydl nebo někde něco chytil, nebo je to od klíštěte) a
nemohu dostat ph na vyšší hodnoty než je 6. Celý den jím okurky a piju melounovou štávu. Ale stále nízké ph.
Jedlou sodu s vit.C vzít tedy při mms nemůžu. Nebo by to bylo dobré aktivovat místo HCL kys. citronovou? Mně spíše vyhovuje ta HCL, kde nemusím počítat čas ty 3minuty.


Naposledy upravil zuzis dne čtv čer 27, 2013 7:58 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 25, 2013 12:41 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Už dlhšiu dobu som sa MMS nezaoberal ale brať by sa malo ak si dobre pamätám hodinu po a hodinu pred jedlom, takže teoreticky by sa mohlo brať každé 2 hodiny. A pri aktivovaní 2 kvapiek v takom intervale by som sa asi prekyselenia nebál. (ja som bol myslím na 17 kvapkách 3x denne.) Tam už sa dalo hovoriť o niečom nechutnom.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 25, 2013 1:12 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Deane píše:
Už dlhšiu dobu som sa MMS nezaoberal ale brať by sa malo ak si dobre pamätám hodinu po a hodinu pred jedlom, takže teoreticky by sa mohlo brať každé 2 hodiny. A pri aktivovaní 2 kvapiek v takom intervale by som sa asi prekyselenia nebál. (ja som bol myslím na 17 kvapkách 3x denne.) Tam už sa dalo hovoriť o niečom nechutnom.

No já jedu podle H. protokol 2000. Bojím se boreliozy. Tam se nikde jídlo neřeší. Zatím jsem ještě dneska nejedla nic. Po mms1 nemám hlad a z toho strachu nákazy ani chuť k jídlu. Vím, co je to za svinstvo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 27, 2013 7:59 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
zuzis píše:
Dobrý den. Možná se zeptám špatně, ale MMS je kyselinotvorné nebo zásadité? Nebo to ovlivňují ty
breberky, které MMS ničí, tím pádem je tělo zakyselené? Ptám se proto, protože už dva dny beru MMS
každou hodinu 2kapky s kys.chlorovodíkovou (řeším případně možnou nákazu boreliozy od klíštětem, 11den zatím bez
objevení fleku, ale začala jsem brát mms proto, protože jsem začala být nějak divně unavená a bolí mě hlava,
a asi nelze rozpoznat, jestli člověk někde třeba nastydl nebo někde něco chytil, nebo je to od klíštěte) a
nemohu dostat ph na vyšší hodnoty než je 6. Celý den jím okurky a piju melounovou štávu. Ale stále nízké ph.
Jedlou sodu s vit.C vzít tedy při mms nemůžu. Nebo by to bylo dobré aktivovat místo HCL kys. citronovou? Mně spíše vyhovuje ta HCL, kde nemusím počítat čas ty 3minuty.

Stále mám ph kolem 6. A nemůžu ho dostat nahoru


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz