Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte črc 02, 2024 12:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 8:55 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 20, 2013 8:50 pm
Příspěvky: 3
Elkimek píše:
Pokud vim, tak podle J.H. by lide s poškozením ledvin neměli MMS užívat, vede to do hrobu.

No tak tam uz by me rozhodne nic nebolelo...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 9:06 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 20, 2013 8:50 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Tak MMS a ledviny, to moc nejde dohromady, v takovém případě asi lépe budete snášet CDS, tak si zde postup výroby trochu nastudujte. Ohledně těch kloubů jde o to co vás tam zlobí, patrně asi zánět a ten neřeší antibiotika, ale hladina kortizolu z nadledvinek, čili je to dost o stresu a deficitech konkrétních minerálů, vitamínů a živin.

Dobry den Jardo, dekuji za odpoved. Precetla jsem si neco o tech nadledvinkach a musim rict, ze to na me dost sedi. V tech kloubech mam asi zanet, mam totiz i neustale zvysenou teplotu. Zakoupila jsem si koren lekorice a nejake mineraly a premyslim, ze bych si v MMS zacala delat alespon koupele - na ty ruce... Do CDS se mi zatim moc nechce, neni pro me jednoduche ziskat vsechny ty ingredience a taky se toho trochu bojim. Po brani MMS se mi to jeste vic rozdrazdilo a vzhledem k tomu, ze ho nemuzu pokracovat brat, tak se to jaksy nelepsi. Uz jsem sla ze zoufalstvi i k doktorovi, tak cekam na dalsi vysledky krevnich testu \":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 12:11 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Lucije píše:
Do CDS se mi zatim moc nechce, neni pro me jednoduche ziskat vsechny ty ingredience a taky se toho trochu bojim.

CDS se dá vyrobit i jednodušeji. Například takto http://www.youtube.com/watch?v=P4pIjkT-QAA stačí jen kbelík s víkem. a do něj nalít vodu a do toho položit sklenici. To víčko na té sklenici být nemusí. Víko na kbelíku samozřejmě být musí. Je to velmi jednoduché a má to daleko vyšší účinnost než to s hadičkama a bublinkama


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 22, 2013 9:27 am 
Offline

Registrován: pon črc 22, 2013 9:24 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, mohu se zeptat na Váš názor na tento text týkající se MMS:
Lidé se v naší poradně přírodní medicíny občas ptají na názor ohledně přípravku MMS (miracle mineral supplement). V českém překladu by to mělo znamenat „zázračný minerální doplněk“. Pravda ovšem může být zcela opačná, než je oficiální výklad „zázračného“ účinku. Smísením obou látek v přípravku MMS a následným požitím je totiž do těla dodáván dioxid chloru (chlordioxid).

Chlordioxid ClO2 = jiné názvy jsou: oxid chloričitý, chlorine dioxid

(Abyste věděli, jaká hesla je možno zadávat do vyhledávače, např. Google.) O jeho vlastnostech a průmyslovém využití se dočtete například zde: www.cs.wikipedia.org/wiki/Oxid_chlori%C4%8Dit%C3%BD

Nás bude zajímat spíše pochopení skutečných zdravotních souvislostí:

Chlordioxid (ClO2) je nestabilní látka, která se rozpadá na velmi reaktivní atomární chlor a dva samostatné atomy kyslíku, což jsou velmi agresivní oxidační volné radikály, na rozdíl od molekulárního kyslíku O2 (kyslík, který dýcháme). Chlor i kyslík ve své prchavé atomární (nikoliv stabilnější molekulární) podobě se mnohem razantněji vážou na organické látky, které je obklopují, a tím je významně poškozují. Tato vlastnost je využívána k průmyslové likvidaci choroboplodných mikroorganismů.

Je ale pošetilé se domnívat, že tyto agresivně reagující atomy chloru a kyslíku dokáží v lidském těle rozpoznat, na co se mají vázat (a tím i zničit či poškodit) a co mají zachovat naživu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 22, 2013 6:54 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
novir píše:
Dobrý den, mohu se zeptat na Váš názor na tento text týkající se MMS:
Lidé se v naší poradně přírodní medicíny občas ptají na názor ohledně přípravku MMS (miracle mineral supplement). V českém překladu by to mělo znamenat „zázračný minerální doplněk“. Pravda ovšem může být zcela opačná, než je oficiální výklad „zázračného“ účinku. Smísením obou látek v přípravku MMS a následným požitím je totiž do těla dodáván dioxid chloru (chlordioxid).

Chlordioxid ClO2 = jiné názvy jsou: oxid chloričitý, chlorine dioxid

(Abyste věděli, jaká hesla je možno zadávat do vyhledávače, např. Google.) O jeho vlastnostech a průmyslovém využití se dočtete například zde: http://www.cs.wikipedia.org/wiki/Oxid_c ... 8Dit%C3%BD

Nás bude zajímat spíše pochopení skutečných zdravotních souvislostí:

Chlordioxid (ClO2) je nestabilní látka, která se rozpadá na velmi reaktivní atomární chlor a dva samostatné atomy kyslíku, což jsou velmi agresivní oxidační volné radikály, na rozdíl od molekulárního kyslíku O2 (kyslík, který dýcháme). Chlor i kyslík ve své prchavé atomární (nikoliv stabilnější molekulární) podobě se mnohem razantněji vážou na organické látky, které je obklopují, a tím je významně poškozují. Tato vlastnost je využívána k průmyslové likvidaci choroboplodných mikroorganismů.

Je ale pošetilé se domnívat, že tyto agresivně reagující atomy chloru a kyslíku dokáží v lidském těle rozpoznat, na co se mají vázat (a tím i zničit či poškodit) a co mají zachovat naživu.

Kde je konec citace a kde začína Tvoj názor?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 10:20 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:31 am
Příspěvky: 11
Mark Grenon, blízký spolupracovník J. Humbla, zveřejnil nedávno dokument "29 důvodů proč vám MMS nenavrací zdraví", který do češtiny volně přeložila Hana Bláhová: "29 DŮVODŮ, PROČ NEZABÍRÁ MMS". S laskavým svolením HB prosím o co největší rozšíření článku mezi uživatele MMS, aby se mohli vyvarovat zbytečných chyb.

29 DŮVODŮ, PROČ NEZABÍRÁ MMS - Mark. S. Grenon - přeložila Ing. Hana Bláhová

Lidé se nás ptají, proč se neuzdravili z určité nemoci, když četli příběhy jiných lidí, trpících stejnou diagnózou, kterým se to podařilo. Jsou tyto výpovědi vůbec pravdivé? Jak můžeme tvrdit, že MMS uzdravuje z 95 % všech světových nemocí, když oni sami stále ještě trpí?
Tady jsou odpovědi na tyto dotazy:
1. Každý jedinec je petriho miska, kde je unikátní směs patogenů, okolností a prostředí. Co znamená léčit 95 % nemocí? Nikdo přesně neví, kolik nemocí na světě vlastně je. A další, organického i anorganického původu, se objevují. My MÁME uzdravené pacienty z rozmanitých nemocí, jejich škála zabírá 95% ze všech známých nemocí na světě. To ale neznamená, že se uzdravilo 95% lidí, kteří berou MMS. Problém není v tom, že by MMS nezabíjelo 95 % světově známých patogenů, ale že lidé, kteří brali MMS protokol, dělali nějaké chyby, nebo to zapříčinil jiný faktor. Musíme zvažovat řadu faktorů, a jejich výčet nikdy nemusí být úplný, ale je to seznam, který vyplynul ze zkušeností léčení lidí s nejrůznějšími diagnózami po celém světě. Na tyto faktory chci nyní zaměřit Vaši pozornost.
1. Je důsledně dodržován protokol?
Jim Humble zprvu nevěděl, jak dlouho MMS v těle pracuje. Nyní víme, že je to cca jedna hodina. Tedy se snažíme udržet hladinu MMS v těle nepřetržitě a dáváme MMS co hodinu. To může dramaticky zvýšit jeho účinnost. Pacient musí dodržet hodinové dávky. Vím, že to není příjemné, když pracujeme nebo cestujeme, ale s cestovní lahví naplněnou ráno celodenní dávkou MMS je to jednodušší. / Poznámka Bláhové-výsledky jsou slabé, nutno vždy připravovat čerstvou dávku, i za cenu snížení počtu dávek. /
Vyplatí se vzít sebou minutovník nebo nastavit do mobilu alarm po hodinách na připomenutí dávky. Nutná je vytrvalost.
2. Dávkování
Základní protokol MMS je tři kapky každou hodinu 8x denně, tzv. protokol 1000. Platí pro MMS1 (aktivované MMS), CDS i MMS v lahvi. Ačkoliv protokol 1000 za 3 týdny navrací zdraví ve většině případů, často musíme zvýšit dávky, abychom měli lepší a rychlejší výsledky. Platí to například pro herpes, diabetes, HIV, vysoký tlak a 4. stadium rakoviny. Znamená to přidat 1-2 kapky, pokud to tělo snáší, a prodloužit kúru. Prostě přidejte.
3. Neutralizace
Vitamín C, káva, čokoláda, alkohol, antioxidanty neutralizují MMS, nebo ho zcela eliminují. Také lidé, kteří berou příliš mnoho věcí najednou, mívají slabší výsledky. Po kávě nebo čaji čekejte hodinu, než si dáte svou denní dávku.
4. Síla – potence
MMS1 22,4%, MMS2 65-75%, DMSO 70-99%, CDS jen 3.000 ppm. Berte MMS od vyzkoušených dodavatelů. Silné CDS, jako 6.000 ppm, může být explozivní. Nekupujte silnější.
5. Čas
Jak dlouho brát protokol. Standardní protokol tři týdny. Pokud nejste ještě zdraví, pokračujte. Čím déle trvá choroba, tím delší dobu potřebujete k jejímu potlačení. Prostě pokračujte.
6. Jiné důvody, které zpomalují tempo léčby
a) paraziti b) nemocná

_________________
S uctivým pozdravením HonzazMoravy


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 27, 2013 7:55 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Vyrobiť CDS podľa návodu na http://www.emms.cz sa mi zdá celkom jednoduché, niekde mám aj vzduchovací motorček k akvárku, asi to skúsim.
Takže ak si chcem zarobiť na týždeň tak by som aktivoval 7x30 (210) kvapiek mms a získané CDS by som zriedil vodou na 7 litrov a dal do 7-mich uzavretých fliaš a každú hodinu vypiť 1dcl. Bude to tak fungovať?
Keď vezmem do úvahy nejaké straty tak by som použil 250 kvapiek. A na tom videu používa 50%-nú kyselinu citrónovú, pri výrobe CDS na rozdiel od MMS zrejme nezáleží tak na tom čím sa aktivuje, či áno?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 9:32 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:31 am
Příspěvky: 11
Tak ještě nezapomeň, že zásoba CDS/MMS má být v temnu, světlo roztok CLO2 rozkládá, tak pozor hlavně teď v létě. Ať se zadaří.

_________________
S uctivým pozdravením HonzazMoravy


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 29, 2013 12:07 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 9:36 am
Příspěvky: 3
Zdravím, chystám se k užívání MMS a zjišťuji si z různých stran různé názory. Vím že nejlepší bude přesvědčit se sám, ale optimismus mi mírně kazí zvěsti typu http://goo.gl/ZkcDLY

Jak se dá toto zastánci MMS obhájit? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 29, 2013 12:53 pm 
Offline

Registrován: pon črc 29, 2013 12:05 pm
Příspěvky: 0
Dobrý den, Vaše stránky sleduji už nějaký čas, ale toto je můj první příspěvek. Respektive prosba o radu. Nejprve bych Vám rád přiblížil můj stav. Je mi 30let, měřím 178cm a momentálně vážím 71kg. Od února letošního roku jsem se začal zabývat očistama (Shanka,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 9:18 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Video z lecby 154 lidi s malarii v Ugande, byl u toho i cerveny kriz. Video s ceskymi titulky:


_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: mms a nafouklé břícho
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 11:30 am 
Offline

Registrován: úte črc 30, 2013 11:06 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,prosím můžete mi poradit?Při užívání mms,vždy tak po 2-3 dávce začnu mít nafouklé břicho,říhám a odchází větry.Pocit jako když mám pod žebry balón a ten se nafukuje.Užívám 2kapky 8 hod. po sobě.Když doberu poslední dávku,tak to postupně polevuje.A tak je to každý den.Už jsem byla i na třech kapkách a stejný problém.Děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 12:53 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 9:36 am
Příspěvky: 3
[quote="pv33":3cw7i2op]Video z lecby 154 lidi s malarii v Ugande, byl u toho i cerveny kriz. Video s ceskymi titulky:



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 12:42 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 6:21 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
http://www.youtube.com/watch?v=LZHdqcLUC0g

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz