Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte črc 02, 2024 12:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mms a nafouklé břícho
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
olivra píše:
Dobrý den,prosím můžete mi poradit?Při užívání mms,vždy tak po 2-3 dávce začnu mít nafouklé břicho,říhám a odchází větry.Pocit jako když mám pod žebry balón a ten se nafukuje.Užívám 2kapky 8 hod. po sobě.Když doberu poslední dávku,tak to postupně polevuje.A tak je to každý den.Už jsem byla i na třech kapkách a stejný problém.Děkuji za radu

Patrně MMS něco likviduje a je otázkou co, pokud patogeny není důvod přestávat, ale pokud laktobacily-prostě pak špatně kadíte, tak bych ho asi nebral, nebo velice opatrně a malé dávky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 10:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Dobrý den. Možná se zeptám špatně, ale MMS je kyselinotvorné nebo zásadité? Nebo to ovlivňují ty
breberky, které MMS ničí, tím pádem je tělo zakyselené? Ptám se proto, protože už dva dny beru MMS
každou hodinu 2kapky s kys.chlorovodíkovou (řeším případně možnou nákazu boreliozy od klíštětem, 11den zatím bez
objevení fleku, ale začala jsem brát mms proto, protože jsem začala být nějak divně unavená a bolí mě hlava,
a asi nelze rozpoznat, jestli člověk někde třeba nastydl nebo někde něco chytil, nebo je to od klíštěte) a
nemohu dostat ph na vyšší hodnoty než je 6. Celý den jím okurky a piju melounovou štávu. Ale stále nízké ph.
Jedlou sodu s vit.C vzít tedy při mms nemůžu. Nebo by to bylo dobré aktivovat místo HCL kys. citronovou? Mně spíše vyhovuje ta HCL, kde nemusím počítat čas ty 3minuty.

Původní látka je louh, tedy silně zásaditá, aktivátor kyselina a podle toho kolik jí dáte je výsledný roztok kyselý nebo zásaditý. Většinou je kyselý, ale to by asi tak velký problém při uvedené stravě být neměl, tedy patrně něco likviduje a vyplavuje kyselost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Lucije píše:
Dobry den Jardo, dekuji za odpoved. Precetla jsem si neco o tech nadledvinkach a musim rict, ze to na me dost sedi. V tech kloubech mam asi zanet, mam totiz i neustale zvysenou teplotu. Zakoupila jsem si koren lekorice a nejake mineraly a premyslim, ze bych si v MMS zacala delat alespon koupele - na ty ruce... Do CDS se mi zatim moc nechce, neni pro me jednoduche ziskat vsechny ty ingredience a taky se toho trochu bojim. Po brani MMS se mi to jeste vic rozdrazdilo a vzhledem k tomu, ze ho nemuzu pokracovat brat, tak se to jaksy nelepsi. Uz jsem sla ze zoufalstvi i k doktorovi, tak cekam na dalsi vysledky krevnich testu \":-(\"

Tak uvidíte co vám řeknou, ale pokud vám naordinují kortioidy, tak řešte ty nadledvinky. Jinak koupel v MMS ledvinám pochopitellně nevadí, ty dělat klidně můžete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 10:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
novir píše:
Dobrý den, mohu se zeptat na Váš názor na tento text týkající se MMS:
Lidé se v naší poradně přírodní medicíny občas ptají na názor ohledně přípravku MMS (miracle mineral supplement). V českém překladu by to mělo znamenat „zázračný minerální doplněk“. Pravda ovšem může být zcela opačná, než je oficiální výklad „zázračného“ účinku. Smísením obou látek v přípravku MMS a následným požitím je totiž do těla dodáván dioxid chloru (chlordioxid).

Chlordioxid ClO2 = jiné názvy jsou: oxid chloričitý, chlorine dioxid

(Abyste věděli, jaká hesla je možno zadávat do vyhledávače, např. Google.) O jeho vlastnostech a průmyslovém využití se dočtete například zde: http://www.cs.wikipedia.org/wiki/Oxid_c ... 8Dit%C3%BD

Nás bude zajímat spíše pochopení skutečných zdravotních souvislostí:

Chlordioxid (ClO2) je nestabilní látka, která se rozpadá na velmi reaktivní atomární chlor a dva samostatné atomy kyslíku, což jsou velmi agresivní oxidační volné radikály, na rozdíl od molekulárního kyslíku O2 (kyslík, který dýcháme). Chlor i kyslík ve své prchavé atomární (nikoliv stabilnější molekulární) podobě se mnohem razantněji vážou na organické látky, které je obklopují, a tím je významně poškozují. Tato vlastnost je využívána k průmyslové likvidaci choroboplodných mikroorganismů.

Je ale pošetilé se domnívat, že tyto agresivně reagující atomy chloru a kyslíku dokáží v lidském těle rozpoznat, na co se mají vázat (a tím i zničit či poškodit) a co mají zachovat naživu.

A vy znáte cokoliv od lékařů, nebo z přírody co je pouze bezpečné a prospěšné, já ne, nebo rozhodně ne na dlouhou dobu, zabít vás přeci může i voda. Vše je přiměřenosti a u MMS to platí také.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 10:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
hlahol píše:
Zdravím, chystám se k užívání MMS a zjišťuji si z různých stran různé názory. Vím že nejlepší bude přesvědčit se sám, ale optimismus mi mírně kazí zvěsti typu http://goo.gl/ZkcDLY

Jak se dá toto zastánci MMS obhájit? Díky

Pokud to budete dělat s rozumem, není důvod k obavám, neznám případ kde to skončilo vážným poškozením organizmu i když za určitých okolností to je pochopitelně možné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 10:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
[quote="Myke":2dxeqgk9]Dobrý den, Vaše stránky sleduji už nějaký čas, ale toto je můj první příspěvek. Respektive prosba o radu. Nejprve bych Vám rád přiblížil můj stav. Je mi 30let, měřím 178cm a momentálně vážím 71kg. Od února letošního roku jsem se začal zabývat očistama (Shanka,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 10:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
hlahol píše:
Zdravím, myslím, že toto je zrovna ono video od kterého se Červený kříž distancuje. A zajímalo by mne vysvětlení či obhájení. Díky

Viz můj předchozí příspěvek: "Zdravím, chystám se k užívání MMS a zjišťuji si z různých stran různé názory. Vím že nejlepší bude přesvědčit se sám, ale optimismus mi mírně kazí zvěsti typu http://goo.gl/ZkcDLY "

Dobře vám odpověděl člen Jantar, jde o chudé země a nemohou pravdu obhájit, jinak o pravosti videa moc nepochybuji, MMS na malárii zabírá velice dobře, ovšem tím by se pokazil miliardový kšeft farmacie a to přeci nejde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 06, 2013 6:15 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Najjednoduchší spôsob ako vyrobiť CDS je asi tento:
http://www.youtube.com/watch?v=OufabEKZ2dQ
Teraz som si takto doma nejaké vyrobil.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 09, 2013 4:55 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
http://www.cestyksobe.cz/leo-koehof-mms ... vo-ad2750/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: nádor v prsníku
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2013 8:49 am 
Offline

Registrován: sob srp 17, 2013 1:05 am
Příspěvky: 2
dobrý deň,
manželke bol diagnostikovaný nádor v prsníku (HER 2, viac ložísk - 3.štádium). Má určený termín operácie 27.8.2013
a hrozí jej odstránenie prsníka. Ja som už mierne vykoľajený z množstvsa prečítaných, niekedy až protichodných informácií.
Prosil by som radu, či operáciu absolvovať a potom odmietnuť CHT + RT a začať liečbu s MMS, alebo začať s MMS a posunúť termín operácie a vyčkať na priebeh účinkovania MMS. Včera sme boli sonografii a od predchádzajúceho vyšetrenia, kedy jej bol vlastne zistený jeden nádor veľkosti 11x7 mm,
má už viac ložísk a pôvodný sa zväčšil na 14x10 mm

Ďakujem Vám za odpoveď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nádor v prsníku
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 2:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:31 am
Příspěvky: 11
[quote="dodo":1cjflgig]...
Prosil by som radu, či operáciu absolvovať ...[/quote:1cjflgig]
Ahoj,
každý se musí rozhodnout sám a za své rozhodnutí je pak i zodpovědný. Naštěstí je rakovina v převážné většině případů "nemoc" pomalá, tak je dost času na samostudium a zvažování pro a proti. Dle mého skromného názoru oficiální medicína nabízí to nejhorší z možných řešení. Začal bych pátrat zde:

_________________
S uctivým pozdravením HonzazMoravy


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Najjednoduchší spôsob ako vyrobiť CDS je asi tento:
http://www.youtube.com/watch?v=OufabEKZ2dQ
Teraz som si takto doma nejaké vyrobil.

Velice zdařilé, na tom není chyba a velice levné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nádor v prsníku
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 7:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
dodo píše:
dobrý deň,
manželke bol diagnostikovaný nádor v prsníku (HER 2, viac ložísk - 3.štádium). Má určený termín operácie 27.8.2013
a hrozí jej odstránenie prsníka. Ja som už mierne vykoľajený z množstvsa prečítaných, niekedy až protichodných informácií.
Prosil by som radu, či operáciu absolvovať a potom odmietnuť CHT + RT a začať liečbu s MMS, alebo začať s MMS a posunúť termín operácie a vyčkať na priebeh účinkovania MMS. Včera sme boli sonografii a od predchádzajúceho vyšetrenia, kedy jej bol vlastne zistený jeden nádor veľkosti 11x7 mm,
má už viac ložísk a pôvodný sa zväčšil na 14x10 mm

Ďakujem Vám za odpoveď

Ta operace moc logická není, pokud zvážíte, že tak jako tak je vždy chyba ve schopnostech imunitního systému, musíte hledat tu chybu a ne likvidovat následek té chyby. Pokud chybu najdete a odstraníte, ložiska se sama rozpadnou a tělo je zlikviduje. Takto se to děje u naprosté většiny lidí mnohokrát ročně, aniž by o tom někdo něco tušil a vlastně největší chybou je začít se v těchto zapouzdřených skladištích toxinů nějak šťourat, což je přesně to, co vám medicína nabízí. Tím se jejich relativně dokonale chráněný obsah roznese do celého těla a následky jsou bohužel většinou fatální. Klidně mě zavolejte, já vám vysvětlím co vše je potřeba zjistit a testovat a uvidíte, že to zase takový problém není. Většinou stačí odklad operace o tři měsíce, za tu dobu se stejně nic zásadně negativního nestane a řezat se může nechat i kdykoliv potom, pokud by náhodou toto "řešení" viděla jako rozumné. U tohoto druhu rakoviny je většinou problém v hormonech a u toho má MMS omezené možnosti i když vyzkoušet ho můžete, tím nic pokazit nelze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nádor v prsníku
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2013 3:24 pm 
Offline

Registrován: sob srp 17, 2013 1:05 am
Příspěvky: 2
dodo píše:
dobrý deň,
manželke bol diagnostikovaný nádor v prsníku (HER 2, viac ložísk - 3.štádium). Má určený termín operácie 27.8.2013
a hrozí jej odstránenie prsníka. Ja som už mierne vykoľajený z množstvsa prečítaných, niekedy až protichodných informácií.
Prosil by som radu, či operáciu absolvovať a potom odmietnuť CHT + RT a začať liečbu s MMS, alebo začať s MMS a posunúť termín operácie a vyčkať na priebeh účinkovania MMS. Včera sme boli sonografii a od predchádzajúceho vyšetrenia, kedy jej bol vlastne zistený jeden nádor veľkosti 11x7 mm,
má už viac ložísk a pôvodný sa zväčšil na 14x10 mm

Ďakujem Vám za odpoveď

pane Jardo, na stránke http://zakladzdravia.meu.zoznam.sk/rakovina/ je presný rozpis stravovacieho program so zoznamom medikamentov.
Mohli by sme podľa neho postupovať, alebo je nutné niečo zmeniť?
ď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nádor v prsníku
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2013 11:21 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="dodo":2mw2tp6c]pane Jardo, na stránke http://zakladzdravia.meu.zoznam.sk/rakovina/ je presný rozpis stravovacieho program so zoznamom medikamentov.
Mohli by sme podľa neho postupovať, alebo je nutné niečo zmeniť?
ď[/quote:2mw2tp6c]
Dodo, ten tvuj odkaz je urcite zajimavy, ale ja bych asi zvolil osvedcenou klasiku. Zacal bych asi Breussovou dietou, mozna je k sehnani knizka nebo je na http://ulozto.cz/xsEdNw2b/rudolf-breuss ... nemoci-pdf a tady je video

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz