Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 01, 2024 6:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 2:28 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Veškerý vitamín C, který je v ovoci a zelenině je vázán na bioflavonidy a s MMS se nijak neruší, jediný, který vadí, je chemický vitamín C, E300, kyselina L-askorbová. E 300 je ve velikém množství chemicko-potravinářských výrobků a tomu se tedy musíte vyhnout, je to dost těžké, protože kvůli plísním to cpou skoro do všeho. Minimálně po dobu kůry s MMS, doporučuji se těm sajrajtům z obchodní sítě vyhnout, optimálně samozřejmě napořád.

Jim Humble doporucuje rozmiesat to do jablkovej alebo ananasovej stavy. Samozrejme ma na mysli cerstvu, no pokial je z obchodnej siete, nesmie tam byt pridany synteticky vitamin C. Tie drahsie stavy sa chvalia, ze su bez konzervantov. Myslite, ze pokial si to overim priamo u vyrobcu, ze tam ziaden vitamin C nepridava, je to v poriadku pit s tym?

Este ma tak napadlo, ako skombinovat vitamin C pocas kury na MMS. MMS ostava v tele asi 2 hodiny. Tak ma napadlo, co tak si dat na vecer pred spanim vitamin C s bioflavoidmi, alebo postupnym uvolnovanim. Ved pocas noci uz v tele MMS nebude. Otazka je, ci telo bude pocas noci nejak ten vitamin C vstrebavat a vyuzivat. Takisto je este otazka, ci nebude problem kupel s MMS pred spanim, ci aj v tomto pripade MMS ostava v tele iba 2 hodiny?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 2:35 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Vypláchněte to normálně horkou vodou, nic jiného není třeba.

OK.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 2:40 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Xion píše:
Jim Humble doporucuje rozmiesat to do jablkovej alebo ananasovej stavy. Samozrejme ma na mysli cerstvu, no pokial je z obchodnej siete, nesmie tam byt pridany synteticky vitamin C. Tie drahsie stavy sa chvalia, ze su bez konzervantov. Myslite, ze pokial si to overim priamo u vyrobcu, ze tam ziaden vitamin C nepridava, je to v poriadku pit s tym?

Este ma tak napadlo, ako skombinovat vitamin C pocas kury na MMS. MMS ostava v tele asi 2 hodiny. Tak ma napadlo, co tak si dat na vecer pred spanim vitamin C s bioflavoidmi, alebo postupnym uvolnovanim. Ved pocas noci uz v tele MMS nebude. Otazka je, ci telo bude pocas noci nejak ten vitamin C vstrebavat a vyuzivat. Takisto je este otazka, ci nebude problem kupel s MMS pred spanim, ci aj v tomto pripade MMS ostava v tele iba 2 hodiny?

Preco sa zmyslate nad tym, čo tam pridávajú?
Štava z obchodu je šmejd, vhodný akurát tak do WC.
Ked nemáte možnost dat to do čerstvo vylisovanej štavy, tak to dajte do vody.
Ja to tak robím bežne a je to ok.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 8:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Jim Humble doporucuje rozmiesat to do jablkovej alebo ananasovej stavy. Samozrejme ma na mysli cerstvu, no pokial je z obchodnej siete, nesmie tam byt pridany synteticky vitamin C. Tie drahsie stavy sa chvalia, ze su bez konzervantov. Myslite, ze pokial si to overim priamo u vyrobcu, ze tam ziaden vitamin C nepridava, je to v poriadku pit s tym?

Este ma tak napadlo, ako skombinovat vitamin C pocas kury na MMS. MMS ostava v tele asi 2 hodiny. Tak ma napadlo, co tak si dat na vecer pred spanim vitamin C s bioflavoidmi, alebo postupnym uvolnovanim. Ved pocas noci uz v tele MMS nebude. Otazka je, ci telo bude pocas noci nejak ten vitamin C vstrebavat a vyuzivat. Takisto je este otazka, ci nebude problem kupel s MMS pred spanim, ci aj v tomto pripade MMS ostava v tele iba 2 hodiny?

Obávám se, že u jakéhokoliv výrobce, kromě sebe sama nebudete mít jistotu nikdy.
MMS se udrží v těle, bez ohledu na velikost dávky, maximálně 2 hodiny a ani koupele na to nemají žádný jiný vliv. Klidně ho tedy na noc můžete používat, ale pozor, ten s bioflavonidama se uvolňuje až 12 hodin a to může být zase problém s ranní dávkou MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 8:47 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Obávám se, že u jakéhokoliv výrobce, kromě sebe sama nebudete mít jistotu nikdy.
MMS se udrží v těle, bez ohledu na velikost dávky, maximálně 2 hodiny a ani koupele na to nemají žádný jiný vliv. Klidně ho tedy na noc můžete používat, ale pozor, ten s bioflavonidama se uvolňuje až 12 hodin a to může být zase problém s ranní dávkou MMS.

To je pravda, ze sa moze v tele drzat az do rana, takze lepsie bude zobrat ho bez bioflavoidov, vtedy vydrzi 2 hodiny.
Tu stavu mam pripravenu, keby ma prilis napinalo z tej chuti. Lisovat ananas alebo jablko 10x za den sa mi nechce, na to nemam vhodne podmienky. Ale je pravda, ze to Jim Humble skor riesil na tie vyssie davky, ked este doporucoval brat 2x za den vyssie davky.

ozaj, este otazka. Ked budem zacinat na jednej kvapke, a aktivujem to 5 kvapkami roztoku kyseliny citronovej, to sa bude v pohari robit dost blbo, vsak sa to ani nepremiesa. To by bolo lepsie aktivovat v skumavke. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
To je pravda, ze sa moze v tele drzat az do rana, takze lepsie bude zobrat ho bez bioflavoidov, vtedy vydrzi 2 hodiny.
Tu stavu mam pripravenu, keby ma prilis napinalo z tej chuti. Lisovat ananas alebo jablko 10x za den sa mi nechce, na to nemam vhodne podmienky. Ale je pravda, ze to Jim Humble skor riesil na tie vyssie davky, ked este doporucoval brat 2x za den vyssie davky.

ozaj, este otazka. Ked budem zacinat na jednej kvapke, a aktivujem to 5 kvapkami roztoku kyseliny citronovej, to sa bude v pohari robit dost blbo, vsak sa to ani nepremiesa. To by bolo lepsie aktivovat v skumavke. \":-)\"

Já jsem to nikdy z těchto důvodů šťávou nezapíjel a 20 aktivovaných kapek nemám problém vypít s osmotickou vodou, ale je to individuální. Tak do 5 kapek je to celkem bez chuti i ve vodě.
Není s tím problém, míchejte to ve skleničce s kulatým dnem, třeba sklenky na víno, tam to jde naprosto ideálně i při malé dávce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2010 11:21 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
S mms začínám taky a vím, že mie nemůže ublížit. Četl jsem spoustu kladných ohlasů, taže se těším, co to udělá se mnou. Ale zajímalo by mě, jak je to s účiností na taková vážná onemocnění o kterých píše ve svých článcích J.Hummble. Ještě jsem nikde nečetl třeba ANO, zachránilo mě to před rakovinou, či něco podobného... Setkal jste se někdo až s takhle velkými výsledky u mms?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 9:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
S mms začínám taky a vím, že mie nemůže ublížit. Četl jsem spoustu kladných ohlasů, taže se těším, co to udělá se mnou. Ale zajímalo by mě, jak je to s účiností na taková vážná onemocnění o kterých píše ve svých článcích J.Hummble. Ještě jsem nikde nečetl třeba ANO, zachránilo mě to před rakovinou, či něco podobného... Setkal jste se někdo až s takhle velkými výsledky u mms?

Rakovina je čistě o vybalancovaném pH, jde pouze o moderního strašáka lidí a bezkonkurenčně vydělávající kšeft. Nejde tedy o nemoc v pravém slova smyslu a MMS je zásaditá látka, čili při adekvátním množství, mění pH organizmu a znemožňuje tělu tvořit skládky, což je ta rakovina. Do určité míry tedy MMS pomáhá imunitnímu systému těla zvládnout situaci vzniklou ze zanesení těla toxiny, ale není to samospasitelné. K tomu naprosto samozřejmě patří veškeré očisty, hlavně střeva a jater, dokonalá životospráva a dobrá psychohygiena. Z mé zkušenosti plyne, že každá rakovina, kromě rakoviny mozku, se dá v naprosté většině případů vyřešit v řádu několika týdnů, maximálně 6 měsíců, ale dotyčný nesmí nic moc zkoumat, čistit se a věřit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 9:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
PavelZ píše:
Taky "ulítávám" občas na sladkém a po kůře MMS, v loňském roce, mám úplně stejný poznatek.
Pane Pavle, teď si ale uvědomuji, že jste také prodělal kůru sirnou patlaninou (doufám se pamatuji dobře). Já vlastně dělal kůru patlaninou, pak jsem ji kvůli MMS a chřipce přerušil a poté v ní pokračoval (přesněji řečeno, pokračuji dodnes, patlanina s banánem a lesními plody je pochoutka). Což by mohlo znamenat, že dnes nemohu soudit, zda za vítanou absenci chutí vděčit patlanině nebo MMS kůře... MMS kůra mohla zneškodnit breberky (candidu?), ale zrovna tak teď mám dost energie z energeticky bohaté patlaniny a to taky mohlo chutě potlačit. Takže mne jen napadá, Pavle, nepořádal jste MMS kůru a patlaninovou kůru taky nějak nedlouho po sobě?
Klaním se ale spíše k účinkům MMS, myslím, že právě jemu vděčím za odstranění nevítaných chutí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 10:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
Patlánku jsem začal asi měsíc po MMS kůře. Myslím že to omezení chutí na sladkosti bylo způsobeno zlikvidováním candidy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 6:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
PavelZ píše:
Patlánku jsem začal asi měsíc po MMS kůře. Myslím že to omezení chutí na sladkosti bylo způsobeno zlikvidováním candidy.

To si myslíte naprosto správně, prostě jste svoje domácí zvířectvo nahnal zpátky do kotců a nyní se breberky chovají slušně. Bacha na to, nikdy to není napořád a vždy se mohou zase urvat ze řetězu, ale pokud už na ně máte bič, tak je zase snadno zaženete zpátky a je pokoj.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 8:58 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ako mam postupovat v pripade, ze beriem kvapky MMS kazde 2 hodiny, a dojde mi nevolno na viac ako 2 hodiny. Je vhodne dalsiu davku vziat az ked nevolnost odozneje (co v pripade, ze budem mat hnacku napriklad 10 hodin?).

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 15, 2010 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ako mam postupovat v pripade, ze beriem kvapky MMS kazde 2 hodiny, a dojde mi nevolno na viac ako 2 hodiny. Je vhodne dalsiu davku vziat az ked nevolnost odozneje (co v pripade, ze budem mat hnacku napriklad 10 hodin?).

MMS není antibiotikum a je naprosto jedno jak se užívání přeruší a na jak dlouho. Třeba se dostanete na 5 kapek každé 2 hodiny a bude vám blbě. Jsou celkem 2 možnosti, ubrat třeba na 4 kapky každé 2 hodiny a pokračovat, případně pokud vám bude fest blbě, tak zcela ukončit užívání a počkat, až mi bude dobře. Po zklidnění stavu začít na podstatně nižší dávce, třeba 3 kapky každé 2 hodiny a postupně zase navyšovat. Dá se to opakovat tak dlouho, dokud to nebudete moci pít jako vodu a nic se nestane. Pak už to v těle nic neřeší a je nesmysl dál brát MMS stále, pouze bych dělal jednou za čas očistný týden a jednou za týden si dejte třeba 6-8 kapek jako prevenci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2010 12:37 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
tak uz mam taky trochu zkusenosti s mms, uz jsem na sedmi kapkách v docela krátkých intervalech, protoze mi nedelá zádné problémy s nevolností nebo neco podobného. A musím potvrdit pozitivní výsledky, protoze jsem si poslední dobou stezoval na bolest ramena způsbenou nejspíš brigádou v kovárně a nyní není nejmenšího náznaku, dobré, uvidím, až zase budu makat, jestli se to nevrátí. Taky mě trápil dlouhodobý kašel, někdy mě to v noci budilo, také vyřešeno. Atd.. vše po krátké době užívání, někdy rozepíšu více poznatků. Teď mám ale spíš dotaz.
Jedna vec zarazila, během kůry na mě přišlo nachlazení, mám rýmu jak trám, náznak kašle, myslím, že když mám tak nabuzenou imunitu, tak bych se neměl tak lehko nachladit ne? Napadlo mě, že třeba ze to je jakýsi proces vyplavovaní škodlivin, ale nevím, nerozumím tomu. Nevíte, jestli třeba nemůžu něco dělat špatně? No, pravda, že kvuli zkouškovému nestíhám a chodím jenom na nejlevnější jídla do menzy, to asi nebude to pravé ořechové, když chci být zdravý...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2010 1:34 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Bronek píše:
tak uz mam taky trochu zkusenosti s mms, uz jsem na sedmi kapkách v docela krátkých intervalech, protoze mi nedelá zádné problémy s nevolností nebo neco podobného. A musím potvrdit pozitivní výsledky, protoze jsem si poslední dobou stezoval na bolest ramena způsbenou nejspíš brigádou v kovárně a nyní není nejmenšího náznaku, dobré, uvidím, až zase budu makat, jestli se to nevrátí. Taky mě trápil dlouhodobý kašel, někdy mě to v noci budilo, také vyřešeno. Atd.. vše po krátké době užívání, někdy rozepíšu více poznatků. Teď mám ale spíš dotaz.
Jedna vec zarazila, během kůry na mě přišlo nachlazení, mám rýmu jak trám, náznak kašle, myslím, že když mám tak nabuzenou imunitu, tak bych se neměl tak lehko nachladit ne? Napadlo mě, že třeba ze to je jakýsi proces vyplavovaní škodlivin, ale nevím, nerozumím tomu. Nevíte, jestli třeba nemůžu něco dělat špatně? No, pravda, že kvuli zkouškovému nestíhám a chodím jenom na nejlevnější jídla do menzy, to asi nebude to pravé ořechové, když chci být zdravý...

To bude urcite detox, ono tie prechladnutia, kedy clovek vykaslava vela hlienov a soplov, su sposob, ktorym sa telo zbavuje tych hlienov, ked uz inak nemoze (ked clovek stale prekyseluje a zahlienuje potravou). Doporucujem Ti co najviac odlahcit stravu, takto sa bude moct MMS lepsie zamerat na patogeny, a zaroven, telo nebude musiet siahat po takychto detoxifikacnych rieseniach.
Prave pocas kury MMS je najrozumnejsie co najzdravsie zit.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz