Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát čer 28, 2024 5:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 330 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: překyselení žaludku
PříspěvekNapsal: pon črc 18, 2011 9:19 pm 
Offline

Registrován: pon črc 18, 2011 9:14 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíček,
náhodou jsem narazila na Vaše stránky, když jsem hledela dějaká témata k překyselení žaludku, které pravděpodobně mám. Tráéí mě bolesti a křeče žaludku už od dubna, nevěnovala jsem tomu dříve velkou pozornost ,ale bohužel se mi stavy začaly zhoršovat a křeče a bolesti neustávaly,mám pořád pocit jakoby hladného žaludku, i po najezení žaludek za půl hodiny začně vydávat planý poplach,že jsem hladná, je to pocit jako když jste půl dne nic nejedl a žaludek je prázdný,ale přitom neni, bolesti mi nedovolovali jíst téměř žádnou stravu jen zeleninové polivky suché rohlíky s čajem, teď už se snažím sníst i více jídla, jím tak desetkrát denně po troškách,abych neměla ty nepříjemné pocity, že mám hlad, když se nenajím ,tak jdou na mě mdloby a buší mi srdíčko a musím si jít lehnout... před 10 dny jsem dojedla dvoje silné antibiotika, protože doktorka mi řekla, že z rozboru krve mám nejspíš Helicobactera a antibiotika musím, samozřejmě,že je mi po nich ještě hůře a rozdráždila jsem si žaludek ještě více, takže mám pořád kyselo v puse a pálí mě žáha, dnes do rána jsem takhle trpěla tři hodiny v kuse a pak usnula,ale dnes trávím den v posteli a jsem slabá jako moucha, zkoušela jsem i výplach žaludku,ale po vodě mě to jen dávilo šly ze mě jen hromady slin... pak jsem to vzdala,ale břicho mě bolí.....
poradíte mi prosím co udělat, ať se začnu zlepšovat, během dvou měsíců jsem zhubla 13kg a piju spoustu bylinkovch čajů trpím průjmama zvláště po rádu, dnes dokonce celý den...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: překyselení žaludku
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 9:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
LauraMia píše:
Dobrý den pane Zajíček,
náhodou jsem narazila na Vaše stránky, když jsem hledela dějaká témata k překyselení žaludku, které pravděpodobně mám. Tráéí mě bolesti a křeče žaludku už od dubna, nevěnovala jsem tomu dříve velkou pozornost ,ale bohužel se mi stavy začaly zhoršovat a křeče a bolesti neustávaly,mám pořád pocit jakoby hladného žaludku, i po najezení žaludek za půl hodiny začně vydávat planý poplach,že jsem hladná, je to pocit jako když jste půl dne nic nejedl a žaludek je prázdný,ale přitom neni, bolesti mi nedovolovali jíst téměř žádnou stravu jen zeleninové polivky suché rohlíky s čajem, teď už se snažím sníst i více jídla, jím tak desetkrát denně po troškách,abych neměla ty nepříjemné pocity, že mám hlad, když se nenajím ,tak jdou na mě mdloby a buší mi srdíčko a musím si jít lehnout... před 10 dny jsem dojedla dvoje silné antibiotika, protože doktorka mi řekla, že z rozboru krve mám nejspíš Helicobactera a antibiotika musím, samozřejmě,že je mi po nich ještě hůře a rozdráždila jsem si žaludek ještě více, takže mám pořád kyselo v puse a pálí mě žáha, dnes do rána jsem takhle trpěla tři hodiny v kuse a pak usnula,ale dnes trávím den v posteli a jsem slabá jako moucha, zkoušela jsem i výplach žaludku,ale po vodě mě to jen dávilo šly ze mě jen hromady slin... pak jsem to vzdala,ale břicho mě bolí.....
poradíte mi prosím co udělat, ať se začnu zlepšovat, během dvou měsíců jsem zhubla 13kg a piju spoustu bylinkovch čajů trpím průjmama zvláště po rádu, dnes dokonce celý den...

No při té popisované stravě není divu, že jste tak silně rozložená, protože tato strava tvoří hleny a kyselost, což je pro breberky ráj. Udělejte si krkací test, což vám patrně odpoví, že nemáte v žaludku žádnou kyselinu chlorovodíkovou a budete ji muset dodávat. To by mělo vyřešit ten žaludek a střeva vypucujte sérií klystýrů, přičemž masivně dodávejte laktobacily, ať se vám po těch ANTI-biotikách (proti životu) srovná mikroflóra ve střevě. V případě nejasností mě raději zavolejte a já vám věc vysvětlím, ať se netrápíte zbytečně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 9:08 am 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Dobré ránko, dnes som po tretí krát prepláchla zalúdok. Podarilo sa mi vyvrátit asi 6 dcl vody. Ide to von len po kúskoch, na jeden vyvrat nevyjde viac ako pol deci mozno deci. Voda je úplne biela plna slín, skor sa mi vylucujú hlieny z nosa, tak vracám a fúkam nos lebo sa mi zacpe. Hlieny v nose sú tiez biele. Voda je bez chuti necítim ani horkost ani kyselost, mám sa nútit k vracaniu az kym nevyjde nieco farebné alebo chutové? Cely ten vyvratok je mazlavy. Ako to vidíte?
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 11:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobré ránko, dnes som po tretí krát prepláchla zalúdok. Podarilo sa mi vyvrátit asi 6 dcl vody. Ide to von len po kúskoch, na jeden vyvrat nevyjde viac ako pol deci mozno deci. Voda je úplne biela plna slín, skor sa mi vylucujú hlieny z nosa, tak vracám a fúkam nos lebo sa mi zacpe. Hlieny v nose sú tiez biele. Voda je bez chuti necítim ani horkost ani kyselost, mám sa nútit k vracaniu az kym nevyjde nieco farebné alebo chutové? Cely ten vyvratok je mazlavy. Ako to vidíte?
Dakujem

Nedovedu posoudit to, co vychází, ale pokud nevyzvrátíte skoro všechno, tak je žaludek evidentně prověšený a je tedy vhodné pokračovat, aby se srovnal. Nemusíte to ani konat denně, ale klidně jednou za dva, až tři dny, což jde zpravidla mnohem lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 1:17 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Dobre dakujem, inác mi aj tieto zalúdocné ocisty ktoré nie sú viditelne 100% velmi pomáhajú. Cítim sa omnoho lepsie, prevalujú ma návaly stastia a pokoja a vdaky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 10:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobre dakujem, inác mi aj tieto zalúdocné ocisty ktoré nie sú viditelne 100% velmi pomáhajú. Cítim sa omnoho lepsie, prevalujú ma návaly stastia a pokoja a vdaky.

Tak vidíte, pokračujte a ono se to povede vyřešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 3:36 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 28, 2011 11:59 am
Příspěvky: 32
Dobrý den pane Zajíček
Chtěl bych se zeptat jestli je možné pomocí výplachů žaludku a následného upravení anatomie žaludku si pomoci s problematikou brániční kýly (stav kdy se žaludek částečně dostane nad bránici do hrudní oblasti a jícen díky tomu nemá tak velký tonus....ale to asi všechno víte..). Moc děkuji..Chtěl bych se té brániční kýly zbavit. Doktoři mi tvrdí, že to nejde (vyjíma oprace-fundoplikace), ale mě stále přijde, že vzhledem k tomu, že to je mechnický problém, že to nějakými technikami jít musí. Děkuji za Váš čas....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
HAKmet píše:
Dobrý den pane Zajíček
Chtěl bych se zeptat jestli je možné pomocí výplachů žaludku a následného upravení anatomie žaludku si pomoci s problematikou brániční kýly (stav kdy se žaludek částečně dostane nad bránici do hrudní oblasti a jícen díky tomu nemá tak velký tonus....ale to asi všechno víte..). Moc děkuji..Chtěl bych se té brániční kýly zbavit. Doktoři mi tvrdí, že to nejde (vyjíma oprace-fundoplikace), ale mě stále přijde, že vzhledem k tomu, že to je mechnický problém, že to nějakými technikami jít musí. Děkuji za Váš čas....

Tak pokud vám zvracení nepůsobí nějaké potíže, tak bych to určitě viděl jako rozumné vyzkoušet, měl jsem zde několik pacientů po tom uvedeném zákroku a ani jeden nebyl spokojený, přičemž takový zásah se nedá vzít zpět. Nicméně nebudu tvrdit, že máte jistotu výsledku, to by nebylo fér, ale jistá šance na úspěch existuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: úte srp 30, 2011 11:51 am 
Offline

Registrován: stř črc 13, 2011 8:34 pm
Příspěvky: 8
Tak jsem dnes ráno vypil 1 litr vlažné vody a nic. Prsty jsem měl pomalu až v žaludku a nic. Musím sehnat to husí brko. Ale chtěl bych se to naučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2011 7:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
roony1 píše:
Tak jsem dnes ráno vypil 1 litr vlažné vody a nic. Prsty jsem měl pomalu až v žaludku a nic. Musím sehnat to husí brko. Ale chtěl bych se to naučit.

Dost důležité je psychické uvolnění a předklon, který by měl být opravdu hluboký, ideální je zvracet do bidetu. Jinak můžete vyzkoušet na podráždění kořene jazyku i měkký dětský zubní kartáček.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 11:54 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Tak jsem dle předlohy zkoušela poprvé výplach žaludku. Sice se mi do toho moc nechtělo, ale co by člověk neudělal pro své zdraví,že? \":)\" Vypít vlahou vodu nebyl takový problém ( i když já jsem zvyklá pít hrozně málo, tak to do mě moc nelezlo). Největší problém mi dělalo vyvolat dávení,použila jsem na to kartáček na zuby - hladkou stranu. Tekly mi při tom slzy i smrky \":lol:\" , ale podařilo se. Nevyšla voda úplně všechna, ale většina ano. Voda byla nažloutlá, s příměsí hlenů.Bezva bylo, že jsem neměla spálený "trubky" od kyselin, jako při zvracení, když je člověku špatně. Není ta procedura tak hrozná, jak vypadá \":)\" , měla jsem pak z toho fakt dobrý pocit, že jsem udělala něco pro sebe.Jen je u mě někdy problém, být doma sama (bydlíme v paneláku a to se všechno rozléhá), aby rodina nemusela snášet (poslouchat) moje čistící procesy. \":)\" \":)\" Ale jinak..u mě dobrý...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
pisnicka12 píše:
Tak jsem dle předlohy zkoušela poprvé výplach žaludku. Sice se mi do toho moc nechtělo, ale co by člověk neudělal pro své zdraví,že? \":)\" Vypít vlahou vodu nebyl takový problém ( i když já jsem zvyklá pít hrozně málo, tak to do mě moc nelezlo). Největší problém mi dělalo vyvolat dávení,použila jsem na to kartáček na zuby - hladkou stranu. Tekly mi při tom slzy i smrky \":lol:\" , ale podařilo se. Nevyšla voda úplně všechna, ale většina ano. Voda byla nažloutlá, s příměsí hlenů.Bezva bylo, že jsem neměla spálený "trubky" od kyselin, jako při zvracení, když je člověku špatně. Není ta procedura tak hrozná, jak vypadá \":)\" , měla jsem pak z toho fakt dobrý pocit, že jsem udělala něco pro sebe.Jen je u mě někdy problém, být doma sama (bydlíme v paneláku a to se všechno rozléhá), aby rodina nemusela snášet (poslouchat) moje čistící procesy. \":)\" \":)\" Ale jinak..u mě dobrý...

Při dalším pokusu si lépe vyhovíte a půjde to mnohem lépe, celkově má tato procedura velice dobrý vliv na celé tělo a málokdo si uvědomí v jak velkém nepořádku žaludek většinou má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 12:23 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 19, 2010 11:25 am
Příspěvky: 7
ahojte, da sa vyplach zaludku aplikovat v jedno rano aj viackrat po sebe?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 9:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
West píše:
ahojte, da sa vyplach zaludku aplikovat v jedno rano aj viackrat po sebe?

Ano, v tom není problém i když většinou to není ani potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výplach žaludku
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2011 10:57 am 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2011 12:53 pm
Příspěvky: 17
Inak na margo tejto očisty, ktorej som sa doteraz dosť stránila, som minule v jednom dokumente zhliadla niečo zaujímavé.
Istá domorodá komunita Ačuarov (niekde v amazonských pralesoch) si každé ráno robila odvar z nejakej rastliny, a pili ho vždy na lačno. Účinkom bolo okamžité vyvrátenie celého obsahu žalúdka, s tým že kládli dôraz na to aby v žalúdku nezostalo nič z tohto odvaru, čiže absolútne vyčistenie žalúdka. Veľa problémov s dávením nemali, vzhľadom na fakt že ten odvar bol tak nechutný že netrénovaný dotyčný moderátor to nestihol ani dopiť a prišlo k dáveniu. Taktiež bol moderátor upozornený že pokiaľ nedostane celý odvar zo žalúdka von, tak mu počas dňa bude zle a príde k ďašiemu dáveniu, čo sa potom aj potvrdilo.
Po vzhliadnutí tohto dokumentu som zmenila názor na túto očistu žalúdka, len si na ňu musím ráno nájsť čas keď už budú všetci z domu, aby som nevzbudila dojem nejakej poruchy príjmu potravy (anorexia, bulímia), čo by ich pri mojom vita stravovaní a nízkej váhe napadlo ako prvé.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 330 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz