Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 4:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 12:13 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Callas píše:
Vlastní urina? Takže, to co na záchodě vyčurám mám v zápětí prohnat nosními dutinami? v čem je to lepší než sůl? Měl jsem za to, že to čeho se tělo chce zbavit bych mu vracet neměl...

Zdravím.Callas,skúste si prečítať knihy od Mudr.Partykovej,prípadne na tomto fóre je veľmi veľa informácii o urine.Denne si ráno a večer preplachujem dutiny urinou a musím skonštatovať,že čistí skvele.Prajem Vám pekný deň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Callas píše:
Vlastní urina? Takže, to co na záchodě vyčurám mám v zápětí prohnat nosními dutinami? v čem je to lepší než sůl? Měl jsem za to, že to čeho se tělo chce zbavit bych mu vracet neměl...

Ano, přesně tak jak píšete a lepší je určitě, respektive nejlepší, nic lepšího neexistuje. Má specifické sole a vlastnosti ušité přesně na míru a nedá se ničím nahradit. Rozhodně nejde o odpad, to si trochu prostudujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte zář 18, 2012 2:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Zdravim, procetl jsem toto vlakno a prosim o upresneni, zda mam spravnou predstavu ohledne Neti s pomoci vlastni uriny. Chapu spravne, ze pokud chci delat neti hned rano, je treba 'uskladnit' urinu z predchoziho vecera (nebo pripadne jeste predchozi), smichat ji s urinou z rana a aplikovat?

A dotaz c. 2, jak moc je dulezite ohrivat lahev s urinou na tech 38 stupnu - nestacila by vlazna urina (tj. smichana tepla-ranni s jiz vychladlou vecerni)?

Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte zář 25, 2012 9:51 am 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 6:38 am
Příspěvky: 29
Dorbý deň pán Jarda,

Chcem sa spýtať, je pri preplachovaní Neti nejaké riziko pri nefunkčnej Eustachovej trubici? Priateľka by chcela začať s touto metodou ale napadlo ma či jej niečo nehrozí.
Eustachová trubica jej nevytvára podtlak, nie je to teda nebezpečné?

Ďakujem Vám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte zář 25, 2012 1:51 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Firebird píše:
Zdravim, procetl jsem toto vlakno a prosim o upresneni, zda mam spravnou predstavu ohledne Neti s pomoci vlastni uriny. Chapu spravne, ze pokud chci delat neti hned rano, je treba 'uskladnit' urinu z predchoziho vecera (nebo pripadne jeste predchozi), smichat ji s urinou z rana a aplikovat?

A dotaz c. 2, jak moc je dulezite ohrivat lahev s urinou na tech 38 stupnu - nestacila by vlazna urina (tj. smichana tepla-ranni s jiz vychladlou vecerni)?

Dekuji.

Nejlepší je se večer napít tak, aby bylo ráno (mezi 5-6hod) dost čerstvě načůrané uriny na néti a na urinoterapii. A zase se nenapít moc, aby člověk nemusel běhat v noci. Za čas se to dá slušně naučit. Pokud s tím začínáte, je nejlepší teplá urina (35-37stC). Po troše zkušeností to jde i studenější. Třeba v noci odložím 1/2 lahve a ráno doplním čerstvou. Aplikace už není tak příjemná, ale zase se otužují dutiny. Párkrát do týdne použiju i večerní, ráho chladnou urinu (okolo 18-20stC). Je to výborné na otužování dutin, ale aplikace je dost nepříjemná.
Ze začátku použijte čerstvou urinu. Pokud se nezadaří, tak smíchanou a nebo i večerní a ohřejte si ji ve vodní lázni (petku dát do horké vody a občas protřepat). Rozhodně vodu nepřidávat do uriny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 2:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
OndraN píše:
Nejlepší je se večer napít tak, aby bylo ráno (mezi 5-6hod) dost čerstvě načůrané uriny na néti a na urinoterapii. A zase se nenapít moc, aby člověk nemusel běhat v noci. Za čas se to dá slušně naučit. Pokud s tím začínáte, je nejlepší teplá urina (35-37stC). Po troše zkušeností to jde i studenější. Třeba v noci odložím 1/2 lahve a ráno doplním čerstvou. Aplikace už není tak příjemná, ale zase se otužují dutiny. Párkrát do týdne použiju i večerní, ráho chladnou urinu (okolo 18-20stC). Je to výborné na otužování dutin, ale aplikace je dost nepříjemná.
Ze začátku použijte čerstvou urinu. Pokud se nezadaří, tak smíchanou a nebo i večerní a ohřejte si ji ve vodní lázni (petku dát do horké vody a občas protřepat). Rozhodně vodu nepřidávat do uriny.

Dekuji za vyjasneni, jdu na to!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 1:37 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Tak jsem vyzkoušel na néti nové směsi.

¨1. Voda,sůl,ocet. Silně čistící směs.
Čistí dokonale, lépe než urina. Do vlažné vody dám sůl a pak přidám jablečný ocet (5%, Alnatura z DM). Dávám 10ml na 750ml vody. Příjemné to moc není, ale po průplachu jsou dutiny excelentně vygruntované. Doporučuji začít dávkovat od 1ml a postupně si přidávat, co snesete. Nad 10ml je to už asi zbytečně silné.

2: Voda,sůl,glycerin. Čistící a zvláčňující směs.
Do vlažné vody dám sůl a pak přidám kosmetický glycerin. Dávám 20ml na 750ml vody. Lehce to pálí, ale po průplachu jsou sliznice pěkně vláčné a nenastává takový ten suchý pocit, jak po samotné vodě se solí. Doporučuji začít dávkování tak na 5ml a postupně si přidávat.

Néti mám teď rozvrženou takto:
Ráno si dělám néti s urinou a večer jeden den s octem a další den s přídavkem glycerinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 9:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Firebird píše:
Zdravim, procetl jsem toto vlakno a prosim o upresneni, zda mam spravnou predstavu ohledne Neti s pomoci vlastni uriny. Chapu spravne, ze pokud chci delat neti hned rano, je treba 'uskladnit' urinu z predchoziho vecera (nebo pripadne jeste predchozi), smichat ji s urinou z rana a aplikovat?

A dotaz c. 2, jak moc je dulezite ohrivat lahev s urinou na tech 38 stupnu - nestacila by vlazna urina (tj. smichana tepla-ranni s jiz vychladlou vecerni)?

Dekuji.

1)Ani ne, většinou stačí ta čerstvá ranní a pokud je jí málo, tak přidat vlažnou vodu.
2)Určitě stačila, nebo tam přidáte trochu horké vody a jste na správné teplotě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
michal84 píše:
Dorbý deň pán Jarda,

Chcem sa spýtať, je pri preplachovaní Neti nejaké riziko pri nefunkčnej Eustachovej trubici? Priateľka by chcela začať s touto metodou ale napadlo ma či jej niečo nehrozí.
Eustachová trubica jej nevytvára podtlak, nie je to teda nebezpečné?

Ďakujem Vám

Nedovedu posoudit, to záleží na rozsahu poškození, nicméně pokud bude mít stále otevřená ústa, nemělo by to nijak vadit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
OndraN píše:
Tak jsem vyzkoušel na néti nové směsi.

¨1. Voda,sůl,ocet. Silně čistící směs.
Čistí dokonale, lépe než urina. Do vlažné vody dám sůl a pak přidám jablečný ocet (5%, Alnatura z DM). Dávám 10ml na 750ml vody. Příjemné to moc není, ale po průplachu jsou dutiny excelentně vygruntované. Doporučuji začít dávkovat od 1ml a postupně si přidávat, co snesete. Nad 10ml je to už asi zbytečně silné.

2: Voda,sůl,glycerin. Čistící a zvláčňující směs.
Do vlažné vody dám sůl a pak přidám kosmetický glycerin. Dávám 20ml na 750ml vody. Lehce to pálí, ale po průplachu jsou sliznice pěkně vláčné a nenastává takový ten suchý pocit, jak po samotné vodě se solí. Doporučuji začít dávkování tak na 5ml a postupně si přidávat.

Néti mám teď rozvrženou takto:
Ráno si dělám néti s urinou a večer jeden den s octem a další den s přídavkem glycerinu.

Zajímavé finesy, nicméně ne každý by to asi dobře snášel, to již musí být docela silná káva. Ta druhá varianta se mě líbí více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista žaludku a klysýr
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 11:17 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
Dobrý den pane Jardo, zajímalo by mně, jestli můžu provádět očistu žaludku a hned potom klystýr?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista žaludku a klysýr
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 6:25 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
sawe píše:
Dobrý den pane Jardo, zajímalo by mně, jestli můžu provádět očistu žaludku a hned potom klystýr?

Ano, já to tak dělám. Navíc vypitá voda, která se gestem slona nedostane ven, pomáhá z druhé strany při klystýru.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:15 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jarda píše:
Polyp je většinou virového původu a to by chtělo třeba koloidní stříbro, nebo MMS, případně se na ně dá působit i godzilou, což je sice nepříjemné, ale fungovat by to mohlo.

To koloidní stříbro na nosní polypy užívat jak.K výplachu nosních dutin....Na balení je napsáno pouze pro vnější použití. Neužívejte vnitřně.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista žaludku a klysýr
PříspěvekNapsal: sob říj 27, 2012 10:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
Dobrý den pane Jardo, zajímalo by mně, jestli můžu provádět očistu žaludku a hned potom klystýr?

Ano, v tom není problém, naopak se to vhodně doplňuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob říj 27, 2012 11:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
To koloidní stříbro na nosní polypy užívat jak.K výplachu nosních dutin....Na balení je napsáno pouze pro vnější použití. Neužívejte vnitřně.

Stříbro zde skoro nikdo nesmí prodávat pro vnitřní aplikace, ale to naprosto neznamená, že se tak nedá používat, na něm nemůže být nic co by tomu bránilo. Navíc stříkání aerosolu stříbra do nosu není možné posoudit jako vnitřní použití.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz