Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 10:45 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 10:29 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Bez jakýchkoliv obav jsem začala s kúrou MMS, ale je to tedy asi na mě nějaké silné. Vlastně od začátku mám neustálý pocit nevolnosti.Ten vymizí pouze po probuzení ráno, pak se to opět opakuje, jakmile vezmu první dávku. Chtěla jsem jet podle klasického návodu, tedy ráno, poledne, večer zvyšovat po jedné kapce, ale více kapek jsem vůbec nesnesla, takže jsem stále na 2kapkách každou cca 1,5hod, dočetla jsem se, že podle Humbla je to stejně účinné. Takto vezmu asi 6 dávek denně. Kromě nevolnosti mě trápí i nechutenství. Jsem vitarián a je zajímavé, že teď je mi ze všeho syrového, co normálně jím a mám nesmírně ráda - tedy ovoc, zeleninové saláty, semínka, nevolno a mám chutě na klasická vařená jídla, která mě jindy nijak nelákají. Nicméně nezvracím ani nemám žádné průjmy. Jen prostě neustálý pocit na zvracení, žaludek na vodě, nechutenství. A je mi špatně již ze samotného odoru, který se šíří po smíchání směsi. Tak nevím, myslíte, že i v mém případě dochází k vybíjení parazitů a dalších patagonnů v těle? Nebo mám jen nesnášenlivost na MMS? Chtěla bych to vydržet alespoň doporučované 3týdny, ale jak píši, není to nic snadného, tak abych to neužívala zbytečně. Navíc s tím mám komplikace v práci, kam si musím MMS brát. Přestože se snažím při míchání roztok přikrývat atd, tak to kolegům šíleně smrdí a cítí to i hodiny po užívání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Bez jakýchkoliv obav jsem začala s kúrou MMS, ale je to tedy asi na mě nějaké silné. Vlastně od začátku mám neustálý pocit nevolnosti.Ten vymizí pouze po probuzení ráno, pak se to opět opakuje, jakmile vezmu první dávku. Chtěla jsem jet podle klasického návodu, tedy ráno, poledne, večer zvyšovat po jedné kapce, ale více kapek jsem vůbec nesnesla, takže jsem stále na 2kapkách každou cca 1,5hod, dočetla jsem se, že podle Humbla je to stejně účinné. Takto vezmu asi 6 dávek denně. Kromě nevolnosti mě trápí i nechutenství. Jsem vitarián a je zajímavé, že teď je mi ze všeho syrového, co normálně jím a mám nesmírně ráda - tedy ovoc, zeleninové saláty, semínka, nevolno a mám chutě na klasická vařená jídla, která mě jindy nijak nelákají. Nicméně nezvracím ani nemám žádné průjmy. Jen prostě neustálý pocit na zvracení, žaludek na vodě, nechutenství. A je mi špatně již ze samotného odoru, který se šíří po smíchání směsi. Tak nevím, myslíte, že i v mém případě dochází k vybíjení parazitů a dalších patagonnů v těle? Nebo mám jen nesnášenlivost na MMS? Chtěla bych to vydržet alespoň doporučované 3týdny, ale jak píši, není to nic snadného, tak abych to neužívala zbytečně. Navíc s tím mám komplikace v práci, kam si musím MMS brát. Přestože se snažím při míchání roztok přikrývat atd, tak to kolegům šíleně smrdí a cítí to i hodiny po užívání.

Nevolnost je zbytečná a pokud se dostavuje, tak bych šel klidně i na jednu kapku, ale třeba každou hodinu, nebo dokonce i častěji. Dávejte si to do šťávy, tam to prakticky neucítíte a aktivoval bych to v uzavíratelné skleničce, třeba od dětské výživy. MMS likviduje nějaké patogenní breberky a ta reakce tomu odpovídá. Nesnášenlivost na MMS neexistuje, vždy to je o zamoření těla. MMS je silně zásadité, a pokud máte již i tak vysoké pH, což je u vitariánů běžné, tak je musíte srazit a možná se srovná i ten váš stav chutí na jiná jídla. V práci si to můžete nakapat do té uzavíratelné skleničky a po otevření ihned zalít šťávou, pak to nemůže být cítit a v tak malé dávce už vůbec ne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 10:02 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Děkuji moc za zprávu a skvělé rady. S tou šťávou a uzavíratelnou sklenicí to určitě zkusím. Mám těch breberek asi v sobě nepočítatelně, když takové reakce. A je zajimavé, že nevolnost mě trápí i více hodin po poslední dávce. Třeba včera jsem měla poslední dávku cca v 16:30 a ještě i pozdě večer kolem 21hod jsem nebyla ve své kůži. Pojedu tedy takto po malých dávkách a budu míchat se šťávou. Ještě bych se ráda zeptala, jak se dá srazit pH? Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Děkuji moc za zprávu a skvělé rady. S tou šťávou a uzavíratelnou sklenicí to určitě zkusím. Mám těch breberek asi v sobě nepočítatelně, když takové reakce. A je zajimavé, že nevolnost mě trápí i více hodin po poslední dávce. Třeba včera jsem měla poslední dávku cca v 16:30 a ještě i pozdě večer kolem 21hod jsem nebyla ve své kůži. Pojedu tedy takto po malých dávkách a budu míchat se šťávou. Ještě bych se ráda zeptala, jak se dá srazit pH? Děkuji moc.

Stav vašeho pH moče si musíte změřit pomocí proužků Albuphan, nebo Triphan a pokud bude již ráno a v průběhu celého dne nad hodnotou 7 pH, je nutné ho sundat pod tuto hranici kyselinotvornou stravou. Nad hodnotou 7 pH se má moč pohybovat pouze v krátkém časovém úseku v odpoledních hodinách. Je to důkaz fungování acidobazického pístu, kdy pomocí zásad se zbavuje organizmus přebytečných kyselin a bez toho není života na této planetě. Nejrychlejší způsob je vypít nějaké množství vepřového vývaru a pak to spolehlivě klesne velice rychle. Většinou stačí dávka 0,25 litru a ovlivní to na dost dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 6:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 09, 2009 5:11 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Zlín
[quote="Jarda":282b5mpl]MMS zlikviduje zánět a případné parazity, ale neumí odstranit zdroj problému, to vyžaduje pravidelné čištění tlustého střeva a o něm se nezmiňujete. Pokud chcete pokračovat s koupelemi, tak každopádně denně čistěte střeva, ideálně pomocí urinových klystýrů. Určitě by bylo vhodné ve větších dávkách dodat křemík, třeba z přesličky a železo, ideální zdroj je melasa, také jsou vhodné vitamíny skupiny B.[/quote:282b5mpl]
v koupelich zatim pokracovat nebudu, bohuzel to kuzi v momentalnim stavu nedela dobre. ja bych potreboval spis vanu vazeliny \":roll:\". denne cistit streva pri nutnosti chodit do prace bohuzel nezvladam, klystyr zatim nemam natolik vychytany, aby mne nezabral hodinu. ted jsem si udelal 2 o vikendu, ale to je k nicemu. nicmene hodlam si vzit 14 dni dovolene a denne se vyplachovat.
jak bych mel uzivat preslicku? jako nat?
myslite, ze jako melasa muze byt vhodne treba

Naposledy upravil hektor dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 7:39 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Dotaz na Jardu:
pastnu sem popis dnesniho dne.Byla bych rada,pokud Jardu ci kohokoliv jineho napadne cim se muj stav vyvolal,krom pricin,ktere jsem popsala.Tez bych byla moc vdecna za radu,jak pomoci organismu dostat se z teto slamastyky,jeste jsem opomnela dodat,ze ledvina me pobolivala pri vrchole ,ted me pobolivaji jatra:

Tak dnes po 2,5 denni nucene prestavce,pokracuju v MMS.
Jindrova zprava o vymizeni stareckych skvrn me jeste navic nakopla \":!:\"
Chlorellu neberu,nejak se mi to ted prici,ani nevim proc.
V lekarne jsem si objednala cisty vit.C,coz bude mit vetsi vyhodu nez tablety s dlouhodobych uvolnovanim vhodne po kure MMS nikoliv pri ni.
Mam v planu v cyklu uzivani MMS 3x denne prolozit to C.Jeste musim zjistit,jak dlouho C zustava v organismu.
------
v 8:00 snidane pomeranc, 8:30 8kapek,9:15 vsechno vyzvraceno->vynecham jakekoliv ovoce pred MMS.9:30kousek sucheho rohliku, 9:38 2.kolo.
-------
17:30Teprve ted jsem byla schopna dobelhat se ke compu.Teda to co nasledovalo po pul 10te,bylo cire harakiri.Slo to horem,dolem,krece v zaludku ,ale predevsim ve strevech jak blazen.Zimnice takova,az me zimou bodaly jehlicky do rukou,pritom ze me lil-a to doslova-pot.Chvilemi se objevovaly navaly horka.Koncetiny(ruce i nohy) jsem mela tak studene,ze jsem mela dojem,ze umrznou.
Jeste ted mi neni dobre,ale ve srovnani s top bourku,se citim vytecne.Premyslela jsem ,kde jsem udelala chybu :
1.prestavka 2,5 dne je tak velka ,ze nelze navazat na predchozi kuru(koncila jsem 10,zacinala dnes 8 )a musi se zacit od nuly.
2.spletla jsem se a namichala to obracene tj.40k chloritanu ke 8 kapkam kyseliny.
Na nic jineho jsem neprisla.Jeste ted me poboliva zaludek a objevi se i krec.
Zatim s kurou MMS koncim,pac chci dostat do kondice.Jen jsem uvidela lahvicky,musela jsem jit zvracet.
Kdyz jsem mela pocit,ze uz muzu jist,nechala jsem si uvarit ryzi(bohuzel celozrnna,jinou nemame)s maslem-variace jidla po sance.Ryze dle me uvahy by to mela na sebe nabalit a protlacit ven.Snedla jsem malo,aby to ve me zustalo,zimnici jsem rozhnavala termoforem,na solne obklady jsem nemela silu a ani by to neslo-lezi se na brise.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
[quote="haddock":1d58pldm]v koupelich zatim pokracovat nebudu, bohuzel to kuzi v momentalnim stavu nedela dobre. ja bych potreboval spis vanu vazeliny \":roll:\". denne cistit streva pri nutnosti chodit do prace bohuzel nezvladam, klystyr zatim nemam natolik vychytany, aby mne nezabral hodinu. ted jsem si udelal 2 o vikendu, ale to je k nicemu. nicmene hodlam si vzit 14 dni dovolene a denne se vyplachovat.
jak bych mel uzivat preslicku? jako nat?
myslite, ze jako melasa muze byt vhodne treba

Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Dotaz na Jardu:
pastnu sem popis dnesniho dne.Byla bych rada,pokud Jardu ci kohokoliv jineho napadne cim se muj stav vyvolal,krom pricin,ktere jsem popsala.Tez bych byla moc vdecna za radu,jak pomoci organismu dostat se z teto slamastyky,jeste jsem opomnela dodat,ze ledvina me pobolivala pri vrchole ,ted me pobolivaji jatra:

Tak dnes po 2,5 denni nucene prestavce,pokracuju v MMS.
Jindrova zprava o vymizeni stareckych skvrn me jeste navic nakopla \":!:\"
Chlorellu neberu,nejak se mi to ted prici,ani nevim proc.
V lekarne jsem si objednala cisty vit.C,coz bude mit vetsi vyhodu nez tablety s dlouhodobych uvolnovanim vhodne po kure MMS nikoliv pri ni.
Mam v planu v cyklu uzivani MMS 3x denne prolozit to C.Jeste musim zjistit,jak dlouho C zustava v organismu.
------
v 8:00 snidane pomeranc, 8:30 8kapek,9:15 vsechno vyzvraceno->vynecham jakekoliv ovoce pred MMS.9:30kousek sucheho rohliku, 9:38 2.kolo.
-------
17:30Teprve ted jsem byla schopna dobelhat se ke compu.Teda to co nasledovalo po pul 10te,bylo cire harakiri.Slo to horem,dolem,krece v zaludku ,ale predevsim ve strevech jak blazen.Zimnice takova,az me zimou bodaly jehlicky do rukou,pritom ze me lil-a to doslova-pot.Chvilemi se objevovaly navaly horka.Koncetiny(ruce i nohy) jsem mela tak studene,ze jsem mela dojem,ze umrznou.
Jeste ted mi neni dobre,ale ve srovnani s top bourku,se citim vytecne.Premyslela jsem ,kde jsem udelala chybu :
1.prestavka 2,5 dne je tak velka ,ze nelze navazat na predchozi kuru(koncila jsem 10,zacinala dnes 8 )a musi se zacit od nuly.
2.spletla jsem se a namichala to obracene tj.40k chloritanu ke 8 kapkam kyseliny.
Na nic jineho jsem neprisla.Jeste ted me poboliva zaludek a objevi se i krec.
Zatim s kurou MMS koncim,pac chci dostat do kondice.Jen jsem uvidela lahvicky,musela jsem jit zvracet.
Kdyz jsem mela pocit,ze uz muzu jist,nechala jsem si uvarit ryzi(bohuzel celozrnna,jinou nemame)s maslem-variace jidla po sance.Ryze dle me uvahy by to mela na sebe nabalit a protlacit ven.Snedla jsem malo,aby to ve me zustalo,zimnici jsem rozhnavala termoforem,na solne obklady jsem nemela silu a ani by to neslo-lezi se na brise.

Čistý vitamín C vydrží v těle cca 2 hodiny.
Jinak to, co popisujete, se mi nezdá jako reakce na 8 kapek, zvláště pokud jste před tím zcela bez potíží ustála 10 kapek. Také reakce ledvin a jater tomu neodpovídá, takto reagují na předávkování zásadami, tedy louhem. Velice jednoduchá kontrola je možná přes pH moče a pokud je vysoké, tak máte potvrzenou chybu v dávkování. Já snesu zcela bez potíží 20 aktivovaných kapek 3x během hodiny, ale co by se mnou udělalo 40 neaktivovaných kapek to nedokážu odhadnout. Patrně jste to opravdu spletla a pro nevyčištěný organizmus to musí být opravdu solidní rána. Nyní bych s tím přestal a ihned se narval velkou dávkou vitamínu C, jako rozumné množství minimálně 3000 mg a pokud to snesete, tak klidně dvojnásobek. Je to kyselina a odbourá okamžitě zásady. Já užívám v zimně běžně 8000 mg na jednu dávku, tak se nemusíte bát, maximálně to vyvolá lehký průjem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 9:16 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Jeste ted je mi blbe,zaludek na vode,obcasna mala krec ve streve.Ted po precteni odpovedi jsem si vzala posledni vit c co tu mam cca 2000mg.

Pokud jsem udelala zamenu,co muzu ocekavat za dusledky?Je mozne,ze bych zamenu chutove nepoznala?Nemelo to totiz v sobe zadnou pachut,co by me zarazilo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Jeste ted je mi blbe,zaludek na vode,obcasna mala krec ve streve.Ted po precteni odpovedi jsem si vzala posledni vit c co tu mam cca 2000mg.

Pokud jsem udelala zamenu,co muzu ocekavat za dusledky?Je mozne,ze bych zamenu chutove nepoznala?Nemelo to totiz v sobe zadnou pachut,co by me zarazilo.

No, to je docela málo, ale lepší něco, než nic, jinak se pH dá kompenzovat třeba kusem vepřového, nebo nějakým vývarem, což je také silně kyselinotvorné, ale ne tak zdravě jako vitamín C.
Zase se tolik nebojte, ani ta případná záměna žádné zásadní potíže neznamená, ale nyní bych si dal chvilku klid, ať se orgány z toho štosu vzpamatují. Podle mého názoru bohatě postačí tři dny, až týden a můžete pokračovat. Poznat se to asi normálně nedá, protože pokud tam byla vůbec nějaká kyselina, tak to smrdí i chutná skoro stejně a protože to člověk rozhodně nevychutnává, ale kopne to tam, tak těžko něco posuzovat z hlediska chuti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 9:30 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Jeste me ted napadlo vzit si kozi jogurt,mam v sobe par lzicek a zatim se me zle nedela.Muze me to pomoci?K priznakum mam jeste stale mirnou zimnici a studene nohy.

Jeste bych chtela dodat,v patek jsem si vzala 10akt.kapek,ktere byly naprosto v poradku,reakce byla podobna,ale v porovnani s dneskem mnohem slabsi,doslo jen ke zvraceni.Proto jsem si dala pauzu 2,5dne.Pokud by neslo o obracene davkovani,je mozne ze by preci jen to zpusobilo takovou reakci?V patek me bylo zle od rana cca 9,00 od poziti az do cca 14,00.Den predtim jsem citila,ze 9.kapka uz je blizka hranice. Mam dost rozlezlou candidu a borelii v mozku a strevech.
Pri dnesnim zvraceni tekla ze zaludku zluta voda.
----
Jeste jsem si zmerila PH moce,mam stupnici po celych cislech a vychazi ph 6.Bohuzel uriny je velmi malo,stale jsem dehydrovana ,nedokazi do sebe dostat prilis mnoho tekutin,aby me to nezvedalo zaludek,tak piji po douscich,co ustalo zvraceni jsem do sebe dostala zatim velmi malo cca 0,7litru.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Jeste me ted napadlo vzit si kozi jogurt,mam v sobe par lzicek a zatim se me zle nedela.Muze me to pomoci?K priznakum mam jeste stale mirnou zimnici a studene nohy.

Jeste bych chtela dodat,v patek jsem si vzala 10akt.kapek,ktere byly naprosto v poradku,reakce byla podobna,ale v porovnani s dneskem mnohem slabsi,doslo jen ke zvraceni.Proto jsem si dala pauzu 2,5dne.Pokud by neslo o obracene davkovani,je mozne ze by preci jen to zpusobilo takovou reakci?V patek me bylo zle od rana cca 9,00 od poziti az do cca 14,00.Den predtim jsem citila,ze 9.kapka uz je blizka hranice. Mam dost rozlezlou candidu a borelii v mozku a strevech.
Pri dnesnim zvraceni tekla ze zaludku zluta voda.
----
Jeste jsem si zmerila PH moce,mam stupnici po celych cislech a vychazi ph 6.Bohuzel uriny je velmi malo,stale jsem dehydrovana ,nedokazi do sebe dostat prilis mnoho tekutin,aby me to nezvedalo zaludek,tak piji po douscich,co ustalo zvraceni jsem do sebe dostala zatim velmi malo cca 0,7litru.

Tak na porovnání rozházeného organizmu momentálně ano, ale dlouhodobě by jste se mléčným výrobkům, kromě domácího kefíru, ideálně z nepasterizovaného kozího mléka, měla vyhýbat.
Tak to jste měla napsat hned do prvního příspěvku, takhle vycházím z toho, že vám bylo po 10 kapkách dobře. Toto situaci mění a zřejmě je to klasická Jarischova-Herxheimerova detoxikační reakce.
Tady to máte z lékařského slovníku. Jarischova-Herxheimerova reakce – zhoršení projevů infekční choroby po zahájení její specifické léčby např. antibiotiky v důsledku masivního rozpadu bakterií; takto uvolněné látky působí toxicky a vyvolávají imunitní reakci. Lze ji pozorovat např. při léčbě břišního tyfu, lymeské borreliózy aj.
Prostě jste toho v sobě pozabíjela moc najednou a tělo ten mrtvý sajrajt muselo vyloučit. V tomto případě je vhodné si vzít živočišné uhlí, které na sebe toxiny naváže a rychle se vám uleví. Rozhodně to chce co nejvíce pít, aby se toxiny z těla vyplavily.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 10:33 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Jardo,s herx uz jiste zkusenosti mam,ale toto se mimoradne vymykalo ve vsem co znam.Bylo to o dost horsi nez kdyz se me urvaly behem pustu polypy v zaludku a mela jsem pak az po navratovce nekolik kolik,nez to vylezlo.Proto moje zdeseni vc.varianty pozmeneneho davkovani.Skoda ze tu nemam Oberon,to by se dalo zjistit hned. Bohuzel uhli nemam,ryze to zastavila,jogurt jsem dala kvuli vyruseni jedu+lactobacilum a tak to vypada,ze zase pozenuJe mi porad blbe,asi nejlepsi bude jit spat.Premyslela jsem kvuli doplneni tekutin dat klystyr,ale priznam se jsem tak slaba,ze nemam sil

Mlecne vyrobky nepozivam,vyjimecne v SP,a protoze kozi tvaroh nemeli,koupila jsem jogurt,ze to zkusim.
----
Sotva jsem to stihla dopsat....
Stolice:svetle okrova voda s pachem po rybine \":shock:\"
Vypada to,ze vsechnu vodu co vypiji,nasosaji streva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Jardo,s herx uz jiste zkusenosti mam,ale toto se mimoradne vymykalo ve vsem co znam.Bylo to o dost horsi nez kdyz se me urvaly behem pustu polypy v zaludku a mela jsem pak az po navratovce nekolik kolik,nez to vylezlo.Proto moje zdeseni vc.varianty pozmeneneho davkovani.Skoda ze tu nemam Oberon,to by se dalo zjistit hned. Bohuzel uhli nemam,ryze to zastavila,jogurt jsem dala kvuli vyruseni jedu+lactobacilum a tak to vypada,ze zase pozenuJe mi porad blbe,asi nejlepsi bude jit spat.Premyslela jsem kvuli doplneni tekutin dat klystyr,ale priznam se jsem tak slaba,ze nemam sil

Mlecne vyrobky nepozivam,vyjimecne v SP,a protoze kozi tvaroh nemeli,koupila jsem jogurt,ze to zkusim.
----
Sotva jsem to stihla dopsat....
Stolice:svetle okrova voda s pachem po rybine \":shock:\"
Vypada to,ze vsechnu vodu co vypiji,nasosaji streva.

Pokud nemáte uhlí, tak je lepší když to z vás vyjde a spolehnout se, že herx bude vždy stejný je nesmysl, proto se všude píše dávkovat opatrně. Rozhodně ale musíte pít, ať je vám blbě jak chce, bez vody to prostě bude ještě horší. Tekutiny jsou základ k vyloučení toho bordelu, tak pijte jako na závodech a průjem se zastaví sám, nebo ráno nakoupíte uhlí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2010 9:54 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Děkuji za radu ohledně snížení pH, nicméně zkonzumovat vepřový vývar opravdu nezvládnu (nejedla jsem to již léta) a už vůbec bych to nezvládala konzumovat s určitou pravidelností. Neexistuje nějaký udržitelnější způsob, jak mít nižší pH tedy spíše pH na správné úrovni? Konzumace semínek a ořechů by takový efekt nemělo? Jak se daří udržovat správné pH Vám?
Proužky na měření pH si musím teprve pořídít, ale předpokládám, že ho budu mít opravdu zvýšené, jinak si nedovedu vysvětlit, že teď při kúře s MMS mám neustále chutě na vařené a třeba zeleninu nemůžu ani vidět, přičemž normálně jím denně zeleninové saláty.
Nevolnost se značně zlepšila, jakmile jsem na Vaši radu začala pít roztok s jablečnou šťávou. Stále tedy trochu pocity nevolnosti přetrvávají, ale nastupují až později, ne hned po první dávce, a jsou značně menší. Také roztok připravují v uzavřené skleničce, takže se tím vyhýbám i pachu z roztoku, který byl možná také částečnou příčinou nevolností. Nicméně jedu raději stále po dvou kapkách každou hodinu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz