Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát črc 05, 2024 9:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2010 11:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Děkuji za radu ohledně snížení pH, nicméně zkonzumovat vepřový vývar opravdu nezvládnu (nejedla jsem to již léta) a už vůbec bych to nezvládala konzumovat s určitou pravidelností. Neexistuje nějaký udržitelnější způsob, jak mít nižší pH tedy spíše pH na správné úrovni? Konzumace semínek a ořechů by takový efekt nemělo? Jak se daří udržovat správné pH Vám?
Proužky na měření pH si musím teprve pořídít, ale předpokládám, že ho budu mít opravdu zvýšené, jinak si nedovedu vysvětlit, že teď při kúře s MMS mám neustále chutě na vařené a třeba zeleninu nemůžu ani vidět, přičemž normálně jím denně zeleninové saláty.
Nevolnost se značně zlepšila, jakmile jsem na Vaši radu začala pít roztok s jablečnou šťávou. Stále tedy trochu pocity nevolnosti přetrvávají, ale nastupují až později, ne hned po první dávce, a jsou značně menší. Také roztok připravují v uzavřené skleničce, takže se tím vyhýbám i pachu z roztoku, který byl možná také částečnou příčinou nevolností. Nicméně jedu raději stále po dvou kapkách každou hodinu.

Já ho nemám nijak rozházené, čili stačí málo těch kyselinotvorných jídel. Nejdříve si opravdu změřte reálné hodnoty a pak to budeme řešit, do té doby je to zbytečné zkoumání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2010 10:31 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Jeste bych mela prosbu.Jardo prosim Vas cim se nejlepe detoxikuji ledviny v tomto obdobi?Nemam melouny,nemam brusinkovou stavu...
Jatra to prezila ok,ale ty ledviny davaj o sobe vedet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2010 10:57 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Vo fóre "U Pramene" sa píše ......."....Vana s vodou a MMS je složením velmi podobná vodě v plaveckém bazénu...." - tejto vete absolútne nerozumiem, nakoľko voda v plaveckom bazéne musí byť plná chlóru a je oveľa nevhodnejšia, ako voda s oveľa menším množstvom chlóru, ktorú si napustím doma. Môžete mi to niekto ( pravdepodobne pán Jarda ) vysvetliť ? Ďakujem. \":-)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 12:17 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Na foru u pramene mi Gewo vycetl,ze jim pomerance pred MMS,ze se to udajne nema.Neco takoveho jsem sice zahledla,ale zdalo se me to nesmyslne a myslim si,ze se to tykalo predevsim "dzusu",pac amici neradi premysleji,tak jim H.zatrhl rovnou pomerance,pac pom."dzus" je nejpouzivanejsi synteticky dzus.
Osobne jsem pri MMS stavu i plod jedla a nic to nedelalo,nicmene posledni bourliva reakce me stale nuti k premysleni.A tak by me zajimal Jardo Vas ci kohokoliv jineho nazor .

Pomerance (zrale)jsou vyznamne alkalizujici v organismu(pomijim,ze kazdy jsme jiny),MMS by melo byt tez alkalizujici,tj. sila by se mela pripadne secist ne anulovat.Pokud by skutecny dzus,byl problem,pak by to preci u me vadilo vzdy.

Vzhledem k tomu,ze jsem mela problem pozrit cokoliv tekuteho a zaludek hned bouril,az nakonec vyvar z ciste zeleniny mi udelal velice dobre,zaludek stabilizoval a po jeho straveni jsem i mohla pit vodu usuzuji,ze ten mel nedostatek kyselin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 12:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 09, 2009 5:11 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Zlín
NOWOCAYN píše:
Vo fóre "U Pramene" sa píše ......."....Vana s vodou a MMS je složením velmi podobná vodě v plaveckém bazénu...." - tejto vete absolútne nerozumiem, nakoľko voda v plaveckom bazéne musí byť plná chlóru a je oveľa nevhodnejšia, ako voda s oveľa menším množstvom chlóru, ktorú si napustím doma. Môžete mi to niekto ( pravdepodobne pán Jarda ) vysvetliť ? Ďakujem. \":-)\"


tak jelikoz se na pripravu MMS II pouziva Laguna modry sip, coz je cistic do bazenu, tak zrejme i MMS muze mit podobne vlastnosti. ja muzu potvrdit, ze lehky oder "bazenu" jsem ve vane citil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 8:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Jeste bych mela prosbu.Jardo prosim Vas cim se nejlepe detoxikuji ledviny v tomto obdobi?Nemam melouny,nemam brusinkovou stavu...
Jatra to prezila ok,ale ty ledviny davaj o sobe vedet.

Třeba okurky a červená řepa.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Vo fóre "U Pramene" sa píše ......."....Vana s vodou a MMS je složením velmi podobná vodě v plaveckém bazénu...." - tejto vete absolútne nerozumiem, nakoľko voda v plaveckom bazéne musí byť plná chlóru a je oveľa nevhodnejšia, ako voda s oveľa menším množstvom chlóru, ktorú si napustím doma. Môžete mi to niekto ( pravdepodobne pán Jarda ) vysvetliť ? Ďakujem. \":-)\"

Chlór je právě ta látka, kterou používá tělo pro likvidaci veškerého neřádu. V žaludku se tvoří poměrně koncentrovaná kyselina chlorovodíková a tu pak tělo proti parazitům používá. Dodáním této látky vlastně pouze řešíte nedostatečnou výrobu této látky ve svém těle. Dodat se dá v různých verzích a koupele patří mezi jednu z nich.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 8:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Na foru u pramene mi Gewo vycetl,ze jim pomerance pred MMS,ze se to udajne nema.Neco takoveho jsem sice zahledla,ale zdalo se me to nesmyslne a myslim si,ze se to tykalo predevsim "dzusu",pac amici neradi premysleji,tak jim H.zatrhl rovnou pomerance,pac pom."dzus" je nejpouzivanejsi synteticky dzus.
Osobne jsem pri MMS stavu i plod jedla a nic to nedelalo,nicmene posledni bourliva reakce me stale nuti k premysleni.A tak by me zajimal Jardo Vas ci kohokoliv jineho nazor .

Pomerance (zrale)jsou vyznamne alkalizujici v organismu(pomijim,ze kazdy jsme jiny),MMS by melo byt tez alkalizujici,tj. sila by se mela pripadne secist ne anulovat.Pokud by skutecny dzus,byl problem,pak by to preci u me vadilo vzdy.

Vzhledem k tomu,ze jsem mela problem pozrit cokoliv tekuteho a zaludek hned bouril,az nakonec vyvar z ciste zeleniny mi udelal velice dobre,zaludek stabilizoval a po jeho straveni jsem i mohla pit vodu usuzuji,ze ten mel nedostatek kyselin.

To jsem také četl a je otázkou zda je to správný názor. Já sám běžně pomeranče při užívání MMS jím a nic mi to nedělá a také znám mnoho jiných u kterých to funguje stejně. Mě se zdá, že vadí opravdu pouze syntetická verze, ale jistě to nevím.
Spíše správně odhadujete, že tělo již bylo natolik v alkalóze, že se začalo bouřit a vyzkoušejte tedy při užívání MMS držet svoje tělní pH trochu níž, aby byla rezerva při požití MMS. Pokud se totiž dostanete na pH 9, tak můžete omdlít a na pH 9,3 dokonce i zemřít, čili s tím bych si nehrál.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 8:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
haddock píše:
tak jelikoz se na pripravu MMS II pouziva Laguna modry sip, coz je cistic do bazenu, tak zrejme i MMS muze mit podobne vlastnosti. ja muzu potvrdit, ze lehky oder "bazenu" jsem ve vane citil.

Chemicky je to jiná látka i když zdánlivě to chlórem smrdí stejně. V bazénu je přímo chlór a to moc zdravé není, zde je chlórdioxid a ten se chová jinak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 12:16 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Idem testovat MMS a ucinok na zuby. Prve 2 tyzdne si budem 3x denne umyvat zuby v roztoku 10 kvapkach aktivovaneho MMS a 1dcl vody, podla knizky.
Jarda, takze MMS je zasadite, avsak roztok je kysly? Ked si to dam na zuby, citim kyselinu, urcite je v poriadku stetinkou umyvat zuby? Nebude to mat rovnaky efekt ako po citrusovom plode? A este sa chcem opytat, ci si tym roztokom nakoniec mozem vyplachnut usta a chvilu to vykloktat na precistenie ustnej dutiny, a potom vyplut. Po umyvani sa oplati vyplachnut usta vodou? (kvoli tej kyseline citronovej)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Idem testovat MMS a ucinok na zuby. Prve 2 tyzdne si budem 3x denne umyvat zuby v roztoku 10 kvapkach aktivovaneho MMS a 1dcl vody, podla knizky.
Jarda, takze MMS je zasadite, avsak roztok je kysly? Ked si to dam na zuby, citim kyselinu, urcite je v poriadku stetinkou umyvat zuby? Nebude to mat rovnaky efekt ako po citrusovom plode? A este sa chcem opytat, ci si tym roztokom nakoniec mozem vyplachnut usta a chvilu to vykloktat na precistenie ustnej dutiny, a potom vyplut. Po umyvani sa oplati vyplachnut usta vodou? (kvoli tej kyseline citronovej)

To nemusíte dělat třikrát denně bohatě stačí ráno a večer, také není potřeba to ředit vodou, já namočím přímo do toho aktivovaného MMS kartáček a zuby čistím stejně jako pastou. Vždy před tím jednou nadechnu ten plyn ve skleničce, což velice dobře řeší dýchací cesty a je to jedním vrzem. Zuby vyčistím nic nevyplachuji a jdu spát, ještě ráno mám v ústech chlorovou příchuť a zuby ve výborném stavu bez jediného kazu z čehož usuzuji, že to asi nebude špatný postup.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2010 11:57 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Od piatku mám doma MMS od jedného slováka z "upramene.cz" - už som tým ( podľa návodu ) kloktal, umyl si zuby, a začal od jednej kvapky... chcem sa opýtať, či môžme kombinovať 30 aktivovaných kvapiek MMS ( v kúpeli ) s himalájskou soľou a sódou bikarbónou - či sa náhodou v tomto prípade nemôže neutralizovať MMS... Lebo chcem kúpeľom získavať aj minerály - a tie v MMS nie sú, no v soli áno. Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2010 12:46 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
NOWOCAYN píše:
chcem sa opýtať, či môžme kombinovať 30 aktivovaných kvapiek MMS ( v kúpeli ) s himalájskou soľou a sódou bikarbónou - či sa náhodou v tomto prípade nemôže neutralizovať MMS... Lebo chcem kúpeľom získavať aj minerály - a tie v MMS nie sú, no v soli áno. Ďakujem za odpoveď.


Jsou to chemikálie a velmi pravděpodobně budou spolu reagovat. Proto bych MMS s ničím nemíchal.
Raději zkus navyšovat množsství MMS. 30 kapek je dost málo, a když nemáš perfektně vymytou vanu, neutralizuje to mýdlo usazené na stěnách vany.... \":wink:\"
Já dávám do koupele už dlouho 180 kapek MMS (3 kávové lžičky + 12 lžiček kyseliny citronové) a je to OK. \":D\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2010 12:58 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Milda, ja som to meral, a 60 kvapiek mi akurat naplni cajovu lyzicku, nie kavovu. Mozno, ze mame ine kvapkatka.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2010 1:21 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Xion : kávová a čajová je to isté..... dezertná - tá je najmenšia. Takže tipujem, že ste sa len nepochopili.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz