Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 6:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 7:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Vadí, ked si po vyčistení zubov kefkou čistím medzizubné priestory dentálnou nitou a medzizubnými kefkami?
Myslím konk. tú nit, pretože je voskovaná a s mentolovou príchutou a neviem či to nejako novplyvnuje účinok MMS.
Ruší sa to teda?
Mimochodom pokial si úplne vyčistím zuby kefkou tak to trvá cca 10 min.
Dúfam, že to nejako neznižuje účinok MMS.
Alebo áno?
Ďakujem

Podle mého názoru to nijak MMS neovlivní, ale asi je to zbytečné blbnutí. MMS v ústní dutině zlikviduje prakticky cokoliv a dokonalé mechanické čištění je pouze pro vlastní pocit čistoty, ale bakterie stejně neodstraní. To zajišťuje zásadité prostředí v dutině ústní a pokud tam budete mít kyselé prostředí, tak čištění nic neřeší. MMS dělá právě to zásadité prostředí, proto je to tak účinné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 10:01 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Ja stále nechápem ako môže robiť MMS v ústnej dutine zásadité prostredie, ked chutí ( aktivované ) kyslo... To, že citrusové ovocie sa správa v žalúdku zásadito, to chápem - no v ústnej dutine sa tak nespráva. Ale napríklad po umývaní zubov stredným prúdom moču ( + 2 štipky himalájskej soli ) mám zuby "hladké". Po umývaní aktivovaným MMS ( a to ešte riedeným vodou ) mám zuby "stvrdnuté", akoby drsné - ako po kyselinách z citróna. Pokiaľ som sa dobre dočítal, tak aktivované MMS Má pH nejakých 5,4 - a to zďaleka nie je zásadité. Ak sa mýlim, tak ma opravte. Ďakujem.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 10:38 pm 
Offline

Registrován: pát úno 19, 2010 10:32 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer.Chtěl bych poprosit jestli by mi někdo nemohl poslat kontakt,u kterého bych mohl sehnat MMS.Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 1:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Ja stále nechápem ako môže robiť MMS v ústnej dutine zásadité prostredie, ked chutí ( aktivované ) kyslo... To, že citrusové ovocie sa správa v žalúdku zásadito, to chápem - no v ústnej dutine sa tak nespráva. Ale napríklad po umývaní zubov stredným prúdom moču ( + 2 štipky himalájskej soli ) mám zuby "hladké". Po umývaní aktivovaným MMS ( a to ešte riedeným vodou ) mám zuby "stvrdnuté", akoby drsné - ako po kyselinách z citróna. Pokiaľ som sa dobre dočítal, tak aktivované MMS Má pH nejakých 5,4 - a to zďaleka nie je zásadité. Ak sa mýlim, tak ma opravte. Ďakujem.

To si vlastně sám protiřečíte, já tvrdím, že vytváří zásadité prostředí a vy tvrdíte, že samo o sobě je kyselé, ale o tom tam já nic nepíšu, čili mi ani není co vyvracet. Je na to naprosto jednoduchá logika a ani nemusím měřit pH aktivovaného MMS. Na čištění zubů MMS používá mnoho lidí a k naprosté spokojenosti. Pokud by se chovalo kyselinotvorně, tak jim zuby vypadají a asi spokojeni nebudou. Vzhledem k tomu, že na celém světě půjde cca o milióny uživatelů, tak je to podle mého názoru jasné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 1:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
radek1 píše:
Dobrý večer.Chtěl bych poprosit jestli by mi někdo nemohl poslat kontakt,u kterého bych mohl sehnat MMS.Děkuji moc.

Veřejně ten kontakt šířit nemohu, máte ho v soukromé správě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 5:03 pm 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
NOWOCAYN,
osobně mám také nepříjemný pocit v ústech a na povrchu zubů, když použiju neředěné MMS. Ale už několik dní si čistím zuby večer roztokem z 5 aktivovaných kapek MMS a cca půldeci vody (čtvrt sklenice). Zuby si drhnu sotva minutu, kartáček přitom několikrát nově namočím a na závěr zbytek roztoku vypiju. Pocity super!

Chci tím říct, že bys třeba také mohl zaexperimentovat s ředěním, které ti bude příjemné, i když to možná nebude tolik účinné jako neředěné MMS. Někdy je méně více a nemusíme se přeci nutit do nějakého dávkování či ředění jenom proto, že to někteří jiní zvládají dobře. Myslím, že i čištění s "mým" ředěním a trváním max. minutu je lepší, než čistá voda \":)\"

Jo a P.S., drhnout si zuby 10 minut bych se osobně bála, ať už by na kartáčku byla pasta, sůl, MMS nebo nic, připadá mi to zbytečně dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 8:16 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dnes som si dal "ranajky" v podobe MMS.
A opat sa konala razantná hnačka.
Nejde mi to nejako zastavit, dávam si uhlie no stále ma to preháňa, ide zo mna iba čierna voda(po tom uhlí).
Ako to teda zastavit?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 9:37 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Sarka : ja si čistím zuby takto : v 0,5dcl rozpustím 3 aktivované kvapky MMS, naleje si do úst pár centilitrov, a takto ( s roztokom MMS v ústach ) si čistím zuby - dávam pozor, aby som to nevypľul. Osobne si myslím, že je veľký rozdiel medzi 5 aktivovanými kvapkami ( bez vody ) do ktorých si Jarda namočí kefku, ako keď si namočíš kefku do 5 aktivovaných kvapiek MMS zriedených 0,5dcl vody. To ti stačí ? Musí tam byť podstatne málo MMS, možno budeš mať na kefke jednu stotinu či 50-tinu aktivovanej kvapky - myslím si ja. Ale ak ti to stačí a pomáha to, tak o.k. \":-)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 11:45 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Ešte som na niečo zabudol.... po umývaní zubov ( alebo kloktaní hrdla ) pomocou aktivovaného MMS ( zriedeného vodou ) sa mi na jazyku vytvorí biely povlak, ktorý vyzerá ako nejaká kaša, ktorá ale ide ťažko z jazyka preč.... čo to môže byť ? Robievam si rôzne detoxikácie, pred rokom som si urobil dvojmesačnú detoxikáciu ( denne som si robil 15 minút nalačno derivačný kúpeľ + 15 minút nalačno olejovú kúru ústnej dutiny na prečisťovanie krve ), 6 urinových klystírov... denne pijem urinu... Čo môže byť ten biely povlak ? Napríklad predvčerom som si dal pred spaním lyžičku medu a šiel si umyť zuby MMS... a zrazu som mal žltý jazyk... Je to NERPÍJEMNÉ, lebo to nejde tak ľahko dole, a vytvorí to akúsi pachuť... akoby som si nakrémoval jazyk nejakým starým ( blbá konzistencia ) krémom. Máte podobné "problémy" - to isté sa objaví na jazyku aj vám, ktorí to používate ?

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 2:01 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
NOWOCAYN píše:
Ešte som na niečo zabudol.... po umývaní zubov ( alebo kloktaní hrdla ) pomocou aktivovaného MMS ( zriedeného vodou ) sa mi na jazyku vytvorí biely povlak, ktorý vyzerá ako nejaká kaša, ktorá ale ide ťažko z jazyka preč.... čo to môže byť ? Robievam si rôzne detoxikácie, pred rokom som si urobil dvojmesačnú detoxikáciu ( denne som si robil 15 minút nalačno derivačný kúpeľ + 15 minút nalačno olejovú kúru ústnej dutiny na prečisťovanie krve ), 6 urinových klystírov... denne pijem urinu... Čo môže byť ten biely povlak ? Napríklad predvčerom som si dal pred spaním lyžičku medu a šiel si umyť zuby MMS... a zrazu som mal žltý jazyk... Je to NERPÍJEMNÉ, lebo to nejde tak ľahko dole, a vytvorí to akúsi pachuť... akoby som si nakrémoval jazyk nejakým starým ( blbá konzistencia ) krémom. Máte podobné "problémy" - to isté sa objaví na jazyku aj vám, ktorí to používate ?

Nie, ja taky problem nemam. Inak povlak zvyknem obcas zoskrabavat kovovou lyzickou.
Ja si tiez umyvam zuby riedenym MMS, pretoze neriedene mi takisto vyvolava neprijemne pocity na zuboch a dasnach, su citlive este par hodin potom. Riedim priblizne podla doporuceni knihy, 8-10 kvapiek v asi 0,5 deci vody a na zuby to ma velmi dobry efekt.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 2:43 am 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
NOWOCAYN píše:
Osobne si myslím, že je veľký rozdiel medzi 5 aktivovanými kvapkami ( bez vody ) do ktorých si Jarda namočí kefku, ako keď si namočíš kefku do 5 aktivovaných kvapiek MMS zriedených 0,5dcl vody. To ti stačí ? Musí tam byť podstatne málo MMS, možno budeš mať na kefke jednu stotinu či 50-tinu aktivovanej kvapky - myslím si ja. Ale ak ti to stačí a pomáha to, tak o.k. \":-)\"

Mám potažený jazyk už léta, teď jsem ho na sebe šla vypláznout a povlak už není bílý, jako býval, ale takový nenápadně hnědý. Díky za podnět, budu to sledovat. Třeba se rozpouští a budu mít brzy jazyk tak krásně růžový, jako moje fenka \"8)\"

No já opravdu na zubech vnímám razantní ústup plaku, hmatem i vizuálně. Takže se neznepokojuji výpočtem koncentrace MMS, ale raduju z výsledků.
Napadá mne příměr - sklenice vody s 5k rozhodně dělá pořádek v těle ("celém"). Proč by na malinkou ústní dutinu nestačila pětina objemu téhož roztoku?

Ale ne, nechci se zamotávat do počtů a úvah. Přeji ti, aby sis brzy našel koncentraci, která ti bude příjemná i efektivní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Sarka píše:
NOWOCAYN,
osobně mám také nepříjemný pocit v ústech a na povrchu zubů, když použiju neředěné MMS. Ale už několik dní si čistím zuby večer roztokem z 5 aktivovaných kapek MMS a cca půldeci vody (čtvrt sklenice). Zuby si drhnu sotva minutu, kartáček přitom několikrát nově namočím a na závěr zbytek roztoku vypiju. Pocity super!

Chci tím říct, že bys třeba také mohl zaexperimentovat s ředěním, které ti bude příjemné, i když to možná nebude tolik účinné jako neředěné MMS. Někdy je méně více a nemusíme se přeci nutit do nějakého dávkování či ředění jenom proto, že to někteří jiní zvládají dobře. Myslím, že i čištění s "mým" ředěním a trváním max. minutu je lepší, než čistá voda \":)\"

Jo a P.S., drhnout si zuby 10 minut bych se osobně bála, ať už by na kartáčku byla pasta, sůl, MMS nebo nic, připadá mi to zbytečně dlouho.

Ano, drhnout zuby nějakou dlouhou dobu je jednoznačně škodlivé a nikomu to nedoporučuji, ta minuta, co uvádíte, je až dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dnes som si dal "ranajky" v podobe MMS.
A opat sa konala razantná hnačka.
Nejde mi to nejako zastavit, dávam si uhlie no stále ma to preháňa, ide zo mna iba čierna voda(po tom uhlí).
Ako to teda zastavit?
Ďakujem

Na zastavení průjmu po MMS jednoznačně vetší dávka živočišného uhlí a bílá rýže.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 9:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Ešte som na niečo zabudol.... po umývaní zubov ( alebo kloktaní hrdla ) pomocou aktivovaného MMS ( zriedeného vodou ) sa mi na jazyku vytvorí biely povlak, ktorý vyzerá ako nejaká kaša, ktorá ale ide ťažko z jazyka preč.... čo to môže byť ? Robievam si rôzne detoxikácie, pred rokom som si urobil dvojmesačnú detoxikáciu ( denne som si robil 15 minút nalačno derivačný kúpeľ + 15 minút nalačno olejovú kúru ústnej dutiny na prečisťovanie krve ), 6 urinových klystírov... denne pijem urinu... Čo môže byť ten biely povlak ? Napríklad predvčerom som si dal pred spaním lyžičku medu a šiel si umyť zuby MMS... a zrazu som mal žltý jazyk... Je to NERPÍJEMNÉ, lebo to nejde tak ľahko dole, a vytvorí to akúsi pachuť... akoby som si nakrémoval jazyk nejakým starým ( blbá konzistencia ) krémom. Máte podobné "problémy" - to isté sa objaví na jazyku aj vám, ktorí to používate ?

Povlaky na jazyku jsou projevem toxinů v organizmu a dá se podle nich i celkem slušně diagnostikovat, co máte v daném momentě v nepořádku. Vzhledem k tomu, co jíte, je toxémie celkem pravděpodobná, velké množství bílkovin je vždy škodlivé a v kombinaci se sladkými potravinami se to ještě umocňuje. MMS pouze nahodí detox a jde to ven rychleji, proto se vám to zdá horší po aplikaci MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Nie, ja taky problem nemam. Inak povlak zvyknem obcas zoskrabavat kovovou lyzickou.
Ja si tiez umyvam zuby riedenym MMS, pretoze neriedene mi takisto vyvolava neprijemne pocity na zuboch a dasnach, su citlive este par hodin potom. Riedim priblizne podla doporuceni knihy, 8-10 kvapiek v asi 0,5 deci vody a na zuby to ma velmi dobry efekt.

Na koncentrované MMS si zuby po celkem krátké době zvyknou a pak to již nic nedělá. Většinou je vyšší citlivost ráno a večer s tím problém nebývá. Můžete tedy vyzkoušet čistit si zuby pomocí MMS pouze před spaním, což má i větší účinnost, protože v noci se tělo zbavuje kyselin a také pH v dutině ústní je nižší. To má vzhledem k relativně dlouhé noční pauze organizmu na zuby destruktivní vliv a MMS tomu může účinně bránit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz