Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 2:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2011 11:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sagi píše:
konečně jedna inteligentní myšlenka spravným směrem..\":)\"
akorat bych dodal ze bakterie, prvoci a podobna havet je schopna prezit v silne radiaci, vysoke teplote, a v jinych pro náš zivot nepredstavitelnych mistech.. neco malo sem nasel tady..
http://www.distantworlds.wz.cz/DisWorld ... /Extre.htm

Na andreu asi reagovat nebudu, plest si Herxheimerovu reakci s poleptanim zaludecni steny a nevedet jak proces oxidace vlastne funguje a jak pusobi na RNA i DNA.... na to neni co rici.

Zkuste odpovedet na moji otazku ohledne znalosti naseho IS, mozna se pak budeme moci zas bavit, jinak to asi opravdu nema smysl.

Je pravda, že některé bakterie snesou docela dost, ovšem zrovna spirochéta je velice málo odolná, stačí ji chvilka pobytu na vzduchu a je po ní. K tomu poleptání mám námitku, že vše je o dávkování a pokud jde o běžné dávkování MMS, tak z vlastní zkušenosti mohu ty postupy vyhodnotit jako bezproblémové. Sice by to asi chtělo dlouhodobější zkušenosti a netvrdím, že riziko neexistuje, ale je dle mého názoru relativně malé. Studiem imunitního systému jsem prolétl opravdu povrchně, pouze to co mě v nějaké souvislosti zaujme, čili z vašeho pohledu jsou moje znalosti asi malé, ale jsem zvyklý opírat se o vlastní praktické zkušenosti, nebo ověřené postupy. Nic jiného tu také netvrdím a každý si musí umět vyčíst to potřebné a správné, ne slepě přejímat názory z jakéhokoliv zdroje, protože nikdo není neomylný a na internetu je šířeno dokonce mnoho lživých informací zcela úmyslně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2011 2:36 pm 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Jarda píše:
sagi píše:
konečně jedna inteligentní myšlenka spravným směrem..\":)\"
akorat bych dodal ze bakterie, prvoci a podobna havet je schopna prezit v silne radiaci, vysoke teplote, a v jinych pro náš zivot nepredstavitelnych mistech.. neco malo sem nasel tady..
http://www.distantworlds.wz.cz/DisWorld ... /Extre.htm

Na andreu asi reagovat nebudu, plest si Herxheimerovu reakci s poleptanim zaludecni steny a nevedet jak proces oxidace vlastne funguje a jak pusobi na RNA i DNA.... na to neni co rici.

Zkuste odpovedet na moji otazku ohledne znalosti naseho IS, mozna se pak budeme moci zas bavit, jinak to asi opravdu nema smysl.

Je pravda, že některé bakterie snesou docela dost, ovšem zrovna spirochéta je velice málo odolná, stačí ji chvilka pobytu na vzduchu a je po ní. K tomu poleptání mám námitku, že vše je o dávkování a pokud jde o běžné dávkování MMS, tak z vlastní zkušenosti mohu ty postupy vyhodnotit jako bezproblémové. Sice by to asi chtělo dlouhodobější zkušenosti a netvrdím, že riziko neexistuje, ale je dle mého názoru relativně malé. Studiem imunitního systému jsem prolétl opravdu povrchně, pouze to co mě v nějaké souvislosti zaujme, čili z vašeho pohledu jsou moje znalosti asi malé, ale jsem zvyklý opírat se o vlastní praktické zkušenosti, nebo ověřené postupy. Nic jiného tu také netvrdím a každý si musí umět vyčíst to potřebné a správné, ne slepě přejímat názory z jakéhokoliv zdroje, protože nikdo není neomylný a na internetu je šířeno dokonce mnoho lživých informací zcela úmyslně.

Sagi:
Přesně tak, jak píše pan Jarda...

A pokud budete studovat skripta studentů medicíny, můžete mít z toho dost pomotanou hlavu, protože jednou je to genetika, pak se vám do toho namotá imunologie a máte v hlavě pěkný zmatek za předpokladu, že to budete chtít brát poctivě tak, aby to mělo trochu smysl (pokud chcete být dnešním lékařem), s tím, že ve finále vám bude většina informací k ničemu - v opravdové praxi...

Oxidace je běžný jev v těle, záleží do jaké míry si s ním tělo poradí, zase je to u každého do jisté míry individuální. Velice podobné téma je sterilizace, co se týče MMS. Myslete logicky, např. (nejen) v Německu mají lidé MMS mnohem více let, kdyby to kohokoli narušilo, už se o tom dávno ví a nebyl by to jeden člověk!!! A když pár výjimečných případů, tak se dají až do teď vyloučit nevhodným dávkováním.

a možná byste si měl více všímat toho, jaké má co účinky (celkově vše, dávkování různých látek, MMS a mnoho dalšího) a nestudovat po internetu teorii (i když netvrdím, že všechnu špatnou a všechnu z netu)...na vaší teorii ztroskotává ve velké míře naše lékařství a jak to dopadá?

Proto jsme tady, abychom se na to podívali z té logičtější stránky...

...nechci Vás nijak odrazovat od vašeho zájmu ale: Abyste se naučil VŠECHNY chem. reakce a veškeré procesy těla (kterých je neuvěřitelné číslo), a to vám řeknu, věřte, že VŠECHNY DO JEDNOHO nutně potřebujete, abyste se naučil si je pospojovat v hlavě komplexně tak, aby dával výsledek nějaký smysl (např. v diagnostice podle různých vnitřních symptomů - co se dějí uvnitř těla a vy je ani nevidíte), to je nemožné...nikdo to nedokáže, mozek na to nemá kapacitu ani nemáte v očích "rentgen", který by tyto reakce viděl. Navíc o spoustě procesů v těle se ani neví.

Tím chci říct, že stačí abyste 1 jedinou reakci v těle zapomněl vzít v potaz a vaše tvrzení, že oxidační činidlo, jako je dioxid, způsobí mému budoucímu dítěti gen. vadu, JE NESMYSL. Že to tak opravdu není, je úspěšně odzkoušené na mnoha tisících lidí. A to se s vámi vsadím, že s takovým skvělým skóre, nepřichází do oběhu ani jeden vyrobený "preparát" farmaceutistickým průmyslem....když jste se výše opíral o ty neuskutečněné klinické testy na MMS... ti lidé, co to zkusili s úspěchem jsou důkazem!

Tak nám netvrďte, že něco nefunguje a škodí, když to VE SKUTEČNOSTI (praxi) pomáhá a neškodí!!! Sám jste to navíc vůbec nezkoušel.

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2011 10:41 pm 
Offline

Registrován: pát led 14, 2011 4:39 pm
Příspěvky: 11
Dobry den Jardo, mam otazku jsem na 8 kap. a pali me to v krku, piju to s odporem musim to hodne zapit je to normalni?

_________________
Všechno jde, jen malé děti se musi nosit...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2011 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Paulus píše:
Dobry den Jardo, mam otazku jsem na 8 kap. a pali me to v krku, piju to s odporem musim to hodne zapit je to normalni?

Netuším jak to aktivujete a ředíte, ale pálit by MMS při pití nijak nemělo. Hnusná chuť je normální, ale pálení moc ne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2011 12:28 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
o tom jak to skodi nebo ne se uz tady prit nebudu, je to jako vysvetlovat muslimovi ze vyznavam budhismus, mne obecne nevadi ze to dlabete to je vase vec, mne spis fascinuje ze o tom vubec nic nevite a tak krasne to hajíte.. \":roll:\" ale co ucenej z nebe nespadnul, chybama se clovek uci, myho kamarada dneska pustili z vinohradsky mozna vam tady taky napise neco uzasneho o MMS a "lecbe" helicobaktera a dvanacterniku...

no nic kazdoapdne mne by zajimala jedna vec... procital sem ted net a zjistil sem ze kazdy pise o MMS uplne neco jineho, neberu ted v potaz prohlaseni SZPI (Případ MMS je ukázkou naprosto bezohledného hazardování s lidským zdravím) a ty "milionove davy" \</div

Naposledy upravil sagi dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 7
id=77:odpovdi-jima-vhumbla-mudr-hetovi-ze-spolku-sisyfos-na-jeho-livy-lanek&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2011 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sagi píše:
ja uz sem z toho teda jelen... a co vy.. \":?:\" \":arrow:\" \":!:\"

A není jednodušší si to osobně vyzkoušet. Riziko sice dejme tomu existuje, ale je pravděpodobně docela malé a udělat si vlastní závěry, bez ohledu na spousty chytrých textů a zdánlivě nepřekonatelných argumentací. Já jsem to udělal a i pokud je to vysoce toxická látka, tak to stejně celou řadu zdravotních problémů zlikviduje velice rychle a abych pravdu řekl, uživatelům může být celkem jedno co tam vlastně funguje, hlavně že ten postup funguje. Opatrnost bych také jednoznačně doporučil, ale pokud vezmu v potaz logickou argumentaci, že malá akvarijní rybička asi vydrží méně než metrákový chlap, tak když jsem aktivně provozoval chovatelství a měl jsem jich běžně až 35 000 ks, tak jsem jim v případě mnoha nemocí přidával do vody obyčejné Savo a fungovalo to znamenitě i přesto, že je mnohem toxičtější než MMS. Nicméně muselo se přesně dávkovat a nic jiného zde také nedoporučuji, pití MMS ve velkých dávkách nebezpečné určitě je o tom diskutovat nemíním.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2011 9:08 pm 
Offline

Registrován: pát led 14, 2011 4:39 pm
Příspěvky: 11
Jarda píše:
Netuším jak to aktivujete a ředíte, ale pálit by MMS při pití nijak nemělo. Hnusná chuť je normální, ale pálení moc ne.

Na každe 3 kap. chloritanu sodneho 25% roztok, 1kap. 10% kyseliny chlorovodíkové tedy 3:1

_________________
Všechno jde, jen malé děti se musi nosit...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 19, 2011 10:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Paulus píše:
Na každe 3 kap. chloritanu sodneho 25% roztok, 1kap. 10% kyseliny chlorovodíkové tedy 3:1

To celkem vyhovuje, ale té kyseliny se dá dávat i méně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2011 8:49 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jaké je preventivní dávkování u MMS2 a mms1? U mms2 jsem se dostala na 3tabletky najednou a nečiní mi to žádný problém. Držím to takto týden a přemýšlím, jak to pak brát jako prevenci. Někde jsem tady četla, že navrhujete spíš kratší ale o to silnější interval než to brát po menších dávkách delší dobu. Tak přemýšlím jestli je vhodné to brát třeba 1x týdně 3tabletky. Ve středu beru parazitní kúru (hřebíčkový den), tak bych to k tomu zařadila a i to mms1. Mms1 stačí jak se uvádí 1xtýdně 15kapek?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2011 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Jaké je preventivní dávkování u MMS2 a mms1? U mms2 jsem se dostala na 3tabletky najednou a nečiní mi to žádný problém. Držím to takto týden a přemýšlím, jak to pak brát jako prevenci. Někde jsem tady četla, že navrhujete spíš kratší ale o to silnější interval než to brát po menších dávkách delší dobu. Tak přemýšlím jestli je vhodné to brát třeba 1x týdně 3tabletky. Ve středu beru parazitní kúru (hřebíčkový den), tak bych to k tomu zařadila a i to mms1. Mms1 stačí jak se uvádí 1xtýdně 15kapek?

Dle mého názoru se to nehodí míchat s tím hřebíčkem a jako vhodnou prevenci myslím stačí používat jednou týdně 3x 5 kapek MMS1 a 3x jednu tabletu MMS2 v průběhu dne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 9:47 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Dal by sa pouzit 3% roztok chloritanu sodneho v rozprasovaci na vnutro bot, aby sa odstranil zapach, ktory sa v nich drzi? Su na to (zbytocne) drahe spreje, tak ma napadlo, ze toto by mohlo byt ucinnejsie. Len mam obavu, ci ten chloritan nebude nejak poskodzovat farby.
Preto ma napadlo, ze asi koloidne striebro v rozprasovaci bude ucinnejsie?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Dal by sa pouzit 3% roztok chloritanu sodneho v rozprasovaci na vnutro bot, aby sa odstranil zapach, ktory sa v nich drzi? Su na to (zbytocne) drahe spreje, tak ma napadlo, ze toto by mohlo byt ucinnejsie. Len mam obavu, ci ten chloritan nebude nejak poskodzovat farby.
Preto ma napadlo, ze asi koloidne striebro v rozprasovaci bude ucinnejsie?

To chlorové vápno bude určitě působit jako bělidlo a bude tedy odbarvovat, ale koloidní stříbro funguje dobře, dokonce se prodávají i speciální ponožky se stříbrným vláknem. Další z možností je obyčejný pepř, který prostě do bot trochu nasypete a od něj také chcípne kdejaký šmejd.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 12:43 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Xion píše:
Dal by sa pouzit 3% roztok chloritanu sodneho v rozprasovaci na vnutro bot, aby sa odstranil zapach, ktory sa v nich drzi? Su na to (zbytocne) drahe spreje, tak ma napadlo, ze toto by mohlo byt ucinnejsie. Len mam obavu, ci ten chloritan nebude nejak poskodzovat farby.
Preto ma napadlo, ze asi koloidne striebro v rozprasovaci bude ucinnejsie?

To je úplne jednoduché, nepoužívajte tenisky(z umelých materiálov) na nič iné iba na šport a je po probléme.
V umeline noha nemože dýchat.Koža a látka žiaden problém nepredstavuje.
Ja osobne používam do topánok,pre zachovanie max. komfortu aj vložku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 3:22 pm 
Offline

Registrován: stř dub 20, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 7
Dobry den,

neviete mi poradit kde by som zohnal takuto flasu na zarobenie MMS na cely den?

Alebo je mozne to zarobit aj do inej flase?

A este jedna otazka. Neviem ci tomu dobre rozumiem. Ked zarabam na cely den. Tak napriklad mam 8 davok po 3 kvapky. Takze do flase zarobim 24 kvapiek chloritanu + 120 kvapiek 10% kyseliny citronovej a dolejem tak aby vo flasi bolo 0,8l vody. A potom pijem 1dcl kazdu hodinu?


Dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 11:43 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
rado175 píše:
Dobry den,

neviete mi poradit kde by som zohnal takuto flasu na zarobenie MMS na cely den?

Alebo je mozne to zarobit aj do inej flase?

A este jedna otazka. Neviem ci tomu dobre rozumiem. Ked zarabam na cely den. Tak napriklad mam 8 davok po 3 kvapky. Takze do flase zarobim 24 kvapiek chloritanu + 120 kvapiek 10% kyseliny citronovej a dolejem tak aby vo flasi bolo 0,8l vody. A potom pijem 1dcl kazdu hodinu?


Dakujem za odpoved.

ja som si to zarabala do plastovej flase, ktoru som si pooznacovala na diely s objemom 1dl. davky tak ako pisete, ibaze nie 8 ale 10 davok.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz