Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 4:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob zář 06, 2014 1:38 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Chcem napísať svoju skúsenosť s mixérom Nutribullet, keďže som si ho kúpil a vyjadril som spokojnosť. Takže pôvodné nadšenie ma prešlo, zatiaľ som nezisťoval závadu ale napriek tomu že som ho oproti videu na Youtube ani toľko nezaťažoval po 3 mesiacoch používania vydáva škrípavé pazvuky a je prakticky nepoužiteľný. Žiadne smoothies, iba ak zelený nápoj, nič hustejšie. Na patlaninu akú si robím z kefíru ešte možno ale keď som robil zo zeleniny tak to nevydržal. No a nakrájal som ju na malé kúsky, nie také kusy ako dávali na videu, tiež dom dával hodne osmotickej vody. Takže nikomu tento produkt nedoporučujem. A na stránke predajcu som chcel produkt ohodnotiť, no moje hodnotenie samozrejme nepridajú. Vôbec so mňou nekomunikujú.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 06, 2014 1:59 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Deane píše:
Chcem napísať svoju skúsenosť s mixérom Nutribullet, keďže som si ho kúpil a vyjadril som spokojnosť. Takže pôvodné nadšenie ma prešlo, zatiaľ som nezisťoval závadu ale napriek tomu že som ho oproti videu na Youtube ani toľko nezaťažoval po 3 mesiacoch používania vydáva škrípavé pazvuky a je prakticky nepoužiteľný. Žiadne smoothies, iba ak zelený nápoj, nič hustejšie. Na patlaninu akú si robím z kefíru ešte možno ale keď som robil zo zeleniny tak to nevydržal. No a nakrájal som ju na malé kúsky, nie také kusy ako dávali na videu, tiež dom dával hodne osmotickej vody. Takže nikomu tento produkt nedoporučujem. A na stránke predajcu som chcel produkt ohodnotiť, no moje hodnotenie samozrejme nepridajú. Vôbec so mňou nekomunikujú.

Jde se mu podivat na streva? Ze bychom ho trochu upravili?
Napad se mi sam osobe libi. Na cestovani je to jak delane. Doma ale pouzivam VITAMIX. Te nadobe od Nutribulletu schazi pouze ucho.
Podle mne cinani neumi vyrobit poradny motor ani loziska.
BAMIX co mam doma ma prikon pouhych 200W a dokaze tocit 17.000 otacek/min.

http://www.mujbamix.cz/a/swiss-line-m200-cerny-27/

Zadny jiny rucni mixer i s prikonem 800W neuvadi otacky. Schvalne jsem se dival na ruzne znacky.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 08, 2014 10:43 pm 
Offline

Registrován: ned pro 01, 2013 2:54 am
Příspěvky: 62
Dobrý den, uzrálo ve mne konecne rozhodnutí koupit Angela a chci tento tyden objednat. Jen ještě pro klid duše vznáším dotaz, jestli byste raději koupili 5500 nebo 7500. Vím že se to tu asi trochu resilo, ale presto s odstupem casu...Jde vlastne o par stovek rozdilu v cene, coz v tom ranci peněz nehraje roli. Spise mi jde, jestli je potom Angel citlivejsi k problemum, ma li navic nejake elektro přídavky...Diky za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 08, 2014 11:54 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
freml píše:
Dobrý den, uzrálo ve mne konecne rozhodnutí koupit Angela a chci tento tyden objednat. Jen ještě pro klid duše vznáším dotaz, jestli byste raději koupili 5500 nebo 7500. Vím že se to tu asi trochu resilo, ale presto s odstupem casu...Jde vlastne o par stovek rozdilu v cene, coz v tom ranci peněz nehraje roli. Spise mi jde, jestli je potom Angel citlivejsi k problemum, ma li navic nejake elektro přídavky...Diky za odpoved.

Rozdil je jenom v inteligenci odstavovace a nasledne pohodli.
Kdyz 7500 preplnim, a pri vojtesce, rapikatem celeru, jetelu a pod., se to stava celkem casto, tak to 7500 pozna, sama se zastavi, zacouva a znova se rozjede.
Pokud je preplnena moc, tak to zkusi nekolikrat a pak se zastavi.
5500 se pouze zastavi a akci s couvanima a spoustenim znova musite provezt rucne. Pri couvani je bohuzel nutne knoflik drzet trvale, coz neni zrovna prijemne. Nevyhodne je to ve chvili, kdy mate spinave nebo mokre ruce a musite sahat na knofliky. Bud umyjete a utrete ruce nebo nasledne 5500. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 09, 2014 12:39 pm 
Offline

Registrován: ned pro 01, 2013 2:54 am
Příspěvky: 62
inzenyr píše:
Rozdil je jenom v inteligenci odstavovace a nasledne pohodli.
Kdyz 7500 preplnim, a pri vojtesce, rapikatem celeru, jetelu a pod., se to stava celkem casto, tak to 7500 pozna, sama se zastavi, zacouva a znova se rozjede.
Pokud je preplnena moc, tak to zkusi nekolikrat a pak se zastavi.
5500 se pouze zastavi a akci s couvanima a spoustenim znova musite provezt rucne. Pri couvani je bohuzel nutne knoflik drzet trvale, coz neni zrovna prijemne. Nevyhodne je to ve chvili, kdy mate spinave nebo mokre ruce a musite sahat na knofliky. Bud umyjete a utrete ruce nebo nasledne 5500. \":-)\"

Inzenyr

Děkuji inzenyre. Chapu dobre, ze i 5500 pri preplneni vypne? Potom je tedy motor chranen dobre a neni treba couvani resit..

Hovorili jste tu o tesnenich proti zateceni do motoru, jde o tohle? vzal bych to pri jednom:Angel Juicer
těsnění síta
Sada dvou těsnících kroužků. 160 kc (nize)
http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/nahr ... gel-juicer


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 09, 2014 10:35 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
freml píše:
Děkuji inzenyre. Chapu dobre, ze i 5500 pri preplneni vypne? Potom je tedy motor chranen dobre a neni treba couvani resit..

Hovorili jste tu o tesnenich proti zateceni do motoru, jde o tohle? vzal bych to pri jednom:Angel Juicer
těsnění síta
Sada dvou těsnících kroužků. 160 kc (nize)
http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/nahr ... gel-juicer

Trochu si nerozumime ohledne toho couvani.
Ve chvili, kdy Angel vypne a pri odstavovani nekterych mene stavnatych plodu a rostlin je to dost casto, tak musite v kazdem pripade vzdy zacouvat.
Pokud Angel jenom zase pustite, tak hrozi roztrzeni sita.
V tomto pripade 7500 pouze plnim a nestaram se o jeho preplneni, to uz si 7500 vyresi sama.

Pokud se tyka toho tesneni, tak podle mne je to tesneni, ktere se navleka na sito a ne tesneni, ktere slouzi k utesneni hridele.
Ten O-krouzek na utesneni hridele ma vnejsi prumer cca 12 mm.
V pomeru treba k te pechovaci zatce by se muselo jednat o fotomontaz, jinak by ten O-krouzek vysel na fotce podstatne mensi.
Ty dva O-krouzky take nemohou stat 160,- Kc, to by byla trochu prehnana cena.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 10:52 pm 
Offline

Registrován: úte zář 16, 2014 10:37 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer, chci se zeptat řeším teď otázku jaký odšťavnovač si pořídit. Chtěl bych upřímně poradit jaký je vhodný pro začátečníka co jsem tak hledal a četl tak z toho nejsem moc chytrý.... Pochopil jsem že nejlepší jsou šnekové.... ale díval jsem se na hodně z nich a chci to zkusit, moc mě to zajímá četl jsem si i zde příspěvky a upřímně 25 000,- za odštavnovač momentalně nedám.... moje představa je cca do 7000 aby toho samozdřejmě zvládl co nejvíc a co nejkvalitnější štávu ale aby i udržba byla rychlá. Díky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 1:09 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Rejza píše:
Dobrý večer, chci se zeptat řeším teď otázku jaký odšťavnovač si pořídit. Chtěl bych upřímně poradit jaký je vhodný pro začátečníka co jsem tak hledal a četl tak z toho nejsem moc chytrý.... Pochopil jsem že nejlepší jsou šnekové.... ale díval jsem se na hodně z nich a chci to zkusit, moc mě to zajímá četl jsem si i zde příspěvky a upřímně 25 000,- za odštavnovač momentalně nedám.... moje představa je cca do 7000 aby toho samozdřejmě zvládl co nejvíc a co nejkvalitnější štávu ale aby i udržba byla rychlá. Díky za rady.

Mne to tady pripada, ze se bavi slepy s hluchym. Pokud si peclive prectete vlakno, tak do 7.000,- Kc mate pouze jednu volbu a to odstavovac se svislym plastovym snekem. System HUROM, nebo jeho znacne mnozstvi variant. Pokud chcete neco lepsiho na bazi SANA nebo OMEGY, tak jedine z druhe ruky nebo jeste je moznost nebrat odstavovac ale mixer.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 22, 2014 9:59 pm 
Offline

Registrován: ned pro 01, 2013 2:54 am
Příspěvky: 62
Zdravim, ma smysl cekat na nejakou novou vylepsenou verzi Angela? Uz jsem temer objednal a v USA je snad neco noveho...da se jeste neco na Ang. vylepsit? pripadne co si o odkazu myslite? Diky, je to dost penez a muzu zatim pockat na Omeze...
http://superangeljuicers.com/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 9:14 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
freml píše:
Zdravim, ma smysl cekat na nejakou novou vylepsenou verzi Angela? Uz jsem temer objednal a v USA je snad neco noveho...da se jeste neco na Ang. vylepsit? pripadne co si o odkazu myslite? Diky, je to dost penez a muzu zatim pockat na Omeze...
http://superangeljuicers.com/

Zkusil jsem si to procist, ale jsou to jen takove marketingove kecy, ve kterych jsem nenasel jedinou vec, ktera se lisi od tech starych modelu. Dela to na mne dojem, ze to je pouze reklama, ze to bylo standard a ted je to super. Navic tam uvadeji, ze to jsou modely pro rok 2014 az 2015, takze de facto uz by mely byt na trhu v roce 2014. Nic takoveho jsem ale u EUJ nezaregistroval. Takze jedina cesta by asi byla doptat se na EUJ. Ti jsou v primem spojeni s vyrobcem a meli by znat odpoved na tuto otazku.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 10:25 am 
Offline

Registrován: ned pro 01, 2013 2:54 am
Příspěvky: 62
inzenyr píše:
Zkusil jsem si to procist, ale jsou to jen takove marketingove kecy, ve kterych jsem nenasel jedinou vec, ktera se lisi od tech starych modelu. Dela to na mne dojem, ze to je pouze reklama, ze to bylo standard a ted je to super. Navic tam uvadeji, ze to jsou modely pro rok 2014 az 2015, takze de facto uz by mely byt na trhu v roce 2014. Nic takoveho jsem ale u EUJ nezaregistroval. Takze jedina cesta by asi byla doptat se na EUJ. Ti jsou v primem spojeni s vyrobcem a meli by znat odpoved na tuto otazku.

Inzenyr

Diky uz jsem se ptal: (EUJ) Jedná se stále o stejný model Angelu jako se u nás prodává již dlouhodobě. V Americe je Angel novinkou a prodejci používají názvy jako je Angel Premium, Pro nebo Delux s informací, že se jedná o modely 2014/2015, aby získali zákazníky. O novinku se nejedná a v současné době továrna žádnou nechytá.
Tak kupuji a asi v Polsku v EUJ. Vyjde to asi o 2000 levneji. Bydlim temer na hranicich. Sice bych opravy musel resit tam, ale snad to nebude problem a hlavne nebude třeba \":)\" Kazdopadne me tato filozofie EU firmy leze na nervy..."Kde jsi koupil, tam at se starají..." Meli by si vzit priklad od Bati. Na co nam ta Evropska unie je..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 11:35 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
freml píše:
Diky uz jsem se ptal: (EUJ) Jedná se stále o stejný model Angelu jako se u nás prodává již dlouhodobě. V Americe je Angel novinkou a prodejci používají názvy jako je Angel Premium, Pro nebo Delux s informací, že se jedná o modely 2014/2015, aby získali zákazníky. O novinku se nejedná a v současné době továrna žádnou nechytá.
Tak kupuji a asi v Polsku v EUJ. Vyjde to asi o 2000 levneji. Bydlim temer na hranicich. Sice bych opravy musel resit tam, ale snad to nebude problem a hlavne nebude třeba \":)\" Kazdopadne me tato filozofie EU firmy leze na nervy..."Kde jsi koupil, tam at se starají..." Meli by si vzit priklad od Bati. Na co nam ta Evropska unie je..

Celkem jsem to cekal, ze to tak bude. \":-)\"
Problem je v tom, ze se dnes uz nic v podstate neopravuje, pouze se vymenuji vetsi celky. Vyrobci z Asie zadnou zaruku neposkytuji, takze prodejce si musi vsechny nahradni dily na zarucni servis nakoupit u vyrobce a zakalkulovat do ceny prodaneho vyrobku. Pak zalezi na tom, co navic poskytuje zakaznikovi a jakou ma dalsi rezii. Toto zatim neni v EU na stejne urovni. Treba parni vysavac UNITEKNO Pulizie 909 PLUS stoji v CR cca 34.000,- Kc a v Nemecku 2.200,- EUR. Pri prepoctu pres parni vysavac by Vas vyslo EUR na nejakych 15,50 Kc. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 8:27 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
A kde sa vlastne ten Angel vyrába? Tiež v Ázii?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 9:57 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Deane píše:
A kde sa vlastne ten Angel vyrába? Tiež v Ázii?

Ano, v Koreji.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 10:35 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Tak to je ok, s čínou sa nedá porovnať. Aj môj Samson je z Kóreje.
V práci robíme tiež aj pre Kórejcov a sú to veľmi nároční zákazníci.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz