Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon čer 17, 2024 12:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2015 12:47 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
ovekyska píše:
ano, citala som tvoj prispevok, preto som vahala, nakoniec ho mama kupila, ze super, ale aj tak ho vracia, lebo prisli neocakavane financne straty. no, nedozviem sa teda, ci by vydrzal dlhsie.

No,myslím,že nemusíte litovat!
Já ho vracela také,ale kvůli tomu,že se hodně špatně vyndává těsnění a když ho po každém použití nevyjmete a neumyjete pořádně i pod ním hlavu s noži,tak se tam tvoří plíseň jedna báseň!
Navíc to těsnění popraská,jak ho vyndaváte a myjete-takže jsem 2krát reklamovala to těsnění a potřetí mi vrátili peníze.
Takže teď nemám nic a hledám jiný mixer-asi to bude G21,ale nějak podražili-zdá se mi.
Nebo máte někdo nějaký jiný a je s ním spokojenost? Díky za tipy!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 10, 2015 5:01 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
ja mam G21, pomaly to bude rok, pouzivam ho denne a spokojnost. meliem na nom aj pohanku a orechy, ryzu zvlada na krupicu.
zelenina a ovocie ale bezchybne z mojho pohladu.
dufam ze vydrzi dlhsie ako do zaruky.
nutribullet sme uz poslali spat, budu aspon nejake peniazky \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2015 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
vero píše:
Zkoupila jsem dle zdejších doporučení od. Oscar NEO DA a jsem docela zklamaná.
Z 55 dkg okurek udělá tak 2,5 dcl šťávy, z hlávky zelí přes 1 kg bylo asi 0,5 l šťávy. Zvlášť u těch okurek byl odpad dost mokrý a ve šťávě bylo hodně vlákniny.

Zde jsem již několikrát psal, že na odšťavňovači se nedá šetřit, prostě ten nejdražší, je v konečném důsledku i nejlevnější, vrátí se to na výtěžnosti a poměrně rychle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2015 9:52 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ja zkusim napsat Jeziskovi. Me se hodne zamlouva tady tento Angel. Mela jsem uz 2 pomerne levne klumprty, nevydrzely ani napor mrkve, takze no more!
http://www.ultimate-weight-products.com/H-SAJ-7500.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2015 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Ja zkusim napsat Jeziskovi. Me se hodne zamlouva tady tento Angel. Mela jsem uz 2 pomerne levne klumprty, nevydrzely ani napor mrkve, takze no more!
http://www.ultimate-weight-products.com/H-SAJ-7500.html

To je dobrá volba, já si vždy říkám, "Nemám tolik peněz abych si mohl dovolit kupovat levné věci".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2015 12:10 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
miram píše:
Ja zkusim napsat Jeziskovi. Me se hodne zamlouva tady tento Angel. Mela jsem uz 2 pomerne levne klumprty, nevydrzely ani napor mrkve, takze no more!
http://www.ultimate-weight-products.com/H-SAJ-7500.html

Neni lepsi zakoupit Angela u EUJ s dvouletou zarukou? Cenove to vyjde podobne. Preci jenom i na Angelu se muze neco poskodit, pri kazdodenim drsnem odstavovani. A ze mu davam kazdy den zabrat.
Mam na to uz vymysleno nekolik vychytavek, aby se predeslo nejhorsimu.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2015 6:13 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Ona tuším žije na Floride sa mi zdá.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 30, 2015 2:13 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Můžu se zeptat jaký kdo používáte odšťavňovač, který se dobře a jednoduše čistí,který kvalitně odšťavňuje a který nestojí balík? Mě třeba zaujal tento,ale protože s tím zatím zkušenost nemám, tak se ptám,jestli byste ho brali taky nebo byste tomu něco vytkli či znáte dokonalejší.
http://www.philips.cz/c-p/HR1871_70/-


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 08, 2015 10:51 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Tak mi jedna znama prinesla na kontrolu Angela 8500. Pry ma maly vykon. Tak jsem ho rozebral, loziska uz tam v podstate chybela, vyrezla dokonale.
Jen tak pro informaci, proc doporucuji si hlidat, aby se nedostala stava do prevodovky.
O-krouzek a distancni podlozka stoji par korun, prevodovka par tisicovek. Prevodovku zatim neumim repasovat, schazi mi zatim gufero a loziska.
Takze jedine reseni, vymenit celou prevodovku.


Přílohy:
DSCF0201[1].JPG
DSCF0201[1].JPG [ 534.73 KiB | Zobrazeno 11801 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 12:00 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
inzenyr píše:
Neni lepsi zakoupit Angela u EUJ s dvouletou zarukou? Cenove to vyjde podobne. Preci jenom i na Angelu se muze neco poskodit, pri kazdodenim drsnem odstavovani. A ze mu davam kazdy den zabrat.
Mam na to uz vymysleno nekolik vychytavek, aby se predeslo nejhorsimu.

Inzenyr

Ja ziju na Floride a tady na nej davaji jak vidim daleko delsi zaruku ...10 year warranty: Motor, Twin Gears, Switch Panel, Circuit Board, Screen Scraper (Cleaning Knife), Fan, Power Cord, Splash Guard(Screen Cover); 5 year warranty (Wear & Tear) : Extracting Screen Housing(Standard, Nut butter, Soft Fruit)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 12:03 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
inzenyr píše:
Tak mi jedna znama prinesla na kontrolu Angela 8500. Pry ma maly vykon. Tak jsem ho rozebral, loziska uz tam v podstate chybela, vyrezla dokonale.
Jen tak pro informaci, proc doporucuji si hlidat, aby se nedostala stava do prevodovky.
O-krouzek a distancni podlozka stoji par korun, prevodovka par tisicovek. Prevodovku zatim neumim repasovat, schazi mi zatim gufero a loziska.
Takze jedine reseni, vymenit celou prevodovku.

No potes! \":mrgreen:\" Diky za upozorneni!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 11:04 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
miram píše:
Ja ziju na Floride a tady na nej davaji jak vidim daleko delsi zaruku ...10 year warranty: Motor, Twin Gears, Switch Panel, Circuit Board, Screen Scraper (Cleaning Knife), Fan, Power Cord, Splash Guard(Screen Cover); 5 year warranty (Wear & Tear) : Extracting Screen Housing(Standard, Nut butter, Soft Fruit)

Ani ta desetilata zaruka Vas bohuzel neuchrani pred tim, aby Angel takto dopadl. Primarni problem je ucpane sito.
Umyji ho a ulozim do sklenice s vodou, je stale ciste a ani jedna dirka neni ucpana.
Sekundarne je pak treba kazdeho pul az trictvrte roku vymenit O-Krouzek a pred O-krouzek na hnaci hridel navleknout distancni podlozku.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 6:38 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Dobry den pane Inzenyre,

muzete prosim upresnit jaky typ o-krouzku se nejvice hodi na Angela?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 9:20 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
inzenyr píše:
Ani ta desetilata zaruka Vas bohuzel neuchrani pred tim, aby Angel takto dopadl. Primarni problem je ucpane sito.
Umyji ho a ulozim do sklenice s vodou, je stale ciste a ani jedna dirka neni ucpana.
Sekundarne je pak treba kazdeho pul az trictvrte roku vymenit O-Krouzek a pred O-krouzek na hnaci hridel navleknout distancni podlozku.

Inzenyr

Diky inzenyre! Jsi zlaty, ze nam davas takove cenne rady, to se kazdemu rozhodne hodi.
V praci (Raw Food Cafe) jsem pres noc nechavala namocene i hridele, nejenom to sitko, je to podle tebe dobre delat nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 9:49 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
7 litru mrkvove stavy (z 10 kg mrkve) za 32 minut ...pro komercni vyuziti
Angel Juicer Commercial 20K - Mini
https://www.youtube.com/watch?v=HtQj3t-PshM

Hydraulic Press vs. Angel Juicer
https://www.youtube.com/watch?v=-roFYa1wPpk

Angel vs. Vertical Single Auger Juicer
https://www.youtube.com/watch?v=mOPDIKfulgg

Super Angel juicer compared to the Norwalk juicer
https://www.youtube.com/watch?v=HN9XeI1Mynw


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz