Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 12:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 95  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 9:25 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 2:29 pm
Příspěvky: 5
Mohl by někdo doporučit nějaký odšťavňovač?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 12:39 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 1:45 am
Příspěvky: 38
Jirka1 píše:
Mohl by někdo doporučit nějaký odšťavňovač?

Jirko1, záleží na tom, kolik chcete do toho investovat. Já jsem měla nejdřív Philips, ale takovou tu centrifugu. A byla jsem s ním spokojená, má dost velký otvor, takže tam vleze i celé jablko, nádobka na šťávu má přepážku, takže vám zadrží pěnu při přelívání do sklenice. Nejlepší je pít čistou šťávu, bez pěny. Před dvěma lety mě stál 5000 kč,-, dnes bude levnější.U těchto odšťavňovačů je však menší výtěžnost než u šnekových. Nebo šnekový odšťavňovač a těch je na trhu hodně. Od levnějších do 10 000,. Kč po ty dražší. Stačí se mrknout na internet. Já sama teď používám green starr. Jestli si to nejdřív chcete osahat a nevíte jestli u toho zůstanete, stačí levnější varianta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 12:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
ajrin píše:
Jirko1, záleží na tom, kolik chcete do toho investovat. Já jsem měla nejdřív Philips, ale takovou tu centrifugu. A byla jsem s ním spokojená, má dost velký otvor, takže tam vleze i celé jablko, nádobka na šťávu má přepážku, takže vám zadrží pěnu při přelívání do sklenice. Nejlepší je pít čistou šťávu, bez pěny. Před dvěma lety mě stál 5000 kč,-, dnes bude levnější.U těchto odšťavňovačů je však menší výtěžnost než u šnekových. Nebo šnekový odšťavňovač a těch je na trhu hodně. Od levnějších do 10 000,. Kč po ty dražší. Stačí se mrknout na internet. Já sama teď používám green starr. Jestli si to nejdřív chcete osahat a nevíte jestli u toho zůstanete, stačí levnější varianta.

Prečo píšete o odšťavňovačoch do tohto vlákna o Šankaprrakšaláne, keď odšťavňovače majú svoje vlastné, vôbecv nechápem. Keď budeme všetci uplacírovávať momentálny nápad vždy v tom vlákne kde sa práve nachádzame, tak za chvíľu tu z toho bude pekný guláš. Vážte si jednak Jardov čas, a jednak to. že tu vytvoril veľmi prehľadnú schému a snažte sa ju dodržiavať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 1:09 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 1:45 am
Příspěvky: 38
Drahá Sybillo, pouze jsem slušně odpověděla neznalému člověku na tom vláknu, kde se zeptal. Je to nováček a já vlastně taky, nemyslím si že se musíš ohánět Jardou a buzerovat lidi. Asi máš dnes špatnou náladu. Tak promiň, nechtěla jsem ti vstoupit na kuří oko. S úsměvem jde všechno líp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Levny a kvalitni pristroj na ZIVOU VODU
PříspěvekNapsal: sob čer 05, 2010 10:53 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Zkopiroval jsem tento prispevek take do nove vznikleho vlakna pro zivou a mrtvou vodu(zvazte pane Jardo sam kam se hodi vice):


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 569
1275742336


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 05, 2010 11:06 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Salix píše:
Tak mi přišel Hurom (Oscar 930 Pro). A jsem spokojen. Výtěžnost obrovská a rychlost nevídaná. Fakt, myslím, že nic tak rychle a pohodlně neodšťavňuje. Celé mrkve, jablka a podobné si bere sám, jediné, čemu je potřeba trošku pomoci dolů, je zelí a tráva. Svou přítelkyni jsem přesvědčil o správnosti nákupu 100% pure banánovou zmrzkou. \":)\" Vlákniny je poměrně dost, ale řeším to přefiltrováním skrz sítko.

Tak to je pro ostatní váhající docela dobrá zpráva, protože pokud vím, tam je velice slušná cena.


Tak sem si jej taky poridil za 8399kc...z http://www.nejodstavnovac.cz
Pokud si jej koupite, nezapomente se do 14 dni po koupi zaregistrovat(vyr.cislo pristroje-na adresu uvedenoui v ceskem navodu). Ziskate tak nejen 2-letou zaruku ale dokonce 20ti letou záruku na motor a 5ti letou na součásti.... \":wink:\"

PS:dnes jsem delal melounovou i s kurou, a zjistil ze se nesmi davat moc siroke kousky melounu jinak se mi kousl. Kdyz jsem daval ne siroke obdelniky ale temer kosticky cca 1cm(kura melounu), tak bylo vse OK bez kousnuti pristroje Oskar930.
Dalsi veci kterou je potreba hlidat je cas max.30cm v provozu a vhodnost spravneho sitka....zkousel sem celerovou nať a omylem jsem tam měl žluté sítko místo bílého....samozřejmě se total ucpalo a to tak že ani dodavanym kartackem neslo vycistit...musel sem pouzit vetsi kartac a pekne sem se cistenim nadrel...Takze NEZ NECO zacnete lisovat chce to vzdy popremyslet KTERE SÍTKO je vhodne(radsi sem si opsal Tabulku na tvrdou karticku a tu mam po ruce u druheho sitka...).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Oskar930 a orechove mleko
PříspěvekNapsal: pon čer 07, 2010 5:50 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
DOTAZ NA SALIX A TY CO MAJI OSKAR930:
V ceskem navodu jsem nenasel na jakem sitku(zda zlute nebo bile) je vhodne delat orechova mleka. Poradite?
Mozna to bude to sitko u ktereho pisou ze se na nem daji delat lusteniny....? \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oskar930 a orechove mleko
PříspěvekNapsal: pon čer 07, 2010 5:59 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
muflon píše:
DOTAZ NA SALIX A TY CO MAJI OSKAR930:
V ceskem navodu jsem nenasel na jakem sitku(zda zlute nebo bile) je vhodne delat orechova mleka. Poradite?
Mozna to bude to sitko u ktereho pisou ze se na nem daji delat lusteniny....? \":?:\"

Bílé, tedy to jemnější, s menšími dírami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oskar930 a orechove mleko
PříspěvekNapsal: pon čer 07, 2010 9:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Salix píše:
Bílé, tedy to jemnější, s menšími dírami.

Diky. Jinak ostatnim mohu http://www.nejodstavnovac.cz doporucit, poslali me novou nadobku, kdyz ta dodana k pristroji byla napraskla diky nevhodne preprave postou....Nahradni dily prej taky zajistuji tak doufam ze to bude pravda i za par let.....pokud nezkrachuji. Ale ja sem se proto zaregistroval s vyrobnim cislem na zahranicni stranky dodavatele(Australie), coz je moznost uvedena v ceskem navodu.

S Oskarem930 jsme zatim velmi spokojeni. Je opravdu rychly....a jediny problem je zatim v nasich detoxik.pruvodnich projevech....Taky by v navodu mohli napsat varovani pro ty co nectou zadne knihy o stavach.....(tusil sem ze je lepe byt blizko wc ale myslel sem ze hlavne po nekterych surovinach a ono i po blbem pomeranci...

Kdo zacina tak by mel SE VSEMI STAVAMI asi pozvolna...prvni den jsem mel 2pomerance a vecer celerovou nat, pak prujem byl jeste celkem v pohode, ale druhy den melounove stavy pres 1L...to jsme na zacatek urcite prehnali protoze tak casto sem s prujmem nebehal ani pri mms....Treti den kazdy mel trochu jahod a pulka grepu(to uz jsme byli opatrnejsi... \":lol:\" ), presto i dnes nekolikrat s prujmem....holt telo je asi dost znecisteny a nezvykly na takovy prival kvalitnich enzymu.... \":shock:\"


Naposledy upravil muflon dne stř čer 09, 2010 11:18 am, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oskar930 a orechove mleko
PříspěvekNapsal: pon čer 07, 2010 9:56 pm 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
muflon píše:
Diky. Jinak ostatnim mohu http://www.nejodstavnovac.cz doporucit, poslali me novou nadobku, kdyz ta dodana k pristroji byla napraskla diky nevhodne preprave postou....Nahradni dily prej taky zajistuji tak doufam ze to bude pravda i za par let.....pokud nezkrachuji. Ale ja sem se proto zaregistroval s vyrobnim cislem na zahranicni stranky dodavatele(Rakousko), coz je moznost uvedena v ceskem navodu.

To je legrace, taky jsem měl naprasklou nádobku, ale neřešil jsem to. Kupoval jsem tamtéž, jen přes Aukro. Na tu registraci se taky raději podívám. Díky za informace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oskar930 a orechove mleko
PříspěvekNapsal: úte čer 08, 2010 7:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Diky. Jinak ostatnim mohu http://www.nejodstavnovac.cz doporucit, poslali me novou nadobku, kdyz ta dodana k pristroji byla napraskla diky nevhodne preprave postou....Nahradni dily prej taky zajistuji tak doufam ze to bude pravda i za par let.....pokud nezkrachuji. Ale ja sem se proto zaregistroval s vyrobnim cislem na zahranicni stranky dodavatele(Rakousko), coz je moznost uvedena v ceskem navodu.

S Oskarem930 jsme zatim velmi spokojeni. Je opravdu rychly....a jediny problem je zatim v nasich detoxik.pruvodnich projevech....Taky by v navodu mohli napsat varovani pro ty co nectou zadne knihy o stavach.....(tusil sem ze je lepe byt blizko wc ale myslel sem ze hlavne po nekterych surovinach a ono i po blbem pomeranci...

Kdo zacina tak by mel SE VSEMI STAVAMI asi pozvolna...prvni den jsem mel 2pomerance a vecer celerovou nat, pak prujem byl jeste celkem v pohode, ale druhy den melounove stavy pres 1L...to jsme na zacatek urcite prehnali protoze tak casto sem s prujmem nebehal ani pri mms....Treti den kazdy mel trochu jahod a pulka grepu(to uz jsme byli opatrnejsi... \":lol:\" ), presto i dnes nekolikrat s prujmem....holt telo je asi dost znecisteny a nezvykly na takovy prival kvalitnich enzymu.... \":shock:\"

Zpočátku není dobré moc kvaltovat s nějakým velkým objemem naráz, spíše si celý objem rozložte do delšího časového intervalu, pak tyto problémy nenastávají. Mám vyzkoušené, že vypít více jak 0,5 litru za 30 minut většinou projímá a také to zde všude píšu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oskar930 a orechove mleko
PříspěvekNapsal: úte čer 08, 2010 9:12 am 
Offline

Registrován: ned dub 18, 2010 10:00 pm
Příspěvky: 43
Jarda píše:
Zpočátku není dobré moc kvaltovat s nějakým velkým objemem naráz, spíše si celý objem rozložte do delšího časového intervalu, pak tyto problémy nenastávají. Mám vyzkoušené, že vypít více jak 0,5 litru za 30 minut většinou projímá a také to zde všude píšu.

Já každé ráno piju asi 0,8 litru (okurka, řepa, mrkev) na ex a průjem niet \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte čer 08, 2010 5:31 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
ajrin píše:
Jirko1, záleží na tom, kolik chcete do toho investovat. Já jsem měla nejdřív Philips, ale takovou tu centrifugu. A byla jsem s ním spokojená, má dost velký otvor, takže tam vleze i celé jablko, nádobka na šťávu má přepážku, takže vám zadrží pěnu při přelívání do sklenice. Nejlepší je pít čistou šťávu, bez pěny. Před dvěma lety mě stál 5000 kč,-, dnes bude levnější.U těchto odšťavňovačů je však menší výtěžnost než u šnekových. Nebo šnekový odšťavňovač a těch je na trhu hodně. Od levnějších do 10 000,. Kč po ty dražší. Stačí se mrknout na internet. Já sama teď používám green starr. Jestli si to nejdřív chcete osahat a nevíte jestli u toho zůstanete, stačí levnější varianta.

Co je na té pěně špatného?

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oskar930 a orechove mleko
PříspěvekNapsal: úte čer 08, 2010 8:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Salix píše:
Já každé ráno piju asi 0,8 litru (okurka, řepa, mrkev) na ex a průjem niet \":)\"

Já ráno piji normálně 1,5 litru a v létě i 3 lity a také nemám průjem, ale začátečník by tak velká množství zkoušet neměl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte čer 08, 2010 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Co je na té pěně špatného?

Na pěně není nic špatného, ale špatně se pije.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz