Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 4:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Andrea píše:
Ahoj, ještě před koupí Angela (konečně se podařilo našetřit!) se pro jistotu zeptám, je Angel ještě pořád tou špičkou na trhu mezi odšťavňovači? Sama jsem nic vzodnějšího nenašla. Klasický typ 5500 http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odstavnovace/domacnosti/dvouhridelove-odstavnovace/odstavnovac-angel-juicer-5500 NEMÁ ZPĚTNÝ CHOD, je zpětný chod dobrá pomůcka, nebo se NORMÁLNÍ člověk obejde bez něj? (se zpětným chodem 7500: http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odstavnovace/domacnosti/dvouhridelove-odstavnovace/odstavnovac-angel-juicer-7500 ).
Taky mě trochu vyděsila cena 28.950,- ! u novinky 8500 S, kde u soukolí a síta byla použita kvalitnější nerezová ocel SUS316, samozřejmě člověk chce kvalitu, ale za předpokladu, že kvalita Angela 7500, 5500 nebyla snížena, koupím jeden z těchto dvou.

Asi zvolím ejuicers.com - protože existují již dlouho a doufám, že ani reklamace a rychlé dodání u nich nebude problém (celá rodina se moc těšíme po roce šetření). Kdo by měl lepší, levnější aktuální variantu (hlavně dodavatel), byla bych ráda, za každou drahocenou radu \":D\" děkuju A.

Špička je daleko dražší, jde o odšťavňovač Norwalk a pokud vím, tak stojí více jak 40000,-Kč. Jinak, zde je Angel asi to nejlepší, co můžete koupit a nějaké ty drahé zbytečnosti, jako zpětný chod, jsou k ničemu, čili nevyhazujte a kupte si ten základ, sám ho mám a naprostá spokojenost. Podívejte se na ceny v Anglii, já ho koupil tam a vyšlo to skoro o 6000,-Kč méně, přičemž zkušenosti jsem zde také popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 10:14 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To Jarda:

http://www.eujuicers.cz/cs ..... 22650,-
Pokud vím kupoval jste u Bevital.co.uk a v roce 2009 byla cena 679liber (22450,-).
(Ted tam stojí 775liber 21839,- VISA karta)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 1:05 pm 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
tak vzhledem k tomu, že Vám pane Jardo Angel schroupnul i lžičku nebo nůž, či co to bylo, přesně si nepamatuji, tak automatický zpětný chod je v celku opravdu na nic... hledám teď spíš na americkém ebayi a v USA. Vesměs všichni mají 5500 za 990 dolarů... což je cca. 17 000 Kč!!! Luxusní cena...

můžu si tedy být 100pro jistá, že se mi angel nezničí, když tam nasypu mák nebo něco podobného (lžíce) a nebudu mít zp. chod? Nekupuji ho totiž jen za své úspory a tak nesu obrovskou odpovědnost, proto ta opatrnost!!! \":D\"

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 3:25 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To Andrea:

1$ = 17,-
Hmm... ale doprava 21lbs USPS vás vyjde na 119,90$ (Express Mail) nebo 104,50$ (Priority Mail).

17000,- Angel Juicer
2038,- poštovné (Express Mail)

Teď to nejlepší 20% DPH ze zboží + poštovné = (17000+2038)*1,2 = 22845 Kč.
A luxusní cena je v pr.... \":roll:\" a ještě budete mít problémy se zárukou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 4:10 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Chtěla bych poděkovat panu Jardovi,že tu píše o těch odšťavňovačích - díky tomu -jak mi odešel starý klasický-začala jsem hledat na internetě levnější variantu těch jiných lisů a našla - starší , málo používaný Champion, ale oceňuji jeho výtěžnost to je o něčem jiném a cena asi jak za trochu lepší klasický odštavňovač. Moc děkuji \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:22 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Jarda píše:
Špička je daleko dražší, jde o odšťavňovač Norwalk a pokud vím, tak stojí více jak 40000,-Kč.
Teda ta obsluha Norwalku je relativne slozita. I kdyz zrejme vyteznost musi byt fantasticka. Ovsem dovedu si predstavit nejakeho kutila, co si vyrobi mensi hydraulicky lis a vlakninu s Angelu v nem jeste prelisuje a ma temer to same.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Jenik2011 píše:
To Jarda:

http://www.eujuicers.cz/cs ..... 22650,-
Pokud vím kupoval jste u Bevital.co.uk a v roce 2009 byla cena 679liber (22450,-).
(Ted tam stojí 775liber 21839,- VISA karta)

To ovšem byla libra za jinou cenu, proto jsem ho tam kupoval, vyšlo to, pokud si dobře pamatuji, někde kolem 17-18000,-Kč.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Andrea píše:
tak vzhledem k tomu, že Vám pane Jardo Angel schroupnul i lžičku nebo nůž, či co to bylo, přesně si nepamatuji, tak automatický zpětný chod je v celku opravdu na nic... hledám teď spíš na americkém ebayi a v USA. Vesměs všichni mají 5500 za 990 dolarů... což je cca. 17 000 Kč!!! Luxusní cena...

můžu si tedy být 100pro jistá, že se mi angel nezničí, když tam nasypu mák nebo něco podobného (lžíce) a nebudu mít zp. chod? Nekupuji ho totiž jen za své úspory a tak nesu obrovskou odpovědnost, proto ta opatrnost!!! \":D\"

To sice je, ale na to pozor v Americe je jiné napětí v síti, čili musíte mít přístroj vyrobený pro evropské sítě. Jinak platí i problém s proclením a já osobně bych do toho nechodil. Tak 100%tní jistotu nemáte nikdy, ale on má i tak přetěžovaní pojistku, která ho zastaví, čili je opravdu těžké ho zničit. Zpětný chod si potom můžete dát ručně sama v tom není problém a když ho uženu, tak to také občas dělám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:
Teda ta obsluha Norwalku je relativne slozita. I kdyz zrejme vyteznost musi byt fantasticka. Ovsem dovedu si predstavit nejakeho kutila, co si vyrobi mensi hydraulicky lis a vlakninu s Angelu v nem jeste prelisuje a ma temer to same.

Máte pravdu, ovšem i tak to je výborný výrobek, který opravdu nemá konkurenci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2011 6:57 am 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Jarda píše:
To sice je, ale na to pozor v Americe je jiné napětí v síti, čili musíte mít přístroj vyrobený pro evropské sítě. Jinak platí i problém s proclením a já osobně bych do toho nechodil. Tak 100%tní jistotu nemáte nikdy, ale on má i tak přetěžovaní pojistku, která ho zastaví, čili je opravdu těžké ho zničit. Zpětný chod si potom můžete dát ručně sama v tom není problém a když ho uženu, tak to také občas dělám.

To je velice dobrá, přesvědčivá rada, protože jsem o té pojistce (zastavení motoru při přetížení) neměla ani tušení, proto bych bývala raději volila 7700 reverz, ještě se zeptám prodavače, zda je model 5500 stejný - má tu pojistku, jako před lety a objednávám, jsou rychlí, zítra bych ho měla mít KONEČNĚ DOMA \":)\" . A navíc eujuicers.cz dávájí 1 rok záruky navíc, což se vždy hodí! Z USA jsme to zavrhli, i když by pro nás nebylo clo aj. překážkou. Ale je pravda, že jsme ani nemysleli na tak jasnou věc, jako je US vidlička, kterou si lze u nás strčit leda tak kamsi! \":lol:\" Navíc posílat si 10 kilovou mršku s američanama sem tam není levná záležitost - i na ZÁRUKU! Navíc si pak neumím představit třeba dvouměsíční absťák \":lol:\" .

Prý se v USA dají sehnat made in china - neznačkové, samozřejmě levnější a originál dražší. Mě se podařilo najít pouze tu verzi za 990 dolarů.

Díky moc... \":wink:\"

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 7:47 am 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Tak andílek (Angel) je doma a včera jsem lisovaly s mamkou tak dlouho, až jsme měly břicha na prasknutí a dál už to nešlo, pak jsme se odvalily do lesa \":lol:\" . Velice mile nás překvapila výtěžnost, tichý chod (žádný protivný zvuk), suchost odpadu, navíc je to opravdu krasavec \":wink:\" !! Lisovaly jsme brambory, okurky, ořechy, mrkev, celer, petržel, meloun, lychořeřišnici (listy) aj. bylinky. Balík od eujuicers opravdu dorazil 2. den po objednání, před objednávkou jsem je kontaktovala a prodávají zásadně nové (letošní výroba), jsou made in KOREA.
Model 7700 (automatický zpětný chod) je opravdu zbytečné si kupovat (asi o 1600 Kč dražší), jinak má stejné funkce jako 5500 (zde musíte pro zpětný chod stisknout tlačítko). Pojistku (vypnutí motoru) mají všechny Angely, takže určitě koupit 5500, jak radí pan Jarda. Málem jsem koupila 7700 protože jsem nevěděla, že mají všechny modely pojistku (zastavení motoru) při přetížení...

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 8:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Andrea píše:
Tak andílek (Angel) je doma a včera jsem lisovaly s mamkou tak dlouho, až jsme měly břicha na prasknutí a dál už to nešlo, pak jsme se odvalily do lesa \":lol:\" . Velice mile nás překvapila výtěžnost, tichý chod (žádný protivný zvuk), suchost odpadu, navíc je to opravdu krasavec \":wink:\" !! Lisovaly jsme brambory, okurky, ořechy, mrkev, celer, petržel, meloun, lychořeřišnici (listy) aj. bylinky. Balík od eujuicers opravdu dorazil 2. den po objednání, před objednávkou jsem je kontaktovala a prodávají zásadně nové (letošní výroba), jsou made in KOREA.
Model 7700 (automatický zpětný chod) je opravdu zbytečné si kupovat (asi o 1600 Kč dražší), jinak má stejné funkce jako 5500 (zde musíte pro zpětný chod stisknout tlačítko). Pojistku (vypnutí motoru) mají všechny Angely, takže určitě koupit 5500, jak radí pan Jarda. Málem jsem koupila 7700 protože jsem nevěděla, že mají všechny modely pojistku (zastavení motoru) při přetížení...

Tak vidíte, já myslím, že s ním budete naprosto spokojená, je to ve své třídě opravdu dobrý výrobek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 9:10 am 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Ještě musím dodat, že jsme nečekali, že budou šťávy tak chutné (i obyčejná okurka s česnekem, mrkev z krámu, jinak nedobrá je odšťavněná sladká!), co jsme dřív používali starý odšťavňovač - odstředivku, tak se to s tím nedá srovnávat, to je jasné... Je pravda, že jsem četla v různých recenzích, že angel dělá opravdu chutnější šťávy, než ostatní drahé odšťavňovače, což bude pravda. Ještě půjdeme na košt k sousedovi, co má odšťavňovač za cca. 12 tis. Tak jsem na to zvědavá...

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Andrea píše:
Ještě musím dodat, že jsme nečekali, že budou šťávy tak chutné (i obyčejná okurka s česnekem, mrkev z krámu, jinak nedobrá je odšťavněná sladká!), co jsme dřív používali starý odšťavňovač - odstředivku, tak se to s tím nedá srovnávat, to je jasné... Je pravda, že jsem četla v různých recenzích, že angel dělá opravdu chutnější šťávy, než ostatní drahé odšťavňovače, což bude pravda. Ještě půjdeme na košt k sousedovi, co má odšťavňovač za cca. 12 tis. Tak jsem na to zvědavá...

Angel je opravdu dobrý a těžko se to s něčím srovnává, to musíte vždy srovnávat srovnatelné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 30, 2011 9:52 am 
Offline

Registrován: pon kvě 16, 2011 9:50 am
Příspěvky: 11
Dobrý den,
asi jsem ve špatném tématu, ale nejsem si jistá kam dotaz zařadit, takže případná omluva předem. Nedávno jsem projela Angelem 3 kokosy v domnění, že budu mít kokosové máslo do zásoby, ale cca po 3 týdnech v ledničce, v uzavřené zavařovačce mi jakoby zkyslo. Chci se zeptat, jak lépe skladovat a jestli ho mám tedy vyhodit či se dá použít alespoň na natírání pokožky?
Děkuji J.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz