Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř zář 25, 2024 12:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 834 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 56  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 7:49 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
pv33 píše:
Kdybych nepreferoval CISTOU vodu a veril, ze tam maji nejake mineraly byt, ale jen ty co si tam dam sam a ne cokoliv co mi pritece z vodarny, tak si koupim za 5380,- zarizeni s uhlikovymi filtry, reverzni osmozou, UV lampou a mineralizatorem http://www.mangala.cz/ro106-uv-filtracn ... p-282.html. Tim mam rekneme totez co eSpring a osmozu navic. Mam tam 4 uhlikove filtry vcetne nahradni sady filtru, UV lampu a mineralizator, ktery asi ve standardni dodavce eSpring neni. U Mangaly se za mineralizator priplaci stovka, rozdil mezi verzi 105 a 106, u Amway bude asi priplatek v tisicich, pripadne me opravte.

Dobrý den, myslím že jen ve stručnosti zhrnu to, co jsem již napsal. Reverzní osmóza v případě že tato tenká blána nepraskla. Vám udělá z jakékoliv vody v podstatě vodu destilovanou a nezpůsobilou i k občasnému pití. O mnoho více si nepolepšíte ani v případě, že si zakoupíte tzv. minerálizátor. - Stanovisko státního zdravotního ústavu.

Vodní filtr eSpring žádný mineralizátor nepotřebuje. Protože pitná voda ze zákona musí obsahovat zdraví prospěšné látky. Pokud v ní nejsou přítomny, vodárna je do vody musí dodat. Vodním filtrem eSpring tyto látky nejsou odfiltrovány, a prochází jím. Cizorodé látky které by v pitné vodě mohli býti přítomny se s uhlíkem slučují a vytváří chemickou sloučeninu, která je pevnou součástí filtrační vložky a nevylučují se z této vložky zpět do vody. A ani v případě její likvidace zpět do přírody. Těchto látek na které je vodní filtr eSpring testován je celkem asi 140.
vlastahodina@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 8:39 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Vlastimil Hodina píše:
Dobrý den, myslím že jen ve stručnosti zhrnu to, co jsem již napsal. Reverzní osmóza v případě že tato tenká blána nepraskla. Vám udělá z jakékoliv vody v podstatě vodu destilovanou a nezpůsobilou i k občasnému pití. O mnoho více si nepolepšíte ani v případě, že si zakoupíte tzv. minerálizátor. - Stanovisko státního zdravotního ústavu.

Vodní filtr eSpring žádný mineralizátor nepotřebuje. Protože pitná voda ze zákona musí obsahovat zdraví prospěšné látky. Pokud v ní nejsou přítomny, vodárna je do vody musí dodat. Vodním filtrem eSpring tyto látky nejsou odfiltrovány, a prochází jím. Cizorodé látky které by v pitné vodě mohli býti přítomny se s uhlíkem slučují a vytváří chemickou sloučeninu, která je pevnou součástí filtrační vložky a nevylučují se z této vložky zpět do vody. A ani v případě její likvidace zpět do přírody. Těchto látek na které je vodní filtr eSpring testován je celkem asi 140.
vlastahodina@seznam.cz

Pán Hodina, poviem Vám to rovno - ste osel!!! Nechápete že na tie Vaše kydy tu nikto neni zvedavý?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2015 11:11 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vlastimil Hodina píše:
Reverzní osmóza v případě že tato tenká blána nepraskla, Vám udělá z jakékoliv vody v podstatě vodu destilovanou a nezpůsobilou i k občasnému pití. O mnoho více si nepolepšíte ani v případě, že si zakoupíte tzv. minerálizátor. - Stanovisko státního zdravotního ústavu.
vlastahodina@seznam.cz

Neni nejmensi duvod oznacit vodu z RO za nezpusobilou i k obcasnemu piti. Ja ji piji uz pres 5 let a zadne negativni ucinky na sobe nepozoruji, zato pozitivni ucinky ano. Jsou zde clenove, kteri ji piji jeste daleko dele a nemaji s tim zadny problem. Nevidim ani zadny duvod pouzivat mineralizator, mineraly do tela dostavam z kvalitnich otestovanych zdroju: Himalajska sul, Schindeleho mineraly, ted nove Redmondska sul a Redmonsky jil. Obsah mineralu v techto produktech se pohybuje od cisla 60 do cisla 80. Pozitivni reakce meho tela je pro mne daleko dulezitejsi, nez vyjadreni statniho zdravotniho ustavu. Zadna vodarna ani jine zarizeni mi nebude urcovat, jake mineraly jsou nebo nejsou pro me telo prospesne. Stejne tak tady uz probihala akce s fluorem a nasledne s jodem, od obojiho se uz upousti.
Vase obchodni argumenty jsou mozna pouzitelne pro nepoucene lidi, zde ale k Vasi smule moc nefunguji.
Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 2:46 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
Deane píše:
Pán Hodina, poviem Vám to rovno - ste osel!!! Nechápete že na tie Vaše kydy tu nikto neni zvedavý?

Jsem to už jednou napsal, že osobní invektivy a urážky máte posílat na můj meil. A nebo už raději ani nereagujte, pokud nemáte co k věci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 2:59 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
inzenyr píše:
Neni nejmensi duvod oznacit vodu z RO za nezpusobilou i k obcasnemu piti. Ja ji piji uz pres 5 let a zadne negativni ucinky na sobe nepozoruji, zato pozitivni ucinky ano. Jsou zde clenove, kteri ji piji jeste daleko dele a nemaji s tim zadny problem. Nevidim ani zadny duvod pouzivat mineralizator, mineraly do tela dostavam z kvalitnich otestovanych zdroju: Himalajska sul, Schindeleho mineraly, ted nove Redmondska sul a Redmonsky jil. Obsah mineralu v techto produktech se pohybuje od cisla 60 do cisla 80. Pozitivni reakce meho tela je pro mne daleko dulezitejsi, nez vyjadreni statniho zdravotniho ustavu. Zadna vodarna ani jine zarizeni mi nebude urcovat, jake mineraly jsou nebo nejsou pro me telo prospesne. Stejne tak tady uz probihala akce s fluorem a nasledne s jodem, od obojiho se uz upousti.

Inzenyr

Ano, to je každého svobodná vůle. Pokud chce někdo pít téměř destilovanou vodu. A potřebné minerály doplňovat konzumací zemské kůry, budiž. Ale pak ty "zdravé preparáty" ze zemské kůry musíte přičíst k nákladům na pitnou vodu. Zatímco u eSpringu už nic dalšího přičítat nemusíte. Páni vědci po řadě experimentů dospěli k rozsáhlému seznamu minerálů které ve vodě být bezpodmínečně musí. A sám musíte uznat, že jen přimontovaný "mineralizátor" prostě nestačí, a musíte doplňovat minerály "doplňkově".
vlastahodina@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 3:26 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vlastimil Hodina píše:
Ano, to je každého svobodná vůle. Pokud chce někdo pít téměř destilovanou vodu. A potřebné minerály doplňovat konzumací zemské kůry, budiž. Ale pak ty "zdravé preparáty" ze zemské kůry musíte přičíst k nákladům na pitnou vodu. Zatímco u eSpringu už nic dalšího přičítat nemusíte. Páni vědci po řadě experimentů dospěli k rozsáhlému seznamu minerálů které ve vodě být bezpodmínečně musí. A sám musíte uznat, že jen přimontovaný "mineralizátor" prostě nestačí, a musíte doplňovat minerály "doplňkově".
vlastahodina@seznam.cz

Problem je v tom, ze panum vedcum uz skoro nic neverim a vetsina clenu tady take, jinak by tu asi nebyli zaregistrovani. Treba jejich vedecka metoda leceni pylove alergie mne stala 45 let trapeni, pricemz jsem se ji svym postupem zbavil za 3 mesice, stejne tak postup leceni migreny mne stal 43 let trapeni a migrena take zmizela za tri mesice. Za ty tri mesice zmizely vsechny zdravotni problemy, na ktere pani vedci leci lidi treba cely zivot. V pripade, ze mineralizator eSpingu mi nebude vyhovovat, tak se ho pri koupi eSpringu uz nemohu zbavit. Za cenu eSpringu mam takovou zasobu mineralu, ze mi mozna vydrzi do konce zivota, pricemz RO mne stala pouhych 2.000,- Kc a funguje uz 5 let. Pokud bych ten eSpring chtel vlastnit, tak nebyl pro mne problem jako pro registrovaneho clena AMWAY si ho koupit s clenskou slevou. Postupem doby jsem pouze prisel na to, ze nakup vyrobku AMWAY je pouze vyhazovani penez, protoze stejne vyrobky ve stejne kvalite mohu mit za podstatne mensi financni castky, takze jsem AMWAY rychle opustil, jako jsem predtim rychle opustil firmu ZEPTER.
Pokud potrebujete neco z produktu AMWAY prodat kvuli ziskani slev, tak tady pouze zbytecne ztracite cas, ale to jsem Vam uz psal jednou, bohuzel jste se nad tim nezamyslel a pokracujete dal spatnym smerem. Spravny obchodnik nejdriv ziska informace, pak je vyhodnoti, pak teprve ziska duveru zakazniku a pak teprve prodava. Vy jste vsechny tri body predchazejici prodeji preskocil a pouze prodavate. To je spatne nejenom na tomto webu ale i obecne. Pokud potrebujete v tomto smeru skoleni, mohu Vam zaslat nekolik odkazu.

Pokud potrebujete nejake rady ohledne sveho zdravi, tak je Vam tady tento web k dispozici vcetne zkusenosti mnoha zde registrovanych clenu.
Klidne i muzete vyzkouset, jaky bude mit vliv pouzivani eSpingu a RO s mineraly na Vase zdravi a pak nam o tom muzete poreferovat.
Idealni by byly treba Vase vlasove testy, testy z kapky krve, pripadne dalsi testy overujici obsah mineralu a skodlivych latek v tele.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 10:43 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Tam je asi nejvetsi problem,ze na tech schromazdovacich schuzkach tehle firem jako amway,herbalife a dalsi i kde je pan Hodina lidi uplne zfanatizujou.Vetsinou jde o perfektne pripravene obsahle informace na kterych se dlouho pracuje.Pak se dlouho pracuje na lidech ktery trenujou aby tyhle informace dokonale prednaseli na tech schuzkach..kdysi jsem se o tom bavil z jednim odbornikem ktery mi potvrdil,ze je to vsechno velmi precizne zkonstruovano a ze je velice tezke aby z techto meethingu odchazel nekdo s cistou hlavou..Pane Hodina tim vas nechci nejak urazit.Muzete byt velice inteligentni clovek.Je treba ale davat pozor na obchodni tahy,vselijake mluvene slovni klicky atd..Jste v sekci kde se resi reverzni osmoza.Zakladatel techto stranek popsal vyhody a nevyhody..Ostatni je balast..Je asi zbytecne plest hlavu lidem,ktery maj o reverzni osmozu zajem..Kdyby jste si toto vlakno precetl dokonale tak by jste musel zjistit ze e-spring sem nepatri..Jedname tady o jine technologii a o jinem pristupu zdravi a vody..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 12:32 am 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
inzenyr píše:
Problem je v tom, ze panum vedcum uz skoro nic neverim a vetsina clenu tady take, jinak by tu asi nebyli zaregistrovani. Treba jejich vedecka metoda leceni pylove alergie mne stala 45 let trapeni, pricemz jsem se ji svym postupem zbavil za 3 mesice, stejne tak postup leceni migreny mne stal 43 let trapeni a migrena take zmizela za tri mesice. Za ty tri mesice zmizely vsechny zdravotni problemy, na ktere pani vedci leci lidi treba cely zivot. V pripade, ze mineralizator eSpingu mi nebude vyhovovat, tak se ho pri koupi eSpringu uz nemohu zbavit. Za cenu eSpringu mam takovou zasobu mineralu, ze mi mozna vydrzi do konce zivota, pricemz RO mne stala pouhych 2.000,- Kc a funguje uz 5 let. Pokud bych ten eSpring chtel vlastnit, tak nebyl pro mne problem jako pro registrovaneho clena AMWAY si ho koupit s clenskou slevou. Postupem doby jsem pouze prisel na to, ze nakup vyrobku AMWAY je pouze vyhazovani penez, protoze stejne vyrobky ve stejne kvalite mohu mit za podstatne mensi financni castky, takze jsem AMWAY rychle opustil, jako jsem predtim rychle opustil firmu ZEPTER.
Pokud potrebujete neco z produktu AMWAY prodat kvuli ziskani slev, tak tady pouze zbytecne ztracite cas, ale to jsem Vam uz psal jednou, bohuzel jste se nad tim nezamyslel a pokracujete dal spatnym smerem. Spravny obchodnik nejdriv ziska informace, pak je vyhodnoti, pak teprve ziska duveru zakazniku a pak teprve prodava. Vy jste vsechny tri body predchazejici prodeji preskocil a pouze prodavate. To je spatne nejenom na tomto webu ale i obecne. Pokud potrebujete v tomto smeru skoleni, mohu Vam zaslat nekolik odkazu.

Pokud potrebujete nejake rady ohledne sveho zdravi, tak je Vam tady tento web k dispozici vcetne zkusenosti mnoha zde registrovanych clenu.
Klidne i muzete vyzkouset, jaky bude mit vliv pouzivani eSpingu a RO s mineraly na Vase zdravi a pak nam o tom muzete poreferovat.
Idealni by byly treba Vase vlasove testy, testy z kapky krve, pripadne dalsi testy overujici obsah mineralu a skodlivych latek v tele.

Inzenyr

Dobrý den, píšete že: "Treba jejich vedecka metoda leceni pylove alergie mne stala 45 let trapeni, pricemz jsem se ji svym postupem zbavil za 3 mesice,..." Co já vím z našich "fanatických školení" tak různé alergie jsou v podstatě jen poruchou imunity. Které lze odstranit jejím posílením. Například naším multivitaminovým přípravkem Deily. Ale to vy na těchto stránkách budete vědět sami nejlépe. Akorát místo Amwayáckého Deily používáte vitamíny a minerály z jiného zdroje.

Dále píšete: "V pripade, ze mineralizator eSpingu mi nebude vyhovovat, tak se ho pri koupi eSpringu uz nemohu zbavit." Už jsem to psal po několikáté a zopakuji to ještě jednou. Vodní filtr eSpring žádný mineralizátor nemá. Vodním filtrem eSpring minerály protékají již ty které ve vodě ze zákona musí být. Vaše osobní zkušenost s Amway a její vyhodnocení je vaše osobní věc. Mně osobně výrobky Amway pomohly, hlavně oceńuji jak vodní filtr eSpring (má za ssebou již 7Let provozu). A vitaminové přípravky Nutrilite, s polu s nutričním poradcem online. Pro nevěřící a pochybující si dovolím připomenout, že Nutrilite vyživuje svými produkty například fotbalisty AC Milán. Stejnou vrcholovou péči má každý člen Amway. Co se týče kvality vody, doporučil bych například "psí test". Slyšel jsem již od spoustu lidí že zvíře samo instinktivně pozná co je k "žrádlu".
vlastahodina@seznam.cz
www.amway.cz/user/vlastahodina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 5:27 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Vlastimil Hodina píše:
Jsem to už jednou napsal, že osobní invektivy a urážky máte posílat na můj meil. A nebo už raději ani nereagujte, pokud nemáte co k věci.

To Vy ste reagoval svojim otravným komentárom na môj príspevok. Už Vám to tu napísali aj iní že na tomto fóre Vašimi nabídkami nepochodíte tak si to konečne uvedomte. Vás vyhodia dverami, vlezete oknom. Reklamu si dajte di inzerátov a nemiesajte sa nám do debaty. A viete koľko u nás ľudí trpí ľadvinovými kameňmi z vody ktorá je až nenormálne tvrdá?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 7:20 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Tolar píše:
Tam je asi nejvetsi problem,ze na tech schromazdovacich schuzkach tehle firem jako amway,herbalife a dalsi i kde je pan Hodina lidi uplne zfanatizujou.Vetsinou jde o perfektne pripravene obsahle informace na kterych se dlouho pracuje.Pak se dlouho pracuje na lidech ..................Kdyby jste si toto vlakno precetl dokonale tak by jste musel zjistit ze e-spring sem nepatri..Jedname tady o jine technologii a o jinem pristupu zdravi a vody..

S týmto naprosto súhlasím a som rád ze ste to tak napísal. zariadenie ktoré tu pán H. propaguje tiez z vody z Vltavy Evian neurobí.
Ja som napísal aký mám problém, pán Inzenýr mi poradil ale samozrejme pán H. vyuzil situáciu na nevyziadanú reklamu.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 4:17 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
Deane píše:
To Vy ste reagoval svojim otravným komentárom na môj príspevok. Už Vám to tu napísali aj iní že na tomto fóre Vašimi nabídkami nepochodíte tak si to konečne uvedomte. Vás vyhodia dverami, vlezete oknom. Reklamu si dajte di inzerátov a nemiesajte sa nám do debaty. A viete koľko u nás ľudí trpí ľadvinovými kameňmi z vody ktorá je až nenormálne tvrdá?

Promiňte asi jste nepochopil kdo je tu otravnej tento ... Já mám ohlasy že to lidi zajímá, a ne že ne. Za tři tečky si dosaďte sám něco hodně "od srdce". A už raději ani nediskutujte když nemáte vo čem. Si myslím že za svou "diskusní" aktivitu jste tu sklidil nemálo trefných poznámek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 9:07 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Vlastimil Hodina píše:
Promiňte asi jste nepochopil kdo je tu otravnej tento ... Já mám ohlasy že to lidi zajímá, a ne že ne. Za tři tečky si dosaďte sám něco hodně "od srdce". A už raději ani nediskutujte když nemáte vo čem. Si myslím že za svou "diskusní" aktivitu jste tu sklidil nemálo trefných poznámek.

Ano, už Vám tu viacerí napísali svoj názor. Tu sa rieši reverzná osmóza a Vy ste sa sem votrel s Vašou reklamou. Načo ste sa ozýval keď som napísal že mám problém asi s menbránou? Ako by asi reagovali napr. na VW-clube keby sa niekto posťažoval na palivové čerpadlo a nejaký dement by sa tam zaregistroval a začal by vypisovať aké sú VW autá črepy a že jedine Mazda je dobré auto? Jedine by sa do neho všetci pustili a admin by mu nakoniec dal Ban. (to sa skutočne pred časom stalo) A presne to ste tu Vy urobil. Predávajte si tie Vaše drahé zázračné mašiny a nás nechajte žiť svoj život. Týmto s Vami debatu končím. \":shock:\" \":!:\"

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: sob dub 25, 2015 10:38 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vlastimil Hodina píše:
Dobrý den, píšete že: "Treba jejich vedecka metoda leceni pylove alergie mne stala 45 let trapeni, pricemz jsem se ji svym postupem zbavil za 3 mesice,..." Co já vím z našich "fanatických školení" tak různé alergie jsou v podstatě jen poruchou imunity. Které lze odstranit jejím posílením. Například naším multivitaminovým přípravkem Deily. Ale to vy na těchto stránkách budete vědět sami nejlépe. Akorát místo Amwayáckého Deily používáte vitamíny a minerály z jiného zdroje.

Vy jste opravdu neskutecny.
Nejdriv tady sirite bludy o reverzni osmoze a ted jeste pridate bludy o alergii. Alergie neni zadna porucha imunity, ale prehnana reakce tela na svinstva, ktere do tela cpete a na nej patlate. Takze ne jeste neco do tela pridat, jak pisete, ale naopak se zamyslet na tim, co z jidla, doplnku stravy, mycich prostredku a ruznych patlani na telo vynechat. Treba prave cista voda z RO Vam umozni kontrolu nad tim, co pijete a pak muzete postupne pridavat a kontrolovat to, co telu vadi. Osobne chci v ramci mych moznosti mit kontrolu nad tim co piju a co jim. Bohuzel nemam kontrolu nad tim co dycham a cim mne ozaruji ruzne zdroje.
Doporucuji tak dva roky tady ten web studovat a zkouset jeho rady na sobe, jako jsem to udelal ja, a pak tady teprve neco rozumneho zacit psat.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: sob dub 25, 2015 9:11 pm 
Offline

Registrován: stř lis 20, 2013 2:01 pm
Příspěvky: 13
Smažte tady toho spamera Hodinu. Jdi si dělat reklamu na předraženou sračku jinde.
Státní zdravotní ústav ti v tom třeba pomůže.
Pokud má někdo bobky z destilované, tak ať si do té vody dá himalájskou sůl, nebo pár kapek citronu. Stejně, si myslíte, že ve vodě z kohoutku těch minerálů je nějak hodně? I kdyby tak kvalitní moc nebudou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pon dub 27, 2015 2:35 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Deane píše:
S týmto naprosto súhlasím a som rád ze ste to tak napísal. zariadenie ktoré tu pán H. propaguje tiez z vody z Vltavy Evian neurobí.
Ja som napísal aký mám problém, pán Inzenýr mi poradil ale samozrejme pán H. vyuzil situáciu na nevyziadanú reklamu.

diky za souhlas..mate pravdu s tou reklamou,mohlo by to tak byt...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 834 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 56  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz