Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 12:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 11:20 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Talo píše:
Vyzera ze rozdiel je len vo farbe a v potlaci.
Aka je cena u alibaby? Nejak to neviem najst.

Cenu tam udava ze je v rozpeti 65-72 dolaru, o presnou soucasnou cenu ze si mas napsat. Ale je to cena bez dopravy a dale udava minimalni odber 100 kusu. Nicmene asi by se dalo pokecat nebo pomailovat s prodejcem a treba by poslali i jeden kus.
Ale pak bych se bal, ze ten vyrobek vypada stejne, ale stejny byt nemusi a za dalsi problemu s pripadnou reklamaci.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 11:50 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Dave píše:
Mne by pro zmenu zajimalo,jaky je rozdil mezi tvym mixerem
http://mixery.heureka.cz/g21-perfect-sm ... ga-gs1500/
a timto
http://gdsdbsdianqi.en.alibaba.com/prod ... 700D_.html

Teda krome ceny \":-)\"

Rozdil mezi nimi neni zadny. Ta cinska fabrika vyrabi jeste dalsi modely i jejich barevne variace.

http://gdsdbsdianqi.en.alibaba.com/prod ... eries.html

Cena za kus je pod kazdym mixerem uvedena, jenom minimalni odber je u kazdeho 100 kusu. \":-)\"

Za tu cenu nekup to, i nejaky jako rezerva se hodi, pri tech otackach pujdou ty cinska loziska asi rychle do kopru. \":-)\"

Na poslani jednoho kusu cinani urcite neslysi. Jsou to delnici s prikazem a ten maji zaslat mionimalne 100 kus.

Jinak to poslani bude stat podobnou cenu jako je cena toho mixeru.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 12:45 pm 
Offline

Registrován: ned lis 03, 2013 4:42 pm
Příspěvky: 33
Kazdopadne zatial fici ako ma,ja som spokojny,2r zaruka.Uvidime ci sa dozije aspon konca zarucnej doby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 1:12 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
inzenyr píše:
Na poslani jednoho kusu cinani urcite neslysi. Jsou to delnici s prikazem a ten maji zaslat mionimalne 100 kus.

Jinak to poslani bude stat podobnou cenu jako je cena toho mixeru.

Inzenyr

To by som netvrdil. Ja si bežne z číny objednávam maličkosti, balíčky do cca 20€ a poštovné je zdarma. Všetky žiarovky som doma nahradil LED z číny lebo na rozdiel od tých u nás predávajú aj silnejšie a v dennej bielej. A samozrejme lacnejšie. Balíčky do 22-24€ sú bez cla. A perfektne komunikujú a zaujímajú sa či ste tovar dostali a hneď odpíšu na otázku, keď som si objedal a nemali na sklade hneď sa ospravedlnili že či počkám a do 3 dní mi oznámili odoslanie.
http://www.tinydeal.com/

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 1:16 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Talo píše:
Kazdopadne zatial fici ako ma,ja som spokojny,2r zaruka.Uvidime ci sa dozije aspon konca zarucnej doby.

Keby ste vedeli čo všetko sa vyrába v číne tak by ste to neriešili. ETA, Orava,..... Philips tiež lacnejšie modely - všetko čína.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 3:12 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Deane píše:
Keby ste vedeli čo všetko sa vyrába v číne tak by ste to neriešili. ETA, Orava,..... Philips tiež lacnejšie modely - všetko čína.

Ono nejde o to, ze se to vyrabi v Cine, jde o to, pro jakou firmu se to v Cine vyrabi.
Dana firma si pak kontroluje nebo nekontroluje kvalitu.
Ja zasadne objednavam veci na doporuceni obchodniho zastoupeni, ktere v Cine mame.
Ty maji alespon prehled, co kupovat a co nekupovat, aby se to za pul roku nerozpadlo. \":-)\"

Klidne muzete zkusit, jestli Vam cinskou postou poslou zadarmo ten mixer, ktery urcite vazi vic jak kilo.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 4:30 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 4:55 pm
Příspěvky: 60
[quote="inzenyr":tk9apiyn]Ja zasadne objednavam veci na doporuceni obchodniho zastoupeni, ktere v Cine mame.
Ty maji alespon prehled, co kupovat a co nekupovat, aby se to za pul roku nerozpadlo. \":-)\"
Inzenyr[/quote:tk9apiyn]
Tak se poptej na ten mixer \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 07, 2014 11:22 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
[quote="Dave":37ibsuax]Tak se poptej na ten mixer \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 8:36 am 
Offline

Registrován: stř čer 26, 2013 3:02 pm
Příspěvky: 20
Zdravím,chtěl bych se zeptat.Jakým způsobem čistíte šneky u angela od té normálně nesmytelné usazeniny?Kartáčem to nejde.Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 11:26 am 
Offline

Registrován: sob úno 22, 2014 11:14 am
Příspěvky: 7
Máte někdo zkušenosti s championem při výrobě ořechových mlék?
Díky.


Naposledy upravil Panta-rei dne ned dub 13, 2014 1:26 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 11:55 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Kdyz uz jsme u Championa, mate nekdo zkusenost s Championem obecne, tedy odstavovani mrkve, jablek a pripadne pokud mate prislusny nastavec listu?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 11:57 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
28ondra53 píše:
Zdravím,chtěl bych se zeptat.Jakým způsobem čistíte šneky u angela od té normálně nesmytelné usazeniny?Kartáčem to nejde.Děkuji.

Nejlepe necim kyselym, treba koncentrovanym octem.
Daleko horsi problem jsou dirky v situ, to jsem jeste nevyresil jednoduchym zpusobem. \":-(\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 12:06 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
inzenyr píše:
Daleko horsi problem jsou dirky v situ, to jsem jeste nevyresil jednoduchym zpusobem. \":-(\" Inzenyr

nejsem uživatelem angela, ale podobné případy mi šly v prvním kroku domácím vyvíječem páry - tím, který doporučujete na oživení kartuše vodní filtrace - a následnou masáží UZV vaničkou (liposomy) a případně ještě jednou dokola.. nemusí to jít u angela..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 1:25 pm 
Offline

Registrován: sob úno 22, 2014 11:14 am
Příspěvky: 7
Champion je na mrkev skvělej, zkoušela jsem i řepíkatý celer, ten je dobré nakrájet na malé kousky, jinak se vláknina namotává na šnek a trohu ucpává sítko.
Odšťavnila jsem i pampeliškové listy prokládané mrkví.
S jablky zkušenost nemám, ale mají se používat tvrdá, aby byla šťáva co nejčistší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 2:31 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Panta-rei píše:
Champion je na mrkev skvělej, zkoušela jsem i řepíkatý celer, ten je dobré nakrájet na malé kousky, jinak se vláknina namotává na šnek a trohu ucpává sítko.
Odšťavnila jsem i pampeliškové listy prokládané mrkví.
S jablky zkušenost nemám, ale mají se používat tvrdá, aby byla šťáva co nejčistší.

Dik. A predpokladam, ze nemate ten nastavec na listy. Takze i tak to trochu jde?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz