Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 6:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 1:14 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Jarda píše:
Takto, jak to popisujete, opravdu celá věc vypadá na psychiku, ale to by z vás nešla po proceduře černá voda. Raději mě opravdu zavolejte a klidně hned, nyní jsem u počítače.

Dobry den,
tak konecne mohu ohlasit vysledky testu, o ktere jste me zadal pri nasem telefonickem rozhovoru.
Vsechny jsem opakovala nekolikrat. Prumer dennich teplot (v ustech ) 36,6-36,7ºC, test na candidu je positivni pouze pokud pouziji uplne prvni ranni slinu bez toho, abych se predtim napila nebo si vyplachla ústa, dalsi opakovani behem dne uz je negativni.
Test s jedlou sodou je uplne katastrofalni, nemam ani kapku HCl.
pH moci zatim nemereno, stale nemam test. Snad tento tyden jiz dorazi objednane papirky.
Jedna poznamka ke candide, zhruba posledni tri roky pouzivam koloidni stribro; a to denne v malych davkach. Posledni tri roky jsem nemela ani jeden gynekologicky zanet, prestoze predtim tak 4-6x rocne.
O dalsi zlucnikovou ocistu jsem se zatim nepokousela, pracuji zatim na ociste paranasalnich dutin dennimi vyplachy, dale vyplachy zaludku, klystyry. Snazim se maximalne drzet na nevarene strave, rano sirna patlanice. Obcas ulet na varene, pred dvema dny omacka s ryzi.... no vydrzte to, kdyz musite varit pro rodinu!!!
Vyctete z toho neco, pane Zajicku?
Uz jdu shanet HCl.... a co dal?
Se srdecnym pozdravem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 4:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry den,
tak konecne mohu ohlasit vysledky testu, o ktere jste me zadal pri nasem telefonickem rozhovoru.
Vsechny jsem opakovala nekolikrat. Prumer dennich teplot (v ustech ) 36,6-36,7ºC, test na candidu je positivni pouze pokud pouziji uplne prvni ranni slinu bez toho, abych se predtim napila nebo si vyplachla ústa, dalsi opakovani behem dne uz je negativni.
Test s jedlou sodou je uplne katastrofalni, nemam ani kapku HCl.
pH moci zatim nemereno, stale nemam test. Snad tento tyden jiz dorazi objednane papirky.
Jedna poznamka ke candide, zhruba posledni tri roky pouzivam koloidni stribro; a to denne v malych davkach. Posledni tri roky jsem nemela ani jeden gynekologicky zanet, prestoze predtim tak 4-6x rocne.
O dalsi zlucnikovou ocistu jsem se zatim nepokousela, pracuji zatim na ociste paranasalnich dutin dennimi vyplachy, dale vyplachy zaludku, klystyry. Snazim se maximalne drzet na nevarene strave, rano sirna patlanice. Obcas ulet na varene, pred dvema dny omacka s ryzi.... no vydrzte to, kdyz musite varit pro rodinu!!!
Vyctete z toho neco, pane Zajicku?
Uz jdu shanet HCl.... a co dal?
Se srdecnym pozdravem

Sara

Ta teplota je tak akorát na hraně a asi by bylo vhodné dodávat jód a selen, což jsem zde již popisoval. Kvasinky se měří pouze ráno jinak to nemá význam a vyzkoušejte třeba kokosový olej, nebo fungicidní rostliny. Ta HCl je asi nejhorší problém a je potřeba ji jednoznačně dodávat, také jsem to zde již popisoval a v případě nejasností mě kontaktujte. Jinak na dost dalších otázek vás možná navede to pH, ale užívání HCl ho paradoxně docela slušně rovná. Zatím vyzkoušejte tyto věci a pak se ozvěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 27, 2010 9:22 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Můžete popsat jak se provádí test s jedlou sodou ? Děkuji .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 27, 2010 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Můžete popsat jak se provádí test s jedlou sodou ? Děkuji .

To už se zde rozebíralo, tak to prohledejte, ale v zásadě jde o reakci kyselin a zásad, čímž se vyvíjí plyn a pak krknete. Pokud není v žaludku přítomna kyselina krknutí se nekoná, nebo po extrémně dlouhé době.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 28, 2010 10:44 am 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 10:07 pm
Příspěvky: 6
Bylo by vhodné po očistě jater provádět denně klystýry? Před 14 dny jsem provedla 3. očistu jater a necítila jsem se dobře (únava, podražděnost, klesl mi tlak - takže se mi nezvykle točila hlava po sebemenším výkonu). Po týdnu jsem dočistila střeva klystýry a stále jde ze mě "zlutý obsah".
Po 1. očistě jsem se ještě necitila dobře, ale po druhé jsem měla ze sebe zdobrý pocit. Doporučujete čistit játru, dokud z nás jde zlutý obsah. Jak často? Je to dost únavné a také jsem zhubla (další zhubnutí už není žádoucí). To dočištění klystýry není tak zatěžující a pěkně bych střeva dočistila "dočista" \":D\" Co si o tom myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 28, 2010 4:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Marcela píše:
Bylo by vhodné po očistě jater provádět denně klystýry? Před 14 dny jsem provedla 3. očistu jater a necítila jsem se dobře (únava, podražděnost, klesl mi tlak - takže se mi nezvykle točila hlava po sebemenším výkonu). Po týdnu jsem dočistila střeva klystýry a stále jde ze mě "zlutý obsah".
Po 1. očistě jsem se ještě necitila dobře, ale po druhé jsem měla ze sebe zdobrý pocit. Doporučujete čistit játru, dokud z nás jde zlutý obsah. Jak často? Je to dost únavné a také jsem zhubla (další zhubnutí už není žádoucí). To dočištění klystýry není tak zatěžující a pěkně bych střeva dočistila "dočista" \":D\" Co si o tom myslíte?

Klystýry se dají dělat i denně, po velice dlouhou dobu, to se zde již probíralo, ale záleží na tom, čím je budete provádět. Také nepíšete zda z vás při očistách něco vychází, či nikoliv. Pokud vycházejí kameny, tak se to klystýrem řešit nedá a v očistách se musí pokračovat, dokud něco vychází, teprve potom jsou játra čistá. Netuším, co to je „žlutý obsah“ a pokud tam nejsou žádné kousky, tak by šlo pouze o žluč a ta se samozřejmě odstranit nedá. Hubnutí se zastaví a váha se srovná, s tím se zatím nezabývejte, tělo si musí uklidit, nic jiného se stejně nedá vymyslet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 28, 2010 7:08 pm 
Offline

Registrován: sob dub 03, 2010 7:09 am
Příspěvky: 29
Dobrý den,
bylo by možné použít při očistě zelený jíl jako pohlcovač, např. před vypitím první epsomky?
Díky,

Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 28, 2010 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Curious píše:
Dobrý den,
bylo by možné použít při očistě zelený jíl jako pohlcovač, např. před vypitím první epsomky?
Díky,

Katka

Opravdu netuším, jak by se tělo chovalo, jedině to budete muset prubnout, nic takového jsem nikdy nezkoušel. Důležité je pouze, aby to nevyprovokovalo žlučník k vyloučení žluče, pak by očista vlastně neproběhla, nebo mizerně, ale to se mě zdá dost nepravděpodobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 7:36 pm 
Offline

Registrován: pát črc 30, 2010 7:15 pm
Příspěvky: 2
Zdravim \":)\"
Prispeju svou troskou do mlyna. Ocistu jater jsem poprve delala uz kdysi davno, tehdy bez epsomky a s citronem. Poprve se celkem vydarilo, bordelu vyslo hafo. Podruhe (asi po cca 2 mesicich) jsem zkusila mene hnusnou variantu s grepfruitem, ale nevyslo nic. Od te doby dlouho nic, az ted, po cca 2 letech, plus minus.
Jen pro uplnost, jsem asi 3 roky prevazne na vita strave, posledniho cca pul roku fruita, sem tam vege ulet. Takze spis sterk nez kameni \":)\"
Uz dlouho me zajimalo, jestli ty kaminky hori. Az jsem se dokopala k ociste a jala se pitvat a zkoumat svoje kaminky \":mrgreen:\"
Nuze, vysledky vyzkumu: v prubehu asi 2 dni zatim cca 100-200 pidikaminku, barva od tmave zelene pres bezovou az po cervenou (???, ze by melouni?) Nekolik jsem jich rozpitvala primo na miste (v zach. mise). Krehka skorapka bez zapachu (ruzne barvy), uvnitr olejovita tekutina smrdici ne jako lejno, ale jako lejno na dvacatou patou. Neskutecny smrad \":shock:\"
Par tech nejvetsich jsem shromazdila pro zkousku ohnem. Opet prekvapeni. Ne ze by primo horely, ale pri priblizeni k plameni svicky zacnou nejdriv prskat jako prskavky, nez se rozpusti skorapka. Potom, jakmile se uvolni ten olejovity vnitrek, tento hori hned a nijak zvlast pri tom nesmrdi, jen hori. Tak jsem timto zpusobem upalila par kaminku, ktere prezily dvojite splachnuti, a vyzkum mozna u konce, tedy pokud mne do dalsi ocisty (pristi uplnek) nenapadne dalsi kravina \":)\" Omlouvam se ze moje soukroma laborator obnasi pouze svicku \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 8:29 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 26, 2010 3:23 pm
Příspěvky: 16
Fio píše:
Zdravim \":)\"
Prispeju svou troskou do mlyna. Ocistu jater jsem poprve delala uz kdysi davno, tehdy bez epsomky a s citronem. Poprve se celkem vydarilo, bordelu vyslo hafo. Podruhe (asi po cca 2 mesicich) jsem zkusila mene hnusnou variantu s grepfruitem, ale nevyslo nic. Od te doby dlouho nic, az ted, po cca 2 letech, plus minus.
Jen pro uplnost, jsem asi 3 roky prevazne na vita strave, posledniho cca pul roku fruita, sem tam vege ulet. Takze spis sterk nez kameni \":)\"
Uz dlouho me zajimalo, jestli ty kaminky hori. Az jsem se dokopala k ociste a jala se pitvat a zkoumat svoje kaminky \":mrgreen:\"
Nuze, vysledky vyzkumu: v prubehu asi 2 dni zatim cca 100-200 pidikaminku, barva od tmave zelene pres bezovou az po cervenou (???, ze by melouni?) Nekolik jsem jich rozpitvala primo na miste (v zach. mise). Krehka skorapka bez zapachu (ruzne barvy), uvnitr olejovita tekutina smrdici ne jako lejno, ale jako lejno na dvacatou patou. Neskutecny smrad \":shock:\"
Par tech nejvetsich jsem shromazdila pro zkousku ohnem. Opet prekvapeni. Ne ze by primo horely, ale pri priblizeni k plameni svicky zacnou nejdriv prskat jako prskavky, nez se rozpusti skorapka. Potom, jakmile se uvolni ten olejovity vnitrek, tento hori hned a nijak zvlast pri tom nesmrdi, jen hori. Tak jsem timto zpusobem upalila par kaminku, ktere prezily dvojite splachnuti, a vyzkum mozna u konce, tedy pokud mne do dalsi ocisty (pristi uplnek) nenapadne dalsi kravina \":)\" Omlouvam se ze moje soukroma laborator obnasi pouze svicku \":)\"

Teda Fio,vy jste chemik \":D\" ,to by mě v životě nenapadlo to takhle pitvat,na druhou stranu proč nevědět co útroby skrývaj \":o\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Fio píše:
Zdravim \":)\"
Prispeju svou troskou do mlyna. Ocistu jater jsem poprve delala uz kdysi davno, tehdy bez epsomky a s citronem. Poprve se celkem vydarilo, bordelu vyslo hafo. Podruhe (asi po cca 2 mesicich) jsem zkusila mene hnusnou variantu s grepfruitem, ale nevyslo nic. Od te doby dlouho nic, az ted, po cca 2 letech, plus minus.
Jen pro uplnost, jsem asi 3 roky prevazne na vita strave, posledniho cca pul roku fruita, sem tam vege ulet. Takze spis sterk nez kameni \":)\"
Uz dlouho me zajimalo, jestli ty kaminky hori. Az jsem se dokopala k ociste a jala se pitvat a zkoumat svoje kaminky \":mrgreen:\"
Nuze, vysledky vyzkumu: v prubehu asi 2 dni zatim cca 100-200 pidikaminku, barva od tmave zelene pres bezovou az po cervenou (???, ze by melouni?) Nekolik jsem jich rozpitvala primo na miste (v zach. mise). Krehka skorapka bez zapachu (ruzne barvy), uvnitr olejovita tekutina smrdici ne jako lejno, ale jako lejno na dvacatou patou. Neskutecny smrad \":shock:\"
Par tech nejvetsich jsem shromazdila pro zkousku ohnem. Opet prekvapeni. Ne ze by primo horely, ale pri priblizeni k plameni svicky zacnou nejdriv prskat jako prskavky, nez se rozpusti skorapka. Potom, jakmile se uvolni ten olejovity vnitrek, tento hori hned a nijak zvlast pri tom nesmrdi, jen hori. Tak jsem timto zpusobem upalila par kaminku, ktere prezily dvojite splachnuti, a vyzkum mozna u konce, tedy pokud mne do dalsi ocisty (pristi uplnek) nenapadne dalsi kravina \":)\" Omlouvam se ze moje soukroma laborator obnasi pouze svicku \":)\"

Zajímavé pokusnictví, ale moc to nedoporučuji, většinou jde o zapouzdřené parazity a další dost nebezpečný bordel, čili s tím bych si nehrál, ale raději se toho rychle zbavil. Jinak špičková strava vás před tvorbou kamínků rozhodně nechrání, to je o příjmu správných tuků a dalších látek, což se dá velice obtížně vybalancovat a raději bych játra preventivně čistil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 9:52 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , teoretická otázka , pokud se bere Mg na rozpouštění váp. kamínků ve žlučníku , nemůže docházet současně k odvápnění organismu .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 31, 2010 8:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , teoretická otázka , pokud se bere Mg na rozpouštění váp. kamínků ve žlučníku , nemůže docházet současně k odvápnění organismu .

To jde o to jak celý problém chápete, samozřejmě teoreticky může, ovšem ono to má více aspektů a hlavně jde o usazené vápno, které je potřeba dostat do krve, což se vám bez hořčíku nepovede. Lidé ale obecně mají zpravidla veliký přebytek vápníku na různých místech v těle, jenom proto, že nemají dostatek hořčíku a vitamínu D3, což je nezbytné pro udržení rozpustnosti vápníku v krvi a to je nutné pro jeho využití v organizmu. Jinak se tělo zanáší jako rychlovarná konvice a vápník způsobuje obrovskou spoustu zdravotních potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 31, 2010 10:01 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Vitamín D3 v jaké podobě ho dodávat a kde je nejvíce obsažen ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 31, 2010 10:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Vitamín D3 v jaké podobě ho dodávat a kde je nejvíce obsažen ?

Můžete se opalovat, alespoň hodinu denně, nebo pilulky a nejlevnější koupíte zde http://www.swanson.cz/vitamin-d3-250pcs-2000iu akorát není vždy, ale většinou je relativně brzo zase dostupný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz