Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 24, 2010 10:04 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , je vidíte kombinaci ke snídaní / sušené kokosové plátky, 3 sušené švestky nebo fíky, mandle, kokosová moučka, skořice + kokosový olej / . Je vhodné konzumovat rýžovo-jáhlové chlebíčky s ohledem na kvasinky ? V srpnu je další jaterní očista , kde piji jablečnou šťávu + kombuchu / 3dny / ... nemůžou se kvasinky přemnožit ? Je vhodné přidat do kefíru rozemleté lněn. semínko nebo kefír pít samostatně ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 24, 2010 8:04 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Ono de facto, když se dobře žvýká, tak už to dolů teče tak jak má a tak si nemyslím, že by hrozilo kvašení.... spíš je problém v hltání, kde se to pak snaží dopředtrávit jinde a tím vzniká kvašení potravin a kvasinka tomu začíná pomáhat... vždyť si vemte jiné kuchyně, třeba i indickou, kde se jí převážně rýže a rýže spolu i s bílkovinama či jinýma potravinama a jsou v poho... ale používají dost koření, které samo o sobě likviduje všechno možný a je vyloženě vhodné a zdravé a taky koušou a koušou.... takže zkuste kouskat a nehledat furt problém, že nějaká kombinace nejde... mimo to, existuje spoustu podpůrných zálěžitostí, které jsou běžné dostupné a velmi vhodné.... spíš je problém dostat se k těm informacím... \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 24, 2010 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , je vidíte kombinaci ke snídaní / sušené kokosové plátky, 3 sušené švestky nebo fíky, mandle, kokosová moučka, skořice + kokosový olej / . Je vhodné konzumovat rýžovo-jáhlové chlebíčky s ohledem na kvasinky ? V srpnu je další jaterní očista , kde piji jablečnou šťávu + kombuchu / 3dny / ... nemůžou se kvasinky přemnožit ? Je vhodné přidat do kefíru rozemleté lněn. semínko nebo kefír pít samostatně ?

To, na co se ptáte, není možné vyhodnotit, jde vždy o konkrétní reakci daného jednotlivce a musíte si svoje reakce vysledovat. Dle mého názoru by nic z uvedených potravin nemělo vadit, ale je to opravdu značně individuální. Opravdu důležité je správné rozžvýkání, jak vám píše člen fdh, pak se dá sníst opravdu celkem dost svérázná kombinace a stejně nekvasí, protože kvasinka je vlastně mrchožrout a zařadí se až v momentě, kdy to vaše trávení nezvládá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 24, 2010 11:12 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Kvůli případným možným breberkám jsem začala užívat česnek. Jak už jsem psala do jiného tématu, v jídle ho snesu jen homeopatické množství, tak si ho po jídle prolisuju do skleničky, smíchám s vodou, vypiju a co nejrychleji spláchnu další vodou. Je to takhle k něčemu? Jaké množství česneku je vhodné? Děkuji

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned črc 25, 2010 7:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Kvůli případným možným breberkám jsem začala užívat česnek. Jak už jsem psala do jiného tématu, v jídle ho snesu jen homeopatické množství, tak si ho po jídle prolisuju do skleničky, smíchám s vodou, vypiju a co nejrychleji spláchnu další vodou. Je to takhle k něčemu? Jaké množství česneku je vhodné? Děkuji

Určitě ho takto můžete používat, s tím není problém a množství, kolik snesete, nicméně rozumná dávka je tak tři stroužky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida a JOD
PříspěvekNapsal: čtv črc 29, 2010 1:37 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Doporucuji velmi zajimat se o jod!!
Jód-důležitý odkaz:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3fgrm2yl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a JOD
PříspěvekNapsal: čtv črc 29, 2010 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":w9a3ki2n]Doporucuji velmi zajimat se o jod!!
Jód-důležitý odkaz:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
w9a3ki2n


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 29, 2010 9:36 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Zítra si jdu pro 3,5% HCl . Pane Jardo dávkování je správně ? 1 čaj. lžičku do 100 ml vody / přelít do malých skleniček / - vypít a nepoškodit sklovinu zubů . Nejvhodnější je před , během nebo po jídle ? Dávku každý den postupně zvyšovat - Jak poznám horní mez ? Během očisty jater brát nebo ne ? Předem děkuji za odpověď .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 7:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Zítra si jdu pro 3,5% HCl . Pane Jardo dávkování je správně ? 1 čaj. lžičku do 100 ml vody / přelít do malých skleniček / - vypít a nepoškodit sklovinu zubů . Nejvhodnější je před , během nebo po jídle ? Dávku každý den postupně zvyšovat - Jak poznám horní mez ? Během očisty jater brát nebo ne ? Předem děkuji za odpověď .

Běžný postup jsem zde již popisoval, ale zopakuji. Naředit tu 3,5%tní kyselinu na cca poloviční koncentraci a z této si dáte vždy 1 ccm do skleničky vody. Užívá se před jídlem, po jídle a případně mezi jídly a nejvhodnější je začít po jídle. Nejde ani tak o zvyšování dávky, ale postupné zvýšení počtu dávek, protože se rovnoměrněji vstřebává do organizmu. Horní mez nelze zjistit, to je spíše o pocitech, protože pokud ji budete dodávat moc, tak ji tělo zase zneutralizuje a to je vlastně k ničemu, čili nijak nezávodit, jak to tu již bylo kritizováno. Během očisty jater bych to nebral, to je zbytečné, stejně při ní nic netrávíte, tak proč dodávat kyselinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 8:44 pm 
Offline

Registrován: pát črc 30, 2010 8:29 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer čistě náhodou jsem narazil na tuto stránku a velmi mě zaujalo toto téma. Již delší dobu totiž trpím nasledujícími zdravotními problémy: tvorba mastných lupů a svědění pokožky hlavy, celého těla a suchou pokožkou, nadýmáním a pálením žáhy, svěděním očí, uší (v nich i zvonění a šumění), svědění konečníku, chronická rýma a zahlenění ústní dutiny, pálení a svědění v krku zasahující až do uší, pocení, nadměrná únavnost a vyčerpanost, v poslední době také zapomnětlivost, nesoustředěnost, bolesti hlavy, svalů, kloubů a celkově zpomalené myšlení (můj suběktivní pocit) Po konzultaci s lékaři určena diagnoza deprese a léčba antidepresivy seroxat, sertralin, cipralex a remood vždy bez valného úspěchu. Ještě bych podotkl, že mám silnou chuť na sladké a dost často mu neodolám (doslova sežrat celou bonbonieru není problém). Ptám se především tedy pana Jardy (asi zbytečně), zda by se mohlo jednat o tuto zákeřnou kvasinku. Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
michal píše:
Dobrý večer čistě náhodou jsem narazil na tuto stránku a velmi mě zaujalo toto téma. Již delší dobu totiž trpím nasledujícími zdravotními problémy: tvorba mastných lupů a svědění pokožky hlavy, celého těla a suchou pokožkou, nadýmáním a pálením žáhy, svěděním očí, uší (v nich i zvonění a šumění), svědění konečníku, chronická rýma a zahlenění ústní dutiny, pálení a svědění v krku zasahující až do uší, pocení, nadměrná únavnost a vyčerpanost, v poslední době také zapomnětlivost, nesoustředěnost, bolesti hlavy, svalů, kloubů a celkově zpomalené myšlení (můj suběktivní pocit) Po konzultaci s lékaři určena diagnoza deprese a léčba antidepresivy seroxat, sertralin, cipralex a remood vždy bez valného úspěchu. Ještě bych podotkl, že mám silnou chuť na sladké a dost často mu neodolám (doslova sežrat celou bonbonieru není problém). Ptám se především tedy pana Jardy (asi zbytečně), zda by se mohlo jednat o tuto zákeřnou kvasinku. Díky za odpověď.

Udělejte si plivací test a uvidíte, ale podle toho širokého popisu znaků se domnívám, že je to téměř jisté. Také ty prášky ji spíše krmí, čili to bych ihned vysadil a přešel na chlorid hořečnatý, dodal jód, selen, kokosový olej a fungicidní čaje i rostliny. Samozřejmě se musí upravit i strava a hlavně sladké sajrajty zcela vynechat. Jinak kvasinka není zákeřná, ale paradoxně se o vás stará i když to tak nevypadá. Je to vlastně mrchožrout, likvidující přebytečné cukry, které díky špatnému trávení nespotřebujeme a kvasinka se o ně stará i když asi ne tou nejpříjemnější formou. Přestaňte si vyrábět metabolické odpady a kvasinka se zase stáhne do normálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 9:34 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jarda píše:
Běžný postup jsem zde již popisoval, ale zopakuji. Naředit tu 3,5%tní kyselinu na cca poloviční koncentraci a z této si dáte vždy 1 ccm do skleničky vody. Užívá se před jídlem, po jídle a případně mezi jídly a nejvhodnější je začít po jídle. Nejde ani tak o zvyšování dávky, ale postupné zvýšení počtu dávek, protože se rovnoměrněji vstřebává do organizmu. Horní mez nelze zjistit, to je spíše o pocitech, protože pokud ji budete dodávat moc, tak ji tělo zase zneutralizuje a to je vlastně k ničemu, čili nijak nezávodit, jak to tu již bylo kritizováno. Během očisty jater bych to nebral, to je zbytečné, stejně při ní nic netrávíte, tak proč dodávat kyselinu.

Jest-li jsem dobře pochopil , vezmu např. 100ml 3,5% HCl a rozředím ji stejným množstvím vody ... dostanu poloviční koncentraci . Z toho 1ccm / to je kolik kapek z kapátka ? / rozředěné HCl přidám do skleničky s vodou / malý frtánek 20 ml / a vypiji před nebo po jídle , příště zvýšit skleničky na 2 ... atd. . Je to správně , mám docela strach , abych něco neudělal špatně .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Jest-li jsem dobře pochopil , vezmu např. 100ml 3,5% HCl a rozředím ji stejným množstvím vody ... dostanu poloviční koncentraci . Z toho 1ccm / to je kolik kapek z kapátka ? / rozředěné HCl přidám do skleničky s vodou / malý frtánek 20 ml / a vypiji před nebo po jídle , příště zvýšit skleničky na 2 ... atd. . Je to správně , mám docela strach , abych něco neudělal špatně .

Začátek je správně a u toho kapátka velice záleží jaké to je kapátko. Běžné metrické má na 1 ccm 20 kapek a ta ostatní 16 kapek, proto uvádím ten 1 ccm, který se dá naměřit injekční stříkačkou. Jinak je to také správně a bát se zase tolik nemusíte, osobně jsem vyzkoušel 1100 kapek 3,5%tní kyseliny ve třech dávkách během hodiny, ale to raději nezkoušejte. Bohatě stačí užívat běžnou dávku 6x denně, případně 9x denně a více není potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 9:54 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Děkuji moc . 1ccm = 1ml nepletu se ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 31, 2010 8:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Děkuji moc . 1ccm = 1ml nepletu se ?

Ano, to je správně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz