Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 9:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 11:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Tak jsem vyzkoušela, že můžu brát 1 tabletu napůl plnou 1 maximálně 2 dny a pak 1 den vynechat, abych se vzchopila. Otázka je, jestli i tohle malé množství likviduje kandidu.
Zvláštní je, že mi po tom není špatně od žaludku, ale jsem v útlumu, jde mi to na psychiku, přepadají mě depresivní nálady a negativní myšlenky. Vypadá to, že můj primární problém je "brouk v hlavě" \":lol:\"

To není brouk v hlavě, ale toxiny ze chcípajících kvasinek, které jsou schopné vás klidně dostat i do stavu, že to s váma sekne. Je potřeba se denně, optimálně dvakrát denně, čistit pomocí klystýrů a těchto toxických sajrajtů se zbavit. Pokud budete dostatečně tvrdá a vydržíte ten záhul na šišku tak pět dní, je klidně možné, že budete kadit kvanta hlenů, což jsou vychcípané kvasinky, ale je to opravdu náročný koníček, nicméně vím, že to takto jde. Nejde tam ani o to MMS2, ale klidně stačí být pouze týden na melounech a funguje to skoro stejně, nicméně MMS2 to urychlí, ale blbé stavy jsou zase silnější.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 9:21 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Beladona píše:
Tak jsem vyzkoušela, že můžu brát 1 tabletu napůl plnou 1 maximálně 2 dny a pak 1 den vynechat, abych se vzchopila. Otázka je, jestli i tohle malé množství likviduje kandidu.
Zvláštní je, že mi po tom není špatně od žaludku, ale jsem v útlumu, jde mi to na psychiku, přepadají mě depresivní nálady a negativní myšlenky. Vypadá to, že můj primární problém je "brouk v hlavě" \":lol:\"

Nevím, co na to řekne p.Jarda, ale já jsem před lety srovnal (a dost úspěšně) žaludek, střeva a trávení a tělo vůbec, včetně zřejmě kandidy hladovkama, který jsem držel 1,5 dne každý týden.
Hladovky čistěj a uzdravujou tělo celkově a nedodávají do těla další chemikálie. Pokud nesnášíš MMS, stálo by to za úvahu. \":D\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 9:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
Nevím, co na to řekne p.Jarda, ale já jsem před lety srovnal (a dost úspěšně) žaludek, střeva a trávení a tělo vůbec, včetně zřejmě kandidy hladovkama, který jsem držel 1,5 dne každý týden.
Hladovky čistěj a uzdravujou tělo celkově a nedodávají do těla další chemikálie. Pokud nesnášíš MMS, stálo by to za úvahu. \":D\"

Hladovky jsou samozřejmě ten nejúčinnější prostředek na cestě ke zdraví, ale bohužel lidé je nevydrží z jednoduchého důvodu. Je jim zpravidla dost špatně, což je z odumírajících parazitů včetně kvasinek, kteří vám do krve vypouštějí kvanta toxických látek a tím ničí jak tělo, tak hlavně psychiku nemocného, on to nevydrží a dá jim znovu nažrat. Tím se problém zdánlivě odstraní, ale v konečném důsledku nemocný zabředá stále hlouběji do problému, který je pak o to hůře odstranitelný. Je prostě potřeba se překonat a vytrvat. Celý proces detoxikace se dá solidně zmírnit denním prováděním klystýrů, případně užíváním sorbetů Sanogel, nebo Enterosgel a pít kvanta vody ideálně destilované, nebo alespoň osmotické.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 11:39 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Jarda píše:
To není brouk v hlavě, ale toxiny ze chcípajících kvasinek, které jsou schopné vás klidně dostat i do stavu, že to s váma sekne. Je potřeba se denně, optimálně dvakrát denně, čistit pomocí klystýrů a těchto toxických sajrajtů se zbavit. Pokud budete dostatečně tvrdá a vydržíte ten záhul na šišku tak pět dní, je klidně možné, že budete kadit kvanta hlenů, což jsou vychcípané kvasinky, ale je to opravdu náročný koníček, nicméně vím, že to takto jde. Nejde tam ani o to MMS2, ale klidně stačí být pouze týden na melounech a funguje to skoro stejně, nicméně MMS2 to urychlí, ale blbé stavy jsou zase silnější.

Tak ja mam presne to same, od minule soboty jsem uplne nemozna, spatne spim, depresivni nalady, neustala podrazdenost atd. Pred 2 tydny jsem omezila tuky na minimum ( orechove mleko rano, 0,3 l kefiru vecer) a jinak monodiety. Dneska pred odchodem do prace jsem si musela vzit slabe sedativum, protoze jinak bych ty lidi snad pokousala. A rikam si, ze to bude PMS nebo snad blizici se menopauza.
Kdyz ale pan Zajicek rika kvasinka, tak teda jeste pritvrdim a najedu pristich par dni jen na meloun. Jen mam trochu obavy z pH moci, prakticky neustale se drzi 7-7.5, v ciste melounovych dnech vyleza i na 8...
Pokud budu pristich 7 dni jen na rannim orechovo-mrkvovo-jablkovem mleku a melounove monodiete, je sance ze tu kvasinku porazim? Pokud ovsem pred tim neskoncim internovana v policejni vazbe pro ublizeni na zdravi \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Tak ja mam presne to same, od minule soboty jsem uplne nemozna, spatne spim, depresivni nalady, neustala podrazdenost atd. Pred 2 tydny jsem omezila tuky na minimum ( orechove mleko rano, 0,3 l kefiru vecer) a jinak monodiety. Dneska pred odchodem do prace jsem si musela vzit slabe sedativum, protoze jinak bych ty lidi snad pokousala. A rikam si, ze to bude PMS nebo snad blizici se menopauza.
Kdyz ale pan Zajicek rika kvasinka, tak teda jeste pritvrdim a najedu pristich par dni jen na meloun. Jen mam trochu obavy z pH moci, prakticky neustale se drzi 7-7.5, v ciste melounovych dnech vyleza i na 8...
Pokud budu pristich 7 dni jen na rannim orechovo-mrkvovo-jablkovem mleku a melounove monodiete, je sance ze tu kvasinku porazim? Pokud ovsem pred tim neskoncim internovana v policejni vazbe pro ublizeni na zdravi \":roll:\"

Detoxikační projevy bývají krajně nepříjemné a pokud vám leze to pH tak vysoko, to již bych neprovozoval, to raději vyzkoušejte jinou monodietu, která to tak vysoko nepožene, třeba jablka, nebo nějaké jiné ovoce a k tomu si dejte česnek, nebo třikrát denně lichořeřišnicový čaj, případně rozmixovanou lichořeřišnici, tak rovnou kávovou lžičku toho prášku dlouze požvýkat a spolknout. Kvasinku nikdy neporazíte, to je přirozená součást organizmu a lze ji pouze uvést do normálního stavu ve kterém ji kontroluje váš imunitní systém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 7:19 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 26, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
mám na Vás dotaz pane Zajíčku. 18 dní jsem užívala MMS, první týden 7x1-2kp, pak jsem postupně navyšovala až na 8-9x3kp, po 16. dni mě začalo bolet v krku, k tomu velká únava, pocení, 18. den tolik, že jsem MMS vysadila a nasadila vit. C, B, minerály a dubové kapky od dědka kořenáře. Mám angínu oteklou levou uzlinu, jde to až do ucha, příšerná bolest při polknutí. Je to již 4 dny nelepší se to. Nevím jestli vůbec a kdy pokračovat s MMS. Bojím se aby nedošlo k hnisavém zánětu. Poradíte mi co dál? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vila píše:
Dobrý den,
mám na Vás dotaz pane Zajíčku. 18 dní jsem užívala MMS, první týden 7x1-2kp, pak jsem postupně navyšovala až na 8-9x3kp, po 16. dni mě začalo bolet v krku, k tomu velká únava, pocení, 18. den tolik, že jsem MMS vysadila a nasadila vit. C, B, minerály a dubové kapky od dědka kořenáře. Mám angínu oteklou levou uzlinu, jde to až do ucha, příšerná bolest při polknutí. Je to již 4 dny nelepší se to. Nevím jestli vůbec a kdy pokračovat s MMS. Bojím se aby nedošlo k hnisavém zánětu. Poradíte mi co dál? Děkuji.

Jednoznačně čistit střeva a to optimálně dvakrát denně urinou a používat křenovou kašičku na rozpuštění a vyloučení hlenů. Také vitamín C dodat v opravdu vysoké dávce, klidně až do stavu průjmu a MMS zatím nebrat, to máte ze zahubených breberek a jejich toxické odpady nemohou z těla ven.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 6:54 am 
Offline

Registrován: čtv srp 26, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 4
Děkuji za info. Hned s tím začnu. Jen se chci ještě ujistit. Tímto se vyřeší i samotná angína aniž bych musela k doktorovi? Po pravdě, při včerejším zoufalství už jsem zvažovala i tuhle variantu. Protože všude na netu se píše, že bez ATB si člověk zadělá na mnohem větší problémy než má, že jiná léčba vlastně není. Toto píše bohužel i děděk kořenář na svých stránkách, kterému lidé dost věří.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 10:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vila píše:
Děkuji za info. Hned s tím začnu. Jen se chci ještě ujistit. Tímto se vyřeší i samotná angína aniž bych musela k doktorovi? Po pravdě, při včerejším zoufalství už jsem zvažovala i tuhle variantu. Protože všude na netu se píše, že bez ATB si člověk zadělá na mnohem větší problémy než má, že jiná léčba vlastně není. Toto píše bohužel i děděk kořenář na svých stránkách, kterému lidé dost věří.

Angínu máte kvůli zahlenění a pochybuji, že vám kdokoliv bude schopen rozumným způsobem vysvětlit, jak antibiotika odstraní z těla hleny. Ale o tom, že vám zlikvidují střevní mikroflóru a také imunitu už asi nepochybuje skoro nikdo. Z mého pohledu vysoké pH 7,5-7,8 a odstranění hlenů, problém rychle vyřeší, ovšem nechce to na nic čekat, dnes se dostaňte třeba jedlou sodou na to potřebné pH a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 10:23 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Hezký večer, zajímalo by mě zda-li má MMS2 stejné chelační účinky jako MMS1? Od zítra to chci brát na kandidu, Začínám v tom nacházet spoustu souvislostí. Přečetl jsem si článek o amalgámu z příslušného tématu o zubech a kandida nás vlastně i chrání proti vlivu rtuti, proto se chci zbavovat obou prevítů najednou. O MMS1 vím, že tyto účinky má, ale u MMS2 jsem žádnou zmínku tady ani na fóru "u pramene" nenalezl.

Také píšete, že se v těle kumuluje a že je lepší ho užívat krátkodobě - co si pod slovem krátkodobě představit?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Hezký večer, zajímalo by mě zda-li má MMS2 stejné chelační účinky jako MMS1? Od zítra to chci brát na kandidu, Začínám v tom nacházet spoustu souvislostí. Přečetl jsem si článek o amalgámu z příslušného tématu o zubech a kandida nás vlastně i chrání proti vlivu rtuti, proto se chci zbavovat obou prevítů najednou. O MMS1 vím, že tyto účinky má, ale u MMS2 jsem žádnou zmínku tady ani na fóru "u pramene" nenalezl.

Také píšete, že se v těle kumuluje a že je lepší ho užívat krátkodobě - co si pod slovem krátkodobě představit?

Tak, zda má MMS2 chelační vlastnosti opravdu netuším, ale domnívám se, že asi nikoliv. Nicméně umí velice dobře likvidovat kvasinky a plísně, což je, vzhledem k tomu jak se v organizmu chová, docela logické. Na chelaci je asi nejvhodnější detoxikační vanička, která se dá jednak relativně snadno doma vyrobit a pro lidi se oběma rukama levejma, zase není tak cenově nedostupná. Jinak já MMS2 používám spíše systémem kobercových náletů i když to možná správné není, ale dost se mě osvědčilo začít ráno a klidně každou hodinu tam šoupnout tabletu. Dělám to opravdu nárazově a vždy vezmu od 8 do 12 plných tablet velikosti 0, ale je to opravdu silná káva a asi se tento postup nedá běžně doporučit. Je ovšem velice účinný a nedovedu si představit kvasinku, která dokáže přežít ve stolici s polévkovou lžící chlorového vápna. Jinak opravdu dochází ke kumulaci účinných látek v organizmu, což může narušovat funkce bílých krvinek, zvláště při nedostatku kyseliny chlorovodíkové, proto se nedoporučuje dlouhodobě brát více než 2-3 tablety denně a to je také hlavní důvod toho, jak MMS2 aplikuji já sám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 10:25 am 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Takže vy to používáte na denní kůry pouze. Kolika denní očistu a na jakých dávkách by šlo maximálně doporučit? Co přesně se zanáší? Počítám, že půst zanesení spolehlivě eliminuje že? Po kuře si zas určitě nějaký dám, už mi začíná chybět:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Takže vy to používáte na denní kůry pouze. Kolika denní očistu a na jakých dávkách by šlo maximálně doporučit? Co přesně se zanáší? Počítám, že půst zanesení spolehlivě eliminuje že? Po kuře si zas určitě nějaký dám, už mi začíná chybět:)

Většinou ano a nejvíce jsem to jel pět dní v kuse, ale to jsem byl tím chlorovým vápnem již tak prosáklý, že se mě to ani nezdálo ideální, ale zajímalo mě, jak s tím vynálezce mohl léčit do pár dní rakovinu prostaty aplikací 12 tablet denně. Ono to nic nezanáší, ale může to likvidovat bílé krvinky a to určitě dobré není. Půst eliminuje skoro všechno, ale dost záleží jak je dlouhý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 11:14 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Já dnes užil dvě tobolky MMS2 a taky mi přišlo že tím začínám být cítit. Moč byla cítit určitě. Jinak na tu kandidu to bude fungovat velmi dobře, jelikož jsem cítil navýšení energie, což mohu i empiricky potvrdit na fyzické kondici(pravidelně běhám), až mi to přijde divné za tak krátkou dobu. Ledviny byly lehce cítit.

K bílým krvinkám. Může nebo to opravdu dělá? Mohl byste se k tomuto vyjádřit trochu podrobněji?
Takže vlastně využítí MMS2 je pouze na "kobercový nálet" nebo na prevenci v rámci "prase dne" před šankou - jednoduše řečeno skoro nanic že?:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Já dnes užil dvě tobolky MMS2 a taky mi přišlo že tím začínám být cítit. Moč byla cítit určitě. Jinak na tu kandidu to bude fungovat velmi dobře, jelikož jsem cítil navýšení energie, což mohu i empiricky potvrdit na fyzické kondici(pravidelně běhám), až mi to přijde divné za tak krátkou dobu. Ledviny byly lehce cítit.

K bílým krvinkám. Může nebo to opravdu dělá? Mohl byste se k tomuto vyjádřit trochu podrobněji?
Takže vlastně využítí MMS2 je pouze na "kobercový nálet" nebo na prevenci v rámci "prase dne" před šankou - jednoduše řečeno skoro nanic že?:)

Tak určitě MMS2 funguje o tom pochybovat nemusíte a bílé krvinky MMS2 ovlivňuje nepřímo tak, že potřebuje ke své aktivaci kyselinu chlorovodíkovou z organizmu. Pokud ji máte i tak málo, nebo dokonce skoro žádnou, tak se vyskytne velký problém. Tuto kyselinu ke svému množení i činnosti totiž potřebují i bílé krvinky a na ně se pak již nedostane, což může znamenat dost velký problém. Pro dlouhodobější užívání je nutno si krkacím testem, vždy ráno po probuzení, minimálně třikrát, aby to bylo objektivní, ověřit tvorbu žaludeční kyseliny. Pokud si vytestujete, že ji máte málo, což je u kvasinkového onemocnění skoro jisté, tak je nutné ji dodávat, tím žádný problém nenastává a lze tuto látku v pravidelných dávkách cca 2-3 tablety denně brát i docela dlouho. Na nic MMS2 určitě není, je to výborné léčivo a při své ceně a dostupnosti, opravdu těžko překonatelné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz