Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 6:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pozitivní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 1:08 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
muflon píše:
Závěr: Byla to jen taková menší herxka (po zapingu jsem prodělal až 3týdenní), která dle mého mínění stála za to. Smutné na tom je, že právě díky akutnímu nedostatku Hcl, musím tuto kyselinu užívat při každém jídle až do smrti, ale dobré je to, že pomáhá

Denny

Vsechno ma svoji pricinu. Telu neco chybi, proto ji vytvarela min a min (mozna starim). Kdyz se vycisti streva a dodaji zdravy bacily, tak by se mela zvysit. Doktor nejsem, ale z meho pozorovani je telo silny a kdyz mu pomuzeme, tak si poradi samo.

Nema nekdo tip jak zjistit nedostatek HCl, pripadne kde ji sehnat? Dobral jsem se k ni v drogerii, ale je silna a buhvi jaky v tom jsou necistoty a zbytky. Jinak magnesium peroxid je vyborna vec, nemuzu si ho vynachvalit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 1:17 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.metabolicketypy.com/ruzne_4.htm

Slinový test
Ačkoliv tento test není "vědecký", je poměrně přesný. Když se ráno probudíte, dříve než cokoliv sníte či vypijete, shromážděte malé množství slin a plivněte je do průhledné sklenice na hladinu vody. Zhruba po 30 minutách se do sklenice podívejte. Pokud se vaše sliny zakalily a visí z nich dolů jakési "provázky", nebo pokud se potopily ke dnu, potom pravděpodobně máte nadměrné bujení kandidy.

Léčebný pokus

V současné době se zdá být nejlepším testem léčebný pokus. Tento pokus spočívá v tom, že člověk po pět dnů vynechá určité potraviny, jako jsou:

- cukry a jednoduché škroby obsažené ve všech sladkých pokrmech včetně medu, melasy a nejrůznějších sirupů a umělých sladidel, veškeré ovoce (zejména sušené) a ovocné šťávy, smažené nebo pečené brambory,

- mléko a mléčné výrobky,

- kvašené potraviny jako například pivo, víno, ocet, a všechny druhy kynutého pečiva a pečiva z bílé mouky, včetně chleba, hořčici, kečup a další ochucovadla,

- potraviny obsahující plísně, například houby, arašídy a plísňové sýry.

Po pěti dnech "abstinence" jsou tyto potraviny opět zařazeny do stravy ve zvýšeném množství. Pokud takto dojde k vyprovokování nepříznivých příznaků, je zde přinejmenším důvodné podezření na nadměrné bujení kvasinek.

Za jak dlouho se uzdravím?


Správná strava často vede ke zlepšení během několika dní až týdnů. Protiplísňové prostředky (antimykotika, fungicidy) často fungují dosti rychle. Kompletní detoxikace organismu však trvá déle, často až několik let. Nicméně vynaložený čas a úsilí se bohatě vyplatí.

V závislosti na závažnosti problému a množství použitých fungicidních přípravků může být najednou zničeno velké množství kandidy.(fungicidy= např.oregano,skořice,česnek,cibule,zázvor,kokosový tuk,mleté semeno lichořeřišnice, grapefruitová semena apod.)... Kvasinky při svém zániku uvolňují pro tělo toxické substance, a pokud proces vymírání kandidy proběhne rychleji než mohou být tyto jedy odstraněny z krve a vyloučeny z těla, mohou se objevit dočasné reakce toxického nebo alergického typu, např. bolesti hlavy, nevolnost, zvýšená únava, podrážděnost a poruchy spánku. Odborný název pro tuto zkušenost je Herxheimer – Jarischova reakce. Tato fáze léčby naštěstí mívá pouze krátké trvání, a ačkoliv je nepohodlná, je přinejmenším signálem, že se s kandidou "cosi" stalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 1:33 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Diky, ale to uz davno znam... Mel jsem na mysli konkretne nejaky test na HCl. Tahat si lakmus az do zaludku nebudu a nalacno se blbe zvraci \":)\" a nestravena strava se ve stolici hleda spatne, kdyz nevim, co by vsechno melo byt normalne straveno. Jinak opravdu nevim, pH moci mam vporadku. Na gastru mi rekli, ze mam jezirko cire a zaludek bez vredu - to je jediny, co si pamatuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 9:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
[quote="Jirka 2":22zdabej]Diky, ale to uz davno znam... Mel jsem na mysli konkretne nejaky test na HCl. Tahat si lakmus az do zaludku nebudu a nalacno se blbe zvraci \":)\" a nestravena strava se ve stolici hleda spatne, kdyz nevim, co by vsechno melo byt normalne straveno. Jinak opravdu nevim, pH moci mam vporadku. Na gastru mi rekli, ze mam jezirko cire a zaludek bez vredu - to je jediny, co si pamatuju[/quote:22zdabej]
Heidelbergov test ti asi málokto u nás spraví, ale ten sa dá nahradiť takto:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
22zdabej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 9:27 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jirka 2 píše:
Diky, ale to uz davno znam... Mel jsem na mysli konkretne nejaky test na HCl....

Tvuj příspěvek skočil před ten rozepsaný můj, takže to nebyla reakce na tvůj příspěvek Jirko2....

Test HCL bu´d jak píše Sybilla, nebo pan Jarda když pohledáš ve vlákně o HCL(pomocí funkce Hledat...) tak najdeě ještě jednodušší a rychlý test na (ne)dostatek HCL v žaludku... hned po ránu nalačno cca 1/2 č.lž.sody do sklenky vody, vypít, pokud si pořádně a důkladně neříhneš(nekrkneš), tak je HCL nedostatek a nutno zvýšit příděle chilli(nebo i víc pálivých druhů- Habanero, Jolokia-opatrně na špičku nože \":wink:\" ...), a další přírodní stimulanty HCL....(viz vlákno o HCL), no a samozřejmě vhodně dávkovat HCL nebo (i) kombinovat s BetainHCL.... \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pozitivní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 9:43 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jirka 2 píše:
Vsechno ma svoji pricinu. Telu neco chybi, proto ji vytvarela min a min (mozna starim). Kdyz se vycisti streva a dodaji zdravy bacily, tak by se mela zvysit. Doktor nejsem, ale z meho pozorovani je telo silny a kdyz mu pomuzeme, tak si poradi samo.

Nema nekdo tip jak zjistit nedostatek HCl, pripadne kde ji sehnat? Dobral jsem se k ni v drogerii, ale je silna a buhvi jaky v tom jsou necistoty a zbytky. Jinak magnesium peroxid je vyborna vec, nemuzu si ho vynachvalit.

Tělo je opravdu samoopravitelné a mnoho pomoci nepotřebuje, spíše stačí mu pouze v té opravě nebránit. Vše o kyselině chlorovodíkové je v jiném vlákně, tak to nastudujte a na vše, co potřebujete vědět, zde již odpovědi jsou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 7:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
[quote="Sybilla":14j45doz]Heidelbergov test ti asi málokto u nás spraví, ale ten sa dá nahradiť takto:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
14j45doz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 11:39 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.swanson.cz/candida-albicans

POSILNĚNÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU
Echinacea (pozn.:lepší je ale Astragalus!)
vitamín C - 2-3g denně


5.POSILNĚNÍ FUNKCE JATER
Odumírající kvasinky a jejich metabolity musí být z těla vyloučeny. Je třeba posilnit funkci jater jakožto hlavního detoxikačního orgánu.
Rabanon - bylinný přípravek na posilnění funkce jater
http://www.docsimon.cz/zbozi/rabanon-ex ... e-20x-10ml
(pozn:EXTRAKT Z ČERNÉ ŘEDKVE...prostě si ji nejlépe nastrouhat do salátů... \":idea:\" )
ostropestřec mariánský


6.DOPLŇUJÍCÍ OPATŘENÍ
Před zahájením terapie vyčistit střeva klystýrem.
Dostatečně pijte - min. 2 litry denně.
Používejte nedráždivou čistě přírodní kosmetiku.
K hygieně intimních míst používejte speciální přípravky s protikvasinkovou aktivitou (např. Intima, Intimus).
Začněte používat nový zubní kartáček, který přes noc namočíte do roztoku s protikvasinkovým přípravkem
Během léčby perte prádlo, ručníky a žínky na 95 stupňů Celsia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 9:24 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
http://www.swanson.cz/candida-albicans

POSILNĚNÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU
Echinacea (pozn.:lepší je ale Astragalus!)
vitamín C - 2-3g denně


5.POSILNĚNÍ FUNKCE JATER
Odumírající kvasinky a jejich metabolity musí být z těla vyloučeny. Je třeba posilnit funkci jater jakožto hlavního detoxikačního orgánu.
Rabanon - bylinný přípravek na posilnění funkce jater
http://www.docsimon.cz/zbozi/rabanon-ex ... e-20x-10ml
(pozn:EXTRAKT Z ČERNÉ ŘEDKVE...prostě si ji nejlépe nastrouhat do salátů... \":idea:\" )
ostropestřec mariánský


6.DOPLŇUJÍCÍ OPATŘENÍ
Před zahájením terapie vyčistit střeva klystýrem.
Dostatečně pijte - min. 2 litry denně.
Používejte nedráždivou čistě přírodní kosmetiku.
K hygieně intimních míst používejte speciální přípravky s protikvasinkovou aktivitou (např. Intima, Intimus).
Začněte používat nový zubní kartáček, který přes noc namočíte do roztoku s protikvasinkovým přípravkem
Během léčby perte prádlo, ručníky a žínky na 95 stupňů Celsia.

Základ je vždy krev a stav chlóru a kyslíku v těle, vše ostatní jsou pouze doplňkové techniky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: chlamydie a DK
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 4:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Chlamydie
http://www.dedekkorenar.cz/choroby/celk ... mydie.html

Chlamýdie je podle mě hybrid mezi mikrobem a virem. Jedná se vlastně o mikroba, ale množí se uvnitř buňky jako virus a zde se chová jako parazit. Každopádně je miniaturní, aby se do buněk vešel, a nenápadný, aby si ho imunitní systém nevšiml moc brzy, protože se množí dosti pomalu. Produkuje minimum jedovatých zplodin a tak imunitu neinspiruje k razantnímu útoku a plíživý nárůst jeho počtu není tak zřetelný, protože je skryt jako ninja v buňkách.
Tvorba zánětu bývá spíše vzácností. Imunita identifikuje chlamýdii celkem laxně (fláká se) a likviduje ji jen jako cizorodou bílkovinu. Záleží tedy hlavně na kondici imunity. Z toho vyplývá, že nejsnadněji napadá dlouhodoběji oslabené a povětšinou starší jedince a podílí se na zkrácení jejich trápení se se životem.

Chlamýdie se dostávají mezi lid pokašláváním v kapénkách a jsou dosti citlivé na dostatek vlhkosti. Vlastní nakažení je třeba provádět většinou dlouhodobějším pobytem ve společné domácnosti s člověkem z předchozího odstavce. Jste-li ale oslabeni jaterními poruchami, infekcí, virózou, kandidózou (kvasinky), ozářeni či přizabiti chemicky, půjde to mnohem snadněji.
Typické místo nákazy je vaše potrubí, cévy a průdušky. Zde se potvory zavrtají do slizničních buněk nebo výstelky cév a množí se k obrazu svému. Dotyčné buňky nejdříve zduřují a ještě než prasknou s výronem své cytoplazmy plné chlamýdií do okolí, tak zužují průsvit dutého orgánu, který vyvolá další potíže s hydrodynamickou nebo aerodynamickou turbulencí. Aerodynamická ve zúžených průduškách umožňuje drážděním chrchlat kapénky do okolí a tak udržovat rod. Hydrodynamická způsobuje ukládání složek z krve směrem k ucpávání cév, abyste tu dlouho neotravovali, když už nejste schopni z jakýchkoliv důvodů udržet dobrou imunitu (viz Infarkt).

Viz Zápal plic: ...Na tuto chorobu se ve vyšším věku nejčastěji umírá v souvislosti se srdeční slabostí. Dochází k tomu tak, že pravá komora srdce čepuje vleže snadněji do plic krev, ale levá ji obtížněji v téže situaci z plic odebírá a tlačí do velkého oběhu. V plicích se hromadí takto v noci už během hodiny až 1 litr (!) krve navíc, čímž ležícího přidušuje snížením dechového objemu a utlačuje plicní tkáň i průdušky a v nich patogenní mikroby a zvláště pomaleji se množící chlamýdie, jimž však městnavý tok krve náramně vyhovuje. Pomalu a nenápadně se zužují průdušky, houstne hlen a vy pokašláváte, dáváte chlamýdiím možnost přestupu na jiné, hůře dýcháte, funíte do schodů. To zpětně zvyšuje námahu srdce, které časem přestane být schopno bít. Je to past na srdce i plíce a začarovaný kruh.

Tento proces se dá nadlouho oddálit tím, že si starší nebo kašlající člověk dá do poloviny postele šikmou desku pod matraci tak, aby měl hlavu o 15–25 cm výše. Tak jsou plíce výše než srdce a srdce výše než nohy a pánevní orgány. Tím je rozložení krve v ochabujícím cévním systému pro postiženého výrazně šetrnější a přidáte mu tak i dost let života, než se nastydne nebo dorazí jinak.
Vhodné je při imunitní nedostatečnosti se vyhýbat nosičům chlamýdií a jejich obydlí, většinou starším lidem, z nichž cítíte typický stařecký odér.

Užívá se po několik týdnů, obvykle současně s další antibiotickou terapií lékaře. Krmivo lehce stravitelné, viz též Horečka.

Doporučené bylinné čajové koncentráty:
Diviznová směs PK + Tymiánová směs TK 3 + 3 lžičky do 3–5 dcl teplé vody, pít mimo jídla 3–4× denně. 1
Ostropestřecová směs JK 1 lžička do 1–2 dcl teplé vody, pít po jídlech 3× denně. 1

Další, obvykle při nebo po jídlech:
Pupalkový olej Evemol 3× denně 1 lžička. 3
Měsíčkový olej MO užívat 2–4× denně 1–3 lžičky. 2
Dologran 3× denně 1 lžička. 4

Další, obvykle mimo jídla nebo nalačno:
Vitamín C 0,5–1 g 3–5× denně (možno s Tymiánovou směsí TK). 1
Užívat běžné multivitamínové a minerálové komplexy 1–3× denně. 3
Golden Yacca 3–4× denně 1–2. Dlouhodobě i po zlepšení stavu. 1
Glukamedic 2–6× denně 1–3 lžičky (možno s Tymiánovou směsí TK). 1

Zevně:
Měsíčkovým olej MO mazat mízní oblasti - třísla, podpaží, podčelistní a příušní oblast 1–2× denně. 4
Měsíčkovým olej MO mazat hrudník a případné lokality zánětlivých procesů zevně 1–2× denně. 4
Masírovat páteř nejdříve 5 minut Prvním mazáním K1 a potom alespoň 15 minut Měsíčkovým olejem MO. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem. 3

Cvičení:
Sifon 6 (refluxní vzduch 25–40 % – viz kapitola O dýchání sifonem) dechová masáž 2–4× denně 2–10 minut a na noc 15–30 minut. Zátěž zvyšovat velmi zvolna! 1
Meditační cvičení pro posílení imunity: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1–6× denně. 2


Naposledy upravil muflon dne pon lis 08, 2010 1:16 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Melasa, jedlá sůl citron
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 1:06 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Kolik dcl je možné za den vypít melasy, jedlé sody a citronu? Mám doma melasu z Indie nevím jestli u nás to nejde koupit od českého výrobce. Těm zahraničním moc nevěřím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melasa, jedlá sůl citron
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 1:22 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Sikora píše:
Kolik dcl je možné za den vypít melasy, jedlé sody a citronu? Mám doma melasu z Indie nevím jestli u nás to nejde koupit od českého výrobce. Těm zahraničním moc nevěřím.

Kolik chcete(rozumné je cca 1č.lž od všeho nebo podle potřeby(pH)...ale nutné sledovat pH aby nepřesáhlo 8 !

Zahraniční jsou všechny třtinové melasy, pokud myslíte českého dodavatele tak na http://www.heureka.cz Vám to po zadání slova melasa vyplivne spoustu možností....ale kvalitnější je nesířená...

Opravdu česká melasa= z cukrové řepy, mnozí říkají že se nedá jíst a přesto tzv.přírodní cukr vyrábí tak že na bílý rafinovaný postříkají rozředěnou právě tuto melasu.... \":lol:\" (má chuť na kterou si nutno pomalu se zvyšujícími dávkami několik týdnů přivykat než si tělo přivykne...),
možno objednat velký kanystr(20L) určená pro krmivo zvířatům(pro zahřátí nad 80stupňů možno ale použít, výrobce(Cukrovar na Moravě...viz vlákno Akce (nebo vlákno Potraviny...teď nevím-leda přes funkci Hledat...)...v Inzerci), mi psal že je to bez jakýchkoli additiv, ale nekonzumovat asi ve větším množství(optimální dle mne je cca max.1-2pol.lž.za den) kvůli možným pesticidům...vydrží v pokojové teplotě dlouho.....) :
http://www.krmiva.vituvmlyn.cz/krmiva/e ... anystr-20l


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melasa, jedlá sůl citron
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:38 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Kolik dcl je možné za den vypít melasy, jedlé sody a citronu? Mám doma melasu z Indie nevím jestli u nás to nejde koupit od českého výrobce. Těm zahraničním moc nevěřím.

Vypít ji můžete kolik chcete, pokud máte špatné pH. Jinak vhodná je melasa třtinová a ta se zde bohužel vyrábět nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 8:36 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Pavel Veselý píše:
Ahoj!
Zajímalo by mne jak dlouho tě ta bolest v podžebří trápí?Já mám to samé,myslím zhruba nějakých 10 let.Občas mi to vadí,občas ne.Celých těch 10 let jsem na to kašlal a teď když jsem se začal více zajímat o své zdraví tak jsem si uvědomil že je to něco čeho se nedokážu nějak zbavit a to mě velice se..e.Protikandidózni boj jsem začal na začátku července a zbavil jsem se mnoha příznaků a potíží ale tato bolest je tam pořád.Očisty jater mám za sebou 3 a teď se chystám na 4.
Doktor mě tenkrát akorát prohmatal,poslal mě na krev a dal nějaké čípky s anestetikem které jsem zahodil.
Kdyby ti na to něco zabralo tak dej vědět.Mě na to chvilkově pomohly megadávky céčka(nad 20 gramů) ale to bylo asi tim že to má mírný anestetický účinek protože při nižších dávkách se to vrátilo.

Zdravim!
Než se dokopu k doktorovi tak to bude ještě chvilku trvat tak jsem pro jistotu objednal ten ostropestřecový olej jak jste mi radil do telefonu(kdyby ta moje bolest byla náhodou žlučník).Nicméně jsem provedl test že jsem teď na 2 dny vynechal všechna ostrá koření(skořice,chilli,zázvor) a bolest je o poznání slabší a včera jsem o ni celý den ani nevěděl.Takže myslím že bych asi mohl mít v zažívací trubce nějakou prasklinku a to koření když se na ni dostane tak to začne zlobit.Existuje něco čím to zacelit nebo zregenerovat?K doktorovi samozřejmě pujdu ale vidím to tak v horizontu 3 týdnů.Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 9:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Beru magnesium peroxid a zdá se mi, že radikálně zvyšuje ph. Pořád jsem bojovala s nízkým ph, měla jsem odpoledne třeba jen 6 a teď najednou mám i 8. A když si to vezmu na noc, tak často špatně spím. Třeba se ve 4 probudím divně aktivní a už neusnu. Každopádně se zdá, že se něco děje \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz