Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 1:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat1 píše:
Dnes som namiešal MMS a pri aktivácii sa mi to zakalilo, nijako extrémne ale nebolo to také ako inokedy, žlté a priehladné.
Inak to ale myslím fungovalo, páchlo a chutilo to ako obvykle, na zubnú sklovinu tak isto.
Mohlo sa to nejako skladovaním pokazit? Inak to skaldujem vo tme v papieorvej krabici(pre istotu som už objednal nový chloritan).
Ďakujem

Dle mého názoru je vysoce nepravděpodobné, že by se chloritan sodný mohl při těchto skladovacích podmínkách zkazit. Pokud je v dobře uzavřené lahvi a ve tmě, tak takto uskladněný vydrží i desítky let.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: HCl
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 7:53 pm 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
I na me prisel odpor chute MMS s kys. citronovou a tak jsem se s MMS na cas rozloucila.Pracuji mimo CR a netusim,jak v USA sehnat HCl.Momentalne jsem doma,HCl jsem sehnala a tesila se jak mam vystarano (100 ml mi vystaci na dalsi kontrakt-6 mesicu nez prijedu zase domu),ale lekarnice me varovala,ze po tydnu bude k nepouziti,protoze vyprchava a prechovavat ji lze pouze v lednici ve skle.Ma pravdu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HCl
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 9:54 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
ditac píše:
I na me prisel odpor chute MMS s kys. citronovou a tak jsem se s MMS na cas rozloucila.Pracuji mimo CR a netusim,jak v USA sehnat HCl.Momentalne jsem doma,HCl jsem sehnala a tesila se jak mam vystarano (100 ml mi vystaci na dalsi kontrakt-6 mesicu nez prijedu zase domu),ale lekarnice me varovala,ze po tydnu bude k nepouziti,protoze vyprchava a prechovavat ji lze pouze v lednici ve skle.Ma pravdu?

To mě přijde jako nesmysl, je to odolná látka, která v tmavé skleněné nádobě v přiměřené teplotě vydrží měsíce, neli roky. Zamozřejmě bez přístupu kyslíku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HCl
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 11:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ditac píše:
I na me prisel odpor chute MMS s kys. citronovou a tak jsem se s MMS na cas rozloucila.Pracuji mimo CR a netusim,jak v USA sehnat HCl.Momentalne jsem doma,HCl jsem sehnala a tesila se jak mam vystarano (100 ml mi vystaci na dalsi kontrakt-6 mesicu nez prijedu zase domu),ale lekarnice me varovala,ze po tydnu bude k nepouziti,protoze vyprchava a prechovavat ji lze pouze v lednici ve skle.Ma pravdu?

Dost záleží na koncentraci, ale běžně používaná koncentrace 3,5 %, je prakticky nezničitelná, pokud je ve skle a dobře uzavřená. Jediný problém je zde vytěkání chlóru a to se pochopitelně ze zavřené lahve nekoná. Jiná věc jsou vysoké koncentrace, tedy 35 % a zde již klesá koncentrace prakticky po každém otevření, ale ani zase nejde o nic dramatického a i tak je životnost obdivuhodná, rozhodně v řádu mnoha let. Uskladnění v lednici je čirý nesmysl, teplota stav nijak neovlivní a dokonce i světlo vadí minimálně. Ideální nádoba k uskladnění je hnědá pivní láhev s takovým tím starožitným porcelánovým uzávěrem vhodným k opakovanému použití, tam nevyprchá opravdu nic, což vám lékovky nezajistí, třeba toto.


Přílohy:
403px-Bernard_jantarov%C3%BD_le%C5%BE%C3%A1k_%28Beer-_czech_republic%29.jpg
403px-Bernard_jantarov%C3%BD_le%C5%BE%C3%A1k_%28Beer-_czech_republic%29.jpg [ 34.08 KiB | Zobrazeno 7542 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 17, 2010 12:19 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den, prosím o váš názor, oba synové dostali Impetigo, už jsme jednou měli takže poznám. Je jim 7 a tři roky. Staršímu jsme to jakž takž pořešili pomocí MMs, potíráním. Dále do nich cpu b-komplex a céčko. Mladšímu to nezabírá až tak rychle, naopak se zdá že se to chce rozlézt až velmi blízko k oku, kde už samozřejmě synek hůře spolupracuje. Potírám celý den plus každý den koupeme. Potírám 6 aktivovanými ředěnými kapkami a i tak řve jak tur. Přitom starší neřve a říká že to neštípe... Měl by jste kromě vydržet ještě nějakou radu, něco víc co do toho mladšího nacpat. Nebo naopak necpat... Kupodivu ač jsou mu teprve tři nemá problém spolknout i tu největší kapsli. U lékaře jsme zatím nebyli chtěla bych se vyhnout antibiotikům orálně. Našla jsem včera doma framykoin a zkusila namazat místo mms ale přišlo spíše zhoršení, takže jsme zpět u MMS.. Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 17, 2010 3:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Azul":3klct49x]Hezký den, prosím o váš názor, oba synové dostali Impetigo, už jsme jednou měli takže poznám. Je jim 7 a tři roky. Staršímu jsme to jakž takž pořešili pomocí MMs, potíráním. Dále do nich cpu b-komplex a céčko. Mladšímu to nezabírá až tak rychle, naopak se zdá že se to chce rozlézt až velmi blízko k oku, kde už samozřejmě synek hůře spolupracuje. Potírám celý den plus každý den koupeme. Potírám 6 aktivovanými ředěnými kapkami a i tak řve jak tur. Přitom starší neřve a říká že to neštípe... Měl by jste kromě vydržet ještě nějakou radu, něco víc co do toho mladšího nacpat. Nebo naopak necpat... Kupodivu ač jsou mu teprve tři nemá problém spolknout i tu největší kapsli. U lékaře jsme zatím nebyli chtěla bych se vyhnout antibiotikům orálně. Našla jsem včera doma framykoin a zkusila namazat místo mms ale přišlo spíše zhoršení, takže jsme zpět u MMS.. Díky moc[/quote:3klct49x]
Na toto téma je celé vlákno zde

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3klct49x


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 17, 2010 7:51 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Děkuji, v podstatě jsem potřebovala asi hlavně podpořit a zvednout morál. A ujasnit si důvěru ve vlastní síly. U staršího to šlo, půjde to i u mladšího. Dík. Azul.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 17, 2010 9:03 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
J.Humble doporucuje uzivat mms po novom - tri kvapky aktivovaneho mms kazdu hodinu 8 hodin denne. Je to podla Vas lepsie alebo je lepsie zacat od jednej kvapky a postupne pridavat. A pokial az pridavat? On tvrdi ze uz by neodporucil podavat naraz 15 kvapiek a viac mms.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
J.Humble doporucuje uzivat mms po novom - tri kvapky aktivovaneho mms kazdu hodinu 8 hodin denne. Je to podla Vas lepsie alebo je lepsie zacat od jednej kvapky a postupne pridavat. A pokial az pridavat? On tvrdi ze uz by neodporucil podavat naraz 15 kvapiek a viac mms.

Určitě je vhodné držet zdravotní problém jaksi trvale „pod tlakem“ a k tomu je nejvhodnější velký počet malých dávek, ovšem u určitých zdravotních problémů se jeví jako vhodné vysoké jednorázové dávky, nicméně to záleží na zvážení každého uživatele, nic není absolutní. Je také potřeba upozornit na problém, že MMS vyčerpává bílé krvinky a jsou vhodné přestávky, toto riziko hrozí spíše právě u těch vysokých dávek a tam jsou tedy pauzy s vitamínem C nutné. Také je dost vhodné aktivovat kyselinou chlorovodíkovou, která je naopak dost podporuje a tím negativní účinek citelně potlačuje, bez snížení funkceschopnosti MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 9:50 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Určitě je vhodné držet zdravotní problém jaksi trvale „pod tlakem“ a k tomu je nejvhodnější velký počet malých dávek, ovšem u určitých zdravotních problémů se jeví jako vhodné vysoké jednorázové dávky, nicméně to záleží na zvážení každého uživatele, nic není absolutní. Je také potřeba upozornit na problém, že MMS vyčerpává bílé krvinky a jsou vhodné přestávky, toto riziko hrozí spíše právě u těch vysokých dávek a tam jsou tedy pauzy s vitamínem C nutné. Také je dost vhodné aktivovat kyselinou chlorovodíkovou, která je naopak dost podporuje a tím negativní účinek citelně potlačuje, bez snížení funkceschopnosti MMS.

Cize po odporucanych troch tyzdnoch mms by ste doporucoval doplnit vitamin c-vysoke davky az po hnacku a kyselinu chlorovodikovu-tu v akych davkach? A este nieco treba po mms doplnit?
Ma este daky iny nepriaznivy ucinok okrem toho ze vycerpava biele krvinky?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Cize po odporucanych troch tyzdnoch mms by ste doporucoval doplnit vitamin c-vysoke davky az po hnacku a kyselinu chlorovodikovu-tu v akych davkach? A este nieco treba po mms doplnit?
Ma este daky iny nepriaznivy ucinok okrem toho ze vycerpava biele krvinky?

Tak v průběhu braní MMS je vhodné ho stále aktivovat kyselinou chlorovodíkovou o koncentraci 3,5% v poměru 1:1 s 25%tním chloritanem sodným-MMS. Již to samo slušně omezí vyčerpávání bílých krvinek a pak dodat, jak správně píšete, velké dávky vitamínu C. Kromě zdravé stravy, není třeba doplňovat nic a o jiných negativech MMS nic nevím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 11:08 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Tak v průběhu braní MMS je vhodné ho stále aktivovat kyselinou chlorovodíkovou o koncentraci 3,5% v poměru 1:1 s 25%tním chloritanem sodným-MMS. Již to samo slušně omezí vyčerpávání bílých krvinek a pak dodat, jak správně píšete, velké dávky vitamínu C. Kromě zdravé stravy, není třeba doplňovat nic a o jiných negativech MMS nic nevím.

To aktivovanie kyselinou chlorovodikovou by ste mi mohli trochu blizsie priblizit? Oproti kyseline citronovej to ma vyhodu v tom ze je setrnejsia k bielym krvinkam a este v niecom? To je Vas napad alebo ste to niekde citali.
Nasiel som tu ze pri brani mms aktivovaneho kys.citronovou prave ta kys.citronova moze sposobovat vracanie a podobne problemy, ze prekysluje. Ale kys.citronova po metabolizacii v tele ma pokial viem zasadotvorny ucinok.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 9:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
To aktivovanie kyselinou chlorovodikovou by ste mi mohli trochu blizsie priblizit? Oproti kyseline citronovej to ma vyhodu v tom ze je setrnejsia k bielym krvinkam a este v niecom? To je Vas napad alebo ste to niekde citali.
Nasiel som tu ze pri brani mms aktivovaneho kys.citronovou prave ta kys.citronova moze sposobovat vracanie a podobne problemy, ze prekysluje. Ale kys.citronova po metabolizacii v tele ma pokial viem zasadotvorny ucinok.

Používá se 3,5%tní kyselina a aktivuje se v poměru 1:1 s 25%tním chloritanem. Je to mimo ty krvinky také méně dráždivé a organizmus to lépe bere. Tak, můj nápad to není, již autor se to pokoušel aktivovat mnoha druhy kyselin a v organizmu se normálně vyskytuje pouze jedna a to chlorovodíková, tak proč ne zrovna tato. Sám to tak používám a funguje to výborně s tou citrónovou se to nedá srovnávat. Kyselina citrónová není citrón, to si nesmíte dávat dohromady a zásaditá, no nevím, to si schválně vyzkoušejte pH papírkem po vypití roztoku této kyseliny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 2:57 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Jen podotek k tomu impetigu, na tom vláknu jsem zaznamenala Vaši zmínku o mrtvé vodě . Zkusila jsem a zdá se mi že to funguje ještě lépe než MMS.A aspoň to tak nesmrdí. Synek řve samozřejmě pořád stejně a´t ho natírám čímkoli, ale impetigo mizí. Hurá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Jen podotek k tomu impetigu, na tom vláknu jsem zaznamenala Vaši zmínku o mrtvé vodě . Zkusila jsem a zdá se mi že to funguje ještě lépe než MMS.A aspoň to tak nesmrdí. Synek řve samozřejmě pořád stejně a´t ho natírám čímkoli, ale impetigo mizí. Hurá.

Tak mrtvá voda je velice silný desinfekční prostředek a některé nemocnice ji dokonce používají ke sterilizaci nástrojů, čili pokud jsou to nějaké breberky, tak jim to určitě dobře dělat nemůže.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz