Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 1:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 9:56 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Používá se 3,5%tní kyselina a aktivuje se v poměru 1:1 s 25%tním chloritanem. Je to mimo ty krvinky také méně dráždivé a organizmus to lépe bere. Tak, můj nápad to není, již autor se to pokoušel aktivovat mnoha druhy kyselin a v organizmu se normálně vyskytuje pouze jedna a to chlorovodíková, tak proč ne zrovna tato. Sám to tak používám a funguje to výborně s tou citrónovou se to nedá srovnávat. Kyselina citrónová není citrón, to si nesmíte dávat dohromady a zásaditá, no nevím, to si schválně vyzkoušejte pH papírkem po vypití roztoku této kyseliny.

Kyselina citronova neni to iste ako ked vymackam stavu z citrona? Som niekde cital ze je. V com je rozdiel?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 10:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Kyselina citronova neni to iste ako ked vymackam stavu z citrona? Som niekde cital ze je. V com je rozdiel?

Citrón obsahuje množství kyseliny citrónové, jablečné, octové, mravenčí, tyto kyseliny zvyšují účinek kyseliny askorbové neboli vitamínu C, obsahuje flavonoidy, terpeny, obsahuje draslík, železo, obsahuje fytochemikálie. No a nyní mě řekněte, zda je to stejné jako kyselina citrónová z prášku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 11:25 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Vsade citam ze ucinok mms znizuje synteticky vitamin C ale nikde neviem najst preco. Mohli by ste to dako vysvetlit?
Este by som sa chcel utvrdit ako uzivat mms2. Ma sa to vraj uzivat pol hodinu po mms1,ten chlornan vapenaty staci rovno nasypat do tych toboliek alebo je vhodne ho este pred tym rozdrvit? Pred uzitim mms2 sa ma vypit 4 dcl vody a po nom este 2dcl, spravne?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 1:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Vsade citam ze ucinok mms znizuje synteticky vitamin C ale nikde neviem najst preco. Mohli by ste to dako vysvetlit?
Este by som sa chcel utvrdit ako uzivat mms2. Ma sa to vraj uzivat pol hodinu po mms1,ten chlornan vapenaty staci rovno nasypat do tych toboliek alebo je vhodne ho este pred tym rozdrvit? Pred uzitim mms2 sa ma vypit 4 dcl vody a po nom este 2dcl, spravne?

Co na tom nechápete, vitamín C je antioxidant a MMS, respektive chlordioxid je oxidační činidlo, tak to je snad jasné. Aplikaci MMS 2 popisujete správně a to drcení je otázkou, já jsem vyzkoušel oboje a nezaznamenal jsem rozdíl, čili považuji drcení za ztrátu času. Nicméně existují tvrzení, že si větší kousek nerozdrceného chlornanu vápenatého může sednout na stěnu žaludku, začne ji leptat a tím vyvolá nevolnost. Nikdy jsem se s tím nesetkal, tak to nemohu posoudit, ale teoreticky to možné je.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 1:33 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Co na tom nechápete, vitamín C je antioxidant a MMS, respektive chlordioxid je oxidační činidlo, tak to je snad jasné. Aplikaci MMS 2 popisujete správně a to drcení je otázkou, já jsem vyzkoušel oboje a nezaznamenal jsem rozdíl, čili považuji drcení za ztrátu času. Nicméně existují tvrzení, že si větší kousek nerozdrceného chlornanu vápenatého může sednout na stěnu žaludku, začne ji leptat a tím vyvolá nevolnost. Nikdy jsem se s tím nesetkal, tak to nemohu posoudit, ale teoreticky to možné je.

Spytam sa este jednu asi blbu otazku. Mms lieci v podstate na zaklade oxidacie, vitamin C zabranuje,potlacuje oxidaciu. Ako je mozne ze sa daju vyliecit vazne choroby vysokymi davkami Cecka ked to robi da sa povedat presny opak mms.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 1:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Spytam sa este jednu asi blbu otazku. Mms lieci v podstate na zaklade oxidacie, vitamin C zabranuje,potlacuje oxidaciu. Ako je mozne ze sa daju vyliecit vazne choroby vysokymi davkami Cecka ked to robi da sa povedat presny opak mms.

To záleží na tom jaké choroby, na některé je prostě vhodnější oxidace, protože to je základní mechanizmus obrany těla. Jak do těla dodáte dostatek kyslíku, tak tam nemůže bydlet prakticky nic škodlivého, ale vitamín C neodstraňuje z těla kyslík, nýbrž volné radikály, což jsou sloučeniny kyslíku vznikající jako vedlejší produkty buněčného metabolismu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 9:33 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Když si občas čistím zuby s mms, je na aktivace lepší kys. citrónová nebo chlorovodíková? Která méně ničí sklovinu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Když si občas čistím zuby s mms, je na aktivace lepší kys. citrónová nebo chlorovodíková? Která méně ničí sklovinu?

To máte skoro jedno, jakákoliv kyselina zuby ničí, ovšem správně aktivované MMS můžete mít i neutrální na pH 7 a to zubům pochopitelně nic dělat nemůže. Další možnost je čistit si je neaktivovaným MMS a tam problém už vůbec není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 7:26 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Meral som ph aktivovaneho mms 10% kys.citronovou a vyslo mi cca 5.5-6. Ma to tak byt spravne alebo som urobil niekde chybu?
Chcem si tym zacat umyvat zuby. Z fora som dospel k davkovaniu-cca 6 aktivovanych kvapiek. Daju sa umyvat zuby aj neaktivovanym mms? Co sa tyka ucinku, bude porovnatelny ako s aktivovanym mms?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Meral som ph aktivovaneho mms 10% kys.citronovou a vyslo mi cca 5.5-6. Ma to tak byt spravne alebo som urobil niekde chybu?
Chcem si tym zacat umyvat zuby. Z fora som dospel k davkovaniu-cca 6 aktivovanych kvapiek. Daju sa umyvat zuby aj neaktivovanym mms? Co sa tyka ucinku, bude porovnatelny ako s aktivovanym mms?

To by tak zhruba mohlo vycházet, ale dá se namíchat i neutrální, pokud použijete jiný poměr látek. Jinak neaktivované MMS se určitě používat dá v tom není problém a účinnost je velice dobrá, protože ono se stejně aktivuje kyselinou z úst.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 24, 2010 6:20 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Mozu byt krce v zaludku vyvolane tym ze sa z mms2 ta jedna gulicka prilepi k zaludkovej stene?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 10:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Mozu byt krce v zaludku vyvolane tym ze sa z mms2 ta jedna gulicka prilepi k zaludkovej stene?

Určitě může, granulka lehce popálí sliznici žaludku a tomu se to nemusí moc líbit. Nicméně to by mělo být momentálním stavem bez nějaké dlouhodobé reakce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 04, 2010 12:01 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné brát společně OXY/peroxid hořčíku společně s MMS (na noc před spaním)? Ve zbytku dne beru další doplňky, takže časově bych mi tato kombinace pomohla. Děkuji moc. I


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2010 6:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné brát společně OXY/peroxid hořčíku společně s MMS (na noc před spaním)? Ve zbytku dne beru další doplňky, takže časově bych mi tato kombinace pomohla. Děkuji moc. I

Vyzkoušené to nemám, ale oboje dodává do těla vlastně kyslík, čili teoreticky by se to nijak rušit nemělo, ovšem jistý si nejsem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2010 10:24 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Dobry vecer Jarda. V sobotu vecer sme spolu telefonovali, riesim uzivanie mms k dlhodobemu zahlieneniu, radili ste mi 30 kvapiek rozdelit na 10 davok vzdy po hodine + klystiry od jednej az do 10 kvapiek.
po 1. dni oralneho uzivania sa moj stav zlepsil natolko, ze som sa konecne po skoro mesiaci necitila chorobne slaba ale zdrava \":)\" a kasel sa znatelne zlepsil, hoci stale je.
klystiry som zacala nie od jednej ale od dvoch kvapiek, je to celkom sila, zvlastne je,ze hoci stale vydrzim iba nejakych 10 minut to v sebe udrzat, na zaciatok vypustim iba malo, ako keby si to telo chcelo v sebe nejaky cas nechat, oproti obycajnym klystirom. dnes som teda bola uz na 4 kvapkach, zatial v pohode.
co sa tyka oralneho uzivania, dnes som na mms uz 3. den + nejake 3 davky, co som zacala v podvecer v piatok. uvazujem ale o znizeni na 20 kvapiek denne, totizto, citim sa cez den niekedy zvlastne, kokeby tazoba na zaludu, co mi brani s chutou jest - nechutenstvo. najprv som to neprisudzovala mms, ale teraz myslim, ze je to z toho. takze by som sa rada poradila v tomto, ma zmysel znizit davku na 20 kv. denne, alebo mam oralne uzivanie prerusit uplne? kolko dni mozem takto mms uzivat - kazdu hodinu mala davka? citim sa zdrava az na tie hlieny a z toho plynuci kasel. neriesit to uz iba klystirmi?
este mam docela dilemu, co s jedlom, mms sa nema uzivat nalacno, cize nieco vzdy zakusujem, no chcela by som sa opytat ake ovocie mozem jest bez problemov, zatial som doobeda na hruskach a jablkach.
dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz