Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 11:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="musa1":2y09whyy]Přeji hezký den,jsem nadšená z vašich stránek a co se tam vše člověk může dozvědět a poučit z diskuzi jen nevím co znamená skratka MMS to jsem nějak nevypátrala.Jen se chci zeptat na takovou maličkost při sankhapraksalana když píšete že pijete ty hrnky 1,5h tak jak tam uvadíte další a potom zase další tak když jsem to ted pročítala znovu tak to znamená že vypijete 6l toho slaného nálevu a potom ten heřmánkový čaj?ja to dělala v pondělí ale malinko jinak po sklenicích a po každé cvičení a bylo to dohromady 4l slané vody a nebyl to takový a rychlý průběh jak píšete vy,ale k vypráznění došlo,i když tak po půl hodince tak chci příští týden zkusit tu vaši metodu.Nemám problém s tou slanou vodou,je to jako slaná polévka,bez pevných částí a nedělá se mě z toho ani špatně.
Po pročištění jsem najela na stravu co uvádíte která by tělu měla být nejbližší a je to v pohodě,tím,že sportuji jedla jsem zdravě už předtím,mimo vánoc,to byl trochu ulet a hlavně jsem ted vynechla všechny špatné věci jako cukr,mouku,sul a maso a dál studuji na vašich sránkách co by pro tělo bylo vhodné a co né a uvidím jaká bude reakce těla po měsíci a jestli se to třeba projeví na tom vitiligu a hlavně se snaží co nejvíc zklidnit,ale s dvěma malýma dětmi to je o něco těžší,ale když se chce všechno jde a můžu říct,že jsem se pro tento nový směr maximálně nadchla a věřím,že se výsledek dostaví a obsolutně mě nechybí káva,pečivo,ruzné tyčinky,kreré jsem jedla když jsem sebou neměla jídlo,vše jde nahradit a hlavně člověk MUSÍ CHTÍT a pokud jen o tom mluví jako spousta lidí kolem,že by chtěly zhubnout,ale nechtějí se vzdát svých zlozvyků a až onemocní tak teprve začnou spoustu věcí řešit.Ještě jednou vám moc moc děkuji za vaše stránky a čas který věnujete odpovědím,je to neskutečné a věřím,že to spoustu lidí musí posílit a pomoct jim.Mě jen stačí pročítat diskuze a hned se dozvím spoustu věcí které člověka ani nenapadnou.Tak přeji v novém roce spoustu spokojených čitatelů,trávím nad stránkama ted každý večer několik hodin a jediná věc je že mě z toho koukání do počítače bolí oči,ale to je absolutně zanedbatelné.S pozdravem M[/quote:2y09whyy]
Tak si prostudujte toto vlákno

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankha - vstřebání vody
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jives píše:
1. ledna jsem zkusil svou první Sankhu. Všechno šlo ukázkově podle instrukcí na stránkách a trvalo to asi hodinu. Ale - trochu mě mátlo, že se nekonala žádná žízeň. Řekl bych, že se během procedury vstřebaly asi 2l vody, takže jsem následujících cca. 8 hodin každou chvíli lítal na WC ( močit ). Dávkování soli jsem dodržel. Čím to ? Díky

To je celkem divné, slaná voda by se nijak moc vstřebávat neměla, ale ten čaj nakonec se klidně vstřebat může a pak se tomu močení nelze tolik divit. Pokud jste se cítil, jak v průběhu kůry, tak celý den v pohodě, není důvod se něčeho bát a naopak bych to vyhodnotil jako zdařilý první pokus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="Olda":34if9hg0]!Ufff! a hurá !!! - nevím co více ...
Přidávám se pane Jardo k Vašim obdivovatelům!
Provedl jsem dnes 1. Sankhu.
Největším problémem se ukázalo (jak píšete v textu) pití slané vody.
Tušil jsem, že nepůjde o tak veselé představení, jak by se mohlo z textu zdát... \":D\"
Po 1. litru slané vody šlo cca 0.5l horem - bez jakéhokoli upozornění. Budu muset uklízet! \":roll:\" Dopil jsem tedy první 1.5l láhev a dodělal ještě sklenici nejslanějšího roztoku (abych se o něco nepřipravil) při jejímž cucání již začaly spodem odcházet tuhé kusy a poté kaly. Také jsem přestal být v optimální pohodě - nebylo mi zrovna do zpěvu. Druhou 1.5l láhev jsem již pil s velkým nasazením po doušcích. Asi v půlce druhé lahve mne opět horem opustilo cca 0.5l (pravděpodobně s trochou krve ???). Lahev jsem nakonec dokázal dopít a naštěstí ze mne asi v pěti vlnách tekla již jen žlutá ale čistá voda, za což jsem byl opravdu rád, protože bych více slané nepozřel.
Poté 1.5l heřmánkového čaje. Jakmile jsem jím nahradil slanou vodu, odešlo ze mne již mnohem méně žluté vody, než předtím.
Byl to skutečný očistec a aniž bych dopředu plánoval zároveň také nějakou duchovní očistu, absolvoval jsem ji, neboť jsem v nejtěžších chvílích koncentrace zapomněl nejen na malicherné problémy běžného života ale zapomněl jsem úplně na celý svět!
Nyní si pochutnávám na rýži s máslem. Má vynikající chuť!!!
Je mi dobře, není mi zima, asi proto, že jsem vypil jen 3l té slané vody, takže můj 1. pokus hodnotím celkem kladně. Rád bych v nejbližší době (až trochu zapomenu) absolvoval ještě jednu Sankhu anebo rovnou jaterní očistu... ?
Děkuji Vám z celého srdce za Vaši práci, trpělivost a pomoc nám ostatním. Je skvělé, že to děláte!
Nyní jdu poklidit tu koupelnu \":D\"[/quote:34if9hg0]
Tak vidíte kolik srandy se dá užít při obnovování vlastního zdraví. Já bych to vyhodnotil jako celkem zdařilý první pokus a musíte si uvědomit, že jenom trénink dělá mistra. Příště již budete vědět do čeho jdete, lépe si vyhovíte a celý průběh bude pravděpodobně snadnější. Ono to máte jako v mládí první zážitek se ženou, tam jste také možná některé aplikované techniky vyhodnotil jako méně zdařilé a stejně tomu člověk po několika víceméně problematických pokusech přijde na chuť. Určitě proceduru minimálně jednou ještě zopakujte a teprve potom vyzkoušejte

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 9:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Kaapik píše:
Dotaz přítelkyně: Dobrý večer, přítel Vám už párkrát psla o mém ekzému (možná atopickém), nemůžu se ho zbavit, je sice slabý, ale pořád tu je. Nikdy jsem tím netrpěla, až teď v 18 letech. Byla jsem zdravá a teď mi našli alergie, ekzém. Vážím normálně 53 kg a měřím 165 cm. Řekla bych, že je problém v tlustém střevě, i když chodím pravidelně každé ráno a stolici mám pokaždé jinak hustou. Dělala jsem si Sankhapraksalanu společně s přítelem a na něj začalo vyprazdňování působit již po chvíli a mě až po pár hodinách (cca 3h). Myslím, že jsem celkově nějaká "ucpaná", ikdyž se snažím jíst zdravě (ovocné saláty na snídani, ovocné šťávy, zelenina). Chci se Vás zeptat, zda mi může očista střev pomoci ekzému, nebo existuje pro mě něco lepšího než SP? (CHT a klistír chci prozatím vynechat) Také bych se chtěla zeptat, zda jsem opravdu tak "ucpaná" když ze mě voda vychází až za tak dlouhou dobu? Už nevím jakou očistu zvolit, aby se můj stav zlepšil. Děkuji moc za odpověď PS: máte opravdu dobré stránky a rady k nezaplacení \":)\"

To máte špatně položený dotaz, spíše se ptáte, zda vám pomůže od ekzému a tam mohu odpovědět, že s vysokou pravděpodobností ano. Pokud vás klystýry neoslovují, tak se dá třeba jednou týdně vypít voda s polévkovou lžící epsomské soli a také to celkem slušně proluftuje střeva. Možná by to chtělo něco navíc mimo to čištění, já bych minimálně vyzkoušel větší pravidelnou dodávku hořčíku a na střeva je dobrý i vitamín B5, tak 250-500 mg denně, také vyzkoušejte přidat více tuku, ono bez tuku se kadí blbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 11:19 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 2:45 pm
Příspěvky: 4
[quote="Jarda":2u2w4rcz]Tak si prostudujte toto vlákno

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 10:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
musa1 píše:
Děkuji za radu,jen jsem se dnes v lékarně ptala na destilovanou vodu,chci dále zařadit půsty a řekly mě že se to v lékarně neprodává,tak jestli by jste mě mohl poradit kde se to dá koupit a nebo když budu pít normální vodu nebo třeba jestli je lepší jí převařit jestli by to také stačilo,omlouvám se že se na to ptám tady kde se jedná o čištění,ale myslím,že je to sak.hodně blízké.Na stravu jsem najela bez problémů a nic mě zatím z prohřešků nechybí a nemám ani chutě,jím teda dost denně ořechů různých druhu tak 100-200g za celý den průběžně v jídlech,aby jsem načerpala enegrii,protože moje práce je předcvičování aerobiku a potřebuji energii a ještě bych se chtěla zeptat jak moc je potřeba doplnovat vitamíny,minerály a potřebné věci aby tělo dobře fungovalo když mám každý den dost velkou zátěž.Ještě se zapatám jak se sušeným ovocem,je to moc cukrů,nebo když se jí omezeně tak to nevadí a co třtinový cukr,to je asi špatný,že?dřív jsem ho používala,ted už né a co těstoviny,jestli jen nějaké specialní druhy a nebo vůbec?moc děkuji za rady a tipy a mango jsem zrovna dnes snědla celé a boruvky budu doplnovat průběžně.díky.M

Destilovaná voda se samozřejmě v lékárnách normálně prodává a to jak běžná kvalita, tak velmi čistá na injekční použití. Pokud jsou zrovna v té lékárně nějak neschopní, navštivte prostě jinou. Těch ořechů do sebe cpete asi opravdu mnoho, horní hranici bych viděl tak 150 g a ještě ne každý den. Vhodné je nechat si udělat vlasovou analýzu a tam se dozvíte, co vám chybí a co přebývá, na tom základě není problém si stav porovnat. Ono pokud máte v pořádku tvorbu enzymů, tak se tolik těch cukrů a tuků není třeba bát, tělo si s tím poradí, speciálně pokud máte vysoké fyzické vytížení, ale jinak je potřeba se dost kontrolovat. Jinak obecně je špatný každý cukr a dokonce i med, čili s tím velice opatrně. Těstoviny to je stejná kapitola, stále se bavíme vlastně o cukrech a navíc silně zahleňují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 12:39 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 2:45 pm
Příspěvky: 4
Jarda píše:
Destilovaná voda se samozřejmě v lékárnách normálně prodává a to jak běžná kvalita, tak velmi čistá na injekční použití. Pokud jsou zrovna v té lékárně nějak neschopní, navštivte prostě jinou. Těch ořechů do sebe cpete asi opravdu mnoho, horní hranici bych viděl tak 150 g a ještě ne každý den. Vhodné je nechat si udělat vlasovou analýzu a tam se dozvíte, co vám chybí a co přebývá, na tom základě není problém si stav porovnat. Ono pokud máte v pořádku tvorbu enzymů, tak se tolik těch cukrů a tuků není třeba bát, tělo si s tím poradí, speciálně pokud máte vysoké fyzické vytížení, ale jinak je potřeba se dost kontrolovat. Jinak obecně je špatný každý cukr a dokonce i med, čili s tím velice opatrně. Těstoviny to je stejná kapitola, stále se bavíme vlastně o cukrech a navíc silně zahleňují.

Tak znovu \":)\" po napsání asi dvaceti řádků jsem na něco omylem asi klikla a vše se vymazalo,tak mě to vždy mrzí,když něco dělám a potom už nemůžu najít ty správná slova,ale to je jedno napíšu znovu na co se chci zeptat.
Taky jsem si myslela,že půjdu do lékarny a normálně tam koupím destilovanou vodu,tak se podívám do jiných lékaren v okolí a věřím,že pořídím,jen se chci zeptat,když budu při tom půstu pít normální vodu asi se nic neděje,ale nedochází k tak dokonalé očistě,pokud se nepletu.Chci si už v neděli udělat první půstový den,nemám moc možností a musím už být odpoledne doma,aby jsem už nikam nemusela a měla klid.Ty ořechy samozřejmě omezím,měla jsem to ted takový zdrj energie když jsem odbourala všechy ty nezdravé věci jako je pečivo,musly tyčinky a další věci které jsem jedla jako zdrj enegrie a taky jsem pocítila,že je mě potom těžko a není se čemu divit je to docela těžký a hodně tuků a nejvíce mě chutnají para ořechy a ty jsou hodně tučné,ale brala jsem to trochu tak jak jste radil jedné pani v nějaké z dizkuzí,ty si ted nejvíc pročítám a najdu tam hodně odpovědí,že má rozkousta několik mandlí a zapít ovocnou štávou a dodá to energii a ted to řeším tak když mám před větší zátěží mám třeba i dvě hodiny po sobě a nebo nározavé tříhodinovku a to dá zabrat ta si dám banán nebo dva a to mě vyhovuje,banány jsou dobře stravitelné a dodají dost enerie.Po pondělní ošistě sanhk.jsem odbourala všechny jedy zjednodušeně a zaměřila se na zeleninu a ovoce k tomu luštěniny a ty různé druhy semínek a ořechy,ty mám moc ráda,ale bude to mírnit.Ještě jsem se taky včera dočetla co je to ta patlanina nebo jak to přesně je a je to směs tvarohu a těch dalších příměsí,ale mě tvaror zrovna nechutna a myslím,že když to jíst nebudu nic se nestane a ještě tam uvádíte kefír,může to být ten normální co prodávájí kdekoliv v obchodě a nebo nějaký speciaální že by to třeba bylo taky dobré na střeva a taky mě chutná kysele zelý a chci se zeptat jestli ho mám když je v tom sáčku ještě proplachovat a nebo už jíst rovnou.
Omlouvám se,že některé dotazy jsou jak bych to řekla hloupé,ale je podle mě lepší když ta možnost je dvakrát se zeptat než to udělat jednou špatně.
S pitím nemám problém jsem zvyklá tím,že celý život sportuji hodně pít jen ted pomalu odboutrává ty čaje a snažím se pít vodu a ty štávy,čaje jsem pila taky dost a za den vypiji v pohodě 3-5l podle toho kkolik mám cvičení.
Cvičení mám jako práci už zhruba dvacet let a v poslední době se snažím dělat i více volných dnů,většinou mám jen jeden volný den v týdnu a cítím,že je potřeba si víc odpočinout a tělo nechat víc regenerovat a k tomu dvě děti 1,5 a 5let tak je to někdy docela záběr a i den před porodem jsem se byla protáhnout v posilovně,nemám z cvičením a pohybem problém a dělá mě dobře jen musím zkloubit s tím ulně odlehčeným jídlem,jedla nebo aspon jsem se snažila i předtím jíst zdravě,ted je to ještě uplně o něčem jiném a po 12letech kdy jsem každé ráno snídala ovesné uplně obyčejné vločky namočené ve vodě s několika rozinkama jsem přešla na to ovoce se semínkama a je to v pohodě a i další věci mě vůbec nevadí,naopak zelenina a ovoce mě moc chutná,jen musím vyvážit tu energii.
Na tu vlasovou analízu se chystám nechám si ted pár týdnů odrust vlasy které si barvím,už jsem se domluvila s kadeřnicí a jak to trochu víc odroste tak mě vlasy odstřihne a pošlu na analízu.nechám si zatím poslat tu sadu.Je to ještě zase na nějakou dobu,ale když to už člověk vydržel tak dlouho tak těch pár týdnu je v pohodě.
Tak se omlouvám,za tam dlouhý romám,ale jsem ráda,že můžu s někým konzultovat co a jak.manžel mě v tom maximálně podporuje a je rád,že mám zajem na tom tak zapracovat,ale sám hodně cvičí a chce mít velké svaly tak se samozřejmě láduje masem a nejvíc mu chutnaji hovězí stejky tak ho nechám při tom.říkala jsem mu o očistě střev,ale vadí mu že by den nemohl jíst maso,tak ho nebudu přemlouvat.
Ještě musím vyřešit jednu věc,ted jsem zase po dvou porodech začala brát HA a chtěla bych to také odbourat tak se budem muset z manželem domluvit jak to uděláme a čím nahradíme,další dítě už bych asi nezvládla při své náplni a i tak toho je dost.
Přeji krásný každý den prožitý naplno.děkuji M


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 07, 2011 11:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
musa1 píše:
Tak znovu \":)\" po napsání asi dvaceti řádků jsem na něco omylem asi klikla a vše se vymazalo,tak mě to vždy mrzí,když něco dělám a potom už nemůžu najít ty správná slova,ale to je jedno napíšu znovu na co se chci zeptat.
Taky jsem si myslela,že půjdu do lékarny a normálně tam koupím destilovanou vodu,tak se podívám do jiných lékaren v okolí a věřím,že pořídím,jen se chci zeptat,když budu při tom půstu pít normální vodu asi se nic neděje,ale nedochází k tak dokonalé očistě,pokud se nepletu.Chci si už v neděli udělat první půstový den,nemám moc možností a musím už být odpoledne doma,aby jsem už nikam nemusela a měla klid.Ty ořechy samozřejmě omezím,měla jsem to ted takový zdrj energie když jsem odbourala všechy ty nezdravé věci jako je pečivo,musly tyčinky a další věci které jsem jedla jako zdrj enegrie a taky jsem pocítila,že je mě potom těžko a není se čemu divit je to docela těžký a hodně tuků a nejvíce mě chutnají para ořechy a ty jsou hodně tučné,ale brala jsem to trochu tak jak jste radil jedné pani v nějaké z dizkuzí,ty si ted nejvíc pročítám a najdu tam hodně odpovědí,že má rozkousta několik mandlí a zapít ovocnou štávou a dodá to energii a ted to řeším tak když mám před větší zátěží mám třeba i dvě hodiny po sobě a nebo nározavé tříhodinovku a to dá zabrat ta si dám banán nebo dva a to mě vyhovuje,banány jsou dobře stravitelné a dodají dost enerie.Po pondělní ošistě sanhk.jsem odbourala všechny jedy zjednodušeně a zaměřila se na zeleninu a ovoce k tomu luštěniny a ty různé druhy semínek a ořechy,ty mám moc ráda,ale bude to mírnit.Ještě jsem se taky včera dočetla co je to ta patlanina nebo jak to přesně je a je to směs tvarohu a těch dalších příměsí,ale mě tvaror zrovna nechutna a myslím,že když to jíst nebudu nic se nestane a ještě tam uvádíte kefír,může to být ten normální co prodávájí kdekoliv v obchodě a nebo nějaký speciaální že by to třeba bylo taky dobré na střeva a taky mě chutná kysele zelý a chci se zeptat jestli ho mám když je v tom sáčku ještě proplachovat a nebo už jíst rovnou.
Omlouvám se,že některé dotazy jsou jak bych to řekla hloupé,ale je podle mě lepší když ta možnost je dvakrát se zeptat než to udělat jednou špatně.
S pitím nemám problém jsem zvyklá tím,že celý život sportuji hodně pít jen ted pomalu odboutrává ty čaje a snažím se pít vodu a ty štávy,čaje jsem pila taky dost a za den vypiji v pohodě 3-5l podle toho kkolik mám cvičení.
Cvičení mám jako práci už zhruba dvacet let a v poslední době se snažím dělat i více volných dnů,většinou mám jen jeden volný den v týdnu a cítím,že je potřeba si víc odpočinout a tělo nechat víc regenerovat a k tomu dvě děti 1,5 a 5let tak je to někdy docela záběr a i den před porodem jsem se byla protáhnout v posilovně,nemám z cvičením a pohybem problém a dělá mě dobře jen musím zkloubit s tím ulně odlehčeným jídlem,jedla nebo aspon jsem se snažila i předtím jíst zdravě,ted je to ještě uplně o něčem jiném a po 12letech kdy jsem každé ráno snídala ovesné uplně obyčejné vločky namočené ve vodě s několika rozinkama jsem přešla na to ovoce se semínkama a je to v pohodě a i další věci mě vůbec nevadí,naopak zelenina a ovoce mě moc chutná,jen musím vyvážit tu energii.
Na tu vlasovou analízu se chystám nechám si ted pár týdnů odrust vlasy které si barvím,už jsem se domluvila s kadeřnicí a jak to trochu víc odroste tak mě vlasy odstřihne a pošlu na analízu.nechám si zatím poslat tu sadu.Je to ještě zase na nějakou dobu,ale když to už člověk vydržel tak dlouho tak těch pár týdnu je v pohodě.
Tak se omlouvám,za tam dlouhý romám,ale jsem ráda,že můžu s někým konzultovat co a jak.manžel mě v tom maximálně podporuje a je rád,že mám zajem na tom tak zapracovat,ale sám hodně cvičí a chce mít velké svaly tak se samozřejmě láduje masem a nejvíc mu chutnaji hovězí stejky tak ho nechám při tom.říkala jsem mu o očistě střev,ale vadí mu že by den nemohl jíst maso,tak ho nebudu přemlouvat.
Ještě musím vyřešit jednu věc,ted jsem zase po dvou porodech začala brát HA a chtěla bych to také odbourat tak se budem muset z manželem domluvit jak to uděláme a čím nahradíme,další dítě už bych asi nezvládla při své náplni a i tak toho je dost.
Přeji krásný každý den prožitý naplno.děkuji M

Pište si to vedle v nějaké textovém editoru a pak to sem pouze kopírujte, to takovou chybu vylučuje. U té vody si to myslíte správně a strava, jak ji popisujete, plně vyhovuje. Sirná patlanice je hlavně zdroj omega 3 mastných kyselin a jíst ji nutně nemusíte, také kefír z kefírové houby je jediný použitelný produkt z mléka a určitě ho můžete vyzkoušet. Z něho je i ten tvaroh na tu patlanici, což je něco jiného, než tvaroh z obchodní sítě. Kyselé zelí jezte tak, jak se dodává, tedy rovnou ze sáčku. Pití máte až dost, ale na tolik pohybu se není čemu divit. U stravy se zaměřte na tuky, tam je energie a není ji málo. Co se týká rychlosti vyšetření minerálů, není kam spěchat, zatím můžete doplnit to, co chybí prakticky každému a to zde píšu skoro všude. Manžel může vyzkoušet kotvičník a možná uzná, že maso zase tolik potřeba není. Umělé hormony jsou opravdu svinstvo a určitě se vyplatí hledat jiné vhodné postupy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 11:30 am 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 2:45 pm
Příspěvky: 4
Jarda píše:
Pište si to vedle v nějaké textovém editoru a pak to sem pouze kopírujte, to takovou chybu vylučuje. U té vody si to myslíte správně a strava, jak ji popisujete, plně vyhovuje. Sirná patlanice je hlavně zdroj omega 3 mastných kyselin a jíst ji nutně nemusíte, také kefír z kefírové houby je jediný použitelný produkt z mléka a určitě ho můžete vyzkoušet. Z něho je i ten tvaroh na tu patlanici, což je něco jiného, než tvaroh z obchodní sítě. Kyselé zelí jezte tak, jak se dodává, tedy rovnou ze sáčku. Pití máte až dost, ale na tolik pohybu se není čemu divit. U stravy se zaměřte na tuky, tam je energie a není ji málo. Co se týká rychlosti vyšetření minerálů, není kam spěchat, zatím můžete doplnit to, co chybí prakticky každému a to zde píšu skoro všude. Manžel může vyzkoušet kotvičník a možná uzná, že maso zase tolik potřeba není. Umělé hormony jsou opravdu svinstvo a určitě se vyplatí hledat jiné vhodné postupy.

Díky moc za jasné a rychlé odpovědi.Je to ted týden co jsem udělala takovou radikální změnu a je to zatím super a nemám chut na nic co jsem předtím normálně jedla a nasytí mě to zdrvé a podle pocitu energie si to upravuji.Po třech dnech jsem se srovnala z té tivočiny po vánocích jinak se to nedá nazvat.člověk byl z toho jídla oteklý a taky unavený a řekla jsem si že tak dál už ne a ted mě to maximálně vyhovuje.Manžel se mě dnes zeptá v jiné lekarně a jinak si dám zatím kojeneckou vodu než seženu tu destilovanou.Zítra se chci vrhnout na první půstový den,neděle je jediný takový klidnější den v týdnu a to se mě na to zdá ideální,jen mě napadá jestli je potřeba se den před tím nějak víc omezit v jídle,že by třeba člověk měl jíst méně nebo tak nějak.Nic těžkého nejím tak si myslím,že je to v pohiodě.Manželovi to řeknu s tím kotvičníkem a uvidím co on na to,ale každopádně díky a taky mě to moc motivuji tak děkuji za každou vaši odpověd a radu.Konečně se dopracuji tam kam opravdu chci a odbouram svalovou hmotu která se mě těch dvacet let tvořila a ted bych chtěla tělu odlehčit a když budu mít o 10 kilo méně bude to super a ještě bez diety tu je užasný,jen upravou stravy.Už tak se mě holky ptají co jím,že není možné jen tak hubnout a jak oni říkají nehladovět.Nechápu to že prostě nemůžou začít jíst víc zeleniny a tak,je toho tolik co si člověk může dát a cítit se dobře a nehladovět,já takové pocity absolutně nemám a když mám větší hlad sním víc zeleninového salátu a přidám víc různých semínek a to bohatě stačí.díky moc.M


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 10:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
musa1 píše:
Díky moc za jasné a rychlé odpovědi.Je to ted týden co jsem udělala takovou radikální změnu a je to zatím super a nemám chut na nic co jsem předtím normálně jedla a nasytí mě to zdrvé a podle pocitu energie si to upravuji.Po třech dnech jsem se srovnala z té tivočiny po vánocích jinak se to nedá nazvat.člověk byl z toho jídla oteklý a taky unavený a řekla jsem si že tak dál už ne a ted mě to maximálně vyhovuje.Manžel se mě dnes zeptá v jiné lekarně a jinak si dám zatím kojeneckou vodu než seženu tu destilovanou.Zítra se chci vrhnout na první půstový den,neděle je jediný takový klidnější den v týdnu a to se mě na to zdá ideální,jen mě napadá jestli je potřeba se den před tím nějak víc omezit v jídle,že by třeba člověk měl jíst méně nebo tak nějak.Nic těžkého nejím tak si myslím,že je to v pohiodě.Manželovi to řeknu s tím kotvičníkem a uvidím co on na to,ale každopádně díky a taky mě to moc motivuji tak děkuji za každou vaši odpověd a radu.Konečně se dopracuji tam kam opravdu chci a odbouram svalovou hmotu která se mě těch dvacet let tvořila a ted bych chtěla tělu odlehčit a když budu mít o 10 kilo méně bude to super a ještě bez diety tu je užasný,jen upravou stravy.Už tak se mě holky ptají co jím,že není možné jen tak hubnout a jak oni říkají nehladovět.Nechápu to že prostě nemůžou začít jíst víc zeleniny a tak,je toho tolik co si člověk může dát a cítit se dobře a nehladovět,já takové pocity absolutně nemám a když mám větší hlad sním víc zeleninového salátu a přidám víc různých semínek a to bohatě stačí.díky moc.M

Půst je normální stav a tělo člověka se na něj nijak připravovat nemusí v přírodě by jste prostě nic k jídlu nenašla, tak by jste holt nejedla a taky bez přípravy. Ono to není hubnout, to se pouze rovná tělo na normální hodnoty a zpravidla si srovná váhu na stav cca z 18 let. Pokud je výdej energie větší, dáte prostě ořechy a je energie habaděj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Problém se zvracením
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 1:46 pm 
Offline

Registrován: ned led 09, 2011 1:00 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, dnes jsem poprvé zkoušela očistu "Sankhapraksalana". Dělala jsem jí následujícím způsobem: Vypila jsem sklenici teplé slané vody (250ml) a udělala sérii cviků, to jsem opakovala 3X. Pak pro mě bylo těžké pít celé sklenice (té vody jsem v sobě měla asi moc), a tak jsem vypila vždy půl jen sklenice, provedla cviky a opakovala. Po celkem čtvrté sklenici jsem měla pocit na zvracení. Chvilku jsem jen seděla a čekala až to přejde. Pak jsem pomalu vypila část páté sklenice, provedla cviky a když jsem sklenici vypila, zase mi bylo na zvracení. Zkoušela jsem se přemoct, ale prostě to nešlo. Chtěla bych se zeptat, co s tím mám dělat. Je mi 16 let, ale četla jsem, že je tato metoda vhodná již od 15 let. Měla bych chvíli počkat a až třeba za půl hodiny zkusit vypít další sklenici, aby se nedostavil pocit na zvracení? Popřípadě kdy se mám o tuto metodu čištění střev znovu pokusit? Předem děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se zvracením
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Adys píše:
Dobrý den, dnes jsem poprvé zkoušela očistu "Sankhapraksalana". Dělala jsem jí následujícím způsobem: Vypila jsem sklenici teplé slané vody (250ml) a udělala sérii cviků, to jsem opakovala 3X. Pak pro mě bylo těžké pít celé sklenice (té vody jsem v sobě měla asi moc), a tak jsem vypila vždy půl jen sklenice, provedla cviky a opakovala. Po celkem čtvrté sklenici jsem měla pocit na zvracení. Chvilku jsem jen seděla a čekala až to přejde. Pak jsem pomalu vypila část páté sklenice, provedla cviky a když jsem sklenici vypila, zase mi bylo na zvracení. Zkoušela jsem se přemoct, ale prostě to nešlo. Chtěla bych se zeptat, co s tím mám dělat. Je mi 16 let, ale četla jsem, že je tato metoda vhodná již od 15 let. Měla bych chvíli počkat a až třeba za půl hodiny zkusit vypít další sklenici, aby se nedostavil pocit na zvracení? Popřípadě kdy se mám o tuto metodu čištění střev znovu pokusit? Předem děkuji za odpověď.

Ideální teplota vody je zhruba jako teplota těla a patrně máte prověšený žaludek, což je ve vašem věku docela dost brzo. Nyní bych se na šankaprakšalánu vykašlal a čistil žaludek, aby se průvěs odstranil. Další pokus bych zkoušel po zhruba 14 denním čištění žaludku a také je vhodné střeva předčistit klystýrem, ona totiž tato procedura je o mnoho problematičtější než klystýr i když se zdánlivě zdá jednodušší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 13, 2011 6:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Chystám se na další šanku. Myslím ale, že mě více než ten svinčík překyseluje rýže a z toho je mi zle. Myslíte, že bych jako první jídlo mohla použít rozvařené jáhly nebo pohanku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 13, 2011 10:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Chystám se na další šanku. Myslím ale, že mě více než ten svinčík překyseluje rýže a z toho je mi zle. Myslíte, že bych jako první jídlo mohla použít rozvařené jáhly nebo pohanku?

Patrně by to nemělo znamenat zásadní problém, ale vyzkoušené to nemám. Jinak raději jáhly a určitě je musíte docela dost rozvařit, tuku bych dal stejně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 2:56 pm 
Offline

Registrován: ned led 09, 2011 6:41 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den. Můj otec má velké problémy s vyprazdňováním, určitě by zkusil Sankhapraksalanu, ale má nádor na močovém měchýři a chodí na chemoterapii. Je vhodná tato metoda nebo byste doporučil něco jiného Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz