Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 8:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 1:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
rozklikněte nápisy co jsou pod názvem výrobku .. -uvodnní stránka atd děkuji za vše

OK už je to lepší, já jsem to po vyskočení odkazu „Stránka nenalezena“ dále nezkoumal, ale ten test bych viděl maximálně jako orientační, nic přesného se od takto jednoduchého postupu nedá očekávat. ovšem pokud uvážíte, že alergie jsou pouze přímo úměrné stavu zanesení organizmu a většina alergií je na vysoce detoxikující potraviny, tak jde spíše o očistné reakce a pak je i takováto přesnost asi dostatečná. Nicméně při posouzení té ceny, která není zrovna lidová, možná bude jednodušší si vždy narvat teřich nějakou z těch uvedených testovaných potravin, reakci vysledovat, zapsat a máte po pár týdnech daleko přesnější výsledky zadarmo, akorát nesmíte do sebe cpát více těch potravin najednou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 1:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Pane Jardo, dá se zjednodušeně říct, že každé ostré a pálivé jídlo nebude kvasince moc chutnat?
Jde mi o to, jestli si na cestách můžu dát třeba ostré zeleninové kari a tomu pár zrnek rýže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 10:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Pane Jardo, dá se zjednodušeně říct, že každé ostré a pálivé jídlo nebude kvasince moc chutnat?
Jde mi o to, jestli si na cestách můžu dát třeba ostré zeleninové kari a tomu pár zrnek rýže.

Tak jednoznačně se to asi formulovat nedá i když patrně ano, ale principielně by mělo jít vždy o pálivou potravinu, která má součastně i fungicidní vlastnosti, což nemusí být pravidlem. Možná bych se na cesty spíše vybavil třeba lichořeřišnicí, nebo MMS a používal tyto prostředky u nějakých diskutabilních jídel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 10:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 445
Jarda píše:
Zase tak velký rozdíl tam patrně nebude, ale já používám to oregano a funguje dobře.
Jakým způsobem oregano používat? Do salátů nebo jiných jídel a jaké množství? Našel jsem jen rady typu "...pravá neapolská pizza je nepředstavitelná bez dobromysli..." nebo "...velmi dobře doplňuje chuť rajčat, sýrů, zeleniny (zvlášť fazolí), masa a ryb..."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Jakým způsobem oregano používat? Do salátů nebo jiných jídel a jaké množství? Našel jsem jen rady typu "...pravá neapolská pizza je nepředstavitelná bez dobromysli..." nebo "...velmi dobře doplňuje chuť rajčat, sýrů, zeleniny (zvlášť fazolí), masa a ryb..."

Já ho do jídel moc nedávám, protože mě nijak moc nechutná, ale určitě ho tam dávat můžete. Osobně používám naplněné tobolky velikosti 00 a klidně se jich po nějakém diskutabilním jídle dá sníst i 6 ks, ale běžně stačí 2-4.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 12:11 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Zdravím a děkuji všem za rady .
Zatím zlepšení snad jen o malinký krok spaní je u mně moc špatné budím se pravideně mezi 11.30a 3h což je žlučník játra ne?? pak dospávám ráno Někdy se stane že spím jen pár hodin . Velké jsou i třesy asi nervy pracují . Plivací test posdledních pár dnu mám dobrý. Není to zpusebeno léky které beru -doplnky? myslím homeopatika candida albicans a kyselina kaprylová? snad zabralo? zařadím ostropestřec dle rad Sakula .
Klystýr ted 2týden a to tak co 2den.
Stravu se snažím jíst takovou jakou zde popisujete .. ráno ovoce na lačno , oběd vesměs zelenina dušená +ryba nebo kousek masa , česnek , olivový olej polévky zeleninové . mungo naklíčené,vyhýbám se veškerým škrobum tj i bramborum jáhly . zatím určitě zase zařadím , občas luštěniny , asi bych mněla častěji ,denně ořechy, kokos -a večer kefir -houbu jsem již sehnala zatím mám malé množství , jogurty nebo brynzu tu mám ráda .

Test dříve vzpomínaný jsem zatím nepoužila - mám testy od alergologa . tak počkám asi měsíc , dle situace .
Tvář je zatím ráno trochu nateklá a pokožka na celém těle honě!!!!! suchá a denně ji ráno kartáčuji odumřelé bunky .Dělám dobře ?a pak koloidním stříbrem a pak až masti ,tak3-4denně se musím mazat .
Věřím že se vše bude zlepšovat ,jen co zima pomine a bude teplo a slunce . děkuji za odpovědi a a čas moc mi pomáhjí tyto stránky .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 1:52 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
slunce píše:
Zdravím a děkuji všem za rady .
Zatím zlepšení snad jen o malinký krok spaní je u mně moc špatné budím se pravideně mezi 11.30a 3h což je žlučník játra ne?? pak dospávám ráno Někdy se stane že spím jen pár hodin . Velké jsou i třesy asi nervy pracují . Plivací test posdledních pár dnu mám dobrý. Není to zpusebeno léky které beru -doplnky? myslím homeopatika candida albicans a kyselina kaprylová? snad zabralo? zařadím ostropestřec dle rad Sakula .
Klystýr ted 2týden a to tak co 2den.
Stravu se snažím jíst takovou jakou zde popisujete .. ráno ovoce na lačno , oběd vesměs zelenina dušená +ryba nebo kousek masa , česnek , olivový olej polévky zeleninové . mungo naklíčené,vyhýbám se veškerým škrobum tj i bramborum jáhly . zatím určitě zase zařadím , občas luštěniny , asi bych mněla častěji ,denně ořechy, kokos -a večer kefir -houbu jsem již sehnala zatím mám malé množství , jogurty nebo brynzu tu mám ráda .

Test dříve vzpomínaný jsem zatím nepoužila - mám testy od alergologa . tak počkám asi měsíc , dle situace .
Tvář je zatím ráno trochu nateklá a pokožka na celém těle honě!!!!! suchá a denně ji ráno kartáčuji odumřelé bunky .Dělám dobře ?a pak koloidním stříbrem a pak až masti ,tak3-4denně se musím mazat .
Věřím že se vše bude zlepšovat ,jen co zima pomine a bude teplo a slunce . děkuji za odpovědi a a čas moc mi pomáhjí tyto stránky .

Nadmerna lekarska pece skodi. Blize v dokumentu.
http://www.ulozto.cz/7572699/mudr-jan-h ... n-2011-doc

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 9:35 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
slunce píše:
Zdravím a děkuji všem za rady .
Zatím zlepšení snad jen o malinký krok spaní je u mně moc špatné budím se pravideně mezi 11.30a 3h což je žlučník játra ne?? pak dospávám ráno Někdy se stane že spím jen pár hodin . Velké jsou i třesy asi nervy pracují . Plivací test posdledních pár dnu mám dobrý. Není to zpusebeno léky které beru -doplnky? myslím homeopatika candida albicans a kyselina kaprylová? snad zabralo? zařadím ostropestřec dle rad Sakula .
Klystýr ted 2týden a to tak co 2den.
Stravu se snažím jíst takovou jakou zde popisujete .. ráno ovoce na lačno , oběd vesměs zelenina dušená +ryba nebo kousek masa , česnek , olivový olej polévky zeleninové . mungo naklíčené,vyhýbám se veškerým škrobum tj i bramborum jáhly . zatím určitě zase zařadím , občas luštěniny , asi bych mněla častěji ,denně ořechy, kokos -a večer kefir -houbu jsem již sehnala zatím mám malé množství , jogurty nebo brynzu tu mám ráda .

Test dříve vzpomínaný jsem zatím nepoužila - mám testy od alergologa . tak počkám asi měsíc , dle situace .
Tvář je zatím ráno trochu nateklá a pokožka na celém těle honě!!!!! suchá a denně ji ráno kartáčuji odumřelé bunky .Dělám dobře ?a pak koloidním stříbrem a pak až masti ,tak3-4denně se musím mazat .
Věřím že se vše bude zlepšovat ,jen co zima pomine a bude teplo a slunce . děkuji za odpovědi a a čas moc mi pomáhjí tyto stránky .

Ovoce ráno na lačno je určitě super věc pro běžného člověka ale u ekzematika ve stavu v jakém jste vy bych jej určitě nedoporučil. Obvzláště citrusy mohou mít výrazně zhoršující účinek. Stejně tak i další rady jako konzumace ostrého koření nebo naklíčených věcí jsou určitě obecně výborné ale pro ekzematika v akutním stavu bych je nedoporučil. Pozor i na rybu a kokos, jsou to časté alergeny.

Mám i na sobě vyzkoušeno: půl roku s velkými dávkami čerstvého ovoce, šťáv, zázvoru, chilli apod a ekzém se u mne po delší době opět ukázal. Nyní po zklidnění stravy je jasné zlepšení.

Znovu si dovolím doporučit co nejjednoduší stravu alespoň po nějakou dobu - vařené jáhly, quinou, pohanku, brambory, lehce povařenou zeleninu, mírně masa pokud máte ráda s minimmem soli a spíše bylinkami než pálivým kořením. Z čerstvých věcí jsou méně problematické zelené saláty. U toho praktikovat očisty a teprve po zmizení ekzému bych jednotlivé potraviny postupně zařazoval a plně stravu kterou zde navrhuje zkušený Jarda si dal za cíl třeba do roka.

A s kartáčováním kůže ... to mě přijde dost šílené. Pokud se člověk se zdravou kůží drhne v sauně aby urychlil vylučování škodlivin z kůže tak určitě ano, ale vy si tím dráždíte již tak podrážděnou kůži.

Veškeré rady které najdete zvažte a berte s ohledem na svoji osobu, vaše specifika a specifika ekzému. Co pro jednoho platí bez pochyb, nemusí platit pro Vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 10:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Zdravím a děkuji všem za rady .
Zatím zlepšení snad jen o malinký krok spaní je u mně moc špatné budím se pravideně mezi 11.30a 3h což je žlučník játra ne?? pak dospávám ráno Někdy se stane že spím jen pár hodin . Velké jsou i třesy asi nervy pracují . Plivací test posdledních pár dnu mám dobrý. Není to zpusebeno léky které beru -doplnky? myslím homeopatika candida albicans a kyselina kaprylová? snad zabralo? zařadím ostropestřec dle rad Sakula .
Klystýr ted 2týden a to tak co 2den.
Stravu se snažím jíst takovou jakou zde popisujete .. ráno ovoce na lačno , oběd vesměs zelenina dušená +ryba nebo kousek masa , česnek , olivový olej polévky zeleninové . mungo naklíčené,vyhýbám se veškerým škrobum tj i bramborum jáhly . zatím určitě zase zařadím , občas luštěniny , asi bych mněla častěji ,denně ořechy, kokos -a večer kefir -houbu jsem již sehnala zatím mám malé množství , jogurty nebo brynzu tu mám ráda .

Test dříve vzpomínaný jsem zatím nepoužila - mám testy od alergologa . tak počkám asi měsíc , dle situace .
Tvář je zatím ráno trochu nateklá a pokožka na celém těle honě!!!!! suchá a denně ji ráno kartáčuji odumřelé bunky .Dělám dobře ?a pak koloidním stříbrem a pak až masti ,tak3-4denně se musím mazat .
Věřím že se vše bude zlepšovat ,jen co zima pomine a bude teplo a slunce . děkuji za odpovědi a a čas moc mi pomáhjí tyto stránky .

Na většinu otázek vám dobře odpovídá sakul a v noci si vyzkoušejte změřit pH moče, pokud bude mimo správné hodnoty, tak vyzkoušejte hladinu pH vyrovnat odkyselovačem a budete spát dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 1:08 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Přejí hezký den .
S tím ovocem myslím třeba mražené borůvky nebo kompot sušené ovoce vše po troškách . Myslím že jím dietně nic dráždivého solim minimum . nenakrmim candidu když budu jíst brambory rýži pohanku jsou to škroby ne? a tím se candida živí ne?
To mám masti mazat na tu napul odlupovanou kuži? raději bych ji dala pryč ne? asi řádi stale ten stafilokok na kuži je drsná .a olupuje se ,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Přejí hezký den .
S tím ovocem myslím třeba mražené borůvky nebo kompot sušené ovoce vše po troškách . Myslím že jím dietně nic dráždivého solim minimum . nenakrmim candidu když budu jíst brambory rýži pohanku jsou to škroby ne? a tím se candida živí ne?
To mám masti mazat na tu napul odlupovanou kuži? raději bych ji dala pryč ne? asi řádi stale ten stafilokok na kuži je drsná .a olupuje se ,

Obávám se, že některé učivo při studiu základní školy, tuším šesté třídy, vám nějak uniklo. Jako informace vám bylo vysvětleno, že škroby jsou složité cukry, opakuji cukry a tedy výborné krmení pro kvasinky. Totéž se týká i toho ovoce a snad kromě těch borůvek je všechno špatně. Na kůži svrchu nesahejte, snažte se ji řešit zevnitř, tedy jednoznačně kvasinky a bakterie, například veškeré „koky“ likviduje lichořeřišnice a pomáhá i lékořice, tak si je trochu nastudujte a začněte používat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 04, 2011 2:49 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim,
mam dotaz, jestli candidu take krmi kdyz si tak pul hodku az dve po ovocne snidani dam litr kefiru, kefir nema rada, ale na druhou stranu je v nem tuk a v ovoci cukr a dohromady to rada ma, jak to tedy je? a pokud to vadi, je resenim pridat do kefiru tak dve polevkove lzice oregana a tak 6-8 strouzku cesneku(rad to tak piji), nebo i tak se v kombinaci s ovocem kandida nazere?
diky

a jeste mam dotaz, nekde jsem cetl ze je vhodne vypit kefir treba pul hod pred spanim, ale to je asi nesmysl a plati pro nej stejne pravidlo jako pro jidlo-tedy min. 3 hod pred spanim nejist, ze ano?!

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 04, 2011 10:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim,
mam dotaz, jestli candidu take krmi kdyz si tak pul hodku az dve po ovocne snidani dam litr kefiru, kefir nema rada, ale na druhou stranu je v nem tuk a v ovoci cukr a dohromady to rada ma, jak to tedy je? a pokud to vadi, je resenim pridat do kefiru tak dve polevkove lzice oregana a tak 6-8 strouzku cesneku(rad to tak piji), nebo i tak se v kombinaci s ovocem kandida nazere?
diky

a jeste mam dotaz, nekde jsem cetl ze je vhodne vypit kefir treba pul hod pred spanim, ale to je asi nesmysl a plati pro nej stejne pravidlo jako pro jidlo-tedy min. 3 hod pred spanim nejist, ze ano?!

Zde se nedá postavit jednotný názor, je třeba si vlastní reakci vypozorovat a pokud dochází ke kvašení, tak tu kombinaci vždy vyřadit, ať jde o kombinaci čehokoliv, kefír nevyjímaje. Jakýkoliv fungicid přidaný do stravy, nebo do kefíru pochopitelně podstatně zhoršuje kvasince životní podmínky, ale ani tak ji nemusí udržet v rovnováze. Kefír použitý večer se sice jako jídlo chová, ale zase takový problém s ním není a dá se klidně vypít i poměrně krátkou dobu před spaním, ale raději tak do 20,00 hod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 05, 2011 3:00 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Zdravím
Tak lichořeřšnici jsem užívala loni asi 3krát -tinkturu ted ji opět užívám nedá se lichořeřišnici předávkovat? Lekořice kořen - mám využíváné 2 sáčky moc dobré .Ph moče tak kolem 6-7 jak kdy našla jsem tabulku -
Ideální hodnoty pH zdravého člověka.
Čas......pH moči..pH slin
6.00......5.50.......6.40
7.30......5.50.......6.40
9.00......5.80.......6.80
10.30....6.20.......7.00
12.00....6.40.......7.60
14.00....6.60.......7.80
15.30....7.80.......7.00
18.00....6.60.......7.20
20.30....6.40.......6.60
23.30....6.00.......6.60-je to správné?
A tady jsem někde četla že by mnělo byt víc jak 7 že? užívat sodu bikarbonu na zvyšení ph? nebo čím zvyšit?
Plivací test býva dobrý jen někdy pár provázku klesá .. Tvář je o něco lepší tolik se neloupe otok mírný a kůže na těle zatím taky dos suchá ..a drsná prý to je tím stafilokokem . Kefír piji denně --moc mi chutná a i obklady na tvář si z kefíru dělám -dělala to už kdysi moje babička.A tvář mněla moc pěknou . Myslím že mi to pomáhá dostávám vlhkost do tváře což vím že je potřeba nejen stále mastit že? Krom lichořeřišnice , kyseliny kaprylové , vitamínu lekořice , jsem přidala vilkakoru kapky na imunitu ,mněla bych ještě něco přidat? Někdy už je nálada lepší i zimomřivost je menší . Začali mi hodně vypadávat vlasy co stím? Až budu lepší chtěji mi naočkovat vakcinu proti zlatému stafilokokovi . Jak to vidíte Vy? já myslím že je to další chemije do těla a raději to chci řešit jinou formou .Děkuji za še co pro nás děláte a váš čas a trpělivost při odpovědi .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 05, 2011 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Zdravím
Tak lichořeřšnici jsem užívala loni asi 3krát -tinkturu ted ji opět užívám nedá se lichořeřišnici předávkovat? Lekořice kořen - mám využíváné 2 sáčky moc dobré .Ph moče tak kolem 6-7 jak kdy našla jsem tabulku -
Ideální hodnoty pH zdravého člověka.
Čas......pH moči..pH slin
6.00......5.50.......6.40
7.30......5.50.......6.40
9.00......5.80.......6.80
10.30....6.20.......7.00
12.00....6.40.......7.60
14.00....6.60.......7.80
15.30....7.80.......7.00
18.00....6.60.......7.20
20.30....6.40.......6.60
23.30....6.00.......6.60-je to správné?
A tady jsem někde četla že by mnělo byt víc jak 7 že? užívat sodu bikarbonu na zvyšení ph? nebo čím zvyšit?
Plivací test býva dobrý jen někdy pár provázku klesá .. Tvář je o něco lepší tolik se neloupe otok mírný a kůže na těle zatím taky dos suchá ..a drsná prý to je tím stafilokokem . Kefír piji denně --moc mi chutná a i obklady na tvář si z kefíru dělám -dělala to už kdysi moje babička.A tvář mněla moc pěknou . Myslím že mi to pomáhá dostávám vlhkost do tváře což vím že je potřeba nejen stále mastit že? Krom lichořeřišnice , kyseliny kaprylové , vitamínu lekořice , jsem přidala vilkakoru kapky na imunitu ,mněla bych ještě něco přidat? Někdy už je nálada lepší i zimomřivost je menší . Začali mi hodně vypadávat vlasy co stím? Až budu lepší chtěji mi naočkovat vakcinu proti zlatému stafilokokovi . Jak to vidíte Vy? já myslím že je to další chemije do těla a raději to chci řešit jinou formou .Děkuji za še co pro nás děláte a váš čas a trpělivost při odpovědi .

Lichořeřišnice poskytuje nejlepší výsledky právě při dlouhodobém užívání, ale lékořice maximálně 8 týdnů a pak přestávka. To je opravdu denní průběh pH moče a slin zdravého člověka, ale pokud máte nějaký zdravotní problém, tak držet pH 7,5-7,8, na tom se nic nemění. Dá se udržet i stravou a pokud to nepůjde, tak nějaký odkyselovač, třeba ta soda. Ono to ani není o tom, co přidat, jako o tom, kolik ubrat a čím víc uberete, tím více zdraví se dostaví. Vypadávání vlasů značí rozvrat v minerálech a patrně budete mít větší deficit nějakých látek. Osobně bych dodával minimálně křemík, zinek a patrně i měď, kobalt a mangan. Ideální je nechat si udělat vlasovou analýzu a víte celkem přesně, co vám chybí. Ta vakcinace je celkem blbost, pokud se z toho sama vyhrabete, tak není důvod si to nechat rozprasit nějakou vakcinací.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz