Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 10:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 13, 2011 6:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
No, nechci tě strašit, ale že by stačilo vycestovat do Thajska k vyléčení? Vysvětlit si to neumím, ale totéž popisují všichni, co kvasinky mají a jedou k moři...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 13, 2011 11:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Rugrodh píše:
ahoj, chtěl bych se zeptat ohledně plivacího testu; pozoruji, že když sliny střádám v puse déle, přímo úměrně mi vyjde test pozitivněji (sliny se více rozpustí) - když po ránu nastřádám sliny za 5 vteřin, ani po 45 min. se nespouští (pokud do skleničky necvrnknu), když jsem ale střádal několik min., hned se něco spustilo dolů; jak dlouho mám sliny střádat abych byl v klidu, že kvasinky nekrmím? (před třemi měsíci mi vyšel test, že kvasinky mám brutálně přemnožené, takže určitý pokrok jistě nastal, ale chtěl bych mít jistotu) děkuji za tento server a za možnost přímého dotazu.

Tam nejde o konkrétní dobu, ale o slušný plivanec, což je otázkou pár vteřin, nicméně i tak je test prostě pouze orientační, ale vzhledem k jeho ceně slušný a docela přesný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: ned úno 13, 2011 11:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
hle, další, kdo na dovolené v Turecku "nemá žádné problémy". No, to je candida jak vyšitá.
Pokud chcete, vyzkoušejte následující recept, měl jsem podobné příznaky a osvědčilo se mi to.

Upozorňuji, že tento způsob je v přímém rozporu s doporučeními Jardy a nevnucuju Vám ho. Dávám ho jen k posouzení.

Okamžitě vyřaďte naprosto všechny sacharidy, ponechejte jen bílkoviny a tuky. Co budete jíst: vejce, maso, ryby, oleje. Minimální množství zeleniny, dejme tomu 500 g zelené okurky na den,
ze začátku ani to ne.
Opatřete si antimykotické přípravky: velmi dobré zkušenosti mám s výtažkem z propolisu v kapslích, kaprylovou kyselinou, pepřem Horopito.
Opatřete si Lepicol /vlákninu, určitě ji budete potřebovat/, xylitol /sladidlo, jediný cukr, který neumí candida využít/, opatřete si přípravek ALKALA-N /nebo jedlou sodu/.
Může být i např. Sanogel, na čištění střeva.
Postup: pravidlo č. 1 - nedat candidě nažrat. Žádné sacharidy
pravidlo č. 2 - zabíjet candidu - antimykotické prostředky
pravidlo č. 3 - čistis střevo od mrtvých patogenů - Lepicol plus Sanogel
pravidlo č. 4 - nahrazovat candidu prospěšnýma bakteriema - Laktobacily /používám APO laktobacily, jsou nejsilnější a bez příměší/
pravidlo č. 5 - alkalizovat - přípravek ALKALA-N
Po měsíci budete moci začít přidávat sacharidy, pokud se budete cítit velmi dobře. Jinak s tou dietou vydržte déle.

Takto ji určitě nevyřešíte, ale pokud vám to ten dojem tvoří, tak proč ne. Není to řešení, pouze trápení a jak ta opatření ukončíte je zase zpět, protože jde o mrchožrouta a jak dostane mršinu tak hoduje. Nedat ji nažrat se musí dělat tak, že rozchodíte trávení cukrů a tuků, na což je tento program dost sebevražedný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Re:
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 12:52 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Jarda píše:
Takto ji určitě nevyřešíte, ale pokud vám to ten dojem tvoří, tak proč ne. Není to řešení, pouze trápení a jak ta opatření ukončíte je zase zpět, protože jde o mrchožrouta a jak dostane mršinu tak hoduje. Nedat ji nažrat se musí dělat tak, že rozchodíte trávení cukrů a tuků, na což je tento program dost sebevražedný.

Taky si myslim, ze to fungovat nebude. Ted se pripravuji na ocistu jater, kde se pise, ze by se nemely jist zadny veci, ve kterych jsou tuky. Docela me zaskocilo, jak mi je bez tuku ve strave dobre. Clovek se zase citi zdrave, jen nesmim zapomenout na jatra, aby z ty nahromadeny zluci nebyl problem. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 1:15 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Byla jsem před pár dny ráno na sonu břicha a lékař se ptal, jestli jsem nalačno. Odpověděla jsem, že jsem jen pila vodu. A on poznamenal, že je vidět, že ledviny tvoří moč a že je ve žlučníku méně žluči. Takže se asi nemusíme obávat, že by si orgány neporadily samy, když se žluč odpouští i s čistou vodou.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Re:
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 9:38 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Takto ji určitě nevyřešíte, ale pokud vám to ten dojem tvoří, tak proč ne. Není to řešení, pouze trápení a jak ta opatření ukončíte je zase zpět, protože jde o mrchožrouta a jak dostane mršinu tak hoduje. Nedat ji nažrat se musí dělat tak, že rozchodíte trávení cukrů a tuků, na což je tento program dost sebevražedný.

Inu, čtyři roky jsem zkoušel všechny možné varianty diet a základem bylo vždy nezapomínat na zeleninu. A čtyři roky jsem stál na místě a čtyři roky jsem se budil ráno a chodil dvakrát až třikrát poránu na velkou. Střídaly se u mně nálady /ne dobrá se špatnou, ale nasraná s letargickou a smutnou/. Čtyři roky jsem chodil chcát jak koroptev každých dvacet minut a měl jsem neustále záněty močového
měchýře a cest /a byl jsem rád, když mi to nevyjelo až do ledvin/.
Nic z tohoto už od prvního ledna neznám, jen pokud testuju a dám si nějaké sacharidy a druhý den vidím, že to ještě není v pořádku a vrátím se k původní dietě, protože je mi jasné, že ze stavu totálního
rozkladu trávení, do kterého jsem se dostal díky hydrocolonterapii před vánocema, kdy jsem si vyplatil tu trošku laktobacilů a zůstala mi ve střevech prakticky jen candida, se nemůžu dostat za 14 dnů.
Ale - 90% příznaků candidy je fuč, nemám bledé tváře, nejsem opuchlý, necítím se mizerně, mám dost energie a cítím se jako zdravý člověk. Samozřejmě, nízkosacharidová dieta mi neumožňuje běhat maratóny, ale můžu normálně chodit cvičit do posilovny a venčit psa a řešit běžné denní záležitosti.
Jardo, já tu candidu na rozdíl od Vás mám, a vyzkoušel jsem si sám na sobě metodou pokus omyl jak se jí zbavit. Kdybyste ji měl taky, nikdy byste nemohl říct, že stačí se dostat do pohody a candida zmizí, takhle jednoduché to určitě není. Vyzkoušel jsem všechno možné a to co jsem tu psal je jediné co dává smysl. Když chce candida vyrábět alkohol, musí mít z čeho, a to je cukr v jakékoliv podobě.
S trávením tuků nemám sebemenší problém a candida tuky nežere, ani bílkoviny. Candida je živa z cukru.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Re:
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 9:47 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jirka 2 píše:
Taky si myslim, ze to fungovat nebude. Ted se pripravuji na ocistu jater, kde se pise, ze by se nemely jist zadny veci, ve kterych jsou tuky. Docela me zaskocilo, jak mi je bez tuku ve strave dobre. Clovek se zase citi zdrave, jen nesmim zapomenout na jatra, aby z ty nahromadeny zluci nebyl problem. \":)\"

Už to dávno funguje a to od prvního dne. Jednoduchá otázka: jaký kvas dáte do sudu, když budete chtít vypálit? obilí, brambory, ovoce, z toho všeho se kvasí a následně pálí. Už jste viděl někoho
dávat do sudu slaninu, máslo, olivový olej, nebo hovězí maso? Organismus, který kvasí v bečce ovoce nebo obilí na alkohol (bez přístupu kyslíku) je tentýž, jako ten, který nám dělá paseku ve střevech. A co udělám, když budu chtít, aby se mu nedařilo? Prostě mu nedám to, z čeho kvasí... Jednoduché jako facka.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Re:
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 9:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jirka 2 píše:
Taky si myslim, ze to fungovat nebude. Ted se pripravuji na ocistu jater, kde se pise, ze by se nemely jist zadny veci, ve kterych jsou tuky. Docela me zaskocilo, jak mi je bez tuku ve strave dobre. Clovek se zase citi zdrave, jen nesmim zapomenout na jatra, aby z ty nahromadeny zluci nebyl problem. \":)\"

Na to pozor, to funguje pouze chvilku, protože bez tuku se prakticky nevykadíte, čili zase moc málo je také moc špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Re:
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 10:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Inu, čtyři roky jsem zkoušel všechny možné varianty diet a základem bylo vždy nezapomínat na zeleninu. A čtyři roky jsem stál na místě a čtyři roky jsem se budil ráno a chodil dvakrát až třikrát poránu na velkou. Střídaly se u mně nálady /ne dobrá se špatnou, ale nasraná s letargickou a smutnou/. Čtyři roky jsem chodil chcát jak koroptev každých dvacet minut a měl jsem neustále záněty močového
měchýře a cest /a byl jsem rád, když mi to nevyjelo až do ledvin/.
Nic z tohoto už od prvního ledna neznám, jen pokud testuju a dám si nějaké sacharidy a druhý den vidím, že to ještě není v pořádku a vrátím se k původní dietě, protože je mi jasné, že ze stavu totálního
rozkladu trávení, do kterého jsem se dostal díky hydrocolonterapii před vánocema, kdy jsem si vyplatil tu trošku laktobacilů a zůstala mi ve střevech prakticky jen candida, se nemůžu dostat za 14 dnů.
Ale - 90% příznaků candidy je fuč, nemám bledé tváře, nejsem opuchlý, necítím se mizerně, mám dost energie a cítím se jako zdravý člověk. Samozřejmě, nízkosacharidová dieta mi neumožňuje běhat maratóny, ale můžu normálně chodit cvičit do posilovny a venčit psa a řešit běžné denní záležitosti.
Jardo, já tu candidu na rozdíl od Vás mám, a vyzkoušel jsem si sám na sobě metodou pokus omyl jak se jí zbavit. Kdybyste ji měl taky, nikdy byste nemohl říct, že stačí se dostat do pohody a candida zmizí, takhle jednoduché to určitě není. Vyzkoušel jsem všechno možné a to co jsem tu psal je jediné co dává smysl. Když chce candida vyrábět alkohol, musí mít z čeho, a to je cukr v jakékoliv podobě.
S trávením tuků nemám sebemenší problém a candida tuky nežere, ani bílkoviny. Candida je živa z cukru.

Kandida je živa z cukru a vy bohužel také, čili zde nemáte šanci, hladovíte oba, ale ona je služebně starší, mnohem rychlejší a má jako mrchožrout evolučně dáno vyhrát. Čili vy zde již dávno nebudete, ale vaše kvasinky určitě ano a v tom je ten problém. Kdysi jsem si právě kandidou vypěstoval raka a zlikvidoval oboje, ale podle vás to nejde, čili dělejte jak uznáte sám. Předpokládám, že máte občanský průkaz a svéprávnost, čili musíte se umět rozhodnout kudy jít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 9:41 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
To už jsme si probrali u eskymáků, že to s tím cukrem a jeho nutností k životu není zase tak horké...
no nic, jenom jsem uvedl jak to dělám já, nikomu to nenutím.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 1:02 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
To už jsme si probrali u eskymáků, že to s tím cukrem a jeho nutností k životu není zase tak horké...
no nic, jenom jsem uvedl jak to dělám já, nikomu to nenutím.

Ale kazdej narod ma nejakej metabolismus. A je to dokazany, ze eskymaci dostavaji vitaminy z masa, my musime jist ovoce a brambory. To same asiati, kteri jsou zivi z ryze. Naopak si myslim, ze ma Jarda pravdu v tom, ze tuk blokuje vstrebavani cukru a ten pak ochotne pozira candida. Kdyz tuk neni, tak se cukr vstreba v bunkach a na candidu toho moc nezbyde. Ale jenom tim se ji nezbavime, je to takova zakopova valka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 8:16 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jirka 2 píše:
Ale kazdej narod ma nejakej metabolismus. A je to dokazany, ze eskymaci dostavaji vitaminy z masa, my musime jist ovoce a brambory. To same asiati, kteri jsou zivi z ryze. Naopak si myslim, ze ma Jarda pravdu v tom, ze tuk blokuje vstrebavani cukru a ten pak ochotne pozira candida. Kdyz tuk neni, tak se cukr vstreba v bunkach a na candidu toho moc nezbyde. Ale jenom tim se ji nezbavime, je to takova zakopova valka.

Jirko, dal jsem Vám jednoduchou otázku a taktně jste se ji vyhnul, z čehož mi vychází, že odpověď na tuto otázku neznáte a tudíž nechápete základní principy.

Že má každý národ "nějakej metabolismus"? Princip glukoneogeneze funguje u všech stejně, když tělo nemá cukr, vyrobí si ho z bílkovin. Probůh na jednu stranu Jarda drží čtyřicetidenní půsty a na druhou stranu tvrdí, že bez cukru se nedá žít. Jaktože už dávno není mrtvý? Když se bez cukru nedá existovat? Doporučuju nastudovat základy výživy.
A ta pseudoteorie o tom, že se candida živí tukem... Když jí tak bez výhrady věříte, proč si nedáte dietu toho pablba co doporučuje na léčbu candidy 30 banánů za den? Vyzkoušejte a dejte vědět, jak Vám bude:-) Na vitarian.cz je jeden, co to zkoušel a odvezla ho sanitka po nějakém čase...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 11:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Jirko, dal jsem Vám jednoduchou otázku a taktně jste se ji vyhnul, z čehož mi vychází, že odpověď na tuto otázku neznáte a tudíž nechápete základní principy.

Že má každý národ "nějakej metabolismus"? Princip glukoneogeneze funguje u všech stejně, když tělo nemá cukr, vyrobí si ho z bílkovin. Probůh na jednu stranu Jarda drží čtyřicetidenní půsty a na druhou stranu tvrdí, že bez cukru se nedá žít. Jaktože už dávno není mrtvý? Když se bez cukru nedá existovat? Doporučuju nastudovat základy výživy.
A ta pseudoteorie o tom, že se candida živí tukem... Když jí tak bez výhrady věříte, proč si nedáte dietu toho pablba co doporučuje na léčbu candidy 30 banánů za den? Vyzkoušejte a dejte vědět, jak Vám bude:-) Na vitarian.cz je jeden, co to zkoušel a odvezla ho sanitka po nějakém čase...

Čtyřicetidenní půsty rozhodně nedržím i když půsty držím a doporučuji a kandida se tukem určitě neživí. Pouze pokud nemáte adekvátní enzymy na jejich rozložení, tak vám tuky zalepí membrány buněk, pak se do nich nedostane cukr, zbude v krevním řečišti a ke slovu přichází mrchožrout, teda kandida.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 12:03 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
a co kokosovy olej s ovocim, je to problem? na kandidu, v pripade, ze kvasinka premnozena nie je, mozem takto kombinovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 9:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
a co kokosovy olej s ovocim, je to problem? na kandidu, v pripade, ze kvasinka premnozena nie je, mozem takto kombinovat?

Tam není problém, kvasinku tím nemnožíte a je to velice chutné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz