Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 10:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
ak je to dlhodobo nebezpecne tak mi aspon povecte ako dlho ho mozem tymto sposobom uzivat? a xcem sa este spytat ci pri mms mozem uzivat sirnu patlaninu, robim si ju z kefiru, a kedze uzivam ted mms tak som to vtesnal medzi jednotlive davky, ci to niako neovplivnuje vstrebavanie omega 3
vdaka

Já puškvorec takto nepoužívám, čili na to odpovědět nedovedu. MMS můžete používat s čímkoliv, mimo vitamínu C a také kdykoliv, tedy klidně i nalačno, pokud vám z toho nebude blbě od žaludku, také po jakémkoliv jídle a v kteroukoliv denní, nebo noční dobu. Je to prostě jenom desinfekce a funguje vždy když ji nevyzvracíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 11:48 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
dnes mi diagnostikovali pernicioznu anemiu a neviem co mam robit, budem musiet chodit na injekcie b12 a neviem co setko... ze v zaludku je niaka zlaza ktora produkuje kys.. a moja je zmensena ci co, takze produkcia je mala.. mms, mms2 mi dufam neublizuje pri uzivani,ze? a co hovorite na caj z puškvorca?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
dnes mi diagnostikovali pernicioznu anemiu a neviem co mam robit, budem musiet chodit na injekcie b12 a neviem co setko... ze v zaludku je niaka zlaza ktora produkuje kys.. a moja je zmensena ci co, takze produkcia je mala.. mms, mms2 mi dufam neublizuje pri uzivani,ze? a co hovorite na caj z puškvorca?

Anemie je většinou z nedostatku uvedeného vitamínu B12, ale také je potřeba srovnat měď a molybden, což uvolní železo z jater. V žaludku není žádná žláza, ale parietální buňky, které tu kyselinu produkují a ty máte momentálně zanesené hlenem, nebo vypnuté stresem. MMS nevadí ani jedna varianta a k tomu puškvorci jsem se již několikrát jasně vyjádřil, klidně ho krátkodobě pijte, to bezpečné je, jak dlouho, to najdete na netu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 10:52 am 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Dobrý den pane Jardo, dnes chci začít s užíváním MMS - a použít koncentrát 5:25 /chlordioxid:kys.citronová/ na čištění zubů. Mám však několik keramických korunek - nebude jim tento koncentrát na rozdíl od zubů vadit? Chtěla bych čištěním MMS úplně nahradit zubní pastu a používat MMS pro čištění zubů 1x denně - večer - ráno pak zuby vyčistit kašičkou ze sody a olivového oleje - což již dělám a moc se mi to zamlouvá. Myslíte, že je takovéto dlouhodobé používání MMS na čištění zubů vhodné - samozřejmě pominu případné individuální reakce např. zvýšení citlivosti apod.
A ještě - mohu pro orální užívání MMS používat kohoutkovou vodu, která byla vyčištěna pyramidou ze šungitu?
Děkuji předem za Váš názor a přeji hezký den \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 10:53 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
vdaka za odpoved, a viete mi poradit ako mam doplnit co najlacneisie med a molybden a ako si mam dohlienit steny zaludku? velmi pekne dakujem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 1:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Dobrý den pane Jardo, dnes chci začít s užíváním MMS - a použít koncentrát 5:25 /chlordioxid:kys.citronová/ na čištění zubů. Mám však několik keramických korunek - nebude jim tento koncentrát na rozdíl od zubů vadit? Chtěla bych čištěním MMS úplně nahradit zubní pastu a používat MMS pro čištění zubů 1x denně - večer - ráno pak zuby vyčistit kašičkou ze sody a olivového oleje - což již dělám a moc se mi to zamlouvá. Myslíte, že je takovéto dlouhodobé používání MMS na čištění zubů vhodné - samozřejmě pominu případné individuální reakce např. zvýšení citlivosti apod.
A ještě - mohu pro orální užívání MMS používat kohoutkovou vodu, která byla vyčištěna pyramidou ze šungitu?
Děkuji předem za Váš názor a přeji hezký den \":D\"

Podle mého názoru ne, to jim vadí méně než cukr a ten lidé s takovou úpravou zubů jedí, ale to víte já nejsem zubař. Ostatní můžete používat tak, jak popisujete, to je v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 1:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
vdaka za odpoved, a viete mi poradit ako mam doplnit co najlacneisie med a molybden a ako si mam dohlienit steny zaludku? velmi pekne dakujem za odpoved

Vy jste líný číst, ale já nemám čas to zbytečně znovu psát, čili nejdříve čtěte a teprve na to, co nepochopíte, se ptejte. To se týká hlavně očisty žaludku a u těch stopových prvků, ty jsou dost jedovaté a zase, buď vám je mohu poslat jako kapky, nebo je kupte jako léčivo, ale zde to nejde, třeba v USA s tím není problém. Nicméně mnohem vhodnější je mít udělanou vlasovou analýzu a jet podle ní, chybět vám toho bude patrně mnohem více.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 11:30 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
dnes idem skusat prvy krat mms2, konecne mi prisli prazdne kapsule velkosti 0, mam chlor sok a ono je to vo forme takych malickych kusockov tak s priemerom 1-2mm, mozem to plnit rovno v takom stave alebo to treba drvit na jemny prach?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 11:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
dnes idem skusat prvy krat mms2, konecne mi prisli prazdne kapsule velkosti 0, mam chlor sok a ono je to vo forme takych malickych kusockov tak s priemerom 1-2mm, mozem to plnit rovno v takom stave alebo to treba drvit na jemny prach?

Některé prameny uvádějí, že je vhodnější si ty granulky rozdrtit, ale já sám je užívám tak, jak jsou a vyzkoušel jsem několik dnů brát 12 plných tobolek velikosti 0 denně, zcela bez potíží. Tímto dávkováním se ovšem docílí stav, kdy člověku jde chlór pomalu i z uší a nedovedu si tedy představit nějakou breberku, která by to mohla ustát. Také to rozhodně neberte jako návod k podobným pokusům, uvádím to pouze jako krajní použitelnou možnost, která se dá celkem dobře a bez velkých potíží přežít a výsledky z hlediska hubení šmejdů v těle budou excelentní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 11:36 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
fuu, tak to je pekny vykon, klobuk dolu, ja som mal dnes rano 2 kapky mms1 a poobede som si dal jednu tobolku do poly plnu mms2, a to som isiel tyzden na cca 6-8 kvapiek denne mms1 a taku hnacku co ma potom chytila som uz dlho nemal, pijem vela silneho kefiru, dufam ze pomoze... mms2 mi pride silneisia kava ako mms1 alebo nici to co mms1 nedalo dole, lebo docela mala davka a ledva som to ustal \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 9:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
fuu, tak to je pekny vykon, klobuk dolu, ja som mal dnes rano 2 kapky mms1 a poobede som si dal jednu tobolku do poly plnu mms2, a to som isiel tyzden na cca 6-8 kvapiek denne mms1 a taku hnacku co ma potom chytila som uz dlho nemal, pijem vela silneho kefiru, dufam ze pomoze... mms2 mi pride silneisia kava ako mms1 alebo nici to co mms1 nedalo dole, lebo docela mala davka a ledva som to ustal \":)\"

MMS2 na rozdíl od MMS1 má kumulativní charakter, čili si vytvoří v těle jakoby hladinu a působní pak velice intenzivně, je to prostě desinfekce a ten 80%tní podíl vody ve vašem těle uvede zase do čistého stavu, což se mnohdy bez pořádné laxírky, nebo blinkání neobejde. Kefír v tomto případě laxírku asi nezastaví, to se tělo zbavuje toxinů z těch vychcípaných breberek a odezní to samo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:25 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
mate pravdu, kefir nepomohol, ale dnes uz je to ok, ale mam strach si dat dnes dalsiu ampulku ze sa to zopakuje, asi pockam do zajtra a dam si iba jednu stvrtinovu na niake lahke jedlo a uvidime:) ale dnes som mal velmi tazku noc \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
mate pravdu, kefir nepomohol, ale dnes uz je to ok, ale mam strach si dat dnes dalsiu ampulku ze sa to zopakuje, asi pockam do zajtra a dam si iba jednu stvrtinovu na niake lahke jedlo a uvidime:) ale dnes som mal velmi tazku noc \":)\"

Ono se nic podstatného dít nebude, maximálně se zase pokadíte, nebo navíc poblinkáte, ale to je prostě čištění, nejde o nic nebezpečného.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 10:35 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
jasnee, xcem sa este spytat dnes asi pol 40min dozadu som si dal ryzu s kapustovym salatom a po 20-30min som supol tretinovu kapsulu mms2 a o chvilu mi doslo tak strasne nevolno ze ma az napinalo a tiekli mi sliny ale niak som to v sebe udrzal,to ked si dam celu tak mam strach ze sa hned nevyvraciam, su taketo reakcie normalne??ono to asi po 7min preslo ale ta prva reakcia velmi silna a este mam pocit ako by sa mi ta kapsula niekde v strede trubice akoby zasekla, mal som taky pocit ze ju tam citim niekde, da sa tomu niako predist?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 11:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
jasnee, xcem sa este spytat dnes asi pol 40min dozadu som si dal ryzu s kapustovym salatom a po 20-30min som supol tretinovu kapsulu mms2 a o chvilu mi doslo tak strasne nevolno ze ma az napinalo a tiekli mi sliny ale niak som to v sebe udrzal,to ked si dam celu tak mam strach ze sa hned nevyvraciam, su taketo reakcie normalne??ono to asi po 7min preslo ale ta prva reakcia velmi silna a este mam pocit ako by sa mi ta kapsula niekde v strede trubice akoby zasekla, mal som taky pocit ze ju tam citim niekde, da sa tomu niako predist?

Pokud jste nějak hodně zamořený, tak se takové reakce dají předpokládat, ale pomaličku dávky zvyšujte a tělo se od těch šmejdů vyčistí. V případě, že MMS2 dost zapíjíte, což je nutné, tak se nikde zaseknout nemůže a žaludek ho celkem bez problémů snáší, ovšem může být nějak narušená sliznice žaludku a pak je to dost znát, ale jak se očistí, tak se sliznice spraví a problém odezní.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz