Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 10:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 3:57 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
tak dnes ma neprehnalo \":)\" som raad akurat rozmyslam ci mam ist este dnes do druhej kapsuly alebo mam pockat pre istotu do zajtra, popripade mozem dat poobede niake mms1 kapky, co myslite? vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 4:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
tak dnes ma neprehnalo \":)\" som raad akurat rozmyslam ci mam ist este dnes do druhej kapsuly alebo mam pockat pre istotu do zajtra, popripade mozem dat poobede niake mms1 kapky, co myslite? vdaka

Sice nepíšete, kolik jste toho v té kapsli měl, ale pokud se na této dávce nic neděje, tak základní čištění evidentně proběhlo a je možné přidat, ale maximálně ještě jednu stejnou dávku, ne více.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 4:05 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
bola to jedna tretinova kapsula, ale ako som uz pisal dnes skoro som sa po nej povracal a bolo mi strasne nevolno az mi tiekli sliny a stale mam taky zvlastny stav trosku malatny
som sa pred pol hodkou najedol a po jedle ma prehnalo taka vecsia jednorazova sprcha to bola, zaujimave ze az po 6 hodinach od uzitia, ale asi po 3 hodinach som uzil asi 7dcl cerstvej stavy z mrkvy, cvikle a jablk, a hodinu po stave som uzil nieco cez 4g vit c mozno 5g max, je mozne ze z toho cecka ma prehnalo?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 5:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
bola to jedna tretinova kapsula, ale ako som uz pisal dnes skoro som sa po nej povracal a bolo mi strasne nevolno az mi tiekli sliny a stale mam taky zvlastny stav trosku malatny
som sa pred pol hodkou najedol a po jedle ma prehnalo taka vecsia jednorazova sprcha to bola, zaujimave ze az po 6 hodinach od uzitia, ale asi po 3 hodinach som uzil asi 7dcl cerstvej stavy z mrkvy, cvikle a jablk, a hodinu po stave som uzil nieco cez 4g vit c mozno 5g max, je mozne ze z toho cecka ma prehnalo?

Pokud vás to šprajcovalo, tak bych již dnes nic nezkoušel, další si dejte až zítra. Ten průjem bych viděl z toho céčka, ale ono se blbě odhaduje, co to způsobí, čili je při startu nějaké nové terapie vhodnější nic jiného neaplikovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 5:45 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
dakujem za odpoved, este som sa chcel opytat ze kedze bojujem proti kandide, dost som odlahcil stravu, som vegetarian, cukor som uplne vylucil, vecsinou idem na ryzi, salatoch, a varenych zeleninovych zmesiach,
a ak je nieco zahustene mukou tak to asi tiez nieje moc vyhra,ze?
pouzivam aj oreganovy olej a chystam sa kupit kokosovy olej


Naposledy upravil Lubyx dne sob úno 19, 2011 7:11 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 7:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
dakujem za odpoved, este som sa chcel opytat ze kedze bojujem proti kandide, dost som odlahcil stravu, som vegetarian, cukor som uplne vylucil, vecsinou idem na ryzi, salatoch, a varenych zeleninovych zmesiach,
a ak je nieco zahustene mukou tak to asi tiez nieje moc vyhra,ze?

To máte pravdu, rýže a mouka opravdu nic moc, to okamžitě kvasí a kandida se množí. Dost špatně bez fungicidů funguje i vařená zelenina, protože vařením stoupá obsah sacharidů a zase se tím více krmí kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 11:33 am 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2010 12:11 pm
Příspěvky: 25
Dobry den,
par mesiacov som nehybal s flasou s mms a teraz pozeram, ze je na spodku usadenina. Je to bezne? Vyzera to ako nejake lupienkovite krystaliky. Skladujem to v sklenenej flasi od borovicky \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 12:58 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
tak dnes som si dal pol kapsuly a na moje mile prekvapenie ziadne silne nevolnosti ako vcera, uplne bezproblemovy priebeh \":)\"
kolko ostava mms2 v krvi ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 1:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Miroslav píše:
Dobry den,
par mesiacov som nehybal s flasou s mms a teraz pozeram, ze je na spodku usadenina. Je to bezne? Vyzera to ako nejake lupienkovite krystaliky. Skladujem to v sklenenej flasi od borovicky \":)\"

To je normální, dochází tam k malé sedimentaci, která není nijak na závadu a účinky se tím nijak nezhoršují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 1:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
tak dnes som si dal pol kapsuly a na moje mile prekvapenie ziadne silne nevolnosti ako vcera, uplne bezproblemovy priebeh \":)\"
kolko ostava mms2 v krvi ?

Tak vidíte, funguje vám to přesně tak, jak jsem říkal a je potřeba počítat, že MMS2 má kumulativní účinky, čili při delším pravidelném užívání podává excelentní výsledky. Jednoznačně ovšem doporučuji si vždy na noc, těsně před spaním, dát větší dávku céčka na zlepšení stavu bílých krvinek. Ideálně formou C askorbátu, aby se zbytečně na noc tělo nepřekyselovalo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 8:24 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
ten prave nemam, iba kyselinu, ale mozem ju neutralizovat bikarbonou,nie? ma to ten isty ucinok ak ju neutralizujem ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 9:18 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Lubyx píše:
ten prave nemam, iba kyselinu, ale mozem ju neutralizovat bikarbonou,nie? ma to ten isty ucinok ak ju neutralizujem ?

Já to tak tedy dělám, že lžicku céčka z DM smíchám ve vodě s lžickou sody a ph mi zůstane cca nezměněno, ale nevím jestli je to dobré řešení


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 9:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
ten prave nemam, iba kyselinu, ale mozem ju neutralizovat bikarbonou,nie? ma to ten isty ucinok ak ju neutralizujem ?

Sice nepíšete jakou kyselinu, ale předpokládám, že L-askorbovou. Pokud ano, tak ji v poměru 2:1 smícháte s tou sodou a máte po vyšumění C askorbát. Na účinku se tím nic nemění a nedojde k okyselování těla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Já to tak tedy dělám, že lžicku céčka z DM smíchám ve vodě s lžickou sody a ph mi zůstane cca nezměněno, ale nevím jestli je to dobré řešení

Běžné míchání je 2:1, ale ani toto nijak nevadí, akorát výsledný produkt je více zásaditý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 11:53 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
L ascorbate, presne, dakujem za pomer, a kedy najneskor po uziti mms2 mozem davat cecko?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz