Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 10:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
eko-ko píše:
Laguna modrý šíp - Prostriedok k veľmi rychlej dezinfekcii vody. Výhodou je rýchly úbytok prebytočného chlóru a tým možnosť kúpania v krátkej dobe po ošetrení vody.

MMS2Toto mám uživať (link nizsie)? A ako? Mam si to do vody sypat a kolko lyziciek? Na obale nepise nic o vnutornom uzivani tak neviem ako to uzivat. Fuha, to je urcene do bazenov, ale ked to tu pomaha tak to skusim. preco nie \":)\"

http://www.bazenyshop.sk/chlorova-chemi ... ry-sip-1kg

Kefir - to predavaju aj v kauflande a po obchodoch. Tu som cital nieco take, ze vraj to nieje az take dobre. Je to pravda?

Este jedna vec. Ked uzivam dost vapniku (zeleninu a Psyllium), vyplavy mi to z tela kvasinky? Netrebalo by ich nejako vykynozit? Sladke uz nejem, cukor nikde nedavam. Preto som aj schudol tych 3-5 kil. Jediny problem je v tom, ze neviem ako sa mam bielej muky zbavit, kedze ta je v chlebe a aj napr. sosovica a fazula ked sa vari, tak sa biela muka tam dava aby to zahustilo.

Ked uzivam tie prirodne lieky na detoxikaciu organizmu (vid. hore co som pisal), treba aj dietu tu dvojtyzdnovu drzat? Iba o Cibuli, cesnaku, kyslej kapusty ...

Inac pri tych prostriedkov a diete, netreba ziadny klystir? \":)\" To iba zeny robia.

Ano, jde o správný prostředek a jeho užívání je zde již několikrát popsáno, čili si to nastudujte, určitě se to nejí lžící rovnou z pixly. Vy jste také z 80% voda a pokud bude čistá, tak se vám bude lépe žít, nicméně si na tom obalu určitě zkontrolujte to složení, protože ne každá bazénová chemie je na to vhodná. Kefír z obchodu asi fungovat nebude, musíte si sehnat kefírovou houbu a sám si ho doma vyrábět. O kvasinkách je zde několik celých vláken, čili si to nastudujte, to co píšete je nelikviduje. Mouka se používat nedá, to budete mít potíže stále, prostě vynechat. Jinak klystýry určitě potřeba jsou, a dělají je i normální muži, protože upřednostní vlastní zdraví před předsudky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:13 am 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
eko-ko píše:
Este jedna vec. Ked uzivam dost vapniku (zeleninu a Psyllium), vyplavy mi to z tela kvasinky? Netrebalo by ich nejako vykynozit?

Staci si precist forum a budes mit jasno. Samotna strava nepomuze, musis je "vykynozit" \":)\". Pomuze lichorerisnice, pripadne kokosovy olej nebo kyselina kaprylova. Vapniku mas dost, musis do sebe dostat horcik, zinek, jod, selen a dalsi stopovy prvky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Vševěd píše:
No, nechci tě strašit, ale že by stačilo vycestovat do Thajska k vyléčení? Vysvětlit si to neumím, ale totéž popisují všichni, co kvasinky mají a jedou k moři...

Tak jsem doma 14 dní a plivací test je stále negativní, kromě jednoho centimetrového ocásku. Nejspíš to nebude definitivní vítězství, ale velký úspěch určitě.
Samozřejmě že na vyléčení nestačilo 14 dní v Thajsku, to byla jen třešnička na dortu, kde jsem dosáhla rovnováhy, ale stojí za tím 9 měsíců tvrdé práce a té nejpřísnější diety.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 11:24 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Příspěvky: 14
kokosovy olej uzivam, ved som to vyzsie pisal. 3 lyzicky denne \":)\"
kaprylova kyselina je v tom kokosovom oleji. Idem objednat betain HCL + Oregano star. To by malo pomoct.

To mms2 v nejakych clankoch pisu, ze je zdraviu nebezpecne. Idem to tu citat, je to tu strasne vela.
Spravil som si ten pľuvaci test. Ani nemusim cakat pol hodinu lebo nieco zo slin mi hned spadlo dole a spravilo to akoby povrazce zhora nadol. No skusim ho spravit aj zajtra rano hned ked vstanem.

Namiesto toho kefiru nemozem pit acidofilne mlieko z obchodu? Inac ten kefir predava jedna pani na tejto stranke. Idem si ho objednat.

http://zdravie.predaj.sk/?inzerat=vzacn ... ecny-kefir

Dufam ze mi tam da aj navod na pripravu. Inac ten kefir mam zalievat odtucnenym mliekom z obchodu? Kozie mlieko pochybujem ze zozeniem \":mrgreen:\" Mne sa s tucneho mlieka dviha zaludok. Strasne to smrdi. Ona pise ze sa aj cistou vodou da zalievat ten kefir.

Tu dávam uźitočny navod na kefir + uzitocne rady
http://www.mojezdravie.sk/tibetska-kefirova-huba.html

Ked sa vas mozem spytat, ked si pripravím ten kefir podla navodu, predsadim to a co mam vlastne konzumovat? To predsadene mlieko alebo ten kefir?

Ked si idem objednat ten kefir, mozem aj z Bratislavy? Aj ked byvam v Michalovciach. Nepokazi sa to cestou?
Ked som dobre pochopil, tak:

Rano: Nalacno tabletky TRIPHALA (indicke korenia) zapit teplou vodou. Nejake ovocie, alebo ovocnu stavu (Nie dzusy). o paru minut domaci mliecny kefir a kokosovy olej a lanove semienka
Obed: Zeleninka - cibula, cesnak, salaty, por, zeler. Kokosovy olej.
Vecer: Kysla kapusta, zelenina, kokosovy olej. Probiotika
Pred spanim vypit Psyllium (vlaknina)

Toto dodrzat aspon dve tyzdne. Ten kokosovy olej uz vela ludom pomohol. Skusim aj to MMS. Kedze budem uzivat ten domaci kefir a tie co som pisal, je potrebny vlastne to MMS? Dalej ohladom klystiru, ja sa hanbim ist do lekarni. Ani neviem co mam povedat, hadicku na klystir alebo co? \":mrgreen:\" Som chlapec a bude mi to maximalne trapne \":roll:\"


Obejdnal som si MMS1, dufam ze pomoze tak isto ako MMS2

_________________
Hor sa do zdravšieho životného štylu
Bitter-sweet symphony
:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
eko-ko píše:
kokosovy olej uzivam, ved som to vyzsie pisal. 3 lyzicky denne \":)\"
kaprylova kyselina je v tom kokosovom oleji. Idem objednat betain HCL + Oregano star. To by malo pomoct.

To mms2 v nejakych clankoch pisu, ze je zdraviu nebezpecne. Idem to tu citat, je to tu strasne vela.
Spravil som si ten pľuvaci test. Ani nemusim cakat pol hodinu lebo nieco zo slin mi hned spadlo dole a spravilo to akoby povrazce zhora nadol. No skusim ho spravit aj zajtra rano hned ked vstanem.

Namiesto toho kefiru nemozem pit acidofilne mlieko z obchodu? Inac ten kefir predava jedna pani na tejto stranke. Idem si ho objednat.

http://zdravie.predaj.sk/?inzerat=vzacn ... ecny-kefir

Dufam ze mi tam da aj navod na pripravu. Inac ten kefir mam zalievat odtucnenym mliekom z obchodu? Kozie mlieko pochybujem ze zozeniem \":mrgreen:\" Mne sa s tucneho mlieka dviha zaludok. Strasne to smrdi. Ona pise ze sa aj cistou vodou da zalievat ten kefir.

Tu dávam uźitočny navod na kefir + uzitocne rady
http://www.mojezdravie.sk/tibetska-kefirova-huba.html

Ked sa vas mozem spytat, ked si pripravím ten kefir podla navodu, predsadim to a co mam vlastne konzumovat? To predsadene mlieko alebo ten kefir?

Ked si idem objednat ten kefir, mozem aj z Bratislavy? Aj ked byvam v Michalovciach. Nepokazi sa to cestou?
Ked som dobre pochopil, tak:

Rano: Nalacno tabletky TRIPHALA (indicke korenia) zapit teplou vodou. Nejake ovocie, alebo ovocnu stavu (Nie dzusy). o paru minut domaci mliecny kefir a kokosovy olej a lanove semienka
Obed: Zeleninka - cibula, cesnak, salaty, por, zeler. Kokosovy olej.
Vecer: Kysla kapusta, zelenina, kokosovy olej. Probiotika
Pred spanim vypit Psyllium (vlaknina)

Toto dodrzat aspon dve tyzdne. Ten kokosovy olej uz vela ludom pomohol. Skusim aj to MMS. Kedze budem uzivat ten domaci kefir a tie co som pisal, je potrebny vlastne to MMS? Dalej ohladom klystiru, ja sa hanbim ist do lekarni. Ani neviem co mam povedat, hadicku na klystir alebo co? \":mrgreen:\" Som chlapec a bude mi to maximalne trapne \":roll:\"


Obejdnal som si MMS1, dufam ze pomoze tak isto ako MMS2

Hodně toho tady je, ale zase máte z čeho čerpat. Ten kefír je v pořádku a přepravu klidně vydrží a konzumuje se vyrobený kefír, ne houbičky. Jinak ten postup stravování je pro začátek dobrý a užívání MMS určitě vhodné. Pokud se týká toho klystýru tak jaká hanba, prostě se zeptáte na irigátor a kupujete ho třeba pro babičku, stojí cca 120-450,-Kč. MMS1 je velice dobré, ale u kvasinek, které nepochybně máte, je vhodnější MMS2, nebo jejich kombinování, kdy je účinnost nejvyšší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 9:25 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Příspěvky: 14
ach ja uz objednal MMS1? idem im narychlo napisat. Kefir uz viem ako sa pripravuje. Dakujem za rady co ste sem pisali \":)\" Ked budem mat kefir, dam tam aj to MMS. Ake mnozstvo? Tolko kolko by som mal denne uzivat ze? Pocas klystiru s MMS uz ho nemusim pit ze? Ostatne som uz pochppil. Uz iba to mms. Uz tesim na ten kefir mliecny \":)\"
Ten jedalnicek co som sem dal je dobry?

_________________
Hor sa do zdravšieho životného štylu
Bitter-sweet symphony
:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
eko-ko píše:
ach ja uz objednal MMS1? idem im narychlo napisat. Kefir uz viem ako sa pripravuje. Dakujem za rady co ste sem pisali \":)\" Ked budem mat kefir, dam tam aj to MMS. Ake mnozstvo? Tolko kolko by som mal denne uzivat ze? Pocas klystiru s MMS uz ho nemusim pit ze? Ostatne som uz pochppil. Uz iba to mms. Uz tesim na ten kefir mliecny \":)\"
Ten jedalnicek co som sem dal je dobry?

MMS do kefíru nedávejte, to musíte brát odděleně. Pít by jste ho měl rozhodně i při těch klystýrech s MMS. Jídelníček pro začátek vyhovuje a postupně, jak si nastudujete souvislosti, tak si ho ještě vyladíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 18, 2011 10:15 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Příspěvky: 14
Pomylil som sa. Chcel som napisat klystir s MMS a nie kefir s MMS. Keby nahodou uz poslali to MMS1, pomohlo by mi aj to? Jedna pani pisala ze ano. Spolu s kefirom a kokosovym olejom co pocas dna budem uzivat. + tie klystiri.
Neskor po tej detoxikacii skusim aj urinoterapiu. Moc necham 3-4 dni niekde vo flasy nech vymiznu skodlive latky a potom 1 dcl denne

Uz tolko som toho precital ze si mylim mylim nazvy vid. vyzsie - kefir s klystirom \":roll:\"

_________________
Hor sa do zdravšieho životného štylu
Bitter-sweet symphony
:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob úno 19, 2011 10:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
eko-ko píše:
Pomylil som sa. Chcel som napisat klystir s MMS a nie kefir s MMS. Keby nahodou uz poslali to MMS1, pomohlo by mi aj to? Jedna pani pisala ze ano. Spolu s kefirom a kokosovym olejom co pocas dna budem uzivat. + tie klystiri.
Neskor po tej detoxikacii skusim aj urinoterapiu. Moc necham 3-4 dni niekde vo flasy nech vymiznu skodlive latky a potom 1 dcl denne

Uz tolko som toho precital ze si mylim mylim nazvy vid. vyzsie - kefir s klystirom \":roll:\"

Vy v tom máte zatím docela bordel, čili pokud se týká klystýrů s MMS, tak do těch se používá pouze MMS1 a orálně je zase na kandidu vhodnější MMS2, které se do klystýrů určitě nedává. Jinak ta uvedená kombinace je správně a fungovat bude. Urinoterapie pomocí klystýrů se nejede po tak malých dávkách, ale používá se celý nálev, čili urina se nasbírá, pak v PET lahvi ohřeje a použije na klystýr. Je to sice dost podobné, ale zde to je omyl asi jako v případě hodinky a holinky, prostě oboje se natahuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 4:07 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Zdravím
Děkuji za odpověd co se týká kefírové houby a mléka .Jsem ráda že mužu tuto informaci zdělit i ostatním se kterými se dělím o houbu.Pročítám další témata i o houbě jsem našla tak se omlouvá za některé zbytečné otázky .
Jak se díváte na mraženou zeleninu myslímted v zimním období ? třeba špenát atd prý je to mrtvá zelenina -mám cenu ji kupovat nebo radji tu čerstvou?
Co se týka mého ekzému a alergii tak stav stále lepší na to že vše zvládám bez tablet ! sice stále svědění -s tabletami by bylo líp? ale lichořeřišnici a ostatní beru dál .pokožka je stále dosti suchá , vím chce to čas ale naděj je .
A hlavně Plivací test mám asi týden dní dobrý!!! velké díky Vám a vaším radám .Vynechala jsem kyselinu kaprylovou i výtažek s penizovky sametové ? dělám správně? a spánek no stále nic moc jak kdy je přerušovaný svěděním ale hodinově těch 6h je .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 5:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Zdravím
Děkuji za odpověd co se týká kefírové houby a mléka .Jsem ráda že mužu tuto informaci zdělit i ostatním se kterými se dělím o houbu.Pročítám další témata i o houbě jsem našla tak se omlouvá za některé zbytečné otázky .
Jak se díváte na mraženou zeleninu myslímted v zimním období ? třeba špenát atd prý je to mrtvá zelenina -mám cenu ji kupovat nebo radji tu čerstvou?
Co se týka mého ekzému a alergii tak stav stále lepší na to že vše zvládám bez tablet ! sice stále svědění -s tabletami by bylo líp? ale lichořeřišnici a ostatní beru dál .pokožka je stále dosti suchá , vím chce to čas ale naděj je .
A hlavně Plivací test mám asi týden dní dobrý!!! velké díky Vám a vaším radám .Vynechala jsem kyselinu kaprylovou i výtažek s penizovky sametové ? dělám správně? a spánek no stále nic moc jak kdy je přerušovaný svěděním ale hodinově těch 6h je .

Tak to víte, že mražená zelenina není ideální, ale pokud jiná není, tak je určitě dobrá. Čerstvá zelenina je mnohem lepší, ale normálně pěstovaná, určitě ne ta skleníková, kterou zde koupíte v zimním období, to je asi jako ta mražená. Na pokožku vyzkoušejte kokosový olej a určitě suplementovat křemík a zinek. Kyselina kaprylová ničemu vadit nemůže, ale pokud to bez ní zvládáte, tak proč ne. Na to spaní vyzkoušejte melatonin, možná budete spát mnohem lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 6:15 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Dobrý den,
svůj jídelníček jsem upravila podle vašeho doporučení:
snídaně:zelený nápoj,1 čerstvé jablko, 6 mražených ostružin, skořice, cca 5 lískových ořechů
svačina: 1 mrkev, půl červené papriky, 2 para ořechy
oběd: salát: listy hlávkového salátu, celer-řapikatý, normální,okurka, zelená paprika, ředkvičky, 1/2 avokáda, 1/4 malého rajčete, 2 čajové lžičky tvarohu
svačina: jablko se strouhaným kokosem, sezamem a slunečnicovými semínky, čerstvý kokos, který jsem potom prohnala odšťavňovačem- kokosové mléko, máslo, drť-cca 4 čaj. lžičky s vodou a karobem.
Je toto vhodný jídelníček při přemnožených kvasinkách??? Můžu kombinovat ovoce se zeleninou? Potřebuji něco přidat nebo naopak ubrat, abych měla dostatek vitamínů a minerálů.. a všech potřebných látek?
Děkuju za rady, co napravit \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 7:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 07, 2011 1:35 pm
Příspěvky: 24
Myslela bych si, že melounová šťáva díky obsahu cukru podpoří kandidu? Vy ji naopak doporučujete. Je možné ji "zakonzervovat" vitamínem C, aby vydržela pár hodin než zkvasí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 7:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzanka píše:
Dobrý den,
svůj jídelníček jsem upravila podle vašeho doporučení:
snídaně:zelený nápoj,1 čerstvé jablko, 6 mražených ostružin, skořice, cca 5 lískových ořechů
svačina: 1 mrkev, půl červené papriky, 2 para ořechy
oběd: salát: listy hlávkového salátu, celer-řapikatý, normální,okurka, zelená paprika, ředkvičky, 1/2 avokáda, 1/4 malého rajčete, 2 čajové lžičky tvarohu
svačina: jablko se strouhaným kokosem, sezamem a slunečnicovými semínky, čerstvý kokos, který jsem potom prohnala odšťavňovačem- kokosové mléko, máslo, drť-cca 4 čaj. lžičky s vodou a karobem.
Je toto vhodný jídelníček při přemnožených kvasinkách??? Můžu kombinovat ovoce se zeleninou? Potřebuji něco přidat nebo naopak ubrat, abych měla dostatek vitamínů a minerálů.. a všech potřebných látek?
Děkuju za rady, co napravit \":-)\"

Já se domnívám, že tato skladba jídla by kvasinky moc podporovat neměla a kombinovat zeleninu s ovocem je vyloženě nevhodné, mimo přidání mrkve do ovoce. Ani z naprosto špičkově vyladěné stravy nedostanete veškeré živiny, protože tam již prostě nejsou, čili já vyloženě doporučuji některé nedostatkové látky suplementovat v doplňcích.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
dagi píše:
Myslela bych si, že melounová šťáva díky obsahu cukru podpoří kandidu? Vy ji naopak doporučujete. Je možné ji "zakonzervovat" vitamínem C, aby vydržela pár hodin než zkvasí?

U většiny lidí s tím není problém a přidáním vitamínu C nic zkazit nemůžete.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz