Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 8:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 6:05 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Děkuji, pak se s Vámi spojím po Skype nebo osobní zprávou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 7:58 pm 
Offline

Registrován: sob led 29, 2011 4:27 pm
Příspěvky: 29
Kuk \":wink:\" ,jsem tady . . .( v mejlíku jsem Vám pane Jardo napsala jak se mi to podařilo).Jinak tedy . . .čeká nás černý měsíc a mě první očista jater . . .oblítala jsem lékárny a až v nemocniční lékárně jsem sehnala magnesii sulfas heptahydricus,prý to mají na váhu,tak jsem vzala zatím 100g za necelých 50,-
Snad je to tedy to správné pro jaterní očistu . . .nebo ne \":(\" ? Chemie mne nikdy neupoutala . . .


Přílohy:
magn.sulf.hept..jpg
magn.sulf.hept..jpg [ 22.31 KiB | Zobrazeno 6670 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 8:08 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Mam dotaz, pamatuji si to spatne nebo ocista jater dva dny pred cernym mesicem konkretne v mesici dubnu je nejucinejsi z celeho roku? pokud to tak je, tak letos vychazi idealne na 31.3 coz je patek a me zrovna jako na potvoru ten den vysla kazdorocni oslava s velkym alkoholovym dychankem, z toho se nevymanim, ale mam dotaz,kdy je lepsi ocistu udelat, jestli tedy dva dny pote, tzn presne na cerny mesic, nebo dva dny pred tzn. 4 dny pred cernym mesicem a nebo uz je to jedno? ale nepripada mi uplne idealni cerstve vycistena jatra dva dny pote zalit znacne chlastem.
Diky za radu a info

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 8:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Sisinka píše:
Kuk \":wink:\" ,jsem tady . . .( v mejlíku jsem Vám pane Jardo napsala jak se mi to podařilo).Jinak tedy . . .čeká nás černý měsíc a mě první očista jater . . .oblítala jsem lékárny a až v nemocniční lékárně jsem sehnala magnesii sulfas heptahydricus,prý to mají na váhu,tak jsem vzala zatím 100g za necelých 50,-
Snad je to tedy to správné pro jaterní očistu . . .nebo ne \":(\" ? Chemie mne nikdy neupoutala . . .

Epsomská sůl = Magnesii Sulfas Heptahydricus, nebo síran hořečnatý heptahydrát, MgSO4_7H2O, čili to máte správně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Mam dotaz, pamatuji si to spatne nebo ocista jater dva dny pred cernym mesicem konkretne v mesici dubnu je nejucinejsi z celeho roku? pokud to tak je, tak letos vychazi idealne na 31.3 coz je patek a me zrovna jako na potvoru ten den vysla kazdorocni oslava s velkym alkoholovym dychankem, z toho se nevymanim, ale mam dotaz,kdy je lepsi ocistu udelat, jestli tedy dva dny pote, tzn presne na cerny mesic, nebo dva dny pred tzn. 4 dny pred cernym mesicem a nebo uz je to jedno? ale nepripada mi uplne idealni cerstve vycistena jatra dva dny pote zalit znacne chlastem.
Diky za radu a info

Ono je to skoro jedno a pokud pojedete přímo do černého měsíce, tak v tom také není problém, ale vhodnější je to před, tam je vylučování nejvyšší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 7:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Prosím Vás Jarda, je možné vypiť druhu rannú soľ už o pol8 a vodu začať piť o 8? Mám pocit, že by som potrebovala vypiť ešte väčšie množstvo vody, nalievam sa síce čo to da, ale času do 10 je málo. Tá polhodina by mi prospela k lepšiemu prečisteniu čreva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Prosím Vás Jarda, je možné vypiť druhu rannú soľ už o pol8 a vodu začať piť o 8? Mám pocit, že by som potrebovala vypiť ešte väčšie množstvo vody, nalievam sa síce čo to da, ale času do 10 je málo. Tá polhodina by mi prospela k lepšiemu prečisteniu čreva.

V tom určitě není problém a klidně to tak dělat můžete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 10:44 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
V tom určitě není problém a klidně to tak dělat můžete.

dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 11:09 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
da sa docielit podobny efekt ocisty jater ostropestrecovou kasickou? samozrejme ze to trva trosku dlhsie, mam z toho trosku strach a neviem ci to vobec potrebujem, neviem sa rozhodnut ci mam ist do toho \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 8:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
da sa docielit podobny efekt ocisty jater ostropestrecovou kasickou? samozrejme ze to trva trosku dlhsie, mam z toho trosku strach a neviem ci to vobec potrebujem, neviem sa rozhodnut ci mam ist do toho \":)\"

Ostropestřcová kašička čistí játra velice dobře, ale po nějaké době je potřeba je ještě pročistit mechanicky pomocí jaterní kůry. Strach je zbytečný, nic se nemůže přihodit a určitě vás výsledky přesvědčí, že máte pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 8:58 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
vdaka za podporu a este som sa xcel spytat ako to mam sklbit s mms2 kedze ho teraz uzivam, treba ho v ten den vysadit alebo ako?
a ohladne stravy den pred, napr ryza s kari korenim,solou bez tuku + ovocie je ok,ze? vdaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 9:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
vdaka za podporu a este som sa xcel spytat ako to mam sklbit s mms2 kedze ho teraz uzivam, treba ho v ten den vysadit alebo ako?
a ohladne stravy den pred, napr ryza s kari korenim,solou bez tuku + ovocie je ok,ze? vdaka

MMS2 určitě vysadit a ta strava celkem vyhovuje, přičemž bych ani moc nekořenil, spíše opravdu suchá strava, ideálně syrová, nebo dušená zelenina.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 9:29 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
Jarda píše:
MMS2 určitě vysadit a ta strava celkem vyhovuje, přičemž bych ani moc nekořenil, spíše opravdu suchá strava, ideálně syrová, nebo dušená zelenina.

myslite vysadit iba v ten den D alebo aj den pred kedy idete na strave bez tukov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 4:28 pm 
Offline

Registrován: stř bře 02, 2011 4:22 pm
Příspěvky: 1
Zdravím,

pořád nikdo nevysvětlil, proč je důležité dodržet časy při očistě jater?

Díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 8:52 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
marie1 píše:
Zdravím,

pořád nikdo nevysvětlil, proč je důležité dodržet časy při očistě jater?

Díky za odpověď

Ono nikto Vám to nekáže dodržať, ale potom nechcite mať garantovaný výsledok. Skúste to proste všetko do seba nahádzať behom 10 minút a potom sem napíšte výsledok. Alebo ma napadla ešte jedna možnosť. Všetko vrátane epsonky, oleja, grepu a jablčnej štavy dajte do mixéra, rozmixujte a hotovo. Miesto dvoch dní to máte za pár sekúnd \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz