Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 1:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
mate niake skusenosti s mms2 na prazdny zaludok? je lepsie ked v nom nieco je?

Já ho tak celkem běžně užívám, ovšem někomu to dělá blbě, to si musíte vyzkoušet, ale jedná se o použitelný způsob aplikace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 1:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry den,
mam zkusenost s MMS2 na prazdny zaludek. Myslela jsem, ze umru, bolelo to jako cert a bylo mi tak hodinu na zvraceni. Neodvazila jsem se to vyzvratit, sliznice zaludku je prece jenom odolnejsi nez krehky jicen; takze jsem si to pekne protrpela. Chybami se clovek uci.
Ruznymi pokusy jsem se dopracovala k tomuto zaveru:
Je lepsi mit neco v zaludku, ale lepe mene nez vice; pokud je jidla prilis, dele trva presun jidla dale do 12niku a o to dele zustava MMS2 primo v zaludku.
Naprosto idealne se mne osvedcilo zapijet teplou az horkou vodou, nejlepe dostat do sebe pul litru i vice; neni treba najednou. Staci tak 0,3 na zapiti a postupne behem dalsich 10 minut dopit zbyvajici 2-3 dc.
Pan Zajicek se tady nekde ve vlakne zminoval o zapijeni teplou vodou v dobe, kdy MMS2 testoval; vyzkousela jsem a velmi se mi to osvedcilo.
Neni nic poucnejsiho, nez vyzkouset si veci na vlastni kuzi \":D\"
Moc zdravim a preji Vsem peknou nedeli!

Sara

Někoho to opravdu dost dráždí i když nic špatného se celkem neděje a problém po krátké době odezní, nicméně ten váš popsaný způsob aplikace je opravdu bezpečný, ale nepoužitelný pro vysoké dávky MMS2, protože to by se člověk tím kvantem vody asi utopil. Tam se pije vody celkem málo a aplikace nalačno se vlastně ani nedá vynechat. Pokud by člověk aplikoval třeba 12 tablet denně, což jsem také vyzkoušel, tak by při vašem postupu musel vypít 6-8 litrů vody a to je celkem blbost, navíc by stále jedl a to je blbost také, ale to jde o aplikaci u opravdu vážných problémů, jinak se takto vysoké dávky doporučovat nedají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 3:04 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Jarda píše:
Někoho to opravdu dost dráždí i když nic špatného se celkem neděje a problém po krátké době odezní, nicméně ten váš popsaný způsob aplikace je opravdu bezpečný, ale nepoužitelný pro vysoké dávky MMS2, protože to by se člověk tím kvantem vody asi utopil. Tam se pije vody celkem málo a aplikace nalačno se vlastně ani nedá vynechat. Pokud by člověk aplikoval třeba 12 tablet denně, což jsem také vyzkoušel, tak by při vašem postupu musel vypít 6-8 litrů vody a to je celkem blbost, navíc by stále jedl a to je blbost také, ale to jde o aplikaci u opravdu vážných problémů, jinak se takto vysoké dávky doporučovat nedají.

To mate pravdu, takhle jsem neuvazovala.
Dopracovala jsem se k nejvyssi denni davce 5 kapsli, kterou jsem aplikovala proti candidoze; a tam mi to zhruba vyslo jak s jidlem ( napr. jablko k svacine, nebo vecer trochu kefiru) i s vodou.
Pravda tedy je, ze pit cistou teplou vodu je teda velmi ohavne.
Ale naprosto nejhure a na umreni jsem dopadla po testovani okurkove+ cibulove stavy. Patrne jsem tam dala prilis cibule a po poziti jsem nabyla jistoty, ze mi shori zaludek. Jeste ze netrpim hypertenzi, dosud jsem se neodvazila pokus opakovat \":roll:\"

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 4:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
To mate pravdu, takhle jsem neuvazovala.
Dopracovala jsem se k nejvyssi denni davce 5 kapsli, kterou jsem aplikovala proti candidoze; a tam mi to zhruba vyslo jak s jidlem ( napr. jablko k svacine, nebo vecer trochu kefiru) i s vodou.
Pravda tedy je, ze pit cistou teplou vodu je teda velmi ohavne.
Ale naprosto nejhure a na umreni jsem dopadla po testovani okurkove+ cibulove stavy. Patrne jsem tam dala prilis cibule a po poziti jsem nabyla jistoty, ze mi shori zaludek. Jeste ze netrpim hypertenzi, dosud jsem se neodvazila pokus opakovat \":roll:\"

Sara

Ta šťáva je velice účinná a přehánět to s cibulí je vyloženě nevhodné i proto tam uvádím ty poměry a to jako maximální, tedy nepřekročitelné. Tlak ovšem snižuje, čili ten by vám stejně měl klesnout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 5:43 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, ak kvapnem do litra vody 1 kvapku neaktivovaného MMS, môžem o minútu na to v tej vode rozpustiť chlorid draselný a trochu citrónovej šťavy ? Či s MMS (aj keď neaktivovaným) nemožno nič miešať ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 6:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, ak kvapnem do litra vody 1 kvapku neaktivovaného MMS, môžem o minútu na to v tej vode rozpustiť chlorid draselný a trochu citrónovej šťavy ? Či s MMS (aj keď neaktivovaným) nemožno nič miešať ?
Ďakujem za odpoveď.

To nedovedu s jistotou zodpovědět, nikdy jsem se nezabýval podobnou problematikou. Citrón ale nevadí určitě, ten tam naopak bude působit jako aktivátor, ovšem draslík je kovový prvek a MMS se s jakýmkoliv kovem pere, čili to vidím jako problematické.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 11:31 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
moze sa po piti kefiru davat horcik? niekto mi vravel ze mliecne vyrobky + horcik = prujem
a este taka otazka od temy, mam taky zvlastny problem ked idem spat, vecer, v nohach mam taky zvlastny pocit, akoby nepokoj, neviem ich mat len tak v klude, musim s nimi akoby hybat, nieje to mravcenie ani krce ani nic take, proste taky neklud, podvedome s nimi hybem, natahujem ich a pod..je to taky divny pocit... neviete pomoct?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
moze sa po piti kefiru davat horcik? niekto mi vravel ze mliecne vyrobky + horcik = prujem
a este taka otazka od temy, mam taky zvlastny problem ked idem spat, vecer, v nohach mam taky zvlastny pocit, akoby nepokoj, neviem ich mat len tak v klude, musim s nimi akoby hybat, nieje to mravcenie ani krce ani nic take, proste taky neklud, podvedome s nimi hybem, natahujem ich a pod..je to taky divny pocit... neviete pomoct?

Nijak by to vadit nemělo i když šance na průjem je asi vyšší, ale ne zásadně. U těch nohou se pravděpodobně jedná o větší nedostatek hořčíku a svaly na něj reagují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 10:04 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
Jarda píše:
Nijak by to vadit nemělo i když šance na průjem je asi vyšší, ale ne zásadně. U těch nohou se pravděpodobně jedná o větší nedostatek hořčíku a svaly na něj reagují.

Ok, horcika mam velmi vela tak skusim brat poctivo kazdy den aspon 500mg a uvidim co sa bude diat..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 11:12 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Tak mne sklátila viróza...asi jsem neměl přes víkend blbnout s infrasaunou(jen 38-40stupňů) a pocením, ale rovnou nasadit Turbokláru....

Jak pane Jardo doporučujete podle Vás nejúčinnější postup na rozjetou virózu?(už ji mám 2-3 dny)
...žel nemohl jsem přes víkend ležet jak by bylo nejlépe.... \":(\"

Už se cítím lépe, první den sem nasadil megadávky C a zinku, druhý den mms2,pocení taky mělo smysl, ale dnes musím do práce ...tak sem dnes nasadil turbokláru 6 aktivovaných kapek po půl hodině(nikoli po hodině), doplněné na 1dcl.vody(nejlépe destilky či RO).

Máte nějakou \":wink:\" vylepšenou Turbo Kláru ? Děkuji

PS: po dnešní turbokláře(budu brát tolikrát za den dokud se výrazně neuleví...), bych chtěl pokračovat 2x denně 15 aktiv.kapek po 1 týden, a pak ještě 1 týden udržovacích 2-3 akt.kapky 2x týdně....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 12:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Tak mne sklátila viróza...asi jsem neměl přes víkend blbnout s infrasaunou(jen 38-40stupňů) a pocením, ale rovnou nasadit Turbokláru....

Jak pane Jardo doporučujete podle Vás nejúčinnější postup na rozjetou virózu?(už ji mám 2-3 dny)
...žel nemohl jsem přes víkend ležet jak by bylo nejlépe.... \":(\"

Už se cítím lépe, první den sem nasadil megadávky C a zinku, druhý den mms2,pocení taky mělo smysl, ale dnes musím do práce ...tak sem dnes nasadil turbokláru 6 aktivovaných kapek po půl hodině(nikoli po hodině), doplněné na 1dcl.vody(nejlépe destilky či RO).

Máte nějakou \":wink:\" vylepšenou Turbo Kláru ? Děkuji

PS: po dnešní turbokláře(budu brát tolikrát za den dokud se výrazně neuleví...), bych chtěl pokračovat 2x denně 15 aktiv.kapek po 1 týden, a pak ještě 1 týden udržovacích 2-3 akt.kapky 2x týdně....

Ten váš postup plně vyhovuje, akorát bych ho doplnil s odstupem dvou hodin po poslední dávce, velkou dávkou vitamínu C na noc. Také dávkování 6 kapek za půl hodiny se mě zdá zbytečně moc, bohatě by stačilo dávat tři kapky každou hodinu a minimálně 10 dávek denně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 2:31 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Ten váš postup plně vyhovuje, akorát bych ho doplnil s odstupem dvou hodin po poslední dávce, velkou dávkou vitamínu C na noc. Také dávkování 6 kapek za půl hodiny se mě zdá zbytečně moc, bohatě by stačilo dávat tři kapky každou hodinu a minimálně 10 dávek denně.

Děkuji.To jo, těch 6 akt.kapek po půl hodině může znamenat taky nedoběhnutí na wc... \":wink:\"
Ale zabralo mi to, bolest hlavy ustoupila.

Aktualizováno večer: cítím se téměř zdráv... \":wink:\"
Zbývá trochu chraptění a smrkání...
Večer si dám ještě vařící koupel s mms....

Na hleny velmi doporučuji prášek Lotosu (dodavatel Sunfood) v prodejnách zdravé výživy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Děkuji.To jo, těch 6 akt.kapek po půl hodině může znamenat taky nedoběhnutí na wc... \":wink:\"
Ale zabralo mi to, bolest hlavy ustoupila.

Aktualizováno večer: cítím se téměř zdráv... \":wink:\"
Zbývá trochu chraptění a smrkání...
Večer si dám ještě vařící koupel s mms....

Na hleny velmi doporučuji prášek Lotosu (dodavatel Sunfood) v prodejnách zdravé výživy.

Tak při takové dávce bych se docela divil, pokud by to nezabralo, ovšem každý to určitě nesnese.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 10:09 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Při začínání s mms2, dávám jen čtvrt tobolky, protože se mi vždy zahřeje žaludek a tak 20minut po spolknutí je mi na zvracení. Je to že to něco dělá nebo nedostatek kys. chlorovodíkové? Napadla mne úspěšně viroza nebo co to jem, jdou ze mne zelené hnusy. Rýma, kašel. Mohu použít hned na začátek turbokláru jen se třemi kapkami každou hodinu a pak večer to mms2? Má někdo zkušenosti s maximální dávkou čajů lapacho a vilcacora? Už totiž 14dní v kuse piji od každého cca 1L tyto dva čaje (macerací), a přemýšlím, jestli to nemůže být třeba silný detox než virozu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 10:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Při začínání s mms2, dávám jen čtvrt tobolky, protože se mi vždy zahřeje žaludek a tak 20minut po spolknutí je mi na zvracení. Je to že to něco dělá nebo nedostatek kys. chlorovodíkové? Napadla mne úspěšně viroza nebo co to jem, jdou ze mne zelené hnusy. Rýma, kašel. Mohu použít hned na začátek turbokláru jen se třemi kapkami každou hodinu a pak večer to mms2? Má někdo zkušenosti s maximální dávkou čajů lapacho a vilcacora? Už totiž 14dní v kuse piji od každého cca 1L tyto dva čaje (macerací), a přemýšlím, jestli to nemůže být třeba silný detox než virozu.

Zpočátku se MMS2 takto chová, ale jak si organizmus trochu pročistíte, mělo by to zmizet. Tři kapky každou hodinu se dají ustát, ale nevidím to na začátek vhodné, pokud na MMS nejste zvyklá, tak bych první den jel třeba po jedné kapce každou hodinu a minimálně 10 hodin. Teprve druhý den vystoupat na dvě, nebo tři a stejný postup. Ty čaje se dají pít celkem dlouho, jsou pro to vyloženě vhodné, ale macerovat se asi moc nedají, ty je nutné vařit a vilcacoru dokonce dost dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz