Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 12:16 pm 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
Dobrý den,
chtěla bych začít brát MMS, protože jsem byla před rokem a půl jsem dostala do krve přes infikované klíště borelie. Nemám sice žádné problémy, ale i díky flekům, které se objevují a mizí vím, že v těle jsou.
Chtěla jsem dnes začít, ale nějak jsem se dočetla, že pro účinnost proti boreliím by bylo dobré brát kombinaci MMS-1000 a MMS-2000. Já mám momentálně jen první variantu a v rychlosti si tu snažím vyčíst, jak na MMS-2000. Našla jsem si tu od vás info, že stačí koupit desinfekci do bazenu plus tobolky 0, zatím se mi podařilo sehnat jen tobolky o něco větší, ale to snad nebude až tak vadit.

Jen se chci zeptat na jednu věc. Jsem vitariánka a tak se obávám, že nejsem schopna se vyhnout věcem, které obsahují vit. C, protože každé ovoce, které jím obsahuje vitamín C a já vpodstatě jím jen plody... . Co s tím?

A ještě... pokud dnes neseženu vše pro MMS-2000, mám začít s první variantou a až seženu MMS-2000, tak přidat i to, a nebo si raději počkat, až budu mít vše?

Děkuji předem za odpověď, Radka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 1:47 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
RadkaS píše:
Dobrý den,
chtěla bych začít brát MMS, protože jsem byla před rokem a půl jsem dostala do krve přes infikované klíště borelie. Nemám sice žádné problémy, ale i díky flekům, které se objevují a mizí vím, že v těle jsou.
Chtěla jsem dnes začít, ale nějak jsem se dočetla, že pro účinnost proti boreliím by bylo dobré brát kombinaci MMS-1000 a MMS-2000. Já mám momentálně jen první variantu a v rychlosti si tu snažím vyčíst, jak na MMS-2000. Našla jsem si tu od vás info, že stačí koupit desinfekci do bazenu plus tobolky 0, zatím se mi podařilo sehnat jen tobolky o něco větší, ale to snad nebude až tak vadit.

Jen se chci zeptat na jednu věc. Jsem vitariánka a tak se obávám, že nejsem schopna se vyhnout věcem, které obsahují vit. C, protože každé ovoce, které jím obsahuje vitamín C a já vpodstatě jím jen plody... . Co s tím?

A ještě... pokud dnes neseženu vše pro MMS-2000, mám začít s první variantou a až seženu MMS-2000, tak přidat i to, a nebo si raději počkat, až budu mít vše?

Děkuji předem za odpověď, Radka

Ahoj,nechci radit,ale já bych se bez přečtení knihy od J.Humbla asi do ničeho moc nepouštěl.V prodeji je ještě jeho druhá a nyní vyšla již třetí.Já tu druhou četl 9x! a stále něco nového.Tak raději číst a tam je skoro vše.Zdenek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 1:52 pm 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
zdenin píše:
Ahoj,nechci radit,ale já bych se bez přečtení knihy od J.Humbla asi do ničeho moc nepouštěl.V prodeji je ještě jeho druhá a nyní vyšla již třetí.Já tu druhou četl 9x! a stále něco nového.Tak raději číst a tam je skoro vše.Zdenek.

Ahoj, tak já knihu přečetla. A proto do toho chci jít, na základě toho, co jsem se dočetla. Jinak o MMS jsem věděla celou dobu, ale až teď jsem dozrála k tomu, že do toho jdu.

Mám jeho druhou knihu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 2:34 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Má MMS2 Nejaké kontraindikácie? Zatiaľ som sa o ničom nedočítala, snáď som čítala pozorne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 6:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Stanice OXIPERM Pro vyrábějí chlórdioxid ze zředěných roztoků chloritanu
sodného (NaClO2, 7,5%) a kyseliny chlorovodíkové (HCl, 9%). Tyto
stanice se dodávají ve dvou výkonových úrovních pro výrobu 5, popř.
10 g/h chlórdioxidu. Uvedený výkon dostačuje pro úpravu až 25 m3 pitné
vody za hodinu při maximální dovolené koncentraci 0,4 mg/l ClO2. Chlórdioxid
se vyrábí podle potřeby ze zředěných roztoků aplikací osvědčené
metody chloritan sodný / kyselina chlorovodíková v souladu s německou
směrnicí pro pitnou vodu.

http://cbs.grundfos.com/export/sites/dk.grundfos.cbs/Slovakia/downloads/Download_Files/GCZ_Downloads_OxipermPro_letxk.pdf

Myslim si ze chlordioxid je asi to naucinnejsie co mi zabera z veci co som skusil, a to ze sa vyraba na dezinfekciu vody a zrovna spolu s hcl to znamena ze nemoze byt tak skodlivy ako niektory popisuju

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 7:02 pm 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
Tak jsem se snažila v průběhu dne někde sehnat Lagunu modrý šíp a nebo Chlór šok, ale všude mi říkali, že nemají, že až bude sezóna. Teď jsem konečně po telefonu našla kladnou odpověď, mají Chlór šok, necelé kilo za 349,-kč. Tak snad to bude ono. I když tedy... kilo.... no.. . Pokud by to tak stačilo, tak mám snad vše. tobolky nulky tedy nemám, myslím, že mám velikost 00. Do 0 se vejde sypký materiál 0,69, do 00 se vejde 0,93, takže bych musela najít způsob, abych tam sypala tolik, kolik mám.

V diskusi jsem někde četla, že to je 99procent chlornan vápenatý, tak snad bude, jak jsem hledala na netu tak jsem našla taky

Naposledy upravil
Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 7:46 pm 
Offline

Registrován: ned pro 12, 2010 5:06 pm
Příspěvky: 9
Velký pozor!!! ChlorŠok není chlornan vápenatý!!!. Pouze Laguna Modrý Šíp.Nejlépe od czchem.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 8:20 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
tiez som niekde citala upozornenie, ze chlor sok nie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
RadkaS píše:
Dobrý den,
chtěla bych začít brát MMS, protože jsem byla před rokem a půl jsem dostala do krve přes infikované klíště borelie. Nemám sice žádné problémy, ale i díky flekům, které se objevují a mizí vím, že v těle jsou.
Chtěla jsem dnes začít, ale nějak jsem se dočetla, že pro účinnost proti boreliím by bylo dobré brát kombinaci MMS-1000 a MMS-2000. Já mám momentálně jen první variantu a v rychlosti si tu snažím vyčíst, jak na MMS-2000. Našla jsem si tu od vás info, že stačí koupit desinfekci do bazenu plus tobolky 0, zatím se mi podařilo sehnat jen tobolky o něco větší, ale to snad nebude až tak vadit.

Jen se chci zeptat na jednu věc. Jsem vitariánka a tak se obávám, že nejsem schopna se vyhnout věcem, které obsahují vit. C, protože každé ovoce, které jím obsahuje vitamín C a já vpodstatě jím jen plody... . Co s tím?

A ještě... pokud dnes neseženu vše pro MMS-2000, mám začít s první variantou a až seženu MMS-2000, tak přidat i to, a nebo si raději počkat, až budu mít vše?

Děkuji předem za odpověď, Radka

Vyčetla jste to dobře a pro vyšší účinek je vhodné se v nich i koupat současně s orálním užíváním. Nejde ovšem koupit každou bazénovou chemii, ale musí obsahovat 99% chlornan vápenatý, nebo chlorové vápno, pokud tam bude něco jiného, tak to nekupujte. Větší tobolky nevadí, ale musíte toho do nic dávat méně. U vitamínu C vadí pouze syntetická varianta, nikoliv jeho přírodní forma u té problém není. Na nic čekat nemusíte a jak jedno, tak druhé MMS se dá kdykoliv přidat, nebo při nevolnosti ubrat, nejde o antibiotika a nepoužívá se ani nějaké standardizované dávkování.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
Má MMS2 Nejaké kontraindikácie? Zatiaľ som sa o ničom nedočítala, snáď som čítala pozorne.

Žádné velké kontraindikace neexistují, ale je potřeba si dávat pozor na oslabení bílých krvinek a vždy se večer nacpat vitamínem C, dávku tak nad 3000 mg. Jinak až na občasnou nevolnost, což je projevem příliš rychlého čištění, jsem se nesetkal s ničím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Stanice OXIPERM Pro vyrábějí chlórdioxid ze zředěných roztoků chloritanu
sodného (NaClO2, 7,5%) a kyseliny chlorovodíkové (HCl, 9%). Tyto
stanice se dodávají ve dvou výkonových úrovních pro výrobu 5, popř.
10 g/h chlórdioxidu. Uvedený výkon dostačuje pro úpravu až 25 m3 pitné
vody za hodinu při maximální dovolené koncentraci 0,4 mg/l ClO2. Chlórdioxid
se vyrábí podle potřeby ze zředěných roztoků aplikací osvědčené
metody chloritan sodný / kyselina chlorovodíková v souladu s německou
směrnicí pro pitnou vodu.

http://cbs.grundfos.com/export/sites/dk.grundfos.cbs/Slovakia/downloads/Download_Files/GCZ_Downloads_OxipermPro_letxk.pdf

Myslim si ze chlordioxid je asi to naucinnejsie co mi zabera z veci co som skusil, a to ze sa vyraba na dezinfekciu vody a zrovna spolu s hcl to znamena ze nemoze byt tak skodlivy ako niektory popisuju

Tak on škodlivý určitě není, ale je potřeba lidi trochu strašit, protože pokud by byl každý zdravý, tak můžou lékaři balit a i bez stávek opustit svá pracoviště. To se sice určitě nestane, protože vždy bude dostatek důvěřivých moulů, kteří věří oficiálnímu zpravodajství a tam se za peníze dá protlačit jakákoliv informace i vyřčená mediálně známou osobou, což budí větší důvěryhodnost, ale opak je pravdou. Já osobně jsem se nesetkal s nikým, kdo by z užívání této látky neměl prospěch.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ladik píše:
Velký pozor!!! ChlorŠok není chlornan vápenatý!!!. Pouze Laguna Modrý Šíp.Nejlépe od czchem.cz

Zde si přečtěte co Chlor šok obsahuje, ať neděsíte zbytečně neznalé nováčky http://www.proxim-pu.cz/bezplist/bazench/chlor_sok.pdf


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:43 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Žádné velké kontraindikace neexistují, ale je potřeba si dávat pozor na oslabení bílých krvinek a vždy se večer nacpat vitamínem C, dávku tak nad 3000 mg. Jinak až na občasnou nevolnost, což je projevem příliš rychlého čištění, jsem se nesetkal s ničím.

dakujem. na to cecko sa chystam, o tom som citala. kazdopadne, cecko miesate vzdy s pomixovanou rajcinou?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2011 10:44 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Zde si přečtěte co Chlor šok obsahuje, ať neděsíte zbytečně neznalé nováčky http://www.proxim-pu.cz/bezplist/bazench/chlor_sok.pdf

a som o tej nevhodnosti chlor soku tiez citala, bolo to niekde na fore upramene. jedna sa vsak o AZURO chlor sok G, sklada sa z dichlorisokyanuratu sodneho. cize vlsatne iba dat si pozor na zlozenie.

Jarda, je nejak minimalny odstup od jedla? ja som citala, ze hodinu po jedle, ale to bude asi individualne. na lacno to urcite nevezmem. dnes doobeda som si supla prvu tobolku, hodinu po jedle, chvilu som mala akoby zahu, potom to ustalo.
tiez, pri prekladani mms2 s mm1, clovek asi je nutny neustale nieco pojedat, aby hlavne pri tom mms2 nemal prazdny zaludok, aebo zrejme ide aj o znasatelnost...
ja som zvladla pri chorobe v pohode 3 kvapky mms1 (raz aj 4) kazdu hodinu no a tam sa nedalo stale nieco jest, bolo velkrat aj nalacno a nemala som problem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2011 1:51 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
[quote="Jarda":3w3l64x5]
To máte jedno, není důvod se přít o nesmysly, jenom vyzkoušíme podobnou logiku. Co si myslíte, že je v lécích? Pokud já vím, tak většinou prudké jedy, mnohem nebezpečnější než ty vaše varovné věty a vše je o dávkování, čili pokud to nějaký magor bude pít z flašky, asi pojde a pokud to bude správně dávkovat bude mu hej, což dokládají milióny spokojených uživatelů. Jen tak mimochodem, jako zdatný akvarista jsem Savo dával i rybičkám na odstranění plísní a to zde lidem určitě nedoporučuji, ale fungovalo to skvěle. Chlordioxid je při vdechování opravdu silná káva, ale zase je to o dávkování a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že nic lepšího na vyčištění plic neznám, ale musí o tom člověk hodně vědět.
[/quote:3w3l64x5]
problem je ze lidi na tomto a jemu podobnych forech o tom vesmes vubec nic nevedí, a siri rady humbiho kořenáře dál, a tim vystavuji ostatni neznale dosti silenemu riziku..
[quote="Jarda":3w3l64x5]
Tělo to označí pokud má jak, to jste jaksi opomněl dodat a je to důležité, pak šmejda napadne a to pouze teoreticky, pokud šmejd není označený a stráví, což se nedomnívám, že je něco jiného než spalování a neviděl jsem oheň bez kyslíku.
[/quote:3w3l64x5]
To je proto že ste na škole neměl mikračku a nebo už si nepamatujete co vám učitel mlatil do hlavy... takže kontrolní otázka soudruzi..!
Jestlipak víte..? že proces fagocytozy (tedy kill enemy) se skádá ze tří hlavnich částí,, nevite co..? tak ja vám napovím je to Ingesce,cidie a degesce (Pohlcení,usmrcení a trávení a to jeste neni presne, zacina to vlastne uz chemotaxí, tedy navaděním) Z našeho pohledu nás tedy bude zajímat především cidie (usmrcení) Ja vám trošku napovím děli se na Zavislé na kyslíku a NEzavislé na kyslíku (to se nam to komplikuje co..\</div

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz