Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 10:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="sagi":2x9ucmq5]nemyslím si že by to byli zrovna projevy čištění organismu ale to je na delší debatu, obecně vzato do těla začíname dodávat jed na který se musí adaptovat, tedy uspůsobí se tak aby jej co nejrychleji a bezproblému vyloučilo.

protože procesy fagocytozy-cidie dělíme na zavislé na kyslíku a nezavisle na kyslíku, tedy část procesu cidie probíha zcela nezávisle na přitomnosti kyslíku, tedy není nutná a ani žádoucí přítomnost kyslíku při usmrcení patogenu.

Mrtvého nic neboli... ano to mate pravdu, ale učelem lečby přece není smrt ne..? \</div

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2x9ucmq5


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 11:41 am 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
Sagi, víš, co si myslím? Že jsme na tom oba docela podobně, ne? Já nemám potíže, Ty nemáš potíže, a ať budeme dělat, co budeme dělat, stejně nebudeme mít nikdy jistotu, že v sobě ty potvory nemáme.... .

Jestli tomu, že momentálně nemáš potíže říkáš, že je to za Tebou, tak to je docela odvážné tvrzení. To já bych mohla říkat celou dobu, když potíže nemám. Na druhou stranu... možná bychom se divili, kolik lidí borelie v těle má a prostě o tom neví.

Jinak díky za to, že jsi se tu takhle rozepsal. Mohla bych poprosit o bližší vysvětlení, co to je fagocytoza-cidie?
Konkrétně mě zaujala tahle věta...

protože procesy fagocytozy-cidie dělíme na zavislé na kyslíku a nezavisle na kyslíku, tedy část procesu cidie probíha zcela nezávisle na přitomnosti kyslíku, tedy není nutná a ani žádoucí přítomnost kyslíku při usmrcení patogenu.

... a tak nějak tuším, kam tím míříš... hmmm

Pak mě zaujala jedna věc. Pokud by k tomu někdo něco měl, budu ráda.

Dočetla jsem se, že:
Účinnost MMS blokuje i pomerančový džus obsahující složky omezující tvorbu chlordioxidu. Proto se nemá při MMS používat ani ten. Né kvůli samotnému vitamínu C, ale právě kvůli těm složkám....

Chlordioxid uvolňovaný z MMS, je nejmocnějším zabijákem mikroorganizmů jakého lidstvo zná. Chlordioxid je znám a používán už více než 100 let jako sterilizační činidlo pro stovky použití v nemocnicích a potravinářského průmyslu. Podobnou účinnost nemá žádná jiná chemikálie či lék.

To je hodně zajímavý, píšou, že chlordioxid zabíjí patogeny, a zároveň píší, že pomerančová šťáva obsahuje složky, které omezují tvorbu chlordioxidu.
Pak by mě tedy zajímalo, jak celé roky zvládám všechny možné viry a patogeny, když zhruba 15 let spouštím trávicí trakt právě pitím pomerančového džusu. Někdy si dám třeba kolem jedenácté dopoledne, někdy začínám třeba ve čtyři odpoledne, ale kromě půstu každý den.... . Něco tu tedy nehraje.... . Protože jako jedna z mála nemám zatím na borelioze žádné zdravotní potíže.

Omlouvám se, že to píšu sem, ale ráda bych to z někým probrala a vím, že tady se pohybuje pár lidí, kteří by mi k tomu možná mohli něco napsat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 12:00 pm 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
V sobotu jsem začala s protokolem MMS2, to znamená 4kapky aktivovaného MMS každou hodinu, po dobu 10-ti hodin denně. Pití mi nevadí, akorát žaludek je tak trochu na vodě a je mi docela šoufl z toho, jak celý den mám v puse asi tak zásadito, až je to do hořka a večer už cekem hnus. Rozhazuje mi to mojí harmonii, ačkoliv jindy hlad nepociťuji, při kůře ano. Díky té trvalé chuti, co mám v puse, mi nechutná syrová zelenina a ovoce. Před tím jsem měla pár dnů suchého půstu plus jeden obyč, jazyk byl růžový, dnes ráno je docel bílý. Dva dny pozoruju, že mám dost nateklé uzlinky pod jazykem, tam, kde jsou slinné žlázky. Zatím nic moc pozitivního nepozoruji, snad jen, že mám potřebu spát míň hodin, což ale nemusí být účinkem MMS, jako tím, že si tím vším docela zaměstnávám hlavu (pochybnosti??). V případě, že nemám klidnou mysl, je u mě normální, že se budím dřív.

Sagi mě malinko nahlodal nejen tím vším, co psal, ale i tím, že dědek s flekama žije v pohodě dodnes. Pokud by byla moje teorie o tom, že fleky jsou vlastně jen projev toho, že tělo je schopno odpad z borelií vyloučit, dobrá, možná bych měla pokračovat v mém životním stylu a fleky prostě brát jako projev čistícího procesu. Sem tam si udělat krevní testy na pár podstatných složek v krvi a na různé patogeny, tak jak to dělávám a čas ukáže.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
RadkaS píše:
V sobotu jsem začala s protokolem MMS2, to znamená 4kapky aktivovaného MMS každou hodinu, po dobu 10-ti hodin denně. Pití mi nevadí, akorát žaludek je tak trochu na vodě a je mi docela šoufl z toho, jak celý den mám v puse asi tak zásadito, až je to do hořka a večer už cekem hnus. Rozhazuje mi to mojí harmonii, ačkoliv jindy hlad nepociťuji, při kůře ano. Díky té trvalé chuti, co mám v puse, mi nechutná syrová zelenina a ovoce. Před tím jsem měla pár dnů suchého půstu plus jeden obyč, jazyk byl růžový, dnes ráno je docel bílý. Dva dny pozoruju, že mám dost nateklé uzlinky pod jazykem, tam, kde jsou slinné žlázky. Zatím nic moc pozitivního nepozoruji, snad jen, že mám potřebu spát míň hodin, což ale nemusí být účinkem MMS, jako tím, že si tím vším docela zaměstnávám hlavu (pochybnosti??). V případě, že nemám klidnou mysl, je u mě normální, že se budím dřív.

Sagi mě malinko nahlodal nejen tím vším, co psal, ale i tím, že dědek s flekama žije v pohodě dodnes. Pokud by byla moje teorie o tom, že fleky jsou vlastně jen projev toho, že tělo je schopno odpad z borelií vyloučit, dobrá, možná bych měla pokračovat v mém životním stylu a fleky prostě brát jako projev čistícího procesu. Sem tam si udělat krevní testy na pár podstatných složek v krvi a na různé patogeny, tak jak to dělávám a čas ukáže.

Nechápu to MMS2 protože podle dalšího textu berete patrně aktivované MMS1. MMS2 se bere v kapslích a dávkuje se jinak, ale to není až tak podstatné. Průvodní projevy, které popisujete, jsou celkem běžné a hlad i pochybnosti má skoro každý, kdo s tím začíná. Pokud se týká spirochét v těle, tak ty opravdu má kde kdo a dost záleží na stavu imunity i délce nakažení, ono se to vůbec nemusí projevit i mnoho let a u někoho dokonce vůbec, protože je jeho imunita dovede uřídit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 10:01 pm 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
Omlouvám se, protokol se nazývá je MMS 2000. Děkuji za reakci. Mně bylo dnes špatně celý den, vlastně to začalo už včera, ale dnes už to bylo intenzivnější, tak jsem prozatím přerušila. Už jsem dlouho neměla zkažený žaludek, skoro jsem zapomněla, jak se to cítí \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 10:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
RadkaS píše:
Omlouvám se, protokol se nazývá je MMS 2000. Děkuji za reakci. Mně bylo dnes špatně celý den, vlastně to začalo už včera, ale dnes už to bylo intenzivnější, tak jsem prozatím přerušila. Už jsem dlouho neměla zkažený žaludek, skoro jsem zapomněla, jak se to cítí \":-)\"

Na můj vkus jste do toho šla dost hákem, ono začínat na 40 kapkách denně je docela frajeřina i pro lidi, kteří to již mají jednou za sebou. Já bych si dal do litrové PET lahve, rozdělené na deset stejných dílků jako odměrný válec, cca 5-10 aktivovaných kapek a každou hodinu bych si vypil 1 dcl, což odpovídá 0,5-1 kapce MMS za hodinu. Pokud mě nic nebude, tak druhý den přidám třeba 5 kapek a takto stále nahoru. Každý den večer cca 2 hodiny po poslední dávce velkou dávku vitamínu C, minimálně 3-6000 mg a jít spát. Takto je velká šance si to projet bez zbytečných nevolností a v klidu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 11:02 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
je mozne tu davku cecka namnozit a to tak, ze si dam 3g rano nalacno a 3g vecer?
ako dlho vkuse mozno uzivat mms2? ja ho beriem - hovorim tomu na skryte problemy, no som navonok zdrava. ako je to tiez pri vaznej chorobe? je tu nejake obmedzenie?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 11:03 pm 
Offline

Registrován: ned črc 19, 2009 5:49 pm
Příspěvky: 28
Jarda píše:
Na můj vkus jste do toho šla dost hákem, ono začínat na 40 kapkách denně je docela frajeřina i pro lidi, kteří to již mají jednou za sebou. Já bych si dal do litrové PET lahve, rozdělené na deset stejných dílků jako odměrný válec, cca 5-10 aktivovaných kapek a každou hodinu bych si vypil 1 dcl, což odpovídá 0,5-1 kapce MMS za hodinu. Pokud mě nic nebude, tak druhý den přidám třeba 5 kapek a takto stále nahoru. Každý den večer cca 2 hodiny po poslední dávce velkou dávku vitamínu C, minimálně 3-6000 mg a jít spát. Takto je velká šance si to projet bez zbytečných nevolností a v klidu.

No, šla jsem na to podle knihy.... ono na borelie to asi jinak nejde... to měl být jen začátek, do toho jsem měla přidat koupele plus MMS2 s tím, že jednu hodinu 4aktivované kapky (MMS1) a další hodinu 4aktivované kapky (MMS1) plus tobolka (MMS2). A takhle to střídat. Jednu hodinu jen MMS1 a každou druhou hodinu přidat k MMS1 MMS2. Je to i na videu na stránkách, kde se prezentuje MMS... .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 2:02 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:56 am
Příspěvky: 4
[quote="RadkaS":d0ho7tjp]Sagi, víš, co si myslím? Že jsme na tom oba docela podobně, ne? Já nemám potíže, Ty nemáš potíže, a ať budeme dělat, co budeme dělat, stejně nebudeme mít nikdy jistotu, že v sobě ty potvory nemáme.... .
[/quote:d0ho7tjp]
Nechci aby to znělo hnusně, ale ja fleky po těle nemám, měl sem jeden a ten zmizel jak sem začal žrat doxy.. Jistotu..? Ne nebudeme, ale i kdyby jsme měli, v těle máme další miliardy potenciálních zabijaků, pokud by náš IS přestal fungovat na hodinu dvě, budeme zřejmě mrtví.. hezká představa že..? \</div

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
d0ho7tjp


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 10:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
je mozne tu davku cecka namnozit a to tak, ze si dam 3g rano nalacno a 3g vecer?
ako dlho vkuse mozno uzivat mms2? ja ho beriem - hovorim tomu na skryte problemy, no som navonok zdrava. ako je to tiez pri vaznej chorobe? je tu nejake obmedzenie?

Nevím zda to je namnožit, ale spíše rozdělit, ovšem to by jste zase musela čekat až vstřebáte to céčko a pak teprve brát MMS, což je asi nesmysl. MMS2 se dá užívat celkem dlouhodobě a nevidím v tom problém, ale chce to dávat vždy večer céčko a občas si udělat pauzu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 11:00 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Nevím zda to je namnožit, ale spíše rozdělit, ovšem to by jste zase musela čekat až vstřebáte to céčko a pak teprve brát MMS, což je asi nesmysl. MMS2 se dá užívat celkem dlouhodobě a nevidím v tom problém, ale chce to dávat vždy večer céčko a občas si udělat pauzu.

no myslela som skor rozdelit, ja si davam tak 3-4g, no chcela by som tak 6, ale bojim sa naraz, najma na noc, lebo tusim reakciu a na nocne behacky na wc chut nemam.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 11:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
RadkaS píše:
No, šla jsem na to podle knihy.... ono na borelie to asi jinak nejde... to měl být jen začátek, do toho jsem měla přidat koupele plus MMS2 s tím, že jednu hodinu 4aktivované kapky (MMS1) a další hodinu 4aktivované kapky (MMS1) plus tobolka (MMS2). A takhle to střídat. Jednu hodinu jen MMS1 a každou druhou hodinu přidat k MMS1 MMS2. Je to i na videu na stránkách, kde se prezentuje MMS... .

No proč ne, ale chce to mít základní pročištění za sebou, jinak je člověku opravdu zle. Ono dokonce pár lidí MMS vyzkoušelo i nitrožilně a pokud vím tak právě u boreliózy a údajně úspěšně, ale to nikomu nedoporučuji, sám jsem se s takovým člověkem nesetkal, je to pouze načtené. To uvedené dávkování bych možná měl problém ustát i já a to toho snesu opravdu bohatýrské dávky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 10:20 am 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
Dobrý den, mám trošku negativní zkušenost s MMS a čistěním zubů, zuby se sice krátkodobě vyčistí, zbělají, ale dlouhodobě mám pocit, že to zuby likviduje, protože se mi na nich dělal povlak a následně kámen, tak jsem si lámal hlavu proč a do toho aktivovaného MMS jsem strčil lakmusový papírek a světe div se - kyselé cca Ph2. Tak jsem začal zkoušet a nakonec čistím zuby neaktivovaným MMS s vodou a to tak, aby měl roztok Ph cca 8-9 a po dvou dnech-dramatický posun zuby jsou spokojené.Tedy se ptám - jaké Ph má vlastně to aktivované MMS mít (protože MMS jsem koupil u pána z Brna - nechci zde uvádět jméno a je zde možnost, že kyselina, kterou mi k tomu dal je možná moc silná....)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 10:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sulponet píše:
Dobrý den, mám trošku negativní zkušenost s MMS a čistěním zubů, zuby se sice krátkodobě vyčistí, zbělají, ale dlouhodobě mám pocit, že to zuby likviduje, protože se mi na nich dělal povlak a následně kámen, tak jsem si lámal hlavu proč a do toho aktivovaného MMS jsem strčil lakmusový papírek a světe div se - kyselé cca Ph2. Tak jsem začal zkoušet a nakonec čistím zuby neaktivovaným MMS s vodou a to tak, aby měl roztok Ph cca 8-9 a po dvou dnech-dramatický posun zuby jsou spokojené.Tedy se ptám - jaké Ph má vlastně to aktivované MMS mít (protože MMS jsem koupil u pána z Brna - nechci zde uvádět jméno a je zde možnost, že kyselina, kterou mi k tomu dal je možná moc silná....)

Výsledné pH by mělo být prakticky neutrální, nebo lehce okolo pH 7. Pokud vím tak on dává lidem kyselinu o koncentraci 10% a to je opravdu moc, bohatě stačí 3,5% a i to je celkem hodně a citlivější jedinci by si jí měli dávat tedy méně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2011 11:05 am 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
Jarda píše:
Výsledné pH by mělo být prakticky neutrální, nebo lehce okolo pH 7. Pokud vím tak on dává lidem kyselinu o koncentraci 10% a to je opravdu moc, bohatě stačí 3,5% a i to je celkem hodně a citlivější jedinci by si jí měli dávat tedy méně.
¨
jj no tak to je ono, kyselinu jsem poředil, ale stejně velmi těžko ten výsledný roztok stoupá, stále je to dost kyselé, takže je asi otázka jakou opravdu tu kyselinu prodává...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz