Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 8:23 am 
Offline

Registrován: stř dub 20, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 7
Zabudol som napisat nazov flase. Mala by to byt flasa z HDPE flase, kde by som taku mohol zohnat?

Ci myslite ze je to mozne dat do normalneho plastu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 10:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
rado175 píše:
Dobry den,

neviete mi poradit kde by som zohnal takuto flasu na zarobenie MMS na cely den?

Alebo je mozne to zarobit aj do inej flase?

A este jedna otazka. Neviem ci tomu dobre rozumiem. Ked zarabam na cely den. Tak napriklad mam 8 davok po 3 kvapky. Takze do flase zarobim 24 kvapiek chloritanu + 120 kvapiek 10% kyseliny citronovej a dolejem tak aby vo flasi bolo 0,8l vody. A potom pijem 1dcl kazdu hodinu?


Dakujem za odpoved.

Tak určitě je jich na netu slušná nabídka, ale klidně si to můžete dělat do běžné PET lahve od mléka. To míchání sice poměrově chápete dobře, ale postup navyšování si nastudujte, protože po vypití tohoto množství první den budete zřejmě mít detoxikační reakci jak hrom a budete blít a kadit tak dva dny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 12:26 pm 
Offline

Registrován: stř dub 20, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 7
Nemyslim si ze by som mal az take problemy, ale moze byt. Uviedol som to len ako priklad. MMS uz som bral pri prechladnuti. A v priebehu 2 dni som sa dostal na davku 6 kvapiek kazde dve hodiny a nerobilo mi to problem.

Teraz chcem MMS pouzit na liecbu boreliozy, mate s tym nejake skusenosti?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 6:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
rado175 píše:
Nemyslim si ze by som mal az take problemy, ale moze byt. Uviedol som to len ako priklad. MMS uz som bral pri prechladnuti. A v priebehu 2 dni som sa dostal na davku 6 kvapiek kazde dve hodiny a nerobilo mi to problem.

Teraz chcem MMS pouzit na liecbu boreliozy, mate s tym nejake skusenosti?

Pokud máte natrénováno, tak to nemusí být problém, ale člověk, který začíná zpravidla nedocení svoje možnosti. Ján dokážu během hodiny do sebe dostat 60 kapek, ale to se určitě běžně doporučovat nedá. U té boreliózy je to otázka, kde všude ji máte rozlezlou, protože v některých případech zabírá až nitrožilní aplikace, ale vyzkoušet to určitě můžete a máte celkem slušnou šanci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 1:01 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
rado175 píše:
Nemyslim si ze by som mal az take problemy, ale moze byt. Uviedol som to len ako priklad. MMS uz som bral pri prechladnuti. A v priebehu 2 dni som sa dostal na davku 6 kvapiek kazde dve hodiny a nerobilo mi to problem.

Teraz chcem MMS pouzit na liecbu boreliozy, mate s tym nejake skusenosti?

Na boreliozu zabere 21 dnova hladovka a MMS v navratovej faze. Presny postup ale neviem, ale mozno Pavel z pust.cz bude mat naladu podelit sa o neho.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 7:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Na boreliozu zabere 21 dnova hladovka a MMS v navratovej faze. Presny postup ale neviem, ale mozno Pavel z pust.cz bude mat naladu podelit sa o neho.

Zajímavá informace a i mě samotného by ten postup zajímal, protože tento problém trápí opravdu mnoho lidí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 1:33 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Dobrý den, dnes poprvé půl kapsle nadrceného mms2. Ani jsem si chlorově nebrkl, i když jsem cítil, že něco divného leze tělem ven. Je to ok, když chlorový brk nepřijde?
Můžu brát poté co se "zacvičím" i víc kapslí najednou? A stačí kdyžtak stále 3 sklednice vody i pro toto větši množství? Úměrně to zvyšovat asi moc nepřijde v úvahu.
Vadí MMSku jídlo v žaludku? Zatím beru nalačno, knihu ještě nemám..tak prosím o informace.

Děkuji.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Dobrý den, dnes poprvé půl kapsle nadrceného mms2. Ani jsem si chlorově nebrkl, i když jsem cítil, že něco divného leze tělem ven. Je to ok, když chlorový brk nepřijde?
Můžu brát poté co se "zacvičím" i víc kapslí najednou? A stačí kdyžtak stále 3 sklednice vody i pro toto větši množství? Úměrně to zvyšovat asi moc nepřijde v úvahu.
Vadí MMSku jídlo v žaludku? Zatím beru nalačno, knihu ještě nemám..tak prosím o informace.

Děkuji.

To krkání je spíše na závadu, protože vám celou záležitost znepříjemňuje. Více kapslí v jedné dávce je nesmysl, dává se vždy jedna a můžete zvyšovat počet dávek. Normální dávkování je tři denně a ve výjimečných případech se dá jít výše. Já jsem ze studijních důvodů vyzkoušel brát 12 kapslí denně a to je opravdu nářez, to vám jde chlór i z uší a obecně se takový postup určitě doporučovat nedá. Jídlo nevadí a MMS2 se netluče ani s céčkem, čili každý večer si dejte pořádnou dávku céčka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 11:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Super, díky moc!
Jsem zvyklý ráno začínat se šťávou ze dvou citronů v 0,5 l vody. Tudíž MMS s tím mohu rovnou i spláchnout?
Ještě offtopic dotaz: Je v těch citronech dost bioflavonoidů na navázání vrchovaté čl vitC?

Jinak jsem tedy vše přežil.) Dával jsem půlku kapsle ve 22:00 a pak ještě celou v 00:00. Zajímavé je že tu půlkapsli jsem vůbec necítil. A ta byla nadrcená na jemný prášek. Ta celá byl granulát a řádně mi zahřál bříško. Nebylo to do nepříjemna, ale chvíli jsem byl nervózní aby to negradovalo. Cca půl hodinky i po té dnešní ranní (po které jsem si i chlorově odkrkl:)) cítím v těle docela velké pnutí - HA! něco se děje. Často se mi "rozsvítí" určité místa v těle, zejména v oblasti hlavy, v místě velkých energetických drah, stejně jako u velkých dávek česneku. Počítám, že to je ok, když to pnutí po té půlhodince to ustane a cítím se líp než předtím? Díky.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Super, díky moc!
Jsem zvyklý ráno začínat se šťávou ze dvou citronů v 0,5 l vody. Tudíž MMS s tím mohu rovnou i spláchnout?
Ještě offtopic dotaz: Je v těch citronech dost bioflavonoidů na navázání vrchovaté čl vitC?

Jinak jsem tedy vše přežil.) Dával jsem půlku kapsle ve 22:00 a pak ještě celou v 00:00. Zajímavé je že tu půlkapsli jsem vůbec necítil. A ta byla nadrcená na jemný prášek. Ta celá byl granulát a řádně mi zahřál bříško. Nebylo to do nepříjemna, ale chvíli jsem byl nervózní aby to negradovalo. Cca půl hodinky i po té dnešní ranní (po které jsem si i chlorově odkrkl:)) cítím v těle docela velké pnutí - HA! něco se děje. Často se mi "rozsvítí" určité místa v těle, zejména v oblasti hlavy, v místě velkých energetických drah, stejně jako u velkých dávek česneku. Počítám, že to je ok, když to pnutí po té půlhodince to ustane a cítím se líp než předtím? Díky.

Tak u citrónů bych si to nedovolil tvrdit, jedná se o přírodní barviva a těch je v citrónu celkem málo, to chce něco barevnějšího, třeba červená řepa, nebo borůvky. To MMS2 vám pracuje správně, akorát to nepřehánějte s rychlostí navyšování, pokud to přeženete, tak vám bude zle a to není o co stát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 9:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Dobrý den, děkuji za ujištění správnosti postupu. Dal jsem dnes dvě kapsle ráno v 9 a pak ve 12 a bylo to moc brzy, takže jsem trošku pocítil co to je, když je to moc. Ale jen hraničně. Chci se dotázat, zda se k Vám nedoneslo, jak MMS2 reakuje na zapití něčím jiným než vodou. Konkrétně mám na mysli citronovou vodu a příp roztok chloridu hořečnatého. Jsem zvyklý to pít ráno. Přidal bych ještě další sklenici vody. Jde mi opět o to, jestli se nebude chemicky dít něco nebezpečného.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Dobrý den, děkuji za ujištění správnosti postupu. Dal jsem dnes dvě kapsle ráno v 9 a pak ve 12 a bylo to moc brzy, takže jsem trošku pocítil co to je, když je to moc. Ale jen hraničně. Chci se dotázat, zda se k Vám nedoneslo, jak MMS2 reakuje na zapití něčím jiným než vodou. Konkrétně mám na mysli citronovou vodu a příp roztok chloridu hořečnatého. Jsem zvyklý to pít ráno. Přidal bych ještě další sklenici vody. Jde mi opět o to, jestli se nebude chemicky dít něco nebezpečného.

Citrón by vadit neměl, ale ten hořčík, tam si jistý nejsem a asi bych to nekombinoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 11:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Tak jsem zapil kapsli MMS2 půllitrem jablečného octa s vodou a čtvrtlitrem vody se šťávou ze dvou citronů a bylo to úplně v pohodě. Tu hořečnatou sůl tedy nechám raději s odstupem. Díky.
Jinak jsem dnes měl 3 kapsle MMS a necítím, že by mě to nějak ničilo, spíš se cítím lépe. Nevím jestli mám očekávat krizi.
Každopádně ještě možná info pro ostatní uživatele MMS2, které jsem potkal v diskusi U pramene - Jim Humble prý doporučuje jako max. denní dávku 5 kapslí s MMS2. Mě zatím přijde odstup 3 hodin docela akorát, což by docela odpovídalo.
Nicméně užívám to krátce, tak věřím, že se to dá vyhnat i výš. Jardo, vašich dvanáct si nechám asi ještě pár měsíců ujít, pokud by mě kvasinka nechtěla opustit. Pojímat to jako účelové překonávání rekordu do 13ti kapslí, by ani podle čísla nemusel být úplně šťastný nápad;). Píšu to z legrace..mám z toho MMS velkou radost, přijde mi, že to fakt funguje, že se něco ve mě děje.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 8:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Tak jsem zapil kapsli MMS2 půllitrem jablečného octa s vodou a čtvrtlitrem vody se šťávou ze dvou citronů a bylo to úplně v pohodě. Tu hořečnatou sůl tedy nechám raději s odstupem. Díky.
Jinak jsem dnes měl 3 kapsle MMS a necítím, že by mě to nějak ničilo, spíš se cítím lépe. Nevím jestli mám očekávat krizi.
Každopádně ještě možná info pro ostatní uživatele MMS2, které jsem potkal v diskusi U pramene - Jim Humble prý doporučuje jako max. denní dávku 5 kapslí s MMS2. Mě zatím přijde odstup 3 hodin docela akorát, což by docela odpovídalo.
Nicméně užívám to krátce, tak věřím, že se to dá vyhnat i výš. Jardo, vašich dvanáct si nechám asi ještě pár měsíců ujít, pokud by mě kvasinka nechtěla opustit. Pojímat to jako účelové překonávání rekordu do 13ti kapslí, by ani podle čísla nemusel být úplně šťastný nápad;). Píšu to z legrace..mám z toho MMS velkou radost, přijde mi, že to fakt funguje, že se něco ve mě děje.

Tak pokud jedete pomalu, nevidím ke krizím důvod a žádné závodění v počtu spolknutých tablet nekonejte, to by se vám mohlo docela vymstít, já jsem si pouze zkoušel, kam až by se dalo jít a zřejmě by to šlo i dál, ale toho chlóru bylo i na můj vkus už opravdu dost. Jim Humle to píše dobře a za normálních okolností je dostatečné brát 3-5 tablet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 9:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Narazil jsem teď U pramene na toto info od uživatelky sisa:

Ahoj, na přednášce z května 2010 p. Humble říkal, že MMS2 se má zapít 2 až 4 skleničkama vody jen ze začátku. Potom stačí i jedna nebo půl skleničky.

Můžet mi k tomu něco napsat? Požádal jsem jí do pošty o inkriminovanou přednášku, takže časem by to bylo potvrzeno přímo Jimem Humblem. Až jí budu mít "v rukou" určitě vložím odkaz. Pokud to někdo už máte tak prosím sem, nebo do pošty.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz