Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 6:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Pane Jardo, existuje nějaký necukrovatý ekvivalent jablek, potažmo jablečné šťávy před jaterní očistou? Kvasina se mi po tom totiž dost rozjíždí. Počítám, že nějaký efekt by ta očista měla i bez jablek..ale přeci ta složka, která je v jablkách a působí na játra musí být i někde jinde, ne? Mmch - víte a pověděl byste co v těch jablkách je tak účinného a co to s játry přesně dělá?

Tak to vás zklamu, jablka obsahují specifické složení kyselin, které plastifikují ty ucpávky a asi se ničím nahradit nedají, nebo já alespoň o ničem nevím. Vyzkoušet by jste mohl si do toho kápnout pár kapek jódu, což by mělo zásadně vadit kvasinkám a jiným šmejdům, přičemž vám to může jenom prospět a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 9:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
AIM_FREEMAN píše:
existuje nějaký necukrovatý ekvivalent jablek,

Najlepšie na túto očistu sú kyslé zelené odrody jabĺk, alebo si niekde pozháňaj odrodu Red Winter, tie majú údajne najnižší obsah cukru a môžu ich bezpečne jesť aj cukrovkári. Bežne ich nedostať, treba si pozháňať pestovateľa a zásobiť sa na jeseň keď dozrejú a nejako ich vhodne uskladniť, aby vydržali. Aj s tým málom cukru je to veľmi chutné jabĺčko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 12:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Díky za tip. V jaké formě bych měl užít ten jód prosím? Jeden takovej týpek od rány pil betadine s vodou, ale třeba jsou i jiné alternativy:) V tudto chvíli mám doma jen jodisol:)
Sybilla: Jo, dík, tohle vím, ale rád bych se těm jablkům vyhnul (rozlezlá kandida). Inu, asi smůla. Tak počkám až tělo nabere ještě síly s MMS a pak budu pokračovat.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 9:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Díky za tip. V jaké formě bych měl užít ten jód prosím? Jeden takovej týpek od rány pil betadine s vodou, ale třeba jsou i jiné alternativy:) V tudto chvíli mám doma jen jodisol:)
Sybilla: Jo, dík, tohle vím, ale rád bych se těm jablkům vyhnul (rozlezlá kandida). Inu, asi smůla. Tak počkám až tělo nabere ještě síly s MMS a pak budu pokračovat.

Ideální je aplikace lugolova roztoku, což je zde popisováno v samostatném vlákně a pokud by jste ho nemohl sehnat, tak dejte vědět, mohu vám ho namíchat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 2:26 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2011 2:20 pm
Příspěvky: 1
Dobry den Jardo,

chtela bych se zeptat, zda-li tuto ocistu muze podstoupit i onkologicky pacient. Mozna to tu nekde je, ale bohuzel jsem nemela prilis casu to cele procist. Pokud ano, moje druha otazka je ohledne Epsomske soli. Bohuzel jsem ji nenasla nikde na internetu nez jako hnojivo a ve 4 lekarnach, kde jsem se ptala, je to pouze na predpis od lekare a jeste jen tam, kde maji laborator. Mohla bych poprosit o nejake odkazy abych koupila ten spravny pripravek?

dekuji a preji hezky den

Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 5:51 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
dnes idem na piatu ocistu, treba zvysovat mnozstvo oleja s grepovou stavou?? a mnozstvo epsomky?
alebo to je uplne jedno..
vdaka za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2011 8:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
janagz píše:
Dobry den Jardo,

chtela bych se zeptat, zda-li tuto ocistu muze podstoupit i onkologicky pacient. Mozna to tu nekde je, ale bohuzel jsem nemela prilis casu to cele procist. Pokud ano, moje druha otazka je ohledne Epsomske soli. Bohuzel jsem ji nenasla nikde na internetu nez jako hnojivo a ve 4 lekarnach, kde jsem se ptala, je to pouze na predpis od lekare a jeste jen tam, kde maji laborator. Mohla bych poprosit o nejake odkazy abych koupila ten spravny pripravek?

dekuji a preji hezky den

Jana

To bych viděl jinak, ne může, ale musí, protože játra při boji s rakovinou jsou velice důležitá a jejich plný výkon může zabránit nejhoršímu. Sehnat se dá opravdu špatně, ale mohu vám ji poslat, stejně jako jiné zboží a podívejte se tedy do nabídky na konci fóra, je tam toho více, co se běžně špatně sežene.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2011 8:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
dnes idem na piatu ocistu, treba zvysovat mnozstvo oleja s grepovou stavou?? a mnozstvo epsomky?
alebo to je uplne jedno..
vdaka za odpoved

Pokud vás to projímá a čistí, tak není důvod, zvyšoval bych to pouze v případě, že základní dávka podává slabé výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2011 12:10 pm 
Offline

Registrován: úte dub 12, 2011 10:23 am
Příspěvky: 6
mam otazku, nepodarilo sa mi najst k tomuto nejake info
mozem pri tejto ociste pouzit aj iny olej ako olivovy?
zhodou okolnosti mam doma rozne ine oleje (napr. z pestreca) a chcem ich minut
ma ten olivovy olej nejake specialne opodstatnenie, alebo ho mozno zamenit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2011 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
doubledog píše:
mam otazku, nepodarilo sa mi najst k tomuto nejake info
mozem pri tejto ociste pouzit aj iny olej ako olivovy?
zhodou okolnosti mam doma rozne ine oleje (napr. z pestreca) a chcem ich minut
ma ten olivovy olej nejake specialne opodstatnenie, alebo ho mozno zamenit?

Tak fungovat budou i jiné oleje, ale ono je u začátečníků celkem možné absolvovat i návaly na zvracení, což může zásadně umocnit i mizerná chuť jiných olejů, čili minimálně na první pokus bych to jel přesně podle receptury.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát kvě 27, 2011 7:12 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim,
chtel bych se zeptat jestli vadi jist tri dny pred ocistou (tri dny bez tuku) banany , popr avokado?
take by me zajimalo jestli vadi v teto dobe klystyr s kefirem?
a jeste jeden mozna blby dotaz ale-vadi vypit nejaky alkohol - konkretne vino nebo pivo(plzenske) - tedy jestli se pri poziti alkoholu uvolni nahromadena zluc nebo ne?

Dekuji za info

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát kvě 27, 2011 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim,
chtel bych se zeptat jestli vadi jist tri dny pred ocistou (tri dny bez tuku) banany , popr avokado?
take by me zajimalo jestli vadi v teto dobe klystyr s kefirem?
a jeste jeden mozna blby dotaz ale-vadi vypit nejaky alkohol - konkretne vino nebo pivo(plzenske) - tedy jestli se pri poziti alkoholu uvolni nahromadena zluc nebo ne?

Dekuji za info

Banány určitě nevadí, ale to ostatní ano, jde o poměrně tučné potraviny. U toho alkoholu si jistý nejsem, sám prakticky nepiji, ale asi by to vadit nemělo, nicméně vyzkoušené to nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 29, 2011 1:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Tak mám za sebou ďalšiu očistu. Dopadla tak, ako tie pred ňou, vyšlo iba trochu nahnedlej peny čo plávala na hladine a voda skoro čistá iba taká nažltlá. Neviem či mám tú nahnedlú penu považovať za tie cholesterolové smeti čo nemajú tvar kamienkov, alebo za pozostatky oleja s grepfruitom. Dnes som ale prvý krát zaznamenala aj malý úspech a to 1, slovom jeden, maličký zelený kamienok o rozmeroch 0,5 x 0,5 cm. Som na rozpakoch, či ten bordel je v mojej pečeni tak pevne zabudovaný, že ho nedokáže vytlačiť ani táto kúra a neodchádza alebo tam naozaj nič nemám, čomu sa mi stále nechce uveriť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 6:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Tak mám za sebou ďalšiu očistu. Dopadla tak, ako tie pred ňou, vyšlo iba trochu nahnedlej peny čo plávala na hladine a voda skoro čistá iba taká nažltlá. Neviem či mám tú nahnedlú penu považovať za tie cholesterolové smeti čo nemajú tvar kamienkov, alebo za pozostatky oleja s grepfruitom. Dnes som ale prvý krát zaznamenala aj malý úspech a to 1, slovom jeden, maličký zelený kamienok o rozmeroch 0,5 x 0,5 cm. Som na rozpakoch, či ten bordel je v mojej pečeni tak pevne zabudovaný, že ho nedokáže vytlačiť ani táto kúra a neodchádza alebo tam naozaj nič nemám, čomu sa mi stále nechce uveriť.

Tak to se velice špatně odhaduje a pokud vůbec něco jde ven, má význam játra čistit v opačném případě bych se na to vykašlal, ale také tím nemůžete ničemu uškodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2011 3:14 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím pana Jardu a všechny ostatní. Dělala jsem očistu jater a byl klid -příště dám Epsomské soli víc-ale pak se to spustilo a děs , nevěřila by tomu kolik toho vyšlo a asi příště vyjde. Myslela jsem ,že když jsem tak dlouho vegetariánka tak toho bude málo. \":lol:\" Vůbec nechápu jak se to mohlo do těch jater vejít- spoustu zelených - voskových hrášků a jak když šupek z obilí a trošku toho cholesterolu.To možná bylo předtím zanesené než jsem přestala jíst zvířátka.Proto potíže s okem i když alkohol nepiju vůbec.
Ale ještě mě začal bolet kotník( v mládí často vyvrtnutý) pak koleno (naražené) a nakonec ruce( zlomené). Nevím co to udělalo jestli ta jablečná štáva?Takže po řádné očistě jater bude očista kloubů-Pane Jardo co to asi způsobilo - jo dnes už jsem necítila nic.
Jen škoda ,že jsem to nevyfotila. Hezký a pohodový den \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz