Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 4:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2011 11:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
mohy píše:
Ono je otazkou, ze kolko ludi ma v poriadku tvorbu HCl, ktora nici vacsinu takychto bakterii. Bakteriu, ktoru odporucaju oplachnut studenou vodou musi HCl uplne znicit. A pokial si dame normalny raw salat, tak prakticky v zdravom tele nema najmensiu sancu.

Ono nejen ústy se dá nakazit, že. Nejsem velký znalec žen, tak je možné, že mi něco uniklo, ale HCl se ve vagině snad žádné netvoří, nesetkal jsem se s tím;). Kvasinkové infekce se běžně řadí do pohlavně přenosných chorob. Takže nakazit (se) lze i kdyby vsichni HCl pili po panácích.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 5:28 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
AIM_FREEMAN píše:

Ono nejen ústy se dá nakazit, že. Nejsem velký znalec žen, tak je možné, že mi něco uniklo, ale HCl se ve vagině snad žádné netvoří, nesetkal jsem se s tím;). Kvasinkové infekce se běžně řadí do pohlavně přenosných chorob. Takže nakazit (se) lze i kdyby vsichni HCl pili po panácích.

Myslel som, ze je debata o tej aktualnej uhorkovej E.coli.
Kvasinkove infekcie hm.... No logicky potrebuju zivnu podu, aby sa mali ako dalej rozmnozovat. Ak ma kvasinka zabezpecene vsetky zakladne zivotne potreby u hostitela, tak je jasne, ze sa bude rozmnozovat vo velkej radosti. Pohlavne choroby som zatial moc neskumal, ale tiez by to nemalo byt nieco s cim by sa nedolo poradit. Inak by sme tu uz asi davno neboli. Teraz sa mi nieco mari, ze prv boli pohlavne choroby vysadou bohateho panstva, aj ked som si isty moc neni. Pravdou je, ze sa v minulosti na to umieralo a sucasne sa to da uspesne liecit. Skusme sa pozriet na zvierata, divo zijuce v prirode, ci tiez trpia pohlavnymi chorobami, candidou a chlamydiozou ?
Inak celkou zaujimava tema. Paraziti maju vypracovany system, ako sa dostat do hostitela aj cez HCl a tam sa treba pravidelne ocistovat, kto vie ci tieto pohlavne choroby maju tiez nejaky system.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 7:29 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sokol píše:
Nepsal jsem naprosto zdrav. Vetsina lidi si mysli ze je naprosto zdrava a najednou se divi odkud se na ne vali vsechny ty nemoci. Psal jsem "pokud mate v poradku Ph a imunitni system (cili taky tluste strevo)".

Pokud máte v pořádku Ph a imunitní systém, tak se vám nemůže naprosto nic stát. Můžete souložit s HIV pozitivním a ve většině případů ho vyléčíte \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 8:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
No, to je trochu rozdíl. Ano, každý člověk ji v sobě má, ale ve střevech. V okamžiku, kdy máte nechráněný styk s partnerem, který má s plísněmi problém, budete
mít problém i vy. Kvasinkové výtoky, vyrážky, atd. Časem se může pomnožit a vyústit v systémový problém.

Pokud máte v pořádku imunitu, tak se nechytne prakticky nic, čili nestaral bych se o kvasinky, ale o imunitu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 8:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="AIM_FREEMAN":2st9l5lv]Aha, jód, děkuju, takže ten Lugol? Kelp je strašně drahý. I když počítám, že bioavailibility bude o dost lepší, ni?

Chci se zeptat - užívám teď melatonin - 3mg, jaký na to máte názor? Užíval jsem ho před změnou diety a stačilo mi méně spánku pro stejné vyspání.

Názory se různí:
Effects of melatonin on Candida sepsis in an experimental rat model


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Maral - Maralí kořen, nať - Leuzea - Parcha Saflorová. Dnes zas zařazuji čaj z maralího kořene, který mě velmi pomáhal před zahájením léčby na zvýšení energie nekofeinovým a tedy neagresivním způsobem. Našel jsem k tomu toto:

Antifungal activity of a thiophene polyine from Leuzea carthamoides.
The thiophene polyine (E)-2-[5-(hept-5-en-1,3-diynyl)-thien-2-yl]-ethan-1,2-diol was isolated from an ethanolic extract of underground parts of Leuzea carthamoides. The thiophene polyine demonstrated significant antifungal activity against all tested species.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12727496

Otázka je, jestli se to vyluhuje do čaje, ale řekl bych že ano. Až budu méně roztěkaný (dnes jsem blbě spal), tak se na to snad podívám, nebo zkoumejte také. Docla by to i vysvětlovalo, proč jsem byl tak podrážděný, když jsem toho čaje dal více. On je to adaptogen, takže to mohlo být i jen přebuzení, ale podle mě se do toho zapojiyl i die-off symptomy.

dle této studie i nadzemní části fungují:

The results showed that extracts from aerial parts of all species tested exhibited significant antibacterial activity, especially against Bacillus cereus., Staphylococcus epidermidis. and Bacteroides fragilis.. In comparison with other Leuzea. species, L. carthamoides. was the most effective against the bacteria used in this study.

Read More: http://informahealthcare.com/doi/abs/10 ... 0590903237

Zde se píše přímo o candidě, i když ne přímo albicans: http://www.liecive.herba.sk/index.php/r ... -v-sr.html

Výsledky: Největší aktivita byla zjištěna u Leuzea carthamoides. Extrakt vykazoval signifikantní aktivitu proti všem použitým druhům hub. Candida tropicalis a C. glabrata byly inhibovány koncentrací nižší než 0,01 %. Významná aktivita byla zaznamenána také u Helianthus annuus, Cnicus benedictus. Tanacetum vulgare, Eupatorium cannabinum a Xanthium spinosum.

Ale dohromady ty informace podle mě hovoří dost jasně.

Myslím, že Maral by mohlo být dobré řešení nedostatku energie při odumírání kvasinek, který asi všichni, co s nimi bojujeme, známe.

Maral by opravdu fungovat mohl, ale nikdy jsem ho nijak netestoval, čili se nedovedu vyjádřit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Máte nějak vychytaný bezkvasnicový zdroj B-komplexu? Já po tom forte od zentivy vždycky měl takovou podivně hustou moč, tak jsem si říkal, jestli to neživí kvasinku. A co pangamin..většinou se prameny shodují na tom, že tento kvasnicový zdroj opravdu ne, ale jaký máte zkušenosti, poznatky?

Pivovarské kvasnice jsou opravdu vhodný zdroj béček pro zdravé lidi, ale u potíží s kvasinkou nic moc, to je lepší aplikovat béčka z lékárny, ale ne místní, nýbrž zahraniční, protože zde by jste se nedoplatil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 9:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Ono nejen ústy se dá nakazit, že. Nejsem velký znalec žen, tak je možné, že mi něco uniklo, ale HCl se ve vagině snad žádné netvoří, nesetkal jsem se s tím;). Kvasinkové infekce se běžně řadí do pohlavně přenosných chorob. Takže nakazit (se) lze i kdyby vsichni HCl pili po panácích.

Kvasinek je kvanta variant, ne vždy musí jít o kandidu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 11:41 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Vševěd píše:
Pokud máte v pořádku Ph a imunitní systém, tak se vám nemůže naprosto nic stát. Můžete souložit s HIV pozitivním a ve většině případů ho vyléčíte \":lol:\"
+10 bodu za krasny priklad krystalicke demagogie. bavili jsme se o kvasinkach ne o HIV.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 6:09 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nikoliv demagogie, ale ironie. Kvasinkama se dá skutečně nakazit poměrně snadno a to jak je populace prosycená je toho jasným důkazem.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 7:30 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Populace je zrejme prosycena nesrovnanym Ph a nefunkcni imunitou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 7:48 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sokol píše:
Populace je zrejme prosycena nesrovnanym Ph a nefunkcni imunitou.

jasný, PH je univerzální odpověď na všechno...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 9:30 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
[quote="AIM_FREEMAN":y7vksb1l]Aha, jód, děkuju, takže ten Lugol? Kelp je strašně drahý. I když počítám, že bioavailibility bude o dost lepší, ni?

Chci se zeptat - užívám teď melatonin - 3mg, jaký na to máte názor? Užíval jsem ho před změnou diety a stačilo mi méně spánku pro stejné vyspání.

Názory se různí:
Effects of melatonin on Candida sepsis in an experimental rat model


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 10:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
A jakou užíváš dávku? Také 3mg? Spíš víc, ne? (5) Co třeba zkusit půlku kapsle/tablety?
To co popisuješ se mi stalo jen když jsem jednou nemohl usnout a postupně vzal další dvě kapsle - tedy celkem 9mg.

Jarda: To máte pravdu, že přirozený spánek je daleko lepší. Dokonce mám pocit, že v době, kdy jsem melatonin neužíval jsem se cítil lépe. Asi bych to měl zredukovat jen na případy, kdy cítím, že jsem příliš excitovaný, nebo je mi divně z detoxu. Jinak dřív, než jsem začal detox/dekvasinfikaci na mě nefungovaly žádné kozlíky, chmelové šištice a podobné slabší přípravky, ale když jsem neměl melatonin jsem zkoušel nějaký kanadský ekvivalent českého persenu a fachalo to dobře. Defacto je to taková srabárnička, protože když dám postupnou relaxaci těla usnu velmi dobře.
I když včera jsem snědl cca 25g MSM a bez toho melatoninu by to opravdu asi nešlo. Do toho niacin. Přišel jsem si jak na nějakém amfetaminu. Bylo to tedy dost nepříjemné..najednou se probořila hranice únavy, kvůli které jsem MSM navyšoval a byla tam přebuzenost.
Což mě vedlo k tomu, že MSM je dokonalá látka na detox od psychostimulancií a prostředek na to, jak zůstat v abstinenci. Když to tu v čechách, království pervitinu nezavede nikdo jiný, tak já. Apeluji na zdejší adiktology a psychology.

MSM fakt doporučuju, po pár letech mi na půlden zmizel zánět močáku - fakt úleva - a celkově mi přijde, že je to výborný přípravek. Jen se to nesmí přehánět \":lol:\"

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 10:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Jinak maralem si nejsem úplně jistý - on sice dobře energetizuje celé tělo a bez kofeinové vyklepanosti, ale přeci jen mám pocit, že to táhne z rezerv. V době kdy jsem pil kávu se mi ve chvíli, kdy jsem šel přes hranici rezerv vždy udělal bolák pod pravou nosní dírkou. (přebuzení pingaly?) a to samé se mi stalo teď u maralu. Nicméně u toho se mi to za dob běžné stravy nedělo. Buďto větší citlivost, nebo náhoda, ještě to otestuji.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz