Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 6:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 4:44 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Pavel Veselý píše:
Jo jo 3 mg,ale dával jsem i 9 ale jen jako test.Jinak dokud jsi sem nenapsal že seš po tom druhej den unavenej tak jsem si tu svoji únavu potom vůbec s melatoninem nespojoval.

Tak jsem zkusil melatonin vzít v 7 před večeří nalačno a to jsem teprv pocítil že skutečně funguje.Dojedl jsem večeři cca v 8,lehnul si k telce a myslel že se půjdu až mi slehne ještě projít jenže jsem se vzbudil v půl 5 ráno jako vždy a naprosto čilý a svěží.Fakt paráda.Doma si mysleli že jsem nemocnej protože normálně furt něco do 11ti dělám.Takže proti únavě druhý den po melatoninu nefunguje nic jiného než vychytat dobu braní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 5:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Pavel Veselý píše:
Tak jsem zkusil melatonin vzít v 7 před večeří nalačno a to jsem teprv pocítil že skutečně funguje.Dojedl jsem večeři cca v 8,lehnul si k telce a myslel že se půjdu až mi slehne ještě projít jenže jsem se vzbudil v půl 5 ráno jako vždy a naprosto čilý a svěží.Fakt paráda.Doma si mysleli že jsem nemocnej protože normálně furt něco do 11ti dělám.Takže proti únavě druhý den po melatoninu nefunguje nic jiného než vychytat dobu braní.

Nevím. Půlku kapsle jse nezkušel, třeba to bude fungovat. Vyzkouším to sám zítra.
Jinak já jsem ho vynechal úplně a je to docela v pohodě. Nicméně to extrémně brzké užití, jak popisujete, vyzkouším také.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 9:56 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Někde jsi psal že používáš ashwagandu,jak ji dávkuješ?Mám objednáno půl kila ale nevim jak to připravit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 1:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Pavel Veselý píše:
Někde jsi psal že používáš ashwagandu,jak ji dávkuješ?Mám objednáno půl kila ale nevim jak to připravit.

Já to měl kdysi v kapslích. Jestli to máš mletý, normálně bych to žral po lžičkách.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 1:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Tak alkalický nebo kyselý?:

It is not a matter of getting infected. It is naturally found in the body. The problem is that it is dimorphic (exists in two forms). In its yeast form it does not create much in the way of problems for us. If it switches to its fungal form though, it becomes very dangerous as it forms hyphae that allow it to dig in deep to the tissues and organs. Slightly acidic environments keep it in a yeast form. Alkaline environments convert Candida in to the pathogenic fungal form
http://curezone.com/forums/am.asp?i=1397556

Pro Jardu: Píšou tam, že kvasinky v kyselém prostředí zůstávají v poměrně neškodné formě a teprve v alkalickém prostředí začínají vytvářet podhoubí (hyfy, houbová vlákna). Co si o tom myslet? Pletou si to?

Navíc tam pak dál v tom vlákně straší, že Candida se naučí vytvářet antioxidanty a začnou tak být rezistentní vůčivá MMS. Já už se z toho vážně vodstřelim.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 9:56 am 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
AIM_FREEMAN píše:
Tak alkalický nebo kyselý?:

It is not a matter of getting infected. It is naturally found in the body. The problem is that it is dimorphic (exists in two forms). In its yeast form it does not create much in the way of problems for us. If it switches to its fungal form though, it becomes very dangerous as it forms hyphae that allow it to dig in deep to the tissues and organs. Slightly acidic environments keep it in a yeast form. Alkaline environments convert Candida in to the pathogenic fungal form
http://curezone.com/forums/am.asp?i=1397556

Pro Jardu: Píšou tam, že kvasinky v kyselém prostředí zůstávají v poměrně neškodné formě a teprve v alkalickém prostředí začínají vytvářet podhoubí (hyfy, houbová vlákna). Co si o tom myslet? Pletou si to?

Navíc tam pak dál v tom vlákně straší, že Candida se naučí vytvářet antioxidanty a začnou tak být rezistentní vůčivá MMS. Já už se z toho vážně vodstřelim.

V dalším příspěvku je odpověď, že se kandida sice zapouzdřuje, ale že se nestává rezistentní, je to problém dávkování a dopravy MMS v danné koncentraci, tak aby látka byla účinná a to stávající způsob užívání nezajistí:

"Dr. Humiston may be correct in stating that Candida may hide deeper within the biofilm, but he is wrong in stating that it will become resistant to chlorine dioxide.

The real problem is finding a way to deliver the correct concentration of chlorine dioxide and maintaining contact for the correct amount of time. The current MMS protocol is most likely not able to do this, even at the extreme high doses recommended by Jim Humble."

Je potřeba udržet potřebnou koncentraci MMS po určitou dobu (závislost koncentrace ppm a dobou po kterou dojde k vyhlazení). Otázkou je, jak to tam dostat v domácích podmínkách, ale všechno je asi věc motivace \":-)\".

"Chlorine dioxide kills by having a concentration of it in contact with the bacteria, fungi, and/or virus for a period of time. This is referred to as the CT value. The CT value for Candida albicans is 100 for a 7 log reduction. This means that if you have a concentration of chlorine dioxide of 5 PPM, you would have to maintain contact for 20 minutes to kill off Candida albicans."

Dál se zmiňují přírodních fungicidy, vliv alk. stravy na alk. krve na obsah/přisvojitelnost kyslíku a schopnost ničit patogeny atd:

".. boosting oxygen levels in the body can be one of the most powerful weapons for overcoming polysystemic candidiasis and returning the body to a natural state of health and balance"

řekl bych podobné závěry jako tady na foru.
Jardo nevíte jaký vliv má lugol na kandidu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 11:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
gonzales01 píše:
...
Díky za přežvejkání. Sice jsem to četl, ale nějak jsem si už z toho nic nevybral.

Jinak MMS1 jsem začal včera (protokol 1000) a najednou mám o mnoho víc energie. MMS2 jsem zatím vysadil, aby toho nebylo moc, ještě včera ráno jsem měl 0,5 kapsle, ale celý den jsem měl takový útlum, že jsem si říkal, že to stačí. Prospal jsem pár hodin a cestou do práce přišel příliv lehkosti, dobré nálady, energie. Dnes ráno jsem testoval co snesu. V 6:00 jsem dal 10kapek, v 7:00 dalších dvacet. Dvě hodinky dobrý, pak začal tlačit hodně žaludek a plynuju jak divej. Ale to spíš připisuju včerejšímu úletu na bramborácích do kterých jsem si jako do palačinek motal syrový česnek a spráskl ho se třemi celou paličku:)) Nicméně po celou dobu cítím pod tím tlakem lehkost, energii, můžu číst, nemám brain fog. Sem tam přijde mírné blivno, ale říkám si že když jsem zvládl 30 kapek, játra už docela vládnou.
MMS1 mě každopádně hodně příjemně překvapuje a subjektivně ho pociťuju líp než dvojku. Ale je možný že prostě přišel nějakej zlom. Den před nasazením MMS1 jsem se ve 2 ráno probudil se strašnými křečemi ve střevech a něco šlo asi ven, od té doby se cítím jinak.
Řikám si kdoví co ve mě chcípá, že se mi tak ulevilo, před dvěma lety jsem byl na půl roku v Indii tak třeba jsem si tehdy něco přivez (ale kandida příznaky jsem měl už x let předtim). Ještě nahodim hřebíček co nejdřív. To by taky mohlo bejt dobrý překvápko. .)

Plánuju pokračovat s protokolem 1000 bez extrémů, sem tam MMS klystýr. Imo klystýr je odpověď na otázku jak dostat dostatečné množství MMS do krve. Krz klystýr to jde rovnou do oběhu/plasmy a to i na místa, kam se to při perorální aplikaci nedostane (prý). Nebo transdermálně ve směsi s DMSO. Tento druh aplikace se doporučuje pokud je někomu špatně od žaludku při pití. Je to popsané i na českých emms.cz stránkách. Zkoušel jste to někdo? Co na to candida?
Btw. prý to strašně smrdí:) Já to chtěl koupit tátovi kvůlivá kloubům ale nevim nevim teď:)

Držím palce všem.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 12:14 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
DMSO je MSM?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 12:26 pm 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
sokol píše:
DMSO je MSM?

Dimethylsulfoxid. Používá se při vnášení léčiv přez pokožku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 4:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
[quote="sokol":yln9ko5i]DMSO je MSM?[/quote:yln9ko5i]
Vždyť jsem dával i odkaz

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
yln9ko5i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 5:29 pm 
Offline

Registrován: stř bře 16, 2011 3:53 pm
Příspěvky: 28
Je vhodné užívat Pangamin, čili pivovarské kvasnice, když mám problémy s přemnoženými kvasinkami?

_________________
"Zdraví je předpokladem všeho." (Miloš Kopecký)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 6:11 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
sokol píše:
DMSO je MSM?

MSM se vyrábí z DMSO.Ale funguje při styku z pokožkou stejně,ale prý nesmrdí.Nikdy jsem ho neměl takže nedokážu porovnat.Jinak všechny info čerpám z této knihy http://www.pknihy.cz/knihy/017709/Zazra ... lesti.html ,je fakt dobrá a vše je tam pěkně vysvětleno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 6:12 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Don Alejo píše:
Je vhodné užívat Pangamin, čili pivovarské kvasnice, když mám problémy s přemnoženými kvasinkami?

ne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 10:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Pavel Veselý píše:
MSM se vyrábí z DMSO.Ale funguje při styku z pokožkou stejně,ale prý nesmrdí.Nikdy jsem ho neměl takže nedokážu porovnat.Jinak všechny info čerpám z této knihy http://www.pknihy.cz/knihy/017709/Zazra ... lesti.html ,je fakt dobrá a vše je tam pěkně vysvětleno.

To jsem netušil, že MSM také umí protlačit látky kůží. Mohl byste prosím uvést konkrétní postup? Třeba i do vlákna MSM ať nejsme offtopic.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 7:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Tak alkalický nebo kyselý?:

It is not a matter of getting infected. It is naturally found in the body. The problem is that it is dimorphic (exists in two forms). In its yeast form it does not create much in the way of problems for us. If it switches to its fungal form though, it becomes very dangerous as it forms hyphae that allow it to dig in deep to the tissues and organs. Slightly acidic environments keep it in a yeast form. Alkaline environments convert Candida in to the pathogenic fungal form
http://curezone.com/forums/am.asp?i=1397556

Pro Jardu: Píšou tam, že kvasinky v kyselém prostředí zůstávají v poměrně neškodné formě a teprve v alkalickém prostředí začínají vytvářet podhoubí (hyfy, houbová vlákna). Co si o tom myslet? Pletou si to?

Navíc tam pak dál v tom vlákně straší, že Candida se naučí vytvářet antioxidanty a začnou tak být rezistentní vůčivá MMS. Já už se z toho vážně vodstřelim.

Na tom nehledejte problém, prostě v kyselém prostředí je rychlá a řídká a v zásaditém líná a hustá, nicméně v obou případech je evidentně škodlivá a já zde píšu, že nejméně jí vyhovuje neutrální prostředí. Té rezistence bych se nebál, to je pouze otázka dávkování MMS.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz