Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 10:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 9:57 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Pristroj na zjistovani kyseliny vinne =

Naposledy upravil
Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 10:19 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
[quote="sokol":m3lh89ju]Pristroj na zjistovani kyseliny vinne =

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Naposledy upravil AIM_FREEMAN dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 10:58 am 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
[quote="sokol":67ydjc3a]Pristroj na zjistovani kyseliny vinne =

Naposledy upravil Heise IT-Markt [Crawler] dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 11:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Btw dal jsem si tři jablka a pár třešní (zítra čistím játra) a naběhla energie na max. Jdu si zaběhat na trenažéru. Je možné že naběhlo i MSM, ale svištím docela slušně. Spíš prostě hypoglykémie.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 4:00 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
chtěl bych podotknout, že jsem candidou řádně prolezlý, nicméně moji manželku, kterou jsem nakazil a která potom dostala kvůli zpackané operaci extrakce osmiček antibiotika na 14 dnů, a která
potom s candidou bojovala, jsem dokázal podobnými metodami /jen ne úplným vynecháním sacharidů, to by bylo moc/ vyléčit a má už dva roky pokoj... což je de facto to nejdůležitější pro mně,
nechtěl bych chodit po světě s tím, že jsem jí přivodil takové svinstvo a ona se ho nemůže zbavit...

vasa manzelka ma pokoj napriek tomu, ze sa uz stravuje normalne? teda, stravuje sa uz teraz normalne, predpokladam.


Naposledy upravil ovekyska dne stř čer 15, 2011 4:08 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 4:03 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
No to jsem se zasmál, jak vám to jde dobře, ale takto se opravdu kvasinek zbavit nelze, tam je pevná vůle a sebezapření základem k úspěchu. Jinak lékořice kvasinku nekrmí, je jako sladké byliny a ne veškerá sladká chuť je cukr.

no ja som uplne na prasky, viem, ze takto nic nevyriesim, ale musela som to takto riesit, ak som nemala vymlatit ci zabit manzela a deti. nateraz mam s mms pauzu a je mi zas ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 4:07 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
AIM_FREEMAN píše:
Tak ten můj dnešní stav byl silně ovlivněn tím, že jsem včera nekadil, spal 5h, nestihl klystýr, vzal málo hořčíku, takže nepopohnal. Také jsem měl kocovinu po melatoninu, který se nestihl za krátký spánek metabolizovat (vzal jsem jen půl kapsle, ale asi ten převis je furt, jen slabší)
Jakmile jsem hodil plnou lopatu chloridu Mg a šlo to ven, velmi se mi ulevilo. A dvě lžičky MSM to asi dost podpořily. Ale předtím to byl fakt pekelný stav. Nenáviděl jsem celý svět. Kvasinková léčba mi přišla jako nejpitomější nápad pod sluncem. Teď jsem opět rád. Je to celková změna prožívání světa. Proto to také je tak náročné a nejde to lusknutím prstu.

Btw. Po vyprázdnění a náběhu MSM následovala slušná euforka.\":)\"

Jinak Vševěde pokud vím, tak craving po sladkém je všude uváděn jako znak odumírání kvasinek. Navíc předpokládám že oba jsme s ovekyskou vysadili vitC, což tělu nepřidá, když je zvyklé na nějakých 6g této antioxidační podpory!

Rozhodl jsem se zkusit pomalý nájezd MMS. Jeden týden 8 x 1 kapka po hodině, druhý 2 a třetí 8 x 3 - tedy se k tomu protokolu 1000 dopracovat. No a nechám si tedy lichořeřišnici a kaprylovku.

Napadlo mě máčet ořechy v MMSkové vodě. Potom i ty méně kvalitní poškozená jádra z tesca by nemusela být kvůli plísním riziková.

Taky musím zařadit šťávy. Skoro je nepiju, jen okurkovou a už ty sacharidky fakt chci.

Pavel: Se ani neptejte kolik jsem do toho už stihl nainvestovat za pouhé dva měsíce. Já to ani nechci vědět:))

Niacin teď beru max jen jako jednorázovou podporu. Byl jsem po opakovaných dávkách podrážděný. Ale až bude nějaký bakšiš, nakoupím lecitin a zkusím je dohromady. Ta podrážděnost mohla být z nedostatku (acetyl)cholinu.

All: Zkušenost s ozónovou terapií někdo?

Dobrou noc.

ja som momentalne protokol 1000 vysadila, lebo asi nejaka herx reakcia, som pochorlavela. cecko som vsak ja nevysadila, vzala som 6-8g rano, s mms zacala az p 2 hodinach a zas nejake 3-4g vecer pred spanim.

tak ci tak, boj s kvasinkou naozaj nemam sancu vyhrat, pokial sa nedam psychicky do oriadku, comu hlavne nedopomaha moja materska dovolenecka, uz 4. rok. tu som normalne isla za psychologom a je mi malicko lepsie, aspon so sa vyrozpravala. ved niekde musim zacat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 5:09 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
zkoušel jsem oxy-oxc nebo jak se to jmenuje, účinnost přípravků proti candidě posuzuju podle Herxheimer-Jarmuschovy reakce, tady byla nulová... Ozónovou terapii na pár místech dělají, můžete vyzkoušet, co to s Váma udělá. Zkoušel jsem MMS, do tří dnů se mi zhoršilo brutálně trávení, z čehož mi jasně vyplývá, že MMS zabíjí i protiotické bakterie. Navíc, bůhví jestli to zabíjí plísně, protože
opět u mně se žádná velká reakce nekonala. například horopito má daleko razantnější účinky, ale jako všechny přípravky, jeho efektivita velmi brzy pomíjí - musíte je neustále měnit, točit. Jeden nebo
dva nejspíš nestačí.
No a potom základní, nezpochybnitelný fakt, že kvasinky metabolizují cukr na alkohol. Moje zkušenosti říkají, že i když máte nějaký krevní cukr /který se prostě vytvoří trávením bílkovin v procesu zvaném neoglukogeneze, což je princip, na který je velmi dobře uzpůsoben organismus velmi často zmiňovaných eskymáků/, kvasinky z toho netěží, naproti tomu co se normálně říká. Podle mých zkušeností stačí vynechat cukr v potravě a candida prostě nemá co žrát.
V okamžiku, kdy si dám nějaké sacharidy, opuchnu, zblednu, nafouknu se, druhý den se opakovaně poseru. Když držím tuto dietu, nic z toho se neděje. Je to běh na dlouhou trať, obzvlášť, když jsem před časem jedl dva měsíce ATB. Nicméně, normálně funguju, nemám deprese, mám dost energie. Chtěl bych vidět, co by se dělo, kdybych si dal 30 banánů za den, jak doporučuje ten idiot frutarián
doktor nevímjaksejmenuje...

Vsevede dva měsíce ATB tos na tom musel byt hodne mizerne? No popravde nedivim se estli se pretezujes v posilovne tak jak rikas...
Podle mych zkusenosti pokud ti dobre funguje traveni a metabolismus tak muzes jist sacharidy a nemas vyznamne problemy...je to o symbioze s mikroorganismy...

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 5:10 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
jen tak pro zajímavost, v civilizovaných zemích se jako metoda pro potvrzení kvasinek používá měření kyseliny vinné v moči. nebylo by od vědi objednat si přístroj,
který běžně používají vinaři a který toto měření umí. A srovnat si hladinu kyseliny vinné při mojí dietě a při dietě obsahující cukry. Potom by nebylo sporu o tom, která
dieta je lepší. kyselina vinná je velmi silný jed, způsobující svalovou slabost, motání hlavy, deprese atd atd atd.

S timto prispevkem bych uplne nesouhlasil.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 5:15 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
AIM_FREEMAN píše:
OK, díky moc za sdílení. A vy tedy vynecháváte úplně i obilí? Já nejím obilí ani ovoce ani jiné sacharidy (s vyjímkou občas syrových brambor a pár úletů) dva měsíce a jsem čím dál slabší. Takže si říkám, že asi začnu s pohankou, protože už fakt nievladzem.
Děláte nebo dělal jste očistu jater? Jak to řešíte případně s jablky? Prostě to tam šoupnete a pak to kompenzujete? Používate kefír?
Já jsem po tom MMSku slabý jak moucha i dnes. Tak je možné že to opravdu vymlátilo přátelskou mikroflóru. Na druhou stranu mám zas lepší kolena o něco a v krku skoro čisto!

A to, co popisujete - motání hlavy, svalová slabost etc. je přesně to, co popisuje ovekyska a já. Všiml jste si toho???!
Taktéž to, že se Vám zhoršilo trávení nutně neukazuje na to, že to vymlátilo MMS, ale například že střeva byla ochromena nadprodukcí toxinů z vymírajících kvasinek. Na tuto informaci jsem narazil již několikráte.

S tím OXY-OXC jste mě zklamal, říkal jsem si, že by to mohla být silná zbraň..ale aspoň ušetřím.

Jíte maso? Já občas ano.

Zajimala by mne Vase historie 5 let zpatky, zkuste nad tim popremyslet a mozna ze tam naleznete otazku na to co jste zacal delat jinak...a pravdepodobne spatne.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 5:29 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Takze mili zlati, koukam ze se zde rozjela diskuze, skoro nestiham cist. \":)\") Co se ozonove terapie tyce zkousel sem slaby roztok ozonu nebo spis ionizovane vody tak ze sem svictil 20 W UV zazivky do nerez hrnce s vodou. Co sem tak cetl literaturu:
Aktivní kyslík
O3 - OZÓN - jako lék
NOVÁ TERAPIE - NOVÁ NADĚJE
MUDr.Milan Veselý
Středisko reflexní terapie Tel: 02/8392062
Praha 9 Letňany Fax: 02/8586433
Bludovická 396 E-mail: mvesely@czn.cz
199 00 http://www.srt.cz

Nyní se budu snažit vysvětlit s jakými koncentracemi ozónu medicína vlastně pracuje.
Používáme poměr mikro gram - ug ozonu na millilitr -ml kyslíku.
Nebo procenta od 0,5% do 5% ozónu v čistém lOO% kyslíku. Litr kyslíku váží 1.4 gramy.
0,5% x1,4g = 7ug/ml 1% x1.4 g = 17ug/ml 1.5% x1.4g = 21ug/ml
2% x1.4g =28ug/ml 2.5% x1.4g = 35ug/ml 3% x1.4g = 42ug/ml
3.5% x1.4g =49ug/ml 4% x1.4g = 56ug/ml 4.5% x1.4g = 63ug/ml
5% x1.4g =70ug/ml 6% x1,4g = 84ug/ml 7% x1,4g = 98ug/ml
Terapeutická oblast se tedy pohybuje od 5 do 70ug/ml. Větší koncentrace již narušují
membrány buněk a pro vnitřní použití jsou tedy zakázané. Koncentrace do 100ug/ml se dají
použít jen k vnějšímu použití např. k proplachu píštele či hnisající rány.
Většina přístrojů udává koncentrace od 5ugl/ml do 60 ug/ml. Ale již také do 100 ug/ml.
Koncentrace v ovzduší se pohybuje od 10 na -6 do 10na -4 ug / ml terapeutická oblast pro
krátké vdechování se pohybuje od 10 na -3 do 10 na -2 ug/ ml při vyšších koncentracích ozón
dráždí průdušky a poškozuje jejich epitel. Bezpečnostní norma resp. maximální koncentrace
na pracovišti je 200ug/m3 za 8 hod

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 5:33 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Zajimalo by mne take jak casto chodite do prirody na cerstvy vzduch a kolik casu stravite krom toho take opalovanim...zajima me suma hodin za rok od kazde cinosti.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
gonzales01 píše:
Jardo můžete prosím napsat, jak dlouho jste přibližně ten velký deficit srovnával a jak reagovaly orgány při těch velkých dávkách jódu (ne že bych to chtěl zkoušet)? Hlavně by mě zajímalo jestli se něco dělo s játrama. Dík a hodně sil a hezký den všem.

Tehdy jsem ty velké dávky bral tak 4-6 týdnů, ale i před tím jsem z opatrnosti bral dávky nižší, nicméně pak jsem to nevydržel a přečtení nějakého odborného článku jsem to tam začal valit v megadávkách a fungovalo to. Nezaznamenal jsem kromě nafouklé štítné žlázy žádný jiný problém a celkově se spíše tělu ulevilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Díky za upozornění. Chci nejdříve dočíst knížku zmíněnou v předchozím příspěvku a pak se rozhodnout. Můžete mi doporučit nějaký zdroj, nebo naznačit nějakou často přehlíženou souvislost?

Nechápu, na co se ptáte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="gonzales01":24418br2][quote="sokol":24418br2]Pristroj na zjistovani kyseliny vinne =

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz