Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 10:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 11:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Petr 2 píše:
Zajimala by mne Vase historie 5 let zpatky, zkuste nad tim popremyslet a mozna ze tam naleznete otazku na to co jste zacal delat jinak...a pravdepodobne spatne.

To jste docela optimista. Spis 15 let zpatky a jeste dal.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 11:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Jarda píše:
AIM_FREEMAN píše:
Díky za upozornění. Chci nejdříve dočíst knížku zmíněnou v předchozím příspěvku a pak se rozhodnout. Můžete mi doporučit nějaký zdroj, nebo naznačit nějakou často přehlíženou souvislost?

Nechápu, na co se ptáte.

Reagoval jsem na váš post:

Tak kyslík je opravdu základ všeho a pokud vezmete, že naprostá většina patogenních buněk a různých šmejdů jede na CO2, tak je jasné, že kyslík jim musí dělat sakra špatně. Ovšem důležité je také pochopit, že i kyslík je za určitých okolností velice nebezpečný a musí se tedy do toho jít až po plném pochopení problému.

Tak se vás ptám na doporučený informační zdroj, k plnému pochopení problému a pokud víte o nějaké časté chybě, tak abyste jí popsal k vyvarování se. ?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 11:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Jinak já jsem MMSko taky vysadil. Mám zkouškové a rád bych ho přežil v psychickém zdraví. To ovoce mě dneska postavilo na nohy. V práci jsem běhal jak čečetka. Jen se trochu zhoršil močák, ale čekal jsem hrůzy a nic se nedělo.

Jardo kolik jste bral selenu k těm megadávkám jódu?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 3:53 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
gonzales01 píše:
Zajímavá myšlenka, ale osobně si myslím, že to tímto přístrojem s močí nepůjde. Ve víně (nebo vstupní surové šťávě) lze stanovit přibližný obsah TA i levně titrací, ale nikoliv v moči.

Proč by to nemělo jít? Ne že bych to teda zkoušel, ale myslím, že to nebude problém.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 3:55 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ovekyska píše:
vasa manzelka ma pokoj napriek tomu, ze sa uz stravuje normalne? teda, stravuje sa uz teraz normalne, predpokladam.

stravuje se normálně, ze začátku se léčila antimykotiky z lékárny, které považuju za velmi účinné, potom přešla na čistě přírodní přípravky. že po celou dobu pila jednu kávu denně /ráno/ a vykouřila cca 2-3 cigarety se radši nezmiňuju, toho jsem jí prostě nezbavil... jinak se stravuje řekl bych "racionálně" - teda poměrně.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 4:02 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
AIM_FREEMAN píše:
OK, díky moc za sdílení. A vy tedy vynecháváte úplně i obilí? Já nejím obilí ani ovoce ani jiné sacharidy (s vyjímkou občas syrových brambor a pár úletů) dva měsíce a jsem čím dál slabší. Takže si říkám, že asi začnu s pohankou, protože už fakt nievladzem.
Děláte nebo dělal jste očistu jater? Jak to řešíte případně s jablky? Prostě to tam šoupnete a pak to kompenzujete? Používate kefír?
Já jsem po tom MMSku slabý jak moucha i dnes. Tak je možné že to opravdu vymlátilo přátelskou mikroflóru. Na druhou stranu mám zas lepší kolena o něco a v krku skoro čisto!

A to, co popisujete - motání hlavy, svalová slabost etc. je přesně to, co popisuje ovekyska a já. Všiml jste si toho???!
Taktéž to, že se Vám zhoršilo trávení nutně neukazuje na to, že to vymlátilo MMS, ale například že střeva byla ochromena nadprodukcí toxinů z vymírajících kvasinek. Na tuto informaci jsem narazil již několikráte.

S tím OXY-OXC jste mě zklamal, říkal jsem si, že by to mohla být silná zbraň..ale aspoň ušetřím.

Jíte maso? Já občas ano.

jím maso, ryby, vejce, trochu ořechů, trochu zeleniny. Kefír nepiju - obsahuju laktózu - mléčný cukr, který dělá candidě dobře. Laktobacily užívám ve formě suplementů. Žvýkám ostropestřec, očistu jater nedělám. MMS mi zhoršilo trávení bílkovin, které mám za normálních okolností naprosto v pořádku. Teď nespím, snědl jsem někde na cestách pečené kuře, bylo na něm nejspíš klasické grilovací koření, tzn. glutamát sodný, to svinstvo mi nedělá dobře, nevím proč to tam dávají. každopádně dietní chybu poznám nejlíp podle toho, že se ve tři ráno vzbudím a jsem čilý jak rybička, to přetrvává dvě hodiny, po které nemůžu usnout...
nikomu svoje postupy nenutím, jen říkám, že jsem je nevymyslel já, vyčetl jsem je ze zahraničních webů, kde mají s candidou delší zkušenosti. moc nechápu odříkání se léků a přitom popíjení MMS, podle mého je to naprosto stejný chemický sajrajt. manželka se vyléčila antimykotikama z lékárny a já taky, dokud jsem si candidu nepřivodil vlastní blbostí opakovaně a potom už ty léky zdaleka tak nefungovaly jako poprvé...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 4:05 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
S tím bych také souhlasil, též se mě nezdá tak jednoduché použít přístroj na víno pro vyšetření moče.

...zatímco na vyšetření PH moči vám stačí obyčejný papírek, stejně tak na diagnostiku cukru, bílkovin, ketolátek a spousty dalších věcí (a dokonce i jejich množství!!!)
- to vám přijde jednoduché?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 9:25 am 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 48
Dobrý den, trochu mě vyděsily informace na http://candida.inetcz.com/view.php?cisl ... 2005122302:
Tak například se ukazuje, že candidě je velice nepříjemné prostředí acidobazické rovnováhy organizmu, kdežto v každém jiném prostředí se cítí jako "ryba ve vodě". V kyselém je candida rychlá, pohyblivá, snadno se šíří i do nejvzdálenějších míst. V alkalizovaném je naproti tomu líná, lepkavá, snadno ulpívá na jakémkoli obrysu, v místech takto postižených vytváří skládky a podmínky pro vznik cyst i nádorů. Tento alkalický stav, doprovázený navíc spoustou hlenů - je nebezpečnější.Ještě tam pokračují, ale tohle mě nejvíc zaujalo. Jak je to u člověka s rakovinou, který se snaží jíst zásadotvorné jídlo s cílem mít pH 7,5-7,8? Podle toho článku vadí kyselé i zásadité prostředí!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 12:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Vševěd píše:
jím maso, ryby, vejce, trochu ořechů, trochu zeleniny. Kefír nepiju - obsahuju laktózu - mléčný cukr, který dělá candidě dobře. Laktobacily užívám ve formě suplementů. Žvýkám ostropestřec, očistu jater nedělám. MMS mi zhoršilo trávení bílkovin, které mám za normálních okolností naprosto v pořádku. Teď nespím, snědl jsem někde na cestách pečené kuře, bylo na něm nejspíš klasické grilovací koření, tzn. glutamát sodný, to svinstvo mi nedělá dobře, nevím proč to tam dávají. každopádně dietní chybu poznám nejlíp podle toho, že se ve tři ráno vzbudím a jsem čilý jak rybička, to přetrvává dvě hodiny, po které nemůžu usnout...
nikomu svoje postupy nenutím, jen říkám, že jsem je nevymyslel já, vyčetl jsem je ze zahraničních webů, kde mají s candidou delší zkušenosti. moc nechápu odříkání se léků a přitom popíjení MMS, podle mého je to naprosto stejný chemický sajrajt. manželka se vyléčila antimykotikama z lékárny a já taky, dokud jsem si candidu nepřivodil vlastní blbostí opakovaně a potom už ty léky zdaleka tak nefungovaly jako poprvé...

Už mám doma Sporanox a až dodělám očistu jater, tak se do něj pustím. Jak dlouho jste ta AM bral a jaká? Jinak MMS se v těle rozkládá na NaCl (sůl, že) + ClO2 což oproti daleko složitějším molekulám antimykotik je imo daleko menší záhul. Já neříkám, že MMS není pecka, ale přeháníte. Nicméně s názorem, že reakce na velké dávky MMS může být reakce těla na MMS samotné a ne herx. Inu..ono by to chtělo déle testovat. Nenarazil jsem na žádný spolehlivý testimonial který by jednoznačně potvrzoval nebo vyvracel MMS jako proti/prokandidózní. Nicméně teď to brát nehodlám. Zkusím ten Sporanox. Mám jen jedno balení. Nerad bych to nedoléčil a získal rezistentní kmen kvasinek. Jak dlouho jste tey co užíval..jen to opakuji, aby to nezapadlo, neb dotazů je v tomto postu povícero.

Máte nějaký levný zdroj ostropetřce?

Co se týče kefíru, tak já mám pocit, že bez něj to mám taky lepší. Laktóza v něm by být neměla. Některé zdroje uvádějí obsah galaktózy na kterou bacily laktózu přemění. Což dává smysl, protože laktóza je složitější a štěpením se určitě nějaká energie pro růst může získat. Ovšem..vůbec tomu jinak nerozumím. Ale byla by to přeměna C12H22011 -> C6H12O6.

Jinak já taky prolejzám zahr. weby a není to úplně informačně sourodé..)
Kdyžtak hoďte linky na Vaše oblíbené weby, rád se podívám na vaše osvědčené zdroje, je toho přehršel.
Dík.

P.S: A dáváte řepovou šťávu? Ten ostropestřec prý "jen " regeneruje játra, ale přímo nečistí. Co šťávy obecně?

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 1:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
JInak jsem si vzpomněl, že jsem si kandidu již jednou vyléčil, jen jsem nechápal, proč je mi najednou tak dobře. A bylo to po čtrnáctidenním vandru po rumunských horách, kde jsem si spontánně vyvinul dechovou techniku, abych mohl chodit dlouhé pochody do krpálů a neztrácel dech = byl jsem stále okysličený a přitom metabolismus jel na neskutečné obrátky. (třeba 6 hodin čsitého času takovéto ventilace denně s 16kg bálem). A to jsem tam jedl chleba salám čokoládu, všechno.
Kyslík a pohyb je opravdu základ. Nepochybuji že by mě z toho podobný vandr s vychytanější stravou opět vysekal. Ale jsem zavalen civilizačními povinnostmi. A tak opět nutnost vydělat si na chleba vítězí nad zdravím. Ale zkusím aspoň nějaké kratší. S nasazenými antimykotiky.
Velmi mi také pomáhalo cvičení jógy, to mě vysekalo z nejhoršího po dlouhodobé remisi. Ve stylu ahtanga vinyasa se celou dobu cvičení soustředí na hluboký dech udžají, při kterém se jemně stahuje hlasivková štěrbina. Je to defacto takový vrozený a stále přístupný frolův trenažér. Dýchám tak teď když jdu do školy, na procházku, když si vzpomenu. Bohužel jsem vysílením z detoxu (příliš rychlý přechod na protikvasinkovou stravu dnes vnímám jako kardinální chybu) s tím přestal a teď jen těžko navazuji.

eng: Ujjayi http://en.wikipedia.org/wiki/Ujjayi_breath

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 7:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Reagoval jsem na váš post:

Tak kyslík je opravdu základ všeho a pokud vezmete, že naprostá většina patogenních buněk a různých šmejdů jede na CO2, tak je jasné, že kyslík jim musí dělat sakra špatně. Ovšem důležité je také pochopit, že i kyslík je za určitých okolností velice nebezpečný a musí se tedy do toho jít až po plném pochopení problému.

Tak se vás ptám na doporučený informační zdroj, k plnému pochopení problému a pokud víte o nějaké časté chybě, tak abyste jí popsal k vyvarování se. ?

Tam ani tak nejde o zdroj informace, jako o pochopení dvou možných funkcí kyslíku v těle. Jedna je prokysličení tkání a z toho plynoucí dobré spalování v buňkách a druhá je oxidace, což může být velice nebezpečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Jinak já jsem MMSko taky vysadil. Mám zkouškové a rád bych ho přežil v psychickém zdraví. To ovoce mě dneska postavilo na nohy. V práci jsem běhal jak čečetka. Jen se trochu zhoršil močák, ale čekal jsem hrůzy a nic se nedělo.

Jardo kolik jste bral selenu k těm megadávkám jódu?

Selenu nikdy neberte více jak 600 mcg, pak to může být toxické.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
...zatímco na vyšetření PH moči vám stačí obyčejný papírek, stejně tak na diagnostiku cukru, bílkovin, ketolátek a spousty dalších věcí (a dokonce i jejich množství!!!)
- to vám přijde jednoduché?

Já netvrdím, že to jednoznačně nejde, jenom se mě to nezdá tak jednoduché, protože celý ten postup je vymyšlený na stanovení obsahu dané látky ve víně, nikoliv v moči, což ovšem nemusí znamenat, že to nepůjde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jitka píše:
Dobrý den, trochu mě vyděsily informace na http://candida.inetcz.com/view.php?cisl ... 2005122302:
Tak například se ukazuje, že candidě je velice nepříjemné prostředí acidobazické rovnováhy organizmu, kdežto v každém jiném prostředí se cítí jako "ryba ve vodě". V kyselém je candida rychlá, pohyblivá, snadno se šíří i do nejvzdálenějších míst. V alkalizovaném je naproti tomu líná, lepkavá, snadno ulpívá na jakémkoli obrysu, v místech takto postižených vytváří skládky a podmínky pro vznik cyst i nádorů. Tento alkalický stav, doprovázený navíc spoustou hlenů - je nebezpečnější.Ještě tam pokračují, ale tohle mě nejvíc zaujalo. Jak je to u člověka s rakovinou, který se snaží jíst zásadotvorné jídlo s cílem mít pH 7,5-7,8? Podle toho článku vadí kyselé i zásadité prostředí!

Ale, tyto informace jsem zde již psal a opravdu je vhodné neutrální prostředí, ovšem u člověka s rakovinou vždy najdete prostředí vysoce kyselé, čili je potřeba ho přehoupnout na druhou stranu a pak srovnat, což trvá zpravidla docela dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 8:14 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Jarda píše:
Selenu nikdy neberte více jak 600 mcg, pak to může být toxické.
Resite nejak druh selenu? Vetsina selenu z lekaren jsou s nejvetsi pravdepodobnosti anorganicke selenaty/selenity (ptat se na to personalu je zbytecne, dnes v lekarnach delaji zrejme uz jenom prodavacky bez farmaceutickeho vzdelani - na otazku, co v tom je, vam reknou selen a nemaji ani potuchy ze tam nemuze byt proste kus kovu), ktere se spatne vstrebavaji a jsou toxictejsi nez organicky selenomethionin.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz