Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 6:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
osobní zkušenost s půstem mi říká něco úplně jiného. Koneckonců, překyselení je ideální živná půda pro candidu. A kdo tvrdí, že při půstu člověk není překyselený tak ať si to vyzkouší.

Tak si trochu nastudujte, proč je překyselený a netrvá to zase tak dlouho, aby se nedalo vyzkoušet to, co říkám. Ostatně je tu jednoduchá argumentace, většina rakovin je kandida a pokud člověk hladoví, tak dost často vyhraje, čili to odporuje vaší teorii o podpoře kandidy hladověním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
To je dobrá zpráva.
Už jsem odstranila ze střeva to nejhorší a je mi docela fajn. Teď si občas zahřeším (třeba zmrzka). Podle vyrážky poznám, že se kandida zase namnožila, vezmu si hodně laktobacilů a ten boj je hned slyšet \":)\"
Ale je mi líp než při totálně vyvražďovacích metodách typu mms, které zdá se oslabují víc mě než kandidu. Takže vidím cestu v hledání rovnováhy a posilování laktíků.

Pokud budete mít dobrý kefír, tak vám stačí taková jednouchá blbost, jako vydržet pouze na kefíru tak dlouho, než kandida zanikne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 8:31 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Tak si trochu nastudujte, proč je překyselený a netrvá to zase tak dlouho, aby se nedalo vyzkoušet to, co říkám. Ostatně je tu jednoduchá argumentace, většina rakovin je kandida a pokud člověk hladoví, tak dost často vyhraje, čili to odporuje vaší teorii o podpoře kandidy hladověním.

No, ono je to tak na stejno. Na jednu stranu, překyselení pomáhá candidě, na druhou stranu to, že člověk nejí jí zase škodí, ona přece jen potřebuje nějakou potravu. Nicméně na fóru o candidě jednu dobu hladovku zkoušel každý a pomohlo to jen jednomu člověku...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 8:33 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Beladona píše:
Moje zkušenost je přesně opačná. Stačí 2 dni při jaterní očistě a kvasinky odcházejí.

No mohl bych zpátky prolézt vaše příspěvky a najít jak jste tvrdila, že vás vyléčila dovolená u moře, ale je to v podstatě jedno...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 8:33 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Pokud budete mít dobrý kefír, tak vám stačí taková jednouchá blbost, jako vydržet pouze na kefíru tak dlouho, než kandida zanikne.

Dobrý kefír je ten bez laktózy - a takový neexistuje...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 8:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Dobrý kefír je ten bez laktózy - a takový neexistuje...

Podívejte se třeba sem, jaký kefír by vyhověl http://users.sa.chariot.net.au/~dna/kefirpage.html, zde je bohužel většinou zmršený a proto nefunguje, tak jak fungovat má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 8:47 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Vševěd píše:
Beladona píše:
Moje zkušenost je přesně opačná. Stačí 2 dni při jaterní očistě a kvasinky odcházejí.

No mohl bych zpátky prolézt vaše příspěvky a najít jak jste tvrdila, že vás vyléčila dovolená u moře, ale je to v podstatě jedno...
No ja jsem si tu praci dal a o vyleceni tam neni ani slovo.
Beladona píše:
Mám zajímavou zkušenost, která potvrdila slova Jardy, jak je psychika a pohoda důležitá. Byla jsem víc jak 2 týdny v Thajsku, na tropickém ostrově, kde je jak v ráji a ovoce zraje celý rok. Jedla jsem hlavně ovoce, ananas, banány, papayu, mango, melouny, kokosy. Po 3 dnech jsem se odvázala a začala jsem si dávat i místní jídlo na trhu, většinou krevety a jiné mořské plody s rýží a sem tam jsem ďobla i něco opravdu nezdravého nebo sladkého. Po návratu jsem se skoro bála udělat si plivací test, ale nevěřila jsem svým očím, byl úplně negativní!
Najela jsem na svou obvyklou dietu se zeleninou, ale druhý den už tam byly 2 malé ocásky.
To vsevedovani musi byt ale nevdecna prace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 9:24 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Vševěde, z vašich příspěvků mám pocit, že máte špatný mentální program: "Mám kandidu a není mi pomoci" Neexistuje lepší živná půda pro nemoce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 9:30 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Beladona píše:
A čím si to vysvětluješ?
Už jsem doma týden, a je mi pořád docela dobře.
Mně napadají 2 vysvětlení:

1. naprosto čisté prostředí v kombinaci s výborným čerstvě sklizeným ovocem, které přetékalo zdravím, nakoplo můj imunitní systém

2. hodila jsem všechno za hlavu, neřešila jsem kvasinku a jiné problémy a žila naplno přítomným okamžikem

já si to pamatuju trošku v šiřších intencích Sakule.... nejen jeden příspěvek...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 9:32 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Beladona píše:
Vševěde, z vašich příspěvků mám pocit, že máte špatný mentální program: "Mám kandidu a není mi pomoci" Neexistuje lepší živná půda pro nemoce.

Mám candidu, ale nemám žádné její příznaky, protože držím dietu a postupně přestavuji svoje střevo, vybíjím ji pomocí antimykotik a dietou jí nedávám šanci aby přežila. Úspěch
se dostaví.
Pořád lepší než mentální program "sláva vyléčila jsem se můžu jíst co chci" a za 14 dnů se ptát "co mám s tou candidou dělat, nic na ni nezabírá"...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 10:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
[quote="Vševěd":1twu2fg3]Mám candidu, ale nemám žádné její příznaky, protože držím dietu a postupně přestavuji svoje střevo, vybíjím ji pomocí antimykotik a dietou jí nedávám šanci aby přežila. Úspěch
se dostaví.
Pořád lepší než mentální program "sláva vyléčila jsem se můžu jíst co chci" a za 14 dnů se ptát "co mám s tou candidou dělat, nic na ni nezabírá"...[/quote:1twu2fg3]
Když jste tak vševědoucí a znáte všechny moje příspěvky, tak určitě dobře víte, že jsem rok na protikvasinkové dietě. Narozdíl od vás nejím shnilé mrtvoly, ale snídám klidně zdravé ovoce a občas si zahřeším. Je mi fajn a přítomnost kandidy neřeším.
A hlavně tady nefňukám jako někdo, že je to beznadějné \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 12:48 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Probůh najděte mi někde písmenko /ani nemusí být celé slovo/ o tom, jak je to beznadějné:-) někde mezi řádky jste musela pochopit, že já candidu nějak řeším?
To je asi tak poslední co mně zajímá, žeru shnilé mrtvoly a normálně funguju - mimochodem to čerstvé ovoce, které jíte, jste si utrhla před třema minutama, nebo někde
leželo 14 dnů ve skladu?
Btw. dejte si do google "candida - foods to avoid"
a v prvním odkazu na prvním řádku vám vyjede:

AVOID All sweets including hidden sweeteners in processed foods, such as soups, all fruit and fruit juice. Avoid grains such as prepared flake cereals sprouted grain cereals such as: Amaranth, Buckwheat, Corn, Millet, Rice, Rye, Spelt, Wheat.

a s tím kotvičníkem je to fajn nápad, podporuje tvorbu testosteronu, udělá se vám takový sexy knírek a žádný muž vám neodolá.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 1:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 02, 2011 11:46 am
Příspěvky: 12
Zdravim uzivatelov fora a spolubojovnikov proti candide.
Som tu novy, ale uz dlhsiu dobu to tu sledujem. Je neuveritelne kolko informacii tu dokaze clovek ziskat.
Vrela vdaka za tieto stranky.
Zacnem teda pekne zhurta: Mate prosim vas niekto skusenosti s klystirmi s oraganovym olejom? Myslim kolko kvapiek je bezpecnych, pripadne ci sa to vobec odporuca.
Takisto by ma zaujimalo, ci je v poriadku medzi dvoma klystirmi (cca 20 minut), nieco davat do zaludku. Uvediem napr. moj dnesny program:
Klystir s jablcnym octom - do 1,2L 1,5PL ocot.
10g lepikol+5g inulin zapijane s lapachom
Klystir s oreganovym olejom - na 0,8L 2kvapky oleju a 2kvapky tinktury z cierneho orechu
dzus - mrkva+jablko+pomaranc+1čl cejlonskej skorice, selen zinok, kapsla laktobacilov, neskor jedno kysle jablko
jahly so skoricou a steviu+stipka karobu.
Jarda co vravite na takyto zaciatok dna? Je to ok? Nie je tam nieco kontraproduktivne?
Inak klystir s jablkovym octom je dost sila, zatial ma po nom vzdy opustilo mensie ci vacsie klbko svinstva.
A po tom oreganovom, to bola dokonca asi 40 cm dlha, tenulinka potvorka. Cistit sa teda rozhodne oplati.
S chutou do toho!
Spravne jest, nestresovat, cistit, cistit, vytrvat! \":)\"

Edit: Zabudol som spomenut, ze skusam 2tyzden stravovanie s minimom tukov (preto to ovocie) a citim sa podstatne lepsie ako poslednych 5 rokov, mozno aj viac.

_________________
Have a nice incarnation


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 4:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Mám na terase protikvasinkovou zahrádku a vedle oregána jsem si vysadila lichořeřišnici. Působí proti kvasince i květy, nebo je lepší nechát uzrát ta semínka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 6:31 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím ,už je to delší dobu, ale četla jsem,že je to dobré pokrájet listy snad i květy a dát na chleba s něčím-ale to pro nás neplatí- sama jsem zvědavá co pan Jarda odpoví. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz