Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 6:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 3:52 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Erik píše:
Zdravim uzivatelov fora a spolubojovnikov proti candide.
Som tu novy, ale uz dlhsiu dobu to tu sledujem. Je neuveritelne kolko informacii tu dokaze clovek ziskat.
Vrela vdaka za tieto stranky.
Zacnem teda pekne zhurta: Mate prosim vas niekto skusenosti s klystirmi s oraganovym olejom? Myslim kolko kvapiek je bezpecnych, pripadne ci sa to vobec odporuca.
Takisto by ma zaujimalo, ci je v poriadku medzi dvoma klystirmi (cca 20 minut), nieco davat do zaludku. Uvediem napr. moj dnesny program:
Klystir s jablcnym octom - do 1,2L 1,5PL ocot.
10g lepikol+5g inulin zapijane s lapachom
Klystir s oreganovym olejom - na 0,8L 2kvapky oleju a 2kvapky tinktury z cierneho orechu
dzus - mrkva+jablko+pomaranc+1čl cejlonskej skorice, selen zinok, kapsla laktobacilov, neskor jedno kysle jablko
jahly so skoricou a steviu+stipka karobu.
Jarda co vravite na takyto zaciatok dna? Je to ok? Nie je tam nieco kontraproduktivne?
Inak klystir s jablkovym octom je dost sila, zatial ma po nom vzdy opustilo mensie ci vacsie klbko svinstva.
A po tom oreganovom, to bola dokonca asi 40 cm dlha, tenulinka potvorka. Cistit sa teda rozhodne oplati.
S chutou do toho!
Spravne jest, nestresovat, cistit, cistit, vytrvat! \":)\"

Edit: Zabudol som spomenut, ze skusam 2tyzden stravovanie s minimom tukov (preto to ovocie) a citim sa podstatne lepsie ako poslednych 5 rokov, mozno aj viac.

Informace sou tu pekne ale bohuzel se jim neda bezmezne verit. Pokud mas probkemy zacni s lecbou dlouhodobe patologicke psychiky, na nic lepsiho a univerzalnejsiho sem neprisel. Treba takova kniha "Nenechte sebou manipulovat" docela otevre oci i slepemu. \":shock:\" \":lol:\" \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 4:08 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Beladona píše:
Vševěde, z vašich příspěvků mám pocit, že máte špatný mentální program: "Mám kandidu a není mi pomoci" Neexistuje lepší živná půda pro nemoce.

Nejsi sama. Vseved je proste jinej, uz sem ho pochopil, dalo mi to zabrat, protoze tak jednoduse myslet nejde kazdy den. \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
zdravim. pan Jarda, teraz drzim protikvasinkovu dietu...mohli by ste sa prosim pozriet, ze co by som mal pre istotu so svojho jedalnicku vyhodit, aby nebolo umoznene, aby kandida bujnela (teda ak take nieco v nom existuje)...proste ci tam nevidite nejaku zasadnu chybu..
pouzivane potraviny:
ranajky: avokado, grepfruit, zelene (kyselkave) jablko
desiata: cca 100g semienok (najcastejsie slnecnicove, sezamove, mandle, tekvica) alebo najklicena fazula mungo (2-3 krat do tyzdna)
obed: zeleninovy salat s olivovym olejom (alebo vitarianska rozmixovana, nevarena polievka) plus jedna z tychto alternativ (namocena pohanka, surove zemiaky, varena quinoa, verene proso, kukuricne placky)
olovrant: sirna patlanina s lanovym semiackom
vecera: to iste, co obed
plus pijem asi tak denne 1liter kefiru a jem denne kyslu kapustu...
samozrejme, viem, ze pre kazdeho je to individualne a kazdy to musi odsledovat...teda ked pri tychto potravinach necitim bolesti v panvovej oblasti (tak sa pravdepodobne kandida u mna prejavuje), tak mozem na tomto jedalnicku fungovat? dakujem

Ono se to těžko posuzuje, protože každý opravdu reaguje jinak, osobně bych asi vynechal ty brambory a kukuřici, ale to je pouze názor. Nejsměrodatnější jedle mého názoru stav stolice a pokud je kvalitní, spontánní, formovaná, polotuhá stolice, která nemaže záchod, tak fungujete normálně a kandida nebují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 1:03 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
K tej stolici by som sa chcel opýtať, lebo názory sa dosť rôznia a to konkrétne na to, či má byť jeden - možno dva dlhé kusy, alebo môže byť rozkúskovaná na 5-10cm časti. Taktiež či sa má prísť na wc, zatlačiť, behom pár sekúnd to ide všetko von alebo nevadí keď človek sedí napr. 10 minút a pomaličky to z neho vypadáva.
Správne informácie tuším, ale chcem poznať Váš názor a možno sa to hodí aj ostatným čitateľom fóra.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 1:34 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
mohy píše:
K tej stolici by som sa chcel opýtať, lebo názory sa dosť rôznia a to konkrétne na to, či má byť jeden - možno dva dlhé kusy, alebo môže byť rozkúskovaná na 5-10cm časti. Taktiež či sa má prísť na wc, zatlačiť, behom pár sekúnd to ide všetko von alebo nevadí keď človek sedí napr. 10 minút a pomaličky to z neho vypadáva.
Správne informácie tuším, ale chcem poznať Váš názor a možno sa to hodí aj ostatným čitateľom fóra.
Ďakujem

K tomuto by som ešte doplnila otázku, čítala som aj rôzne info ohľadom toho, či má stolica plávať alebo padnúť na dno. Tiež by ma Zaujímalo nejaké stručné vysvetlenie, prečo to má byť práve tak alebo Ináč. Hoci fakty som sa tu už dočítala, nejaké vysvetlenie by som uvítala.
Ďakujem \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 4:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 02, 2011 11:46 am
Příspěvky: 12
Petr 2 píše:
Informace sou tu pekne ale bohuzel se jim neda bezmezne verit. Pokud mas probkemy zacni s lecbou dlouhodobe patologicke psychiky, na nic lepsiho a univerzalnejsiho sem neprisel. Treba takova kniha "Nenechte sebou manipulovat" docela otevre oci i slepemu. \":shock:\" \":lol:\" \":wink:\"

Dik za tip, knihu som nasiel v PDFku na internete a aj stiahol.
Je mi jasne, ze je to z velkej casti aj vec psychiky. Povedal by som aj, ze pri nej sa zrejme vsetko zacalo.
Pracujem na nej, no ide to pomaly a stale neviem ako mam byt v pohode, ked ma ta mrcha nonstop nasiera. Mam totiz stale, uz niekolko rokov plno hlienov v hrdle, stekaju mi tam z dutin a niekdy ma to tak otravuje, ze ma ide rozhodit. Da sa s tym zit, ale nedokazem si predstavit, ze by som mal cely zivot s tazkostami prehltat klbka chrchlov. Preto som podnikol kroky a cistim sa ako sa len da. Néti moc nepomaha, som si tamker isty, ze je to zanesenym crevom a játrami. Chystam sa na ocistu jater, tak uvidim ci sa to zlepsi.

Este jedna otazka: Co pohankove vlocky a candida? Nekrmi ju to? Citam, ze to ma 65g sacharidov, ale jednoduche cukry tam nebudu asi ziadne. Ranajkujem ich s cejlonskou skoricou a steviou.
Dakujem za odpoved.

_________________
Have a nice incarnation


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 4:52 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jarda píše:
Rozmixovat na prášek a třikrát denně kávovou lžičku dát do úst, trochu podumlat a zapít vodou. Naprosto nejlepší výsledky dává při dlouhodobém používání, optimálně nad dva měsíce.

...při tom užívání je lepší po jídle nebo je to jedno

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 8:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
K tej stolici by som sa chcel opýtať, lebo názory sa dosť rôznia a to konkrétne na to, či má byť jeden - možno dva dlhé kusy, alebo môže byť rozkúskovaná na 5-10cm časti. Taktiež či sa má prísť na wc, zatlačiť, behom pár sekúnd to ide všetko von alebo nevadí keď človek sedí napr. 10 minút a pomaličky to z neho vypadáva.
Správne informácie tuším, ale chcem poznať Váš názor a možno sa to hodí aj ostatným čitateľom fóra.
Ďakujem

Sice jsem to zde již několikrát popisoval, ale zopakuji, ideál je polotuhá, formovaná stolice v jednom kuse, která se nelepí na mísu a minimálně páchne. Pokud se týká rychlosti defekace, tak ideál je přijít, vykonat a odejít. Rozhodně nevidím jako dobré čtenářské a kuřácké posezení, při kterém pomalu vypadávají bobky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
K tomuto by som ešte doplnila otázku, čítala som aj rôzne info ohľadom toho, či má stolica plávať alebo padnúť na dno. Tiež by ma Zaujímalo nejaké stručné vysvetlenie, prečo to má byť práve tak alebo Ináč. Hoci fakty som sa tu už dočítala, nejaké vysvetlenie by som uvítala.
Ďakujem \":-)\"

Tak správně by stolice měla padnout na dno záchodové mísy s plochým splachováním, což umožní kontrolu exkrementu a teprve pak spláchnout, přičemž by se měla ihned potopit. Plavající stolice je známkou špatného trávení a je třeba to řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 8:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Erik píše:
Dik za tip, knihu som nasiel v PDFku na internete a aj stiahol.
Je mi jasne, ze je to z velkej casti aj vec psychiky. Povedal by som aj, ze pri nej sa zrejme vsetko zacalo.
Pracujem na nej, no ide to pomaly a stale neviem ako mam byt v pohode, ked ma ta mrcha nonstop nasiera. Mam totiz stale, uz niekolko rokov plno hlienov v hrdle, stekaju mi tam z dutin a niekdy ma to tak otravuje, ze ma ide rozhodit. Da sa s tym zit, ale nedokazem si predstavit, ze by som mal cely zivot s tazkostami prehltat klbka chrchlov. Preto som podnikol kroky a cistim sa ako sa len da. Néti moc nepomaha, som si tamker isty, ze je to zanesenym crevom a játrami. Chystam sa na ocistu jater, tak uvidim ci sa to zlepsi.

Este jedna otazka: Co pohankove vlocky a candida? Nekrmi ju to? Citam, ze to ma 65g sacharidov, ale jednoduche cukry tam nebudu asi ziadne. Ranajkujem ich s cejlonskou skoricou a steviou.
Dakujem za odpoved.

Záleží jak u koho, ale u některých jedinců může i pohanka působit problémy, je potřeba si to vysledovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
...při tom užívání je lepší po jídle nebo je to jedno

Je to jedno, lichořeřišnice jde nasypat i do jídla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 8:07 pm 
Offline

Registrován: pon zář 20, 2010 7:32 am
Příspěvky: 10
Dobrý den, nevím, kam to napsat, tak píšu sem. Už po třetí mám vaginální mykózu. Vždy jsem byla u lékaře, předepsal mi čípky a mastičku. Vyléčilo se to, ale pak to zase přišlo znova. před 14ti dny jsem se vyléčila ze třetí a teď si myslím, že už nemám daleko ke čtvrté mykóze. \":(\" zase cítím, že přichází. Už nevím, co mám dělat. Nevíte prosím nějakou prevenci, jak mykóze předcházet? Doktor řekne jak ji vyléčit, ale jak předejít, to už ne. Mám doma tibetskou houbu a piju kefír denně, snažím se nejíst cukry a zmírňovat příjem bílé mouky, ale žádný účinek. Budu vám vděčná za každou radu. Děkuji Vám moc za vaše skvělé stránky, rady i odpovědi \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2011 8:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kaapik píše:
Dobrý den, nevím, kam to napsat, tak píšu sem. Už po třetí mám vaginální mykózu. Vždy jsem byla u lékaře, předepsal mi čípky a mastičku. Vyléčilo se to, ale pak to zase přišlo znova. před 14ti dny jsem se vyléčila ze třetí a teď si myslím, že už nemám daleko ke čtvrté mykóze. \":(\" zase cítím, že přichází. Už nevím, co mám dělat. Nevíte prosím nějakou prevenci, jak mykóze předcházet? Doktor řekne jak ji vyléčit, ale jak předejít, to už ne. Mám doma tibetskou houbu a piju kefír denně, snažím se nejíst cukry a zmírňovat příjem bílé mouky, ale žádný účinek. Budu vám vděčná za každou radu. Děkuji Vám moc za vaše skvělé stránky, rady i odpovědi \":)\"

Tam jde problém vždy ze střeva a je tedy nutné střeva čistit a docílit kvalitní formované pravidelné stolice. Doporučuji si načíst vlákno o kvasinkách a postupovat dle protikvasinkové diety. Poměrně dobře je toto téma zpracováno i v této knize http://www.popron.cz/johannes-f-coy-mar ... /s-718141/, která sice píše o rakovině, ale vlastně řeší kvasinky. Sice se zdaleka neztotožňuji s celým obsahem, ale mnoho informací vám může být přínosem. Dá se koupit podstatně levněji, toto je jenom jako příklad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 8:58 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 7:54 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň. Mám otázku na pana Jardu prípadne na ďalších účastníkov fóra. Z candidou bojujem už niekoľko rokov a pomali sa zmierujem z tým že k uplnemu vyliečeniu sa asi nedopracujem. Čo ma ale dosť mrzí že ma táto choroba obmedzuje v spoločenskom živote a nadviazovaní nových vzťahov. Otazka znie : Je systemova candidoza prenosná nechráneným pohlavným stykom. Nemal by som to srdce nakaziť nejake dievča týmto nepríjemným onemocnením.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Red píše:
Dobrý deň. Mám otázku na pana Jardu prípadne na ďalších účastníkov fóra. Z candidou bojujem už niekoľko rokov a pomali sa zmierujem z tým že k uplnemu vyliečeniu sa asi nedopracujem. Čo ma ale dosť mrzí že ma táto choroba obmedzuje v spoločenskom živote a nadviazovaní nových vzťahov. Otazka znie : Je systemova candidoza prenosná nechráneným pohlavným stykom. Nemal by som to srdce nakaziť nejake dievča týmto nepríjemným onemocnením.

Někdo zde tvrdil, že ano, ale já se domnívám, že k tomu musí být ta druhá strana také nějak oslabena, jinak je nákaza nemožná, zdravý organizmus se kvasinkám dovede ubránit. Pokud je ovšem otázka postavena jako absolutní varianta, tak je to tedy možné i když málo pravděpodobné a patrně stejný problém bude i při líbání, kde asi ochrana neexistuje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz