Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 12:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 5:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
kate píše:
DObry den,

chcela by som sa este spytat - radili ste mi uzivat lanovy olej- mozem ho uzivat pri uzivani oleja z Pestreca marianskeho? Uzivam ho 3 cl za den uz mesiac. A vobec - moze sa uzivat aj neskor viac druhov oleja v jeden den? A ako dlho treba jeden druh oleja uzivat aby ucinkoval?

Užívat více olejů najednou nijak nevadí, ale nechápu na co používáte ostropestřcový olej. Olej je potravina, čili se dá užívat do konce vašeho života.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 6:17 pm 
Offline

Registrován: stř dub 13, 2011 10:11 pm
Příspěvky: 41
Dobry den,

kde prosim vas najdem Vami odporucanu protikandidoznu dietu? Nikde to nemozem najst. Dakujem velmi pekne za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 6:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
A vy znáte někoho, kdo se jich zbavil antibiotickým protokolem?

Znám vícero lidí, které vyléčili infuzemi ATB z boreliózy. Osobně nikoho s chlamydiemi neznám, ale pokud pan Weldon tvrdí, že svoji choť vyléčil, nemám důvod mu nevěřit. Hlavně jeho povídání dává
smysl, rozhodně větší než rašelinové zábaly.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 6:29 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Užívat více olejů najednou nijak nevadí, ale nechápu na co používáte ostropestřcový olej. Olej je potravina, čili se dá užívat do konce vašeho života.

Olej z pestreca uzivam /ako bolo vacsinou v proticandidovych dietach odporucany/ na podporu detoxikacie - cinnosti pecene pri detoxikacii pri proticandidovej diete. A kolko tych olejov mozem denne uzivat? Z kazdeho zvlast 2-3 cajovych lyzic ? dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:21 pm 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 11:48 am
Příspěvky: 3
Vševěd píše:
měla jste na NAC tedy zmiňovanou reakci?
p.s. máte pravdu, moudrost a skromonost jsou sestry stejně jako nadutost s blbostí...

Já jsem opatrná i s doplňky, takže místo 2 tablet NAC denně beru 1 za dva dny - NAC má zabíjet chlamydie ve fázi elementárních tělísek, takže podle mé selské logiky, když užívám koloidní stříbro, to by mělo dělat totéž. Ale i tak - rýma se nedostavila, zato mi po nějaké době braní zalehlo v uchu a toto zalehnutí trvalo asi tři měsíce... Takže mé podezření je na zadní rýmu, kterou to spustilo... Nevím, jestli se to dá taky brát za určitý příznak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Sagan píše:
Dobry den,

kde prosim vas najdem Vami odporucanu protikandidoznu dietu? Nikde to nemozem najst. Dakujem velmi pekne za pomoc.

Zde popsaná není, ale na internetu jich na toto zadání najdete hejno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Znám vícero lidí, které vyléčili infuzemi ATB z boreliózy. Osobně nikoho s chlamydiemi neznám, ale pokud pan Weldon tvrdí, že svoji choť vyléčil, nemám důvod mu nevěřit. Hlavně jeho povídání dává
smysl, rozhodně větší než rašelinové zábaly.

Vidíte a já znám mnoho lidí kterým tyto protokoly zmrvily i ten zbytek chatrného zdraví, ale pokud jim věříte, tak proč ne. Mě osobně se jeví mnohem účinnější podporovat vlastní imunitu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:37 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
lennis píše:
Já jsem opatrná i s doplňky, takže místo 2 tablet NAC denně beru 1 za dva dny - NAC má zabíjet chlamydie ve fázi elementárních tělísek, takže podle mé selské logiky, když užívám koloidní stříbro, to by mělo dělat totéž. Ale i tak - rýma se nedostavila, zato mi po nějaké době braní zalehlo v uchu a toto zalehnutí trvalo asi tři měsíce... Takže mé podezření je na zadní rýmu, kterou to spustilo... Nevím, jestli se to dá taky brát za určitý příznak?

N-acetyl cystein není nic, čeho byste se měla bát. Zkuste plné dávky... koloidní stříbro ničí mikroflóru, to doufám víte... doplňovat kvanta laktobacilů...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:46 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Vidíte a já znám mnoho lidí kterým tyto protokoly zmrvily i ten zbytek chatrného zdraví, ale pokud jim věříte, tak proč ne. Mě osobně se jeví mnohem účinnější podporovat vlastní imunitu.

nechejme na Lennis čemu uvěří... nebudu se trumfovat v tom, kdo zná kolik zdravých/nemocných...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:55 pm 
Offline

Registrován: stř dub 13, 2011 10:11 pm
Příspěvky: 41
Ano, len sa niektore dost lisia. Niekde povoluju napriklad obilniny, niekde vobec. Aj zoznam zeleniny je nikde ovela viac obmedzeny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2011 7:36 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Sagan píše:
Ano, len sa niektore dost lisia. Niekde povoluju napriklad obilniny, niekde vobec. Aj zoznam zeleniny je nikde ovela viac obmedzeny.

http://candida.inetcz.com/view.php?cisl ... 2008072402
začít 1. fází, pokračovat dalšíma...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2011 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
http://candida.inetcz.com/view.php?cisloclanku=2008072402
začít 1. fází, pokračovat dalšíma...

To jsou dobré a solidně utříděné informace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2011 12:55 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:00 am
Příspěvky: 12
Vcera som bol na vyšetrení " z kvapky krvi". pani doktorka bola fakt celkom prima. všetko mi poukazovala, ako to v mojej krvi prebieha.
Ak chcete môžem tu napísat výsledok: V náleze erytrocyty miestami vytvárajú rouleau, nález echinocitou, citroniek. protein likague, sporaticky menej sýtenej terčovej b. v 2 lokalitách nález akantocytov/ preťažený detoxizačný systém/. Z bielej zložky zastúpené neutrofily - aj aktívne formy, lymfocyty, monocyty. V plazme nález kokových bakt., malých mycotyckých ložísk, 1 cholesterolivého kryštálu, 1 urátového kryštálu, v 5 lokalitách mález myloplaziem/ stres/
Doporučenie: dodržiavanie pitného režimu, Immune boost 1 tbl po jedle, probiotic fiber 21tbl večer po jedle, Flag Omega 3 1x večer, Joint Flex 1 x včeer. Ko: O 3 mesiace

Inakšie zdalo sa mi to ..také všedné..., akože " celkom dobrá krv" ....podla p doktorky

Pýtal som sa či tam vidí dáku Candidu...a to mi neportvrdila...Až na tie mycotické ložiská...vraj su malé a organizmus si s nimi poradí.
Tak skuste pozrieť Vďaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2011 11:26 pm 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Můžu na přemnoženou kandidu použít Tea tree oil (Éterický čajovníkový olej) 3 týdny 3x3 kapek? Na obalu je napsáno: Tea tree oil je nejsilnější přírodní antiseptikum. Účinný vůči bakteriím a plísním. Používejte při péči o akné a jiná problematická místa pleti, k ošetření poranění kůže (drobné řezné, popáleniny), štípnutí hmyzem, na plísňové infekce. Klinicky ověřený účinek. .... Nesmí vniknout do očí. Jen pro zevní užití.

Měl jsem první tři kapky a začla trošku pobolívat hlava (mám ji hlavně na hlavě, taky myslím, že je zasaženej mozek). Zkouším to z toho důvodu, že jsem to našel jako nejrychlejší řešení. Otázka, zda-li pomůže. Diety mě moc neříkají:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 10:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Argos píše:
Vcera som bol na vyšetrení " z kvapky krvi". pani doktorka bola fakt celkom prima. všetko mi poukazovala, ako to v mojej krvi prebieha.
Ak chcete môžem tu napísat výsledok: V náleze erytrocyty miestami vytvárajú rouleau, nález echinocitou, citroniek. protein likague, sporaticky menej sýtenej terčovej b. v 2 lokalitách nález akantocytov/ preťažený detoxizačný systém/. Z bielej zložky zastúpené neutrofily - aj aktívne formy, lymfocyty, monocyty. V plazme nález kokových bakt., malých mycotyckých ložísk, 1 cholesterolivého kryštálu, 1 urátového kryštálu, v 5 lokalitách mález myloplaziem/ stres/
Doporučenie: dodržiavanie pitného režimu, Immune boost 1 tbl po jedle, probiotic fiber 21tbl večer po jedle, Flag Omega 3 1x večer, Joint Flex 1 x včeer. Ko: O 3 mesiace

Inakšie zdalo sa mi to ..také všedné..., akože " celkom dobrá krv" ....podla p doktorky

Pýtal som sa či tam vidí dáku Candidu...a to mi neportvrdila...Až na tie mycotické ložiská...vraj su malé a organizmus si s nimi poradí.
Tak skuste pozrieť Vďaka

Trochu nepořádku má v krevním séru prakticky každý, čili toho se bát není třeba, ale chce to každopádně dočistit, kam až to jde.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz