Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 2:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 12:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
mickthemagic píše:
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je možné si při protiplísnové dietě čas od času dát pivo.Život bez tohoto nápoje je pro mě jen opravdu velmi těžko představitelný.Popřípadě jestli by nebylo možné negativní následky piva nějak neutralizovat(třeba že bych každé vypité pivo zapil jablečným octem,dal si tabletu kaprylové kyseliny či tak něco takového)Děkuji za odpověd.

Tak to vás zklamu, pivo je ideální příklad špatného postupu při léčbě kvasinek, rozhodně menší problémy bude dělat kvalitní červené víno i když ani zde to nebude žádný ideál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
zuzanka píše:
Děkuji za odpovědi, ještě mám jednu otázku, když má někdo trombózu a bere na ní "léky" (konkrétně warfarin) kvůli ředění krve, teď je na syrové a zároveň protikvasinkové stravě a z ovoce konzumuje pouze grep a citrony, jak je možné vysadit léky? Vyčetla jsem, že lněný olej ve větším množství ředí krevní řečiště (nevím jestli je rozdíl mezi krevním řečištěm a tím, co by ty "léky" měly ředit), ale napadlo mě místo prášků ze začátku jíst hodně lněného oleje?
Děkuju moc za rady.

Je třeba si tlak sledovat a jak bude s vyčištěním těla klesat, tak prášky omezovat, až je postupně nebudete vůbec potřebovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 12:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
yucca píše:
To kozí mléko jsem myslela to, co prodávají v Albertu - nějaký francouzský...zkusím i sýr, co seženu, prý je nejlepší pro alergiky velbloudí \":lol:\" ...

Proč ne, ale to bude asi dost drahé, od nějakého Lojzy bude cena i kvalita lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 12:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Dobrý deň, pán Jarda.
Mám od Vás Lichořeřišnicu (už vyše pol roka, ale stále vo forme guličiek), ktorú som až dnes "rozsekal" (až dnes som sa dostal ku skutočne dobrému mixéru...)... Nakoľko mi nerobila dobre "lékřica lysá" (opuchnuté oči, resp. okolie očí každé ráno - čo sa mi nikdy nedeje...), tak som ju vysadil (bolo to už dávno), a ohľadom Lichořeřišnici som si povedal, že to má čas..... A ten čas nastal práve teraz.
Preto sa Vás pýtam... mohli by ste mi napísať bežné (radšej menšie ako väčšie) dávkovanie lichořeřišnice ? Môžem si z toho robiť aj čaj, či je lepšie to "zapiť" ?
Ďakujem pekne za odpoveď.

Tak, dá se dělat i čaj, ale nejednodušší je rozmixovaný prášek dát do úst a zapít vodou, dává se tak dvě až tři čajové lžičky denně, ideálně po každém jídle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 1:34 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
takže tých 250 gramov čo od Vás mám (mal som si objednať viac...) môžem do konca spotrebovať bez pauzy v množstve 2-3 čajové lyžičky denne ? Môžem očakávať výsledky aj od takého (250g) množstva ? Keby sa dal urobiť nejaký "test" účinnosti... lebo človek má v tele rôzne zápaly, parazity... Ale väčšinou ani nevie že ich má, a navyše tiež nie ľahko zistí, či sa ich zbavil...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 3:32 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
můžu se ještě zepata,jak nejrychleji zlikvidovat to akne,na psychice mi to moc nepřidává a ta je také důležitá.
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 7:27 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Sara111 píše:
můžu se ještě zepata,jak nejrychleji zlikvidovat to akne,na psychice mi to moc nepřidává a ta je také důležitá.
děkuji

neznám vaši předchozí konverzaci tady, ale mě se všechny nežádoucí objekty z obličeje ztratily zhruba do týdne-nejedla jsem nic sladkého (ani ovoce) a na pleť taky prý pomáhá avokádo, ale ještě rychlejší způsob u mě byla šankaprakšalána to bylo doslova jako mávnutím kouzelného proutku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 7:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
takže tých 250 gramov čo od Vás mám (mal som si objednať viac...) môžem do konca spotrebovať bez pauzy v množstve 2-3 čajové lyžičky denne ? Môžem očakávať výsledky aj od takého (250g) množstva ? Keby sa dal urobiť nejaký "test" účinnosti... lebo človek má v tele rôzne zápaly, parazity... Ale väčšinou ani nevie že ich má, a navyše tiež nie ľahko zistí, či sa ich zbavil...

Ano, toto množství můžete zkonzumovat bez obav, nejlepší účinky poskytuje dlouhodobé užívání, nad dva měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
můžu se ještě zepata,jak nejrychleji zlikvidovat to akne,na psychice mi to moc nepřidává a ta je také důležitá.
děkuji

Tak členka zuzanka vám to píše správně, čisté střevo, vynechání sacharidů, prostě přestat kvasit a plesnivět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 8:09 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 14
Sara111 píše:
můžu se ještě zepata,jak nejrychleji zlikvidovat to akne,na psychice mi to moc nepřidává a ta je také důležitá.
děkuji

Mala som roky na cele skarede hrbole - cim dalej tym viac - ktore sa v lete opalili az na ranu, potom sa chrasty odlupovali a zostali ruzove hrbole/okolo koza az prilis prepigmentovana/. POdla dlzky na slnku sa to stavalo aj niekolkokrat pocas leta a kozna vravela, ze je to nebezpecne. MOhla som sa natierat aj s 50SPF. Bola som aj na spec.odlupovani - nic nepomohlo - a uz pri prvom slnku som bola flakata ako 90rocna starenka. Ca.po mesiaci na proticandidovej diete /ziadny cukor, ani ovocie, ziadne sacharidy atd/ mi to uplne zmizlo...nechcela som verit ociam a stale si to s radostou uvedomujem, ked sa nahodou dotknem cela - hned citim, ze je uplne ciste, hladke a este aj bez vrasok!! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 8:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
kate píše:
Mala som roky na cele skarede hrbole - cim dalej tym viac - ktore sa v lete opalili az na ranu, potom sa chrasty odlupovali a zostali ruzove hrbole/okolo koza az prilis prepigmentovana/. POdla dlzky na slnku sa to stavalo aj niekolkokrat pocas leta a kozna vravela, ze je to nebezpecne. MOhla som sa natierat aj s 50SPF. Bola som aj na spec.odlupovani - nic nepomohlo - a uz pri prvom slnku som bola flakata ako 90rocna starenka. Ca.po mesiaci na proticandidovej diete /ziadny cukor, ani ovocie, ziadne sacharidy atd/ mi to uplne zmizlo...nechcela som verit ociam a stale si to s radostou uvedomujem, ked sa nahodou dotknem cela - hned citim, ze je uplne ciste, hladke a este aj bez vrasok!! \":D\"

Vidíte jak jednoduché, člověk musí přestat věřit na blbosti jako jsou farmaceutické léky a masti a pochopit, že se neděje nic jiného, než že mu jednoduše plesniví tkáně a hlavně krev. Pokud se zde na krevní vzorek některých klientů podívám pod mikroskopem, tak mnohdy připomíná obsah septiku, čili se není čemu divit, že jim neslouží zdraví a pokud tu plíseň odstraníte, tak zmizí na těle i v těle skoro všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 2:40 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,tak já jsem na protikvasinkové dietě 3 měsíce,předtím jsem problém s pletí neměla až teď.Cukry samozřejmě nejím a co se týče sacharidů tak jen zeleninu ta je přeci vhodná,nebo ne?takže tomu nerozumím,jsemi 2x po shankre,a kistýry jsem dělala pravidelně.....takco teď?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 4:56 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 14
Sara111 píše:
Dobrý den,tak já jsem na protikvasinkové dietě 3 měsíce,předtím jsem problém s pletí neměla až teď.Cukry samozřejmě nejím a co se týče sacharidů tak jen zeleninu ta je přeci vhodná,nebo ne?takže tomu nerozumím,jsemi 2x po shankre,a kistýry jsem dělala pravidelně.....takco teď?

Ani mne sa nestratili zatial vsetky problemy - tiez som pri konci 3.mesiaca - a niektore sa este aj zhorsili. Iba ta plet a zimomrivost sa zlepsili o vela. Myslim si, cim zamorenejsie telo, tym dlhsi cas treba na uzdravenie, vycistenie. 3 mesiace su minimum, asi po pol roku by sa mali uz naozaj zlepsit veci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 7:40 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
děkuji za rady. Všichni tady píší žádné sacharidy,ale zelenina přeci obsahuje sacharidy....tak teď už jsem vedle,nemám jíst tedy ani zeleninu? Nebo vynechat třeba mrkev,kukuřici a jak je na tom prosím dýně?
Také jsem si koupila ze salviaparadise drcene nepražené kakaove boby,ale přišlo mi, že by na nich mohla být plíseň,tak jsem je namočila do alkoholu a lehce vysušila v troubě.mohou být už takto vhodné a je nutné něco dělat i s ořechy proti plísním?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2011 7:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
děkuji za rady. Všichni tady píší žádné sacharidy,ale zelenina přeci obsahuje sacharidy....tak teď už jsem vedle,nemám jíst tedy ani zeleninu? Nebo vynechat třeba mrkev,kukuřici a jak je na tom prosím dýně?
Také jsem si koupila ze salviaparadise drcene nepražené kakaove boby,ale přišlo mi, že by na nich mohla být plíseň,tak jsem je namočila do alkoholu a lehce vysušila v troubě.mohou být už takto vhodné a je nutné něco dělat i s ořechy proti plísním?
děkuji

Tak sacharidy jsou naprosto ve všem, ale pokud jíte zeleninu, mimo větších dávek mrkve a červené řepy s kvalitní bílkovinou a potřebnou dávkou tuku, nedělá to problém. Kukuřice je určitě spatně, jako jakékoliv jiné obilí i luštěnina. Plísně jsou skoro všude a zlikvidovat se nijak nedají, čili to vaše blbnutí je zbytečné. Boby se vyskytují málo, nebo více fermentované a ty více fermentované jsou trochu kyselejší, ale problém v tom není. Nicméně jíst evidentně plesnivé kakao, nebo ořechy, bych nedoporučoval.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz