Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 2:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2011 10:29 am 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To Jarda:

Tak echt domácí "handy made" řecký se dá koupit v Olympii (Praha/Ostrava).
(http://www.recky-obchod.cz)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2011 8:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
Beladona píše:
Mně bylo dobře po Extra virgin Franz Josef exclusive. Možná nejde ani tak o cenu, jako spíš vyzkoušet, co komu sedne a udělá dobře do žaludku. Možná že třeba i každá várka je jiná podle kvality nebo zralosti oliv.

Tak jsem France zakoupil a opravdu tento olej nemá ten nechutný "ocas", který mi na olivovém oleji tolik vadí. Navíc ani není tak drahý jako ty šmejdy, co jsem si dosud kupoval. Ještě jednou díky za tip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 12, 2011 6:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Jenik2011 píše:
To Jarda:

Tak echt domácí "handy made" řecký se dá koupit v Olympii (Praha/Ostrava).
(http://www.recky-obchod.cz)

Tak to je dobrý link, ale stejně se to patrně nedá srovnat s tím co pijí lidé přímo v Řecku, to opravdu kvalitní zboží se téměř vůbec nevyváží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 12, 2011 9:08 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 30, 2011 10:57 am
Příspěvky: 38
Mam za sebou prvu pecenovu ocistu podla navodu z hlavnej strany.V podstate nevyslo zo mna nic len trochu piesku a asi sa tie sutre len posunuli smerom von.Uvidime co prinesie dalsia ocista o 14 dni.Citim nejake tlaky v peceni,ale tie dufam co najskor povolia.
Dnes som si zarobil ostropestrecovu kasicku,kedze som konecne zohnal olej.Zajtra zacinam aj s pravidelnou regeneraciou pecene.
Chcem sa spytat ci mam pockat este s antiparazitnou kurou s pelynkom na neskor.Trebars zacat az po nejakej tretej ociste?

_________________
"Človek si mylne myslí ,že nemôže zmeniť svoju povahu."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2011 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Oregon píše:
Mam za sebou prvu pecenovu ocistu podla navodu z hlavnej strany.V podstate nevyslo zo mna nic len trochu piesku a asi sa tie sutre len posunuli smerom von.Uvidime co prinesie dalsia ocista o 14 dni.Citim nejake tlaky v peceni,ale tie dufam co najskor povolia.
Dnes som si zarobil ostropestrecovu kasicku,kedze som konecne zohnal olej.Zajtra zacinam aj s pravidelnou regeneraciou pecene.
Chcem sa spytat ci mam pockat este s antiparazitnou kurou s pelynkom na neskor.Trebars zacat az po nejakej tretej ociste?

Chce to tak dvě očisty jater a nějaký ten týden na ostropestřcové kašičce, jinak v tom není problém, myslím, že pak začít můžete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 7:07 am 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Dobrý večer, o výkendu jsem po 10 leté pauze opět čistil játra,dle návodu na foru, jen jsem dal o něco víc oleje.Játra jsem nahříval večer, a ještě ráno protože jsem v nich cítil tlak . Po druhé ranní dávce soli, mi vyšli kameny 5x dopoledne,a 4 odpoledne, těch velkých 1-2 cm bylo asi 20,a malích byly stovky,měl jsem mraky zeleně, mísa byla pokaždé zelení pokryta.Střevo zatím čistím Psiliem, a dělám si štávy z červené řepy a mrkve .Mám pokračovat v čištění jater, nebo to mám prostřídat s Sankhapraksalanou.
Děkuji Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Dobrý večer, o výkendu jsem po 10 leté pauze opět čistil játra,dle návodu na foru, jen jsem dal o něco víc oleje.Játra jsem nahříval večer, a ještě ráno protože jsem v nich cítil tlak . Po druhé ranní dávce soli, mi vyšli kameny 5x dopoledne,a 4 odpoledne, těch velkých 1-2 cm bylo asi 20,a malích byly stovky,měl jsem mraky zeleně, mísa byla pokaždé zelení pokryta.Střevo zatím čistím Psiliem, a dělám si štávy z červené řepy a mrkve .Mám pokračovat v čištění jater, nebo to mám prostřídat s Sankhapraksalanou.
Děkuji Pavel

Dokud něco jde ven, tak jednoznačně čistit v intervalu 14 dní, tím se nic pokazit nedá a uvidíte ten rozdíl. střídání se šankaprakšalánou také je vhodné v tom nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dotaz
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 10:48 am 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 10:35 am
Příspěvky: 2
Dobry den,
Prodelala jsem operaci pri ktere mi byl odejmut zlucnik.Mohu i v tomto pripade provest ocistu jater?
Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 1:32 pm 
Offline

Registrován: pát říj 14, 2011 12:33 pm
Příspěvky: 15
Dobry den, chci se zeptat, zda hraje roli letni cas, tj. zda mam jaternii kuru nyni posunout na 23.h. Pak se chci jeste zeptat, kdyz doba zlucniku zacina ve 23h a pak prechazi v 1h. na dobu jater, proc se nedela kura ve 23h? Dekuji. Jinak mam za sebou uz kdeco z kur a naposledy v utery jaterni kuru (po ctvrte) a dost toho vyslo az nyni. Poprve nic, podruhe neco, potreti nic, no a ted konecne hodne. Je to mozne, ze pokazde kameny nevyjdou? Streva mam cista. Priladam foto, kde neni vse, male kameny jsem nesbirala. Dekuji.


Přílohy:
kameny.jpg
kameny.jpg [ 43 KiB | Zobrazeno 5308 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 9:13 am 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Koľko ste pili každý raz tak isto jablkovej šťavy? Koľko presne? Inak Jarda kúpil som si malic alcid v tobolkách 800 mg. Také 3 gramy počas dňa, také 3-4 dni pred liver flush myslíte, že bude stačiť?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 11:58 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Dobry den, nejdřív bych chtěla poděkovat za tyto stránky, skvělá práce !!!
Můj dotaz se týká časování - dle Mudr Partykové je nejlepší vypít grep+olej mezi 19:00-21:00 kvůli nejnižšímu toku energie v játrech. Je nějaký důvod k pití směsi ve 22:00, který uvádíte vy. Děkuji předem za vaší odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Alyda píše:
Dobry den,
Prodelala jsem operaci pri ktere mi byl odejmut zlucnik.Mohu i v tomto pripade provest ocistu jater?
Dekuji.

Určitě ano, v tom není problém a na výsledek očisty jater to nemá žádný vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Verda1973 píše:
Dobry den, chci se zeptat, zda hraje roli letni cas, tj. zda mam jaternii kuru nyni posunout na 23.h. Pak se chci jeste zeptat, kdyz doba zlucniku zacina ve 23h a pak prechazi v 1h. na dobu jater, proc se nedela kura ve 23h? Dekuji. Jinak mam za sebou uz kdeco z kur a naposledy v utery jaterni kuru (po ctvrte) a dost toho vyslo az nyni. Poprve nic, podruhe neco, potreti nic, no a ted konecne hodne. Je to mozne, ze pokazde kameny nevyjdou? Streva mam cista. Priladam foto, kde neni vse, male kameny jsem nesbirala. Dekuji.

Určitě se má čas držet podle přírody, ne podle vládních nesmyslných změn a čas je vyzkoušený za stovky let a vyhovuje, tak proč na tom něco inovovat, jinak dost také záleží na fázích měsíce, to má na objem vyloučených kamenů také zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
davoo píše:
Koľko ste pili každý raz tak isto jablkovej šťavy? Koľko presne? Inak Jarda kúpil som si malic alcid v tobolkách 800 mg. Také 3 gramy počas dňa, také 3-4 dni pred liver flush myslíte, že bude stačiť?

Já vždy minimálně litr a většinou více, ovšem nikdy jsem to nezkoumal naprosto přesně. Ten uvedený produkt jsem nikdy nepoužíval, ale teoreticky by měl vyhovovat, jaký je to zdroj, můžete ho uvést.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Dobry den, nejdřív bych chtěla poděkovat za tyto stránky, skvělá práce !!!
Můj dotaz se týká časování - dle Mudr Partykové je nejlepší vypít grep+olej mezi 19:00-21:00 kvůli nejnižšímu toku energie v játrech. Je nějaký důvod k pití směsi ve 22:00, který uvádíte vy. Děkuji předem za vaší odpověď.

Převzal jsem ten návod z historických materiálů a nepředpokládám, že u našich předků by byla vyzdvihována jako dobrá vlastnost tupost, jako se k tomu bohužel přistupuje v současné společnosti, čili jsem ten čas nikdy nezkoumal a důvod toho načasování nehledal, mě stačilo, že to perfektně funguje a dle mého názoru posun o hodinu sem, nebo tam, na výsledky nebude mít zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz